Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3263) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Na akkor örömmel jelentem, hogy megérkezett a pendrive-om! Mondjuk a csomagolásán azért meglepődtem egy picit, ugyanis a bolt egy az egyben odaadta a futárnak gyári csomagolásban, a DPD pedig csak ráragasztotta a doboz hátoldalára a matricájukat a címemmel, telefonszámommal és a csomag azonosításához, nyilvántartásához szükséges adatokkal. Ezek után a kibontott dobozon már meg sem lepődtem, ugyanis azt már kinyitották a boltban, hogy beletegyék a számlát. Ebből következik az, hogy én már úgy kaptam kézhez, hogy a doboz még csak be sem volt csukva. Szerencsére a vastag lehegesztett átlátszó műanyag tok amiben a pendrive helyet kapott a dobozban, sértetlen volt. Persze azért előnye is volt a "csomagolásnak" mert így legalább rögtön láttam, hogy nem üres a doboz és tényleg az van benne amit rendeltem. Gondolom az 500 FT-os szállítási költségbe ez fér bele náluk. Szóval ha valaki rendelni szeretne tőlük, akkor számítson efféle dolgokra. Na meg persze a több mint 2 hetes várakozási időt sem szabad elfelejteni. Egyedüli előnyük az ár volt.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.