Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) harylmu válasza harylmu (#5645) üzenetére


harylmu
őstag

Codegen 604AL-CA fekete + LCD-s 400W-os Midi 4x5.25: 9500,- ??

(#5652) nyunyu válasza harylmu (#5651) üzenetére


nyunyu
félisten

Benne levo tapnak latszo targy max levelnehezeknek jo.

Annyit nem sporolsz rajta, amennyit buksz az egesz gepen, ha egyszer nekiall feny es hangeffektekkel kommunikalni...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5653) diegho válasza engusz (#5646) üzenetére


diegho
nagyúr

igen ez szép és jó, de alul táposak, olyan nem kell :D mivel oem seasonic tápom van, ezért annak az eredeti házához mérten vannak a kábelei, tehát elég rövidek. Tápot pedig nem akarok cserélni, mert tökéletesen jó ez most. Sharkoon-okról mi a véleményed? Rebel9 szellőzése egész jónak tűnik, nem is túl nagy.

(#5654) engusz válasza diegho (#5653) üzenetére


engusz
veterán

Jók azok az új Sharkoon-ok. Ráadásul az áruk is reálisan alakul.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5655) harylmu válasza nyunyu (#5652) üzenetére


harylmu
őstag

Link + Link
Ehhez mit szóltok?

(#5656) diegho válasza engusz (#5654) üzenetére


diegho
nagyúr

igen azért kérdezem mert 10k nem pénz értük, tele lehet tömni ventivel őket és még pofásak is külsőre. Még körbenézek mik vannak Nálad, aztán ha találok valakit a házamra rendelek valami okosságot.

(#5657) engusz válasza diegho (#5656) üzenetére


engusz
veterán

Igen, szellős darabok.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5658) #41635072


#41635072
törölt tag

Chieftec bravo házak jól néznek ki, de a 92 centis ventihelyekkel nem sokra megyek... :(

(#5659) Daert válasza SOAD19 (#5635) üzenetére


Daert
őstag

Sajna sehol nincs róla infó csak a Gigabyte honlapján.Első tippem egy Poseidon kategória lenne:20K körüli árral.
Ha alatta lesz,meg fogok lepődni :Y :R

(#5660) SOAD19 válasza Daert (#5659) üzenetére


SOAD19
addikt

Közben nagyon megtetszett a korábbi verziója, konkrétan ez: Gigabyte iSolo 210

Jónak tűnik, várom a véleményeket. Jó drága (legalábbis nekem), de nagyon bejön. :K

Köszi!

(#5661) diegho


diegho
nagyúr

erről tud valaki valamit? Pont jó is lenne a CM 534-be, nem is drága és elvileg halkító szett amellett, hogy még jól hűt is.

(#5662) engusz válasza diegho (#5661) üzenetére


engusz
veterán

Érdekes ketyere. Szívesen megvizsgálnám közelebbről is. Talán van valahol egy teszt... :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5663) diegho válasza engusz (#5662) üzenetére


diegho
nagyúr

hú de ismerős az a figura aki tesztelte :D mingyá elolvasom.

(#5664) Neoteric válasza engusz (#5662) üzenetére


Neoteric
addikt

ezt úgyis be lehet szerelni cm 690be, hogy leveszed az elejéről azta cm szart és a házon belülre rakod, úgy hogy a ház előlapja látszódjon továbbra is, ne aza cm panel?

PSN: ne0teric_sAN

(#5665) engusz válasza Neoteric (#5664) üzenetére


engusz
veterán

Ez jó kérdés. Ennyire nem kaptam szét a kütyüt. Most sajnos nincs raktáron, elvitték az összeset, de a szabadságolás után érkezik belőle pár darab. Akkor megvizsgálom neked/nektek. (Amúgy szerintem szét lehet szedni, mivel valahogy a ventilátort is ki lehet applikálni.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5666) diegho válasza engusz (#5665) üzenetére


diegho
nagyúr

1db asszem kelleni is fog nekem, ezt be lehet dobni a gyári vinyótartó helyére, ha jól értelmezem.

(#5667) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül, hogy ez milyen ház : [link] ?

(#5668) engusz válasza Daemon09 (#5667) üzenetére


engusz
veterán

Ez egy Lian-Li, az aljában kompresszorral.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5669) Daemon09 válasza engusz (#5668) üzenetére


Daemon09
őstag

Ez gyors volt. Köszi. :)

(#5670) engusz válasza Daemon09 (#5669) üzenetére


engusz
veterán

Kedvelem ezeket a házakat. Könnyűek, szépek, igényesek. A legtöbb teljesen letisztult.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5671) Daemon09 válasza engusz (#5670) üzenetére


Daemon09
őstag

Igen, nekem is ezek tetszettek meg benne. Hol lehet mo-n kapni ilyeneket? Gondolom, jó drágák.

(#5672) Kombat válasza Daemon09 (#5671) üzenetére


Kombat
őstag

Pontosabban Lian Li PC V2000B Plus II

[link]

(#5673) Daemon09 válasza Kombat (#5672) üzenetére


Daemon09
őstag

Köszi. Nagyon szép ház, de el is kérik az árát rendesen.

(#5674) Balintt


Balintt
csendes tag

Enermax házak szerintetek milyenek?

(#5675) Gyuri27 válasza Balintt (#5674) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik? Mert náluk is a közép kategóriától kezdve van ám minden.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5676) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello!

A #5660-ra vki? :F

Köszi!

(#5677) Balintt válasza Gyuri27 (#5675) üzenetére


Balintt
csendes tag

(#5678) Balintt válasza Balintt (#5677) üzenetére


Balintt
csendes tag

Hmmm Most nézem, h az iponon 1 kicsit megvicceltek. Ami itt van az az enermax 3050, és azon nincs 25 cm-es venti... Csak a 3052-n. Rossz kép van kirakva. :((( :((( :((( :(( :(( :(( :( :( :( :O :O :O

(#5679) Balintt


Balintt
csendes tag

Azt a ............ Mit tud ez a ház? Ezért már egy komolyabb gépet veszel nem egy francos házat... Ezt is csak a nagyon gazdagok engedhetik meg maguknak. Oké, hogy special edition, de akkor is... Sztem egy festés ennyit nem ér...

link

(#5680) engusz válasza Balintt (#5679) üzenetére


engusz
veterán

Idehaza még senki sem vásárolt, de külföldön állítólag fogy. Érdekességképpen tettük ki őket. Eddig egy érdeklődő volt, de inkább a Zalman háza felé húzott.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5681) SOAD19 válasza engusz (#5680) üzenetére


SOAD19
addikt

Hello!

Ha jól értem PC Gear-es szaktekintély vagy?! :K :U :C :R Tudnál mondanivmi véleményt a nálatok is kapható: Gigabyte iSolo 210-ről

Köszi!

(#5682) engusz válasza SOAD19 (#5681) üzenetére


engusz
veterán

Eddig egy ilyen házzal volt dolgom közelebbről. Nos, szimpatikus volt az előlap világítása, bár jobb lenne egyedi logóval. :) Könnyen rögzíthetők a HDD-k, asszem itt is két oldalról kell rátolni egy-egy műanyag sínt. Az 5.25-ös meghajtókat is csavarok nélkül lehet rögzíteni. Jó dolog a hátsó 120-as ventilátor hely is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5683) SOAD19 válasza engusz (#5682) üzenetére


SOAD19
addikt

Ez van olyan jó, mint a CM Elite házak ill. az 590, 690(mondjuk ennek gondolom jobb a szellőzése)?

(#5684) engusz válasza SOAD19 (#5683) üzenetére


engusz
veterán

Az Elite-nél mindenképpen szebbnek/jobbnak gondolom. Viszont ebben az árban más házat vennék. Nekem annyira nem tetszenek a Gigabyte házak. Talán a nagy dögök, de azok meg nem férnének el.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5685) SOAD19 válasza engusz (#5684) üzenetére


SOAD19
addikt

Te milyet vennél,ebben az árkategóriában??? Ja és még egy fontos kérdés: egy Hyper 212-es hűtő elfér ebben a házban?! A ház mélysége 200 mm, a hűtő pedig 160mm-es.(Ezek alapján igen, de azért megkérdezem :B ) Különben van az oldalapon vmi fémháló, ha ezt leveszem akkor plexis?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5686) engusz válasza SOAD19 (#5685) üzenetére


engusz
veterán

Én sokkal inkább egy Cooler Master Centurion 534 felé hajlanék. Esetleg 590 vagy 690. Az oldala rácsos, de ha jól emlékszem, akkor nincs plexi. A hűtőnek el kell férnie mindegyik normális házban. Az újabbak már kellőképp szélesek. A régebbiekkel szokott gond lenni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5687) Balintt


Balintt
csendes tag

Engus mi a véleményed erről? Volt már ilyennel dolgod?
link

[ Szerkesztve ]

(#5688) engusz válasza Balintt (#5687) üzenetére


engusz
veterán

Jó párral! Ennek olyan a ventilátora, ami mind a két irányba tud forogni egy kapcsoló segítségével. Van közép állás is (OFF), ott meg kell várni, míg megáll, aztán indulhat csak a másik irányba. Csendesen jár és kellőképp sokat (tehát jól) szellőztet. Amúgy elegáns a házikó, szép az eleje.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5689) Balintt válasza engusz (#5688) üzenetére


Balintt
csendes tag

Láttam én is a videót az enermax honlapján, és nagyon megtetszett. Sztem jól néz ki. +elején, hátulján 120-as venti,így nem hiszem, hogy gond lenne a szellőzéssel.

(#5690) engusz válasza Balintt (#5689) üzenetére


engusz
veterán

Pontosan.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5691) bolic


bolic
őstag

Írjanak privit, ha már kapható a Zalman GS1000 Titanium! :( A fekete változat nem jó nekem.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5692) Tothgera30 válasza bolic (#5691) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Minek olyan drága kuckó? Elég oda a Cooler Master Stacker is, és ha szükséges akkor bele egy vízhűtéses rendszer, vagy egy komolyabb léghűtés!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5693) TazLeacher válasza bolic (#5691) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kik írjanak privit? Miért nem írsz a Zalmannak, hogy írjanak Ők privit! :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5694) nike_ válasza bolic (#5691) üzenetére


nike_
addikt

Ennyi erővel vegyél Fatal1ty-t.

(#5695) bolic válasza Tothgera30 (#5692) üzenetére


bolic
őstag

Drága? :C Az összes Zalman sorozatból ez a legolcsóbb, az ára középkategoriába való, viszont a minősége más. :K

Megnéztem az összes CM Stacker házakat, nem nekem való. :( Ocsmányak. :Y Hosszú távra nem megoldás a vízhűtés. :U

Mellesleg ez a GS1000 újdonsága az hogy ki lehessen venni a SATA winyókat kivülről, na a többi ház nem ilyenek! :R

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5696) bolic válasza TazLeacher (#5693) üzenetére


bolic
őstag

Kereskedők már próbálkoztak a forgalmazókkal mindennap, de az egyik bolt állítása szerint július első hétig biztos nem lesz, hiszen megjelenítés követően mindig 2 hónap után kapható lesz, nagyjából ez tudom. :) Elnézést, csak a nagykerek/forgalmazók így szokták érdeklődni a gyártó felől.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5697) bolic válasza nike_ (#5694) üzenetére


bolic
őstag

Melyik Fatal1ty típus, csak egy ilyen ház van belőle? Most utánanézek. :)

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5698) bolic válasza bolic (#5697) üzenetére


bolic
őstag

[link]

Ő lenne az? Hogy néz ki a mellső 2 ventis?! :W Eszem megállt, gondolni sem lehet rajta hogy lehet ilyen kinézete, a többi az oké. Csak a mellső lekerekített 2 venti baromi nagyon csúnya.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5699) nike_ válasza bolic (#5698) üzenetére


nike_
addikt

Erre gondoltam.

Nem tudom miért néznek ki úgy a ventik, nem volt még ilyen házam. Szerintem nem is lesz.

(#5700) BullZeye


BullZeye
veterán

Üdv, unokahúgom megkért hogy kérdezzek :(((
HD4850 Videó kártyához, és Xigmatek S963 proci hűtőhöz kéne nekik egy olcsó táp nélküli ház, azaz olcsó télleg nagyon olcsó legyen és fekete :) ilyen 4-5k azaz télleg csak arra legyen hogy legyen mibe beépíteni az alaplapot, meg elférjen benne a VGA...(úgy tudom eléggé nagy a 4850) és rálehessen csukni az oldal-lapot (felőlem lehetnek 10x10 centis lyukak is az oldal lapon csak rajta legyen :DD
Van erre lehetőség? vagy inkább vegyek 800 forintért egy sörösrekeszt és vágjam ki flexel a helyet DVDnek ? :D

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.