Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Dyno válasza Kombat (#5850) üzenetére


Dyno
veterán

Köszi akkor valszeg ez lesz.

(#5852) proof88


proof88
addikt

Hello!

Megvettem egy ezüst Raidmax Ninja-t, és érdekességet tapasztaltam, ebben kérnék segítséget: 3 venti van benne, elöl-oldalt-hátul, oldalt kis venti van, talán 8 centis, de az nagyon hangos nálam, és nem tudom, mi lehet az oka? Annyira gyorsan pörög? Túlsüvíti az egész gépet! Ha odarakom a tenyerem a grilljére, akkor halkabb lesz, de fura, mert akkor mintha csökkene a fordulatszáma, de csak hallásra mondom ezt. Mit lehet vele csinálni? Tápra kell kötni, "periféria csatlakozóra".

(#5853) Cocó


Cocó
tag

Egy kis segítség kellene: gépvásárlás előtt állok, az Asus s775 P5Q PRO ill. Asus s775 P5Q-E lapokat néztem ki ilyen árkategóriában.
E8400 procit szeretnék hozzá,
a VGA már fix az meg is van: MSI 8800 Ultra HD OC
később valszeg SLI-t szeretnék,eddig kinéztem a:
CORSAIR HX PSU- 620HX Modulari ll. az
CORSAIR TX PSU-650TX- tápokat.
Nos akkor a kérdések:
1. Az alábbi konfignak elég e ez a ház vagy netán nagyobb kellene(méret)??Coolermaster RC-1100-KKN1 Cosmos S
2. Van e saját tápja a háznak??(illetve az S nélküli verziónak)
3. Gondolkodtam még ezen is: Coolermaster RC-690-KKN1 690 BLACK, csak nem tom h jo e ehhez a géphez.(VGA mérete miatt)

Ja, köszönöm jer1cho - nak így 1 hét után a válaszát :R

(#5854) tomiee85


tomiee85
senior tag

Hali!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy egy viszonylag jó hűtésű házat keresnék 10K HUF árral bezárólag. Tudom hogy ez az ár alapvetően eléggé lekorlátozza a lehetőségeket.
Köszi előre is.

(#5855) BullZeye


BullZeye
veterán

Lassan közeleg a gépvásárlás, és a másik gépnek még mindig nem tudtam eldönteni hogy melyik Ház legyen, szóvla szerintetek
Coolermaster Elite 331 Fekete RC-331-KKN1-GP 7500~ forintért
vagy
XDL Happy 5B Black 4900~ forintért?
XDL Happy mellett szól hogy sztem szépen néz ki, és nem csili-vili módon, a Cooler Master mellett pedig a sok sok éves tapasztalat és a márkanév, és ha jól tudom (javítsatok ki ha tévedek) 2 db 120s venti, és tekintve hogy RC690emhez amit adtak 3 ventit azok elég halkak, bár az árkülönbségből lehet venni Noctua 120s venti(ket)...szóval szerintetek melyiket érné megvenni, és MIÉRT? Ez a legfontosabb, az érvek! köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#5856) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Sziasztok!

Most veszek új gépet, ehhez a konfoghoz tudnátok nekem ajánlani egy jó házat pcx-en?
Ár max. 10.000 Ft legyen +/- 2-3.000 Ft, és persze táp nélkül. Lehetőleg normálisan nézzen ki! :)
Konfig:
Processzor:
Intel s775 Core2Duo E8400 3,00Ghz

35,771 Ft

Hűtőventillátor:
ARCTIC Freezer 7 Pro COOLER

3,152 Ft

Alaplap:
Gigabyte GA-EX38-DS4 s775 alaplap

34,749 Ft

Memória:
GEIL BLACK DRAGON DDR2 1066MHz 4GB (2x2GB) KIT CL5

28,358 Ft

Merevlemez:
Western Digital SATA2 640GB/7200Rpm/16MB merevlemez

17,558 Ft

Videokártya:
XFX GTX280 670M 1GB DDR3 XXX PCIe

110,751 Ft

Tápegység:
Corsair CMPSU-650TXEU Tápegység 650W TX Series

Válaszokat előre is köszönöm!

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#5857) nike_ válasza thenew0ne (#5856) üzenetére


nike_
addikt

Cooler Master RC-590 vagy CM 690.

(#5858) TazLeacher válasza thenew0ne (#5856) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én személy szerint ház témában ey kicsit megemelném a a keretet egy ilyen konfig mellé, de Te tudod. Nem tudom pontosan, hogy milyen mély a CM690, de ha elfér benne a GTX, akkor jó döntés ennyiért.

Viszont lenne néhány észrevételem a géppel kapcsolatban, már ha nem sértelek meg:

Procihűtőnek valami normálisabbat választanék, nem feltétlen a legolcsóbbat.

Nem vennék Geil Black Dragont, főleg nem ennyiért. Ennyi pénzből már kapsz ennél jobb ramokat is, az nem egy nagy durranás.

Nem elég a konfighoz egy HX620-as Corsair?

Ezeket azért gondold végig, mielőtt belevágsz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5859) thenew0ne válasza TazLeacher (#5858) üzenetére


thenew0ne
csendes tag

Szia!
Elgondolkozom rajta, még nem végleges sajnos semmi. :U

[ Szerkesztve ]

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#5860) nike_ válasza thenew0ne (#5859) üzenetére


nike_
addikt

Ja, meg alaplapnak P45-öset vegyél, ha teheted. :)

Egyik legjobb (ha nem a legjobb) chipset wolfdale tuningra.

[ Szerkesztve ]

(#5861) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

üdv.Erröl mi a véleményetek [link]:)?

thenew0ne:meg ez a wd sem a legjobb,samsung-nak van az "f1"-es seriája olyat vegyél szvsz.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5862) nike_ válasza IreN!CuS (#5861) üzenetére


nike_
addikt

Nem rossz ház. :)

Sok jót hallottam róla.

(#5863) thenew0ne


thenew0ne
csendes tag

Ez a ház vagy ez a ház? Melyik a jobb és mivel? Vagy lényeges különbség nincs és úgy válasszak, hogy melyik tetszik jobban?

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#5864) edipqe


edipqe
senior tag

HI emberek!

KÉRDÉS: mit vegyek ha,

3 vagy 2 db 12 es ventit akarok előlre
és 1 vagy 2 12 es ventit hátulra (de nem felülre)
jó lenne ha nem lenne egérmozis, mert azt kulon akarok venni bele.
ne legyen tápja

és occsó is legyen max 30-35k

na mit vegyek?

nem találok értelmes házakat. :W

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5865) edipqe


edipqe
senior tag

pl thermaltake armoron gondolkodom. Elvileg az elulso 12 es ventit ide oda lehet mozgatni....ez azt jelenti h ha ugyes vagyok akkor akár 2-3 ventit is be tudok rakni?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5866) Dani_kp válasza thenew0ne (#5863) üzenetére


Dani_kp
őstag

Cooler Master Rc590 :K , mert jobb a szellőzése és csak 5,25" helyekből áll, még a másikba csak 2 db 5,25" hely van

https://ingatlan.com/33821564

(#5867) edipqe válasza edipqe (#5865) üzenetére


edipqe
senior tag

jah és lehetőleg felsőtápos legyen mert nem akarom elhinni h a por nem okoz melegedést és problémákat az alsótápos elrendezéseknél, ahol a táp ventije felfelé néz.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5868) edipqe


edipqe
senior tag

ide a madár se jár?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5869) Dani_kp válasza edipqe (#5867) üzenetére


Dani_kp
őstag

az a te bajod. De a por mióta okoz melegedést :DDD ? meg mit tesz tönkre a por? :F Amúgy meg kevésbé melegszik ha a táp alul van. Ha felül van akkor sokkal több port szív be a táp a ház oldalsó ventije (persze ha olyan a gépház) és a procihűtő miatt, mert a procihűtő is ott kevergeti a port amit ha a táp felül van akkor azt magába is szívja.

https://ingatlan.com/33821564

(#5870) edipqe válasza Dani_kp (#5869) üzenetére


edipqe
senior tag

értem én hogy traktor, csak az a baj ha kikapcsolod a géet akkor a por ami bemegy a házba az simán leüllepszik, mindenre ami vizszintes síkkal bír, és természetesen a legnagyobb porcicák a gép alján (ahol a táp is van pl az antec 900-ben) fognak bulizni. Namármost, nyílván emiatt nem fogok 2-3 havonta takarítani. Tehát a tápba jó sok por fogja a légmozgást és az alkatrészek holeadását gátolni. Ami meg nem nagyon kedvez az élettartamnak.

Na ezért nem akarok alsótápos házat! Mert kikapcsolt állapotban megtellik idővel, szép nagy aranyos cicákkal.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5871) Dani_kp válasza edipqe (#5870) üzenetére


Dani_kp
őstag

Vegyük példának a Cooler master cm 690-et. Nézd meg mennyire van lent a táp, megnézném, hogy oda alá hogy megy be a por.
De ha poros a ház belseje és nem kézzel meg ronggyal takarítod, akkor fújsz rá egyet kettőt és már ki is száll a por.

https://ingatlan.com/33821564

(#5872) csimav


csimav
senior tag

Hy! A Gigabyte 3D Aurora házba belefér a Galaxy 9800 GTX???
Vki mondja meg pls :R :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5873) Dani_kp válasza csimav (#5872) üzenetére


Dani_kp
őstag

Elég nagy ház, szóval el kell férnie. Itt egy 3 éves teszt róla.

https://ingatlan.com/33821564

(#5874) edipqe válasza Dani_kp (#5871) üzenetére


edipqe
senior tag

a táp ventije az antecben felfelé néz nem? Akkor amit linkeltél más konstrukcia, ha jól értem. Annál amit lnkeltél nincs probléma mert lefelé néz a venti, vagy nincs is.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5875) Dani_kp válasza edipqe (#5874) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igen az antec 900-asba felfelé néz. De ha olyan tápod van aminek nincs az alján 12 cm-es venti hanem csak a hátulján egy 8 cm-es akkor nincs gond. Amúgy miért annyira fontos, hogy a ház elejébe 2*120 mm-es venti legyen?
Én inkább ezt ajánlom, Jó ház Jó áron ;) ! Vagy egy Cooler Master Stacker 830 igaz ez 40k. esetleg Cooler Master rc 590. Én csak ezeket tudom ajánlani, mert jók és az ár/teljesítmény kategóriába is a legjobb házak a Cooler Master-ek.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5876) thenew0ne válasza Dani_kp (#5866) üzenetére


thenew0ne
csendes tag

És ebbe(Cooler Master Rc590) a házban elfér minden kényelmesen pl. a videókari(GTX280) és a hűtő is?

Az igazat megvallva minden előttünk van csak nem látjuk!

(#5877) csimav


csimav
senior tag

Valaki tudna még választ adni,hogy elfér e a Gal.98gtx a 3D Aurora házban?:) :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5878) Dani_kp válasza thenew0ne (#5876) üzenetére


Dani_kp
őstag

[link] ekkora beltérbe el kell hogy férjen! Nincs semmi ami akadály lenne egy akkora vga-nak mint a gtx280, mivel csak 5,25"-ös helyekből áll (a winyókeret az zavaró lehet most a képen) ezért arra is tud terpeszkedni. Attól nem kell félni hogy nem fér el, meg a GeForce se gyárt olyan vga-t hogy ne férjen el egy házba se.

https://ingatlan.com/33821564

(#5879) edipqe válasza Dani_kp (#5875) üzenetére


edipqe
senior tag

enermx libertimnek van az alján 12 es, ezért keresek felsőtáposat tökéletes ár értékben

cooler mastereknek gyengus a kialakítása, nem tökéletes a légáram.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5880) edipqe


edipqe
senior tag

nah végrrrrre mgtaláltam a tökéletes házat 17k ért.

felsőtpos

elol 3 venti mehet hátul 2 könnyen szerelhető kialakítás, nincs nyomorék felsőventi, stílusos (antec nekem nagyon gagyi design) és nem annyira muanyag szaga vana mint ninehundrednek. Jah antec 900 még csak nem is könnyen szerelhető! és bizony nem 17k ba kerül...

a nyertes egy thermaltake:[link]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5881) Dani_kp válasza edipqe (#5880) üzenetére


Dani_kp
őstag

:Y omg, ez most komoly? :DDD tudsz te számolni? előre 1 venti megy hátra szintén 1 venti!!! Elolvastad amit írtak róla vagy csak a képet nézegetted? nem csak nézni kell hanem látni is. itt hol fér el 2 venti a hátulján? nem hogy 2x120 mm de még 2 80-as se fér el. és ha előre is beraksz 3 120-as ventit akkor hova rakod a winyó(ka)t és az optikai meghajtó(ka)t?
17k. meg pénz kidobás érte, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5882) edipqe válasza Dani_kp (#5881) üzenetére


edipqe
senior tag

2 venti megy hátul 1 a hátfalon 1 a tápban lol!

elölre pedig 3 venti fér. ha meg beraksz egy nyomi optikait akkor 2
+ az oldallapra is fér 1 db 12 es

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5883) Dani_kp válasza edipqe (#5882) üzenetére


Dani_kp
őstag

Omg. Szted a táp ventije mit hűt? a gépházat? :DDD (max. akkor ér valamit ha a táp alján van egy 8 vagy 12-es venti ami "elszívja" a levegőt a procitól és van a hátulján is egy 8 cm-es venti ami kifele húzza a levegőt a tápból, de egy minőségi tápnál pl. egy corsair vx 450-nél csak az alján van egy 12-es venti és ennyi az szívná el a meleg levegőt a procitól egy zárt gépházba, de ha vmi gagyibb tápod van aminek a hátulján van egy 8 cm-es venti akkor az se a házad belesét fogja hűteni, szimplán a meleg levegőt kavarja ki a tápból)
és elől tudod hogy mi az a venti? mert szerintem fogalmad sincs, az egy winyókeret abba lehet 3 winyót rakni és azon van egy venti és az nem a ház hűtésre szolgál hanem a winchester-ekére és ha egy olyan keretbe beraksz 3 winyót akkor köztük kb. 1 centi hely van ahol átmegy a levegő amit semmi se ér. Szóval azt nem tudom, hogy te hogy fogatod oda a ventiket előre :W

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5884) edipqe válasza Dani_kp (#5883) üzenetére


edipqe
senior tag

ha nem tudsz felfogatni 2-3 ventit vhova akkor ajánlom figyelmedbe az ovodát ahol megtanultunk bánni kulonboző anyagokkal, pl ragasztókkal.

A vinyókeretet nem használnám mint már mondtam. Felülre menne egy optikai, alá bovitőkerettel az 5"os helyre a winyó (nem azzal a kerettel amit adnak!)

és alulra és középre meg megy a 2 db venti.

oldallapra is egy ami megint befelé tolja az ajert.

utána a meleget meg kiviszi egy brutál erős 12 es venti hátul meg a tápom 12 ese.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5885) diegho válasza edipqe (#5884) üzenetére


diegho
nagyúr

nem értem mi ez a nagy melegkiszállítás mánia meg brutál 12-es venti hátra ami mellett az ütvefúrót se hallani meg... passzív vga-val 600rpm-es procihűtővel és 3db 12-es silentblade ventivel 7V-ról tökéletesen szellőzik a házam, nem ragad meg bent a meleg, se a por.

(#5886) bence199307 válasza q13579 (#50) üzenetére


bence199307
csendes tag

sztem mindenki ien házat vegyen ez nagy jó:
Cooler Master GP Elite 331 Black
tiszta rács és nagyon szellözik meg minden nagyon jol is néz ki

(#5887) bence199307


bence199307
csendes tag

sztem mindenki ien házat vegyen ez nagy jó:
Cooler Master GP Elite 331 Black
tiszta rács és nagyon szellözik meg minden nagyon jol is néz ki

[ Szerkesztve ]

(#5888) Dani_kp válasza edipqe (#5884) üzenetére


Dani_kp
őstag

Eszed amennyi látszik, ragasztóval odarakni egy ventit gratula hozzá :C .... én általában csavarral rögzítem, de te tudod :DDD

diegho kolléga rávilágított a lényegre....felesleges pénzkidobás ennyi venti, mert előre elég az a winyókeret a maga 120-as ventijével meg hátra 1 120-ast meg oldalra +még ott a táp venti akkor előre teljesen felesleges 2 120-asat berakni, mert semmit se ér, de ezt szintén te tudod, hogy neked mi a jó.
Ja ha alulra beraknál egy ventit az arra volna jó hogy a vga-d alá betolja a port és azt a port meg magába szívja a vga ventije, és mivel neked nem feltett szándékod 2-3 havonta kiporolni a cuccot ezért szépen lerakodik a sok por a videókarid ventijére és egyszer csak megáll és lehet azon veszed ezt észre mert pl.: 50°C helyett 70-80 és akadni fog a játék.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5889) edipqe válasza Dani_kp (#5888) üzenetére


edipqe
senior tag

az csak a végső megoldás, cak azért mondtam mert aggódtál a felfogatás miatt, nincs olyan amit ne lehetne felfogatni vhova 1 csepp pálmatexel....de okos megoldásokon is lehet gondolkodni, nekem épp a legegyszerub jutott az eszembe.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5890) Dani_kp válasza edipqe (#5889) üzenetére


Dani_kp
őstag

értem én. de nekem ez végső soron jutott volna az eszembe. én először csavarral prábltam volna meg, utána meg dróttal :DDD én ugyan nem aggódok mert nem nekem lesz a ház :))

https://ingatlan.com/33821564

(#5891) tomiee85


tomiee85
senior tag

Hali! Az lenne a kérdésem a CM 690 tulajok felé hogy gyárilag hány ventit kapsz hozzá?
Fontos lenne mert árban akarnám összehasonlítani a 590el (ahhoz ugye 2 jár)

THX A LOT

(#5892) Neoteric válasza edipqe (#5889) üzenetére


Neoteric
addikt

nem egy tag csinálta már meg hogy a cm690be rakott az első 12es fölé még1-et.

valszeg énis eztfogom vhogy megcsinálni.
elöl 2 12es, hátul 1. esetleg alulra is, de még az nem biztos.
oldalsó lukakat belülről beharisnyázom, tetején meghagyom üresen, had menjen ki a fölös luft. mivel 2:1 arányba vannak a ventik, ezért van benn egykis túlnyomás, ami szintén vmelyest hozzájárul hogy a házba kerüljön a por.

PSN: ne0teric_sAN

(#5893) hattrick válasza tomiee85 (#5891) üzenetére


hattrick
tag

Üdv!
3-at kapsz:
elöl: 120 mm Blue LED fan, 1200 rpm, 21 dBA
hátul: 120 mm standard fan, 1200 rpm, 21 dBA
bal oldalon: 120mm fan

a 7 törpe meghalt, Hófehérke már nem szűz, s Te még hiszel a mesékben?

(#5894) mrdan206


mrdan206
tag

Veszek majd 1 Cooler Master Stacker STC-T01 házat és elmentem megnézni élőben hogyis néz ki látásból és nem képen, tudtam h b@szottnagy de amikor megláttam:D Mondom: BHHHHÁÁÁZZZZEE! élőben nagyon bruális:d Mindenkinek ajánlom:D

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#5895) bolic


bolic
őstag

Hosszas unalmas várakozás és egyéb felfedezetlen dolgokra bukkantam a Zalman GS1000-re, egyre több negatívokat olvastam róla, hogy silány minőségben gyártották, rengeteg deformált sarkot, megkarcolt felületeket írták a bemutató oldalak. Azt is elfelejtettem, hogy nincsen rajta RESET gomb. :Y A HDD-k hűtése sem a legjobb, így lemondtam fájó szívvel.

Hát néztem a kapható házakat, és lám a feltételeim szerint legjobb választásom lehet a Thermaltake Armor+ VH6000SWA ház. Az a fontos beleférjen akár GTX280/4870 X2 vagy "GTX280GX2" hosszú videókártya és HDD be-ki szereléskor/húzáskor ne szereljek ki-be a videókártyát is! :(( Rengeteg házakat néztem ki a weboldalakon, borzasztó. A 90 fokban elfordított HDD keret az a legjobb elképzelésem és biztonságos marad, ehhez talán 90 fokos SATA kábelekre lesz szükségem. Ja és ezüst megléte fontos, a fekete színű ablakos Thermaltake Tsunami házam van és a porok állandó zavarodása miatt, mindig kilátszanak a porok a fekete házon, akár 1 nap után is. :U Azért csak ezüst szóba jöhet. Hát a HDD fiókjai nem valami kényelmes megoldás, hogyha ki fogok húzni, de előtte ki kell oldani a kábeleket. :U Na ez nem valami jó, de célnak megfelel.

Ennek a Thermaltake Armor+ VH6000SWA háznak vannak egyéb kellemetlen hátrányai? Megköszönnék, de a Zalman GS1000 házt borzasztóan el kell felejteni. :W

Véleményetek?

[link]

Üdv.: bolic

Ui.: Sajnos nagyon drágán ajánlanak! :(((

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5896) engusz válasza bolic (#5895) üzenetére


engusz
veterán

VH6000BWS raktárról? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5897) bolic válasza engusz (#5896) üzenetére


bolic
őstag

Az fekete változat, az nem jó nekem. :( Ha lenne VH6000SWS, de az nem létezik.

De majd utánanézek részletesen, hogy mi ebben a különbség a SWA és SWS között. :)

Raktárról? Hehe, te kis zsoldos fukar... :D

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#5898) engusz válasza bolic (#5897) üzenetére


engusz
veterán

Nagyszerű ház és igen népszerű is. Majdnem én is elcsábultam, de a mellette álló Cosmos S sokkal jobban csalogat. ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5899) nike_ válasza engusz (#5898) üzenetére


nike_
addikt

A Cosmos tényleg jó ház.

Egyik haveromnak olyanja van. Csak nagyon batár.

(#5900) TazLeacher válasza engusz (#5898) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nálatok a "mellette álló" azt jelenti, hogy ki van állítva, meg lehet nézni? Mert nagyon érdekelne egy ilyen házikó hogy nézhet ki élőben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.