Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) nike_ válasza engusz (#5197) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is tetszik, csak nincs annyi pénzem. :D

(#5202) TazLeacher válasza engusz (#5197) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi...vak vagyok! :R

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5203) old gray válasza TazLeacher (#5202) üzenetére


old gray
addikt

engusz <-> pcgear 1 cég? :U

Nézegettem az oldalt, rengeteg olyan cucc kapható ami máshol nem igazán (M.O.-on) pl. a Silentmaxx Frostbite cpu hűtőm..... (eladó lesz hamarosan 9k-ért)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5204) nike_ válasza old gray (#5203) üzenetére


nike_
addikt

Igen. :)

(#5205) engusz válasza nike_ (#5201) üzenetére


engusz
veterán

Mostanában egyre többet forognak az 50e Ft feletti vagy még durvább árú házak. Eddig úgy gondoltam, ahogy a többség: semmi értelme 50-100 ezreket erre költeni. De ahogy rendre bontogatom ki őket, látom az apróságokat, amivel több egy drágább ház a többinél, s belegondolok abba, hogy ezek a termékek sokszor 2-3 konfigurációt is túlélhetnek... lassan eltörpül a 690-esem. :)

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5206) engusz válasza old gray (#5203) üzenetére


engusz
veterán

Én nem vagyok cég. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5207) nike_ válasza engusz (#5206) üzenetére


nike_
addikt

Tényleg, Te a főnök vagy vagy egy alkalmazott? Vagy valami beszerző vagy ilyesmi?

(#5208) TazLeacher válasza engusz (#5205) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Várható a boltba megnézhető Stacker 832 fekete? Mert gondolkodom rajta. Alapvetően nem vagytok olcsók, de ennek nagyon jó ára van nálatok.

Mod.: PÜ ment!

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5209) nyunyu válasza nike_ (#5191) üzenetére


nyunyu
félisten

Regebbi Centurionokhoz (5/532/534/541) letezik kulon plexis oldallap ~3k-ert, de ahogy elnezem a Centurion 590 par centivel magasabb+melyebb, mint a "kicsi" Centurionok, igy nem passzol ra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5210) engusz válasza nike_ (#5207) üzenetére


engusz
veterán

Sokszor az összes. Kb. ebben a sorrendben. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5211) nike_ válasza nyunyu (#5209) üzenetére


nike_
addikt

Aha. És szerinted 690 vagy 590? Előzőleg valahol kérdeztem.

(#5212) engusz válasza TazLeacher (#5208) üzenetére


engusz
veterán

Ha jön raktárra, akkor sem nagyon tudom neked kibontani, bármennyire is szeretném. Ahhoz még nem vagyunk elég nagy halak. Lassan, de biztosan haladunk előre, ám még el kell telnie pár hónapnak, hogy megengedhessük magunknak azt, hogy a "sláger termékeken" kívül bőven tartsunk mást is raktáron.

Amúgy mit szeretnél megvizslatni a 832-esen?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5213) nike_ válasza engusz (#5210) üzenetére


nike_
addikt

Hú, akkor ilyen mindenes. :D Az a legjobb. :)

(#5214) engusz válasza nike_ (#5213) üzenetére


engusz
veterán

Sokszor nem. Mert néha elvesztem az irányítást, kicsúsznak dolgok a kezeim közül. Ez valószínűleg a hihetetlen feledékenységemnek köszönhető. Mostanában némileg javulni látszik a helyzet, de még mindig komoly jegyzethalmazokra vagyok hagyatkozva.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5215) nike_ válasza engusz (#5214) üzenetére


nike_
addikt

Na igen, a munka vele jár... Ezt nem szereti egyik cég sem, hidd el. :) Meg a papírmunka, az utálatos..

ON: Szerinted melyik házat vegyem? :D

[ Szerkesztve ]

(#5216) engusz válasza nike_ (#5215) üzenetére


engusz
veterán

Saját magam részéré (egy optikai meghajtó, két merevlemez) újra 690-est vennék. Ha több 5.25"-os eszközöm és/vagy merevlemezem lenne, akkor 590-est. A 690-esnél a tetején, míg az 590-esnél a ház elején találhatóak meg az USB/Firewire/Jack, stb csatlakozók. Ezt is mérlegelni kell.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5217) nike_ válasza engusz (#5216) üzenetére


nike_
addikt

Megvan még neked kedvezményben az a plexis 690?

(#5218) engusz válasza nike_ (#5217) üzenetére


engusz
veterán

Igen, még megvan. Jött privátban érdeklődés rá, ő rá még várjunk egy picit. (Mindjárt írok neki, hogy érdekli-e a házikó.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5219) nike_ válasza engusz (#5218) üzenetére


nike_
addikt

Rendben.

(#5220) TazLeacher válasza engusz (#5212) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak meg szeretném fogdosni, hogy milyen, mekkora, hogy néz ki. Most Aurora3D-m van, a teszt alapján azt mondtam, hogy elmegy. Aztán megfogdostam, és rettenetesen bejött. De az "csak" 20+K volt, ott még a rizikó is belefér. De egy 50(60)K+-os háznál már nem merek nem 100%-ra játszani...lehet nem is tetszik annyira, mint a képeken, azt jól jártam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5221) engusz válasza TazLeacher (#5220) üzenetére


engusz
veterán

Világos és valós igény. Bárcsak a csajokat is meg lehetne tapizni, mielőtt kikezd velük az ember. :D (Elnézést a nőktől. :R)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5222) TazLeacher válasza engusz (#5221) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már nős vagyok. egyszer döntöttem, úgy néz ki jól. Most sem szeretnék mellényúlni a házzal. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5223) diegho válasza engusz (#5221) üzenetére


diegho
nagyúr

ha már itt vagy kérdezek én is, bár kisker vagyok én is, de egyszerűbb nálad megvenni az extra dolgokat, mint elmenni a beszerzőhöz :D van nálad az a 3.5" lian-li előlapi panel ami ventit is tud szabályozni. olyant adtál már el? honlapjukon semmi infó nincs róla, hogy hány voltot tud adni a ventiknek, tudsz mondani róla esetleg valamit?

(#5224) engusz válasza diegho (#5223) üzenetére


engusz
veterán

Van belőle raktáron, de közelebbről én sem ismerem. Népszerű darab, mert a letisztultságánál fogva szép darab. Hamarosan összeáll egy Lian Li csomag, majd küldjük tesztre.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5225) diegho válasza engusz (#5224) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem centurion 534-be kellene szerintem nagyon jól mutatna a fekete házban, dobozán nincs rajta mekkora fesz intervallumot kezel?

[ Szerkesztve ]

(#5226) engusz válasza diegho (#5225) üzenetére


engusz
veterán

Se a dobozán, se a hozzá adott leírásban nem szerepel ilyen infó. Ha lesz lehetőségem (holnap vagy pénteken), akkor kipróbálom neked.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5227) diegho válasza engusz (#5226) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi, annyira nem fontos, hogy megbonts egy dobozt csak ezért, ráér ha küldöd tesztelni a csomagot. másik ami tetszik az a kis asszem akasa panel az nem led-es, arról vélemény?

(#5228) engusz válasza diegho (#5227) üzenetére


engusz
veterán

Kb. annyi, mint a Lian Li-ról. Járt már a kezeim között, de nem volt alkalmam kibontani.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5229) Sk8erPeter válasza TazLeacher (#5199) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És akkor mi van, ha papíron keresztülviszik Szlovákián? Remélem te is tisztában vagy azzal, hogy Szlovákia az Európai Unió tagja... :U Ma már nem beszélhetünk vámhatárokról a két ország között ugye...

Az Aqua-s dolog meglep :Y , mert elég népszerű, és szerintem igényes, és volt már garanciális ügyintézésem náluk, nem kellett csalódnom, simán cserélték a hibás árut. Nem vágják át a vevőket, és szvsz sokszor egész jó áraik vannak.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5230) Sk8erPeter válasza TazLeacher (#5199) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

B*sszus, bocs, sikerült valahogy kétszer elküldenem a hsz.-t... :B

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5231) TazLeacher válasza Sk8erPeter (#5229) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondom, valami stikli van a dologban, de rohadtul nem izgat, mindenki ott fogja meg a pénzt, ahol akarja. Amíg ez konkrétan nem az én káromra megy, addig tökre nem érdekel. Tudom, sz@r hozzáállás, mert, ha az államtól lop, tőlem is lop, de inkább elmondhatná, hogy hogy kell...

Nem is a vevőátvágásról, hanem az államátvágásról volt szó. A Bluefish-el sem volt a legtöbb vásárlónak baja. Az államnak annál több.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5232) CséZé válasza engusz (#5224) üzenetére


CséZé
őstag

ha már a teszteknél járunk, akkor a Lian Li PC-A09 B típusú házról szivesen látnék egy tesztet :) (Eddigi legszebb ház amit láttam)

(#5233) engusz válasza CséZé (#5232) üzenetére


engusz
veterán

PC-G7 van betárazva. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5234) CséZé válasza engusz (#5233) üzenetére


CséZé
őstag

Tárazz újra :) :R Szebb az a PC-A09 B

(#5235) engusz: de éreztem :(

[ Szerkesztve ]

(#5235) engusz válasza CséZé (#5234) üzenetére


engusz
veterán

Ha az úgy menne. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5236) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Nem tudja valaki hogy létezik e Elit 331-hez plexis oldallap vagy vágni kell hozzá?

(#5237) Sk8erPeter válasza TazLeacher (#5231) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Valószínűleg annak is oka van, hogy mindenki megpróbál kerülőutakon járni, és megkerülni az adózást, erről nagymértékben tehet a kormány is, és teljesen mindegy, hogy jobb- vagy baloldal, mert egyikük sem tudta még kihúzni a sz@rból Mo.-ot. Ha nem lenne ennyire kedvezőtlen a vállalkozók helyzete, akkor kevesebb lenne a közvetett "lopás" az államtól: aki manapság megpróbál legálisan cselekedni, és tisztességesen élni, azt többnyire ott húzzák le, ahol csak tudják, mert természetesen a kieső bevételeket valamiből pótolni kell. Általában azok szívják meg, akik normálisan próbálnak üzletelni. Tudom, miről beszélek, mert tapasztaltam. Ez a nagy büdös helyzet sajnos.

Sk8erPeter

(#5238) gexona


gexona
csendes tag

Sziasztok!

Házvásárlás előtt állok, és van két jelöltem, ami tetszik kívülről, belülről, csak nem tudok dönteni.

COOLERMASTER 632S Mystique
CHIEFTEC BX01

A Chieftec előnye a méret, a Coolermasteré pedig a külső.
Aki ezek a házak valamelyikével rendelkezik kérem segítsen, mert nem bírom tovább ezt a terhet:)
Negatívumok, pozitívumok egyaránt érdekenek.

Előre is kössz!

(#5239) Kombat


Kombat
őstag

Május végétől nálunk is kapható lesz az Antec Three Hundred!
13eFt körüli árával szerintem jó vétel lesz! (Én már rendeltem is egyet.) ;)
1

Ja és ha érdekel valakit egy Silverstone LC-20, nézze meg az aláírásom! :B

(#5240) Nyiscsák válasza Kombat (#5239) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Lenne egy kérdésem hogy ha nincs a táp alatt szellőző nyílás mint a CM 690-nél akkor ventivel felfelé kell belerakni :F

(#5241) Kombat válasza Nyiscsák (#5240) üzenetére


Kombat
őstag

Eddig nem is figyeltem fel erre!

Én úgy nézem, hogy egy picit meg van emelve a táp helye, hogy maradjon kb. 1cm alatta a levegőzés érdekében.
Ezzel megoldották a CM 690 hátrányát, miszerint telemegy porral a táp. :)

De természetesen fordítva is be lehet szerelni.

(#5242) RexpecT válasza Kombat (#5239) üzenetére


RexpecT
addikt

Honnan rendelted?

(#5243) Kombat válasza RexpecT (#5242) üzenetére


Kombat
őstag

boba6-től! [link]
Úgyis nála szoktam vásárolni! :)

(#5244) RexpecT válasza Kombat (#5243) üzenetére


RexpecT
addikt

:R Köszi.

(#5245) nike_ válasza Kombat (#5239) üzenetére


nike_
addikt

Mekkorák a méretei?

(#5246) RexpecT válasza nike_ (#5245) üzenetére


RexpecT
addikt

(#5247) csabooooo válasza CséZé (#5232) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Meglett a Lian Li A09 B házam (kb. másfél hete)! :) Asszem ígértem is neked valami összefoglalófélét, csak még nem jutottam odáig. :U Lehet logoutos írás lesz belőle. Addig is, ha bármire kíváncsi vagy a házzal kapcsolatban, kérdezz nyugodtan! ;)

(#5248) RexpecT válasza csabooooo (#5247) üzenetére


RexpecT
addikt

Én szívesen elolvasnák róla egy írást!Tegyál sok képet az írába :K .

(#5249) Nyiscsák válasza csabooooo (#5247) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Várjuk a képeket és a beszámolót :DD

(#5250) Sk8erPeter válasza RexpecT (#5248) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"elolvasnák róla egy írást"? :Y Ez kemény volt... Ugye Te is tudod, hogy egyes szám első személyű (E/1.), feltételes módú szónál nem létezik -nák végződésű szó? Próbálgasd csak végig... ;]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.