Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64780) R a y válasza killerjohn (#64778) üzenetére


R a y
senior tag

Szia!
Én is ugyan ebben a helyzetben voltam mint te. Nálam is digi 1000 van. Kértem én is tanácsot a forumon, előszőr ubiquiti vonalon nézekődtem. Aztán letettem róla mert a szólgáltatói router, zte f668 lanon 940 mbitet tudott. Így gondoltam most minek vegyek edgerouter liteot? Aztán nézelődtem neten és ráakadtam a tp link EAP245 ap-re, neten mindenki agyondicsérte, így hosszas vívodás után eldöntöttem hogy ez lesz. Switchből szintél tp link lett, egy tl-sg1024d biztos ami biztos, hogy bőven legyen hely mindnnek.
Egy hete raktam össze az egészet és az EAP245 nagyon jó, nagyon stabil és gyors.

EAP245 höz nem folyamtosan futó controller soft. Felraktam én is egy gépre, ket dolog miatt: egyrészt kíváncsiságból, másrészt tplink azr ajánlja hogy az eap245 firmware frissítést controllersoft alól végezzük, ne az eap245 webfelületéről. Ha nem fut a controller software akkor az eap245 webfelületén ugyan úgy be tudsz állítani mindent. És ha csak egy ilyen ap van akkor fölösleges is elindítani a controllert bármi apró beállítás miatt.

Ezt egy ipad 2017ről mértem:

Macbook Air early 2014-gyel wifi 300 mbitet tud. Természetesen ezek mind 5ghzes wifis sebességek.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.