Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19233) djsilas válasza Roll_91 (#19228) üzenetére


djsilas
tag

Fogós kérdés... :)
Draytekben azt szeretem, hogy out-of-box tud sok olyan dolgot, amit a többi kütyü "alternatív" firmwarekkel (sem). Asszem írtam is korábban, hogy nekem 2110 -esem van, emiatt ilyen, hogy NAS eszembe se jutott, de tartalék mobilnet tökéletesen ment vele. Nem egy mai paripa, lassan eljár felette az idő, de tökéletesen végzi a dolgát, még lehet engem is túlél... :D Ha jól tudom 2130 már Gigás és N-es (na jó nem tudtam, most olvastam utána, hogy mivel másabb :)) ), tehát számokat nem igazán tudok mondani neked, hogy mennyire lesz alkalmas NAS-nak - de papíron szerintem megfelelőnek tűnik, mégha ilyenekkel kapcsolatban van is némi fenntartásom...
Belső antennás routerek általában szebbek. Pl ha szem előtt van a router, ez előny lehet - más előnyt én még nem találtam, úgyhogy ha nem probléma, inkább külső antennás eszközt választanék.
De hogy ne csak jót mondjak Draytekre, bár ez is elég szubjektív: más routereken szocializálódott emberek számára az admin felülete sokszor...hát... "spártai" kinézetű :)

Egészen megtetszett ez a 2130-as kütyü, ahogy utána olvastam. Ha egyszer mégis újítok, én biztos számításba veszem :D
http://code.google.com/p/vigor2130/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.