Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15653) k850 válasza kaktusztea (#15648) üzenetére


k850
addikt

Szia kaktusztea! :) Minél jobban ragaszkodsz bizonyos funkcióhoz, annál jobban behatárolod a választási lehetőségeidet. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy neked nagyon fontos a kamera, akkor barátkozzál a Samsung telókkal. Tudom nehéz dolog a SE K750 után, de a kamerás telóknál most ők viszik a prímet. Ha nem engedsz az igényedből, akkor szerintem még sokat kell várnod, hogy meg csinálják a számodra megfelelő készüléket. Az én javaslatom a SE K850, talán ő hasonlít legjobban a vágyaid telefonjára, de szoftveresen nem valami megbízható és nagyon meglátszik az ujjlenyomat a készüléken. A médialejátszója is kicsit lassabb de ne felejts el, hogy több pixelt kell megjeleníteni. Most biztos meg fogsz sértődni, de a K750 már egy elavult típus nagyon sok tekintetben. A K850 már 30 000 Ft kínálják, ha értesz a szoftverfrissítéshez én nyugodt, szível, tudom ajánlani, olyan, mint ha óvodából lépsz az iskolába. :K Utóirat: K850-ban Xenon vaku van, ill. van zseblámpa funkció.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.