Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) bobsys válasza Genji (#146) üzenetére


bobsys
addikt

Kill Disk [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#152) róland válasza zsommi (#147) üzenetére


róland
veterán

Esetleg a Camtasia Studio jó lesz neked. Ott a kijeölt területről készít felvételt a program. Pontosabban a Recorder nevű részére van szükséged. Az MSN-hez meg az kell, hogy a Recorderben engedélyezett legyen a Live funkció.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#153) VladimirR válasza róland (#152) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megfelelo lehet esetleg meg esetleg a Windoze Media Encoder is (es ez legalabb igyenes, marha ez meghat valakit) - azt hiszem azt is meg lehet vele csinalni, ami a kerdes volt, de neten torteno keptovabbitashoz akkor mar egyszerubb vele letrehozni egy stream-et, amit aztan a program egybol ki is tesz netre a kivant porton
a kep forrasa lehet tuner, webcam, vagy eppen kepernyoresz is

(#154) as_Rock válasza Genji (#144) üzenetére


as_Rock
őstag

Esetleg írsz valami egyszerű progit, ami megerősítés után letiltja a beviteli eszközöket és aztán elkezd véletlenszerű számpárokat generálni, és a vinyó azzal megcímzett blockjait felcserélgetni:)
De google-on keress rá, biztos van ilyen anti-béjesá progi:D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#155) csapos2 válasza as_Rock (#154) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv !
Ezt a dolgot meg lehet csinálni úgy is , hogy esetleg egy előre megadott időben csinálja automatán?
Vagy még ha nincs ilyen progi írva akkor ki tud vajon ilyesmit írni?
Előre is köszi :R

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#156) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok.
van olyan szótár program ami elemzi is a mondatot,nem csak a szavakat fordítja le?
ha igen,leírnátok a program nevét?
ha nincs ilyen progi,akkor egy egész fejlett szótárprogram is megteszi.
köszi,és mindenkinek szép álmokat.

(#157) liba21


liba21
tag

Tudna v.ki nekem progit ajánlani?
Egy .avi-hoz szeretnék hozzáilleszteni egy szikronhangot, ezt szeretném szerkeszteni, ide-oda tolni a hangot, kivágni belőle, beleilleszteni stb.., de közben lássam is a képet, hogy hol mit kell csinálnom.
Olyan Windows féle Movie Maker-re gondolok, ahol a film alatt ott a hangsáv a szerkesztésre.
Előre is :R

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#158) as_Rock válasza csapos2 (#155) üzenetére


as_Rock
őstag

A dos at-parancsa szerintem xp alatt is működik, azzal időzíteni is tudod a dolgot, persze, csak a következő kikapcsolásik:D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#159) emitter válasza liba21 (#157) üzenetére


emitter
őstag

itt nézz körül,biztos van free is: [link]

(#160) csapos2 válasza as_Rock (#158) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!
Köszönöm a segítséget :R
Igazából ez a dolog nekem nem sokat mond , mert nem értek ezekhez,de az aki tudni szeretné azt mondta , hogy nem rossz gondolat , de egy progi mégis csak jobb lenne.Esetleg abban tudnál segíteni?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#161) Genji válasza bobsys (#151) üzenetére


Genji
őstag

Köszi, ezt kerestem! :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#162) liba21 válasza emitter (#159) üzenetére


liba21
tag

Köszi! :R

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#163) [w]


[w]
őstag

milyen program az, amivel sokezer pici képből mozaikszerűen összeállított nagy képet lehet csinálni? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#164) zsommi válasza róland (#152) üzenetére


zsommi
senior tag

Ok...
Köszi szépen, amint lesz időm, megnézem, és utána szolok, hogy műxik-e...;)

(#165) as_Rock válasza csapos2 (#160) üzenetére


as_Rock
őstag

Passzolom a kérdést, ennyire nem ástam bele magamat a dologba, de file-cserélőkön vannak chat-ek, ott érdemes érdeklődni, csak az illető vigyázzon, hogy nehogy valami trójaival fertőzött cuccot szedjen össze egy ''jóakarótól'';)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#166) V.ki válasza V.ki (#141) üzenetére


V.ki
aktív tag

Nincs ilyen progi?:O
Google nem segíteni nekem még mindig:O

(#167) as_Rock válasza V.ki (#166) üzenetére


as_Rock
őstag

A bat2exec-nek nincs honlapja?
Talán náluk van visszacsináló is. :F

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#168) VladimirR válasza V.ki (#166) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nincs ilyen program - legjobb eseytben is csak egy disassemblert talalsz, amivel gepi kodbol (.com) asm-be tudod visszafejteni a kodot, de meg az is edeskeves, hacsak nem vagod az asm programozast eleg jol

(#169) fradi81


fradi81
veterán

Egy olyan progit keresek amivel egy mp3-ból ki lehet szedni egy részt mp3-ba, újratömörítés nélkül, kösz.

moto g72, Ninebot d28e

(#170) Benmartin válasza fradi81 (#169) üzenetére


Benmartin
senior tag

nero wave editor ha jól értelmeztem a kérdést.

(#171) fradi81 válasza Benmartin (#170) üzenetére


fradi81
veterán

Azt használom most, de az újratömöríti, de végülis annyira nem fontos, csak gondoltam hátha...

moto g72, Ninebot d28e

(#172) emitter válasza fradi81 (#169) üzenetére


emitter
őstag

goldwave, asszem már régóta megállt a fejlesztése, de nagyon jó kis progi, lehet, h túl profi :)
de azért az alapdolgokat 1szerűen lehet megcsinálni

(#173) róland válasza fradi81 (#169) üzenetére


róland
veterán

Audacity+LAME (az mp3-hoz kell neki a LAME, de utána bármit megcsinálhatsz vele):

[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#174) fradi81 válasza róland (#173) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi ez elég jó. :R fasza

moto g72, Ninebot d28e

(#175) N.Norberto


N.Norberto
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, segítsetek,ha tudtok, ha létezik ilyen szoftver.

Nekem olyan szoftver kellene, ami rendelkezik egy adott adatbázissal(jelen esetben magyar szavakról lenne szó,természetesen bővíteni is lehet),és ezt az adatbázist felhasználva, ha felteszek neki egy kérdést, akkor válaszol rá a szám.gép.
Pl:-Milyen nap van ma?
-2006.01.21.

stb. Találtam egy Speakboard nevű programot, ami csak a szöveg felolvasásában volt segítségemre, hasznos kis progi, de nekem nem erre van szükségem. Ha létezik ilyen program, akkor légyszives adjátok meg a nevét, vagy elérhetőségét, hogy letudjam tölteni, vagy megtudjam rendelni.

Kösz.

(#176) Detonator


Detonator
aktív tag

Egy olyan progit keresek, amivel részletesen beállítható a windows fiókok jogosultságai! Pl: Be tudom vele állítani, hogy a rendszergazdán kívüliek ne törölhessenek file-okat vagy ne készíthessenek másolatokat róluk!
Most tanítom szüleimet a Pc rejtelmeire, szeretném, ha egyedül is próbálkozhatnának, de annak meg nem örülnék, ha a családi fotók ''törlődnének''!
:R :R :R



[Szerkesztve]

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#177) [w]


[w]
őstag

[link] :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#178) bobsys válasza Detonator (#176) üzenetére


bobsys
addikt

jobb egér a mappán, biztonság fül
ennyi, nem kell hozzá program

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#179) Detonator válasza bobsys (#178) üzenetére


Detonator
aktív tag

Akkor, ha egyesével bejelölöm a mappákat, nem fogja látni őket a másik felhasználó? Csak ezzel az optikai meghajtókat nem tudom letíltani!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#180) bobsys válasza Detonator (#179) üzenetére


bobsys
addikt

nem kell egyesével bejelölgetni
elég az adott meghajtón beállítani a jogosultságokat és elméletileg az összes mappa és fájl örökölni fogja (megvonsz tőlük minden jogot és nem fogják tudni tallózni.) Arra azért figyel, hogy a program files + windows mappára legyen olvasási joguk valamint a documents and settings/progilnév mappára pedig full joguk legyen
Az optikai meghajtón mit akarsz letiltani, nem nézhetnek meg cd-t?

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#181) akasp


akasp
senior tag

Hello!
Nekem olyan progi kellen, hogy 2 kattintás és letölti az egész weblapot a szerverről. Minden egyes file-val. Létezik ilyen progi?

(#182) Robaj válasza akasp (#181) üzenetére


Robaj
addikt

Teleport Pro, nem ingyenes de nagyon jó
vagy
httrack ez ingyenes ez is jó

(#183) Robaj válasza [w] (#163) üzenetére


Robaj
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#184) akasp válasza Robaj (#182) üzenetére


akasp
senior tag

melyiket ajánlod, vagy esetleg alternativ, mer nem szeretnék fizetni:DD

(#185) Robaj válasza akasp (#184) üzenetére


Robaj
addikt

httrack ;) innen letöltheted: [link]

(#186) Detonator válasza bobsys (#180) üzenetére


Detonator
aktív tag

Légyszi írd le, hogy állítsam be a jogosulságokat! :R
A Cd-DVD írást szerettem volna korlátozni, de ez kevésbé fontos!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#187) bobsys válasza Detonator (#186) üzenetére


bobsys
addikt

Intéző, eszközök menüpont, mappa beállításai, nézet
itt kiveszed a pipát a: egyszerű fájlmegosztás használata szöveg előtt
utánna a mappán (meghajtón) jobb egér, tulajdonságok, biztonság és hozzáadod a szülőket majd megvonod az engedélyeket vagyis a megtagadásnál a teljeset választod.
Majd ugyanezen a lapon a speciálisra mész és utánna beállítod, hogy: Az örökölt engedélyek alkalmazása.
Javallom, hogy a documents and setting mappát valamint a windows mappát nem buzeráld
A program files mappán csak olvasást engedélyezz (vagyis nem megtagadás kell hanem engedélyezés és azon belül a ''mappa tartalmának listázása'' + ''olvasás'')

Most jut eszembe. Ha nem csináltál profilt az ősöknek akkor hozz létre egyet. Vezérlőpult, felhasználói fiókok. Megadod a nevet és a fiókot felhasználóként állítod be (nem pedig rendszergazda) a jogait. Így a szülök külön megjelennek majd a biztonság, hozzáadásnál.

Milyen cd író szoftver van fent? Ha nero akkor ahoz van egy Nero burning rights nevű cucc. Rakd fel és azon betudod állítani, hogy csak te tudjál cd-t írni.

Ha vmi nem világos kérdezz. Holnap tudok válaszolni.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#188) Detonator válasza bobsys (#187) üzenetére


Detonator
aktív tag

Köszönöm! Ezt elég komoly szinten vágod! :Y Holnap kipróbálom a saját gépemen, mert ma már ketté áll a szemem!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#189) kew


kew
senior tag

hi!

kezdők számára is jól használható mp3, wav editort keresek. zenék össze''mixeléséhez'' kellene jégtánc oktatónak.
tudtok ajánlani valamit?:)
thx

(#190) róland válasza kew (#189) üzenetére


róland
veterán

Audacity, audacity.sourceforge.net

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#191) kew válasza róland (#190) üzenetére


kew
senior tag

megvan, thx :)

(#192) akasp válasza Robaj (#185) üzenetére


akasp
senior tag

ok, thans, megvan

(#193) dni


dni
őstag

Hi!

Nagyobb mp3 filét szeretnék darabokra szedni, korábban használtam olyan progit is ami képfile (cue) alapán is megcsinált a darabolást, csak sajna már nem tom a nevét. :( Valaki tipp?

Előre is thx!

(#194) akasp válasza dni (#193) üzenetére


akasp
senior tag

filedarabolásra: total commander, ha ilysmire gondolsz

(#195) dni válasza akasp (#194) üzenetére


dni
őstag

De sajna az nem jó, mert a tc ben csak előre megadott méretek vannak. Tulajdonképpen újabb számokat szeretnék létrehozni, ha kiírom lemezre akkor ne egyben legyen a 70 perces szám (számot tudjak váltani, ne kelljen tekerni, na)

[Szerkesztve]

(#196) akasp válasza dni (#195) üzenetére


akasp
senior tag

jaa, értem. Bocsi, de most nem jut eszembe semmi

(#197) kew válasza dni (#195) üzenetére


kew
senior tag

#190 nemjó erre?

(#198) dni válasza kew (#197) üzenetére


dni
őstag

Na, hát a google megoldotta a problémát. Kár h nem jutott eszbe egyből :) (mp3 splitter re kell rákeresni)
De köszönöm a segítséget!

(#199) róland válasza kew (#197) üzenetére


róland
veterán

De, talán a legjobb program erre egy komolyabb zene szerkesztő. Ezek egyike az Audacity, ami mellesleg ingyenes is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#200) róland


róland
veterán

Aktiv Desktop/Desktop Theme/vagy minek is nevezzelek: Samurize ([link])

Szóval ettől igazán aktív egy mukaasztal, szinte bármit meg lehet vele csinálni, amit szeretnél látni a munkaasztalodon (pl.: analóg óra, időjárás előrejelzés, rendszer jellemzők, beérkező/beérkezett levelek figyelése, TV műsor, stb.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.