Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Négymagos Xeon(!) CPU LGA775-ös deszkában
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- talmida: My Art II.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- petipetya: Nagy chili topic. :)
-
LOGOUT
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
localhost
#5724
üzenetére
Hát akkor számoljunk.
Adott egy 1680*1050-es feltontású monitor, amin fog futni a film. Ennek a monitornak a képét kell legalább másodpercenként 25* elküldeni a célgépnek, ami futtatja a Remote Desktopot.
Küldje mondjuk a rendszer JPG-ben, hogy ne legyen nagy a méret, de azért a minőséget is megtartsuk valamennyire (nem tudom pontosan a Remote Desktop mit használ).
A PAINT egy 1680*1050-es printscreenből 224K-s JPG képet csinál (75%-os tömörítés). Ez szorozva 25-tel: 5600KB=5,6MB. Tehát a WLAN-on nekünk 5,6MB/s-es sebességre van szükségünk a folyamatos, akadásmentes Remote Desktopozáshoz. És akkor ekkor csak kaptuk az adatokat és nem küldtük (egér pozíció, stb.).Akkor nézzük meg, mire képesek manapság a WLAN routerek és eszközök.
Azt alapból kizárhatjuk, hogy ilyen sebességet el lehet érni B/G-s eszközökkel. Tehát akkor marad az N-es WIFI. Nézzük meg azok random tesztekből mit tudnak:
- Netgear
- D-Link
- USRoboticsNos áttanulmányozva az eredményeket, maximum akkor volt elérve az 5600KB/s-es sebesség, amikor az egyik gép WIFI-n volt, míg a másik pedig LAN-on a routerrel. Ráadásul 1 méterről és szabad rálátással, valamint erre is csak az USRobotics volt képes.
WLAN-WLAN kapcsolatban is a maximum 3700KB/s volt a sebesség szabad rálátással, szintén USRobotics által.
Többiek labdába se rúghattak.Konklúzióul mostmár 100%-ban ki merem jelenteni, hogy ez az adott környezetben nem működött volna, hiszen:
- Olvashattunk, hogy a srác, meg az öccse gépe messze van egymástól, mert csak egy 15méteres audió kábellel ér el hozzá. Szóval itt szabad rálátás tuti nem lesz, néhány fal minimum közbeszól.
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Android játékok topikja
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- iPhone topik
- Gitáros topic
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Fallout 4 Pip-Boy Edition eladó
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Microsoft és egyéb dobozos retro szoftverek
- 245 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4397
- Apple iPhone 12 64GB - Kártyafüggetlen, Fekete, 91% Akku - 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 11 64GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






