Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) nike_ válasza s7evcsenko (#5350) üzenetére


nike_
addikt

Hinnye, akkor jó.

(#5352) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Nem olyan régen láttam egy házikót, aminek a hálulján 10db bővítőhely volt, de elfelejtettem a nevét és egyszerűen nem találom.

Ha volna olyan kedves valaki belinkelni, vagy csak a gyártót/típust beírni, nagyon megköszönném!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5353) 100b


100b
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni azzal, hogy ajánlotok egy házat?
Amit szeretnék:
3db 5,25"-os hely
előlapi audio alaplapi HD audio csatlakozóval
előlapi USB
lehetőleg matt fekete szín
és semmi csicsa! sem plexi, sem ajtós front, stb.
HTPC háznak kellene, ezért nem lenne jó, ha túl nagy lenne, viszont a 3 hely kell a iMON UltraBay-nek (2 hely) és a DVD-nek (1 hely). Ez lehet akár fekvő házban is (bár erre nem sok esélyt látok. :F

Köszi!

(#5354) Sátán44 válasza 100b (#5353) üzenetére


Sátán44
addikt

Ez talán? Codegen 3319-CA P4 350W ATX 7,332 Ft

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#5355) 100b válasza Sátán44 (#5354) üzenetére


100b
tag

Na!
Ez egész jó!
Csak ne lenne az a nagy szürkeség az előlapon... :D
Azért köszi!!!
Egyébként táp nélküli ház is érdekel!

(#5356) Dani_kp válasza 100b (#5353) üzenetére


Dani_kp
őstag

Hali.

Olyan amibe 3x5,25-ös hely van, sztem az csak az van amit Sátán44 belinkelt, de nem full fekete.
Én ezeket találtam neked, de ezekkel az lehet a "bajod" hogy 4 db 5,25.ös hely van rajta.
Spire SP3005B BlackFin V táp nélkül - 4998 Ft.
Foxconn 3GTSAA-804 ATX ház 350 W táppal - 8572 Ft.
ASUS TA-863 Midi ATX táp nélkül - 6250 Ft.

Amúgy mennyi pénzt szánsz erre a célra?

https://ingatlan.com/33821564

(#5357) Dani_kp válasza Dani_kp (#5356) üzenetére


Dani_kp
őstag

mégis találtam.....

FOXCONN 3GTS-001 - 10980 Ft.
de sztem ez a neked megfelelő....MODE COM Muse, itt van egy részltesebb leírás róla. - 8220 Ft.

https://ingatlan.com/33821564

(#5358) 100b válasza Dani_kp (#5356) üzenetére


100b
tag

Max egy húszasig mennék el árban. Ugyanis volt egy szuper HTPC házam [Silverstone LC16MR], ami 54.000 forintba került. Marha jó és igényes cucc volt, így nem bántam, hogy ingem gatyám ráment. :) Viszont volt egy-két hibája, amiért visszavittem a szervízbe. Miután 3 hónapot vártam rá (hiába), inkább visszakértem az árát. Most egy házilag összeépített HTPC-t szeretnék egy IMON UltraBay-el (ami 2 helyet foglal), mert így ugyanaz kesz a kezelőfelületem (szoftverileg), és a kezelőgombok is (a gépen). Már arra is gondoltam, hogy egy húszasért csináltatok egy igényes alu műszerházat (a megfelelő kivágásokkal) és beleszerelem a régi gépemből a 3,5-ös és a 5,25-ös kereteket, az alaplaptartót és a hátsó panelt. Kicsit melós lesz...
De ha nincs más...
Egyébként köszönöm a javaslatokat! Még barátkozom ezekkel a szerkezetekkel.
:K

(#5359) 100b válasza Dani_kp (#5357) üzenetére


100b
tag

Ez egész barátságos!!!!
Köszi!
:D

(#5360) 100b válasza 100b (#5359) üzenetére


100b
tag

Kivéve a floppy nyílást...
Csak, hogy ebbe is beleköthessek...
:D

(#5361) Cyberslider válasza Dani_kp (#5356) üzenetére


Cyberslider
őstag

ASUST vettem egyszer.. hiba volt, borzalmasan vékony anyagból van, a led azonnal kiesett, szörnyű minősége van...

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#5362) Dani_kp válasza 100b (#5360) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nincs mit.
Hát igen az a floppy nyílás undorító :DDD .

De begletteled azt kész is már is nincs ott semmilyen nyílás :DDD

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5363) Dani_kp válasza Cyberslider (#5361) üzenetére


Dani_kp
őstag

A codegánytól is rosszabb? pedig az ASUS egy jó márka... na mind1 akkor gépházat attól se kell venni :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#5364) nike_ válasza Cyberslider (#5361) üzenetére


nike_
addikt

Pedig szép lenne, de ha ennyire gyenge semmi értelme..

(#5365) nyunyu


nyunyu
félisten

Foxconnoknak meg ordit a tapventijuk :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5366) Cyberslider válasza nike_ (#5364) üzenetére


Cyberslider
őstag

Hát megnézhetitek élőben mielőtt megveszitek, ez szerintem alap.
Biztos van több féle belőle, de amit én vettem (meglepően olcsón az is kb. ilyen áron volt) borzalom.
Kb kodegány, vékony hajló anyag, rezonál, mondom led kiesett.... Méltatlan minőség ahhoz képest hogy ASUS, nem erre számítottam..

A jelenlegi Chieftec-et szerintem egy légvédelmi ágyú se tudná romba dönteni :D

"Az Asus házaira jellemző volt, hogy meglepően könnyűek, még táppal együtt is. Ez nem amiatt van, hogy a tápból kispórolták az anyagot, hanem mert a ház borítása csak 0,6 mm-es acélból készült. Nem olyan merev, mint az erősebb házak 1 mm-es anyaga, de valahol kompromisszumot kell hozni, ha alacsony árat szeretnénk. Átlagos használatnál a vékony falak nem jelentenek problémát, aki viszont sokat nyitogatja, szereli és cipeli házát, annál gondok lehetnek a deformálódással"

[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#5367) Dani_kp válasza nyunyu (#5365) üzenetére


Dani_kp
őstag

A táp a legkevesebb, főleg ha van másik mondjuk a régi konfigodból vagy az is egy megoldás hogy kicseréled a ventillátor, esetleg kiszeded a tápot és eladod. De a foxconn-nak is vannak házai amihez nincs tápegység.

https://ingatlan.com/33821564

(#5368) szumo


szumo
senior tag

Üdv mindenkinek!

Az új leendő gépemhez valami házat keresnék.
Az igényeim: legyen konzervatív, szóval semmi villogás, csillogás. Szerver jellegű házat keresek a szerelhetőség miatt, meg eddig is ilyenem volt csak a szellőzése a 99' -es trendeknek megfelelő.
Szóval nézegtem egy csomó weboldalt, voltam jónéhány boltban is, de valahogy vakvágányon vagyok, mert ami tetszene, azt nem forgalmazza senki itthon, amiket meg lehet kapni, abból a chieftec talán ami tükrözi az ízlésvilágomat, de 1-ből választani nem túl mókás.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#5369) Dani_kp válasza szumo (#5368) üzenetére


Dani_kp
őstag

hali.

Összeg amit erre a célra szánsz?

Cooler Master CM 690, itt be is szerezheted és ingyen házhoz szállítják.

https://ingatlan.com/33821564

(#5370) Kornel213 válasza nike_ (#5311) üzenetére


Kornel213
tag

Hello!
Nem nagyon láttam hogy kaptál volna választ!Én ezt ajánlanám:[link] nekem is ilyen van a baj vele hogy eléggé hangos mert 3 db 8cm venti van benne!Meg ha nem kék neont akar bele akkor ventillátor csere!Vagy vannak még ezek:[link]
csak nem olyan nagy az oldalplexi!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#5371) Kornel213 válasza nike_ (#5311) üzenetére


Kornel213
tag

Hello!
Nem nagyon láttam hogy kaptál volna választ!Én ezt ajánlanám:[link] nekem is ilyen van 10 ezer alatt meg lehet kapni, a baj vele hogy eléggé hangos mert 3 db 8cm venti van benne!Meg ha nem kék neont akar bele akkor ventillátor csere!Vagy vannak még ezek:[link]
csak nem olyan nagy az oldalplexijük!

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#5372) szumo válasza Dani_kp (#5369) üzenetére


szumo
senior tag

25-ig simán elmegyek, ha egy jó minőségű házról van szó.

Amúgy szemezgettem már ezzel a házzal, csak eddig azért nem jött számításba, mert a második monitorom a ház tetején trónol, az asztal mellett.
De felírom a listámra ezt is, hátha asztalcsere is lesz.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#5373) Dani_kp válasza szumo (#5372) üzenetére


Dani_kp
őstag

megveszed 15600 Ft.ért a CM 690-et és 10k.ért meg veszek pl. a TESCO-ba asztalt :DDD és 25k.ba került. Azzal a 690-essel jór járnál, csak jó olvastam róla, itt PH!-n is emberkéktől, illetve honlapokon ahol lehet értékelni a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#5374) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Végre elkészült az írásom a Lian Li PC-A09 B típusú házról. Akit érdekel olvasgassa. ;)

(#5375) nike_ válasza Kornel213 (#5371) üzenetére


nike_
addikt

Áá, köszi már el is felejtettem hogy kérdeztem. :B

(#5376) Drang


Drang
tag

A tokeletes haz keresese. :W

Na kabe egy honapja ezzel foglalkozom, minden letezo angol nyelvu forumot vegigolvastam tulajdonkeppen ra kellett jonnom, hogy egy pc osszeallitasanal a legnehezebb resz a megfelelo haz kivalasztasa. Mindenkinek megvan a preferenciaja, hogy milyen alaplapot-cpu-t videokarit-tapot ramot szeretne, ezt eleg gyorsan eldontjuk es rohanunk megvenni, aztan orulunk, hogy milyen faxa az egesz, de hoppa valamibe be kene tenni. Na es akkor jovunk ra, hogy uvazzee sokkal tobbfele haz van a piacon, mint gondoltuk volna.

En a mostani konfigomnal mar a 4-ik hazat nyustolom es meg mindig nem tetszik.
Tiszta szegyen. Kezdtem egy CoolerMaster 690 el, de nem tetszett, mert bazi nehez volt, de ami sokkal nagyobb baj, hogy beletorte a sata csatlakozot a vinyomba a hatlap. Oke, haz visszakuld, vinyo kicserel (szerencsere csak egy OP volt rajta) nezzunk valami mast. Antec 900. Cool. Hasznaltam 2 hetig, de zajosnak talaltam es tul sok volt a kek led ezen kivul brutalisan porosodott. (Viszont a 4.3 gigat csak itt tudtam kihozni a procimbol. :D )

Oke Antec vissza, nezzunk valami dragabb hazat. Lian-li volt a kovetkezo PC 65B .
Akinek mar volt Lian-li-je az tudja, hogy milyen minoseget kepvisel. Gyonyoru es rohadt draga. 2 hetig hasznaltam aztan vissza. Akkor megfogadtam, hogy soha tobbet nem lesz olyan hazam, amin 120 asnal kisebb venti van.)
Most egy Raidmax Iceberg-em van, amin elvileg 4 db 120 as venti figyel, viszont a 2 felso venti gyakorlatilag a kabelek miatt szart sem er, a 8800 GTS emet nem tudom 50 fok alatt tartani. Szoval itt tartok most es meg mindig keresem a TOKELETES HAZAT!!

A jo hir, hogy meg is talaltam:) Viszont olyan brutalis draga, hogy szegyen erte annyi penzt adni. Jo egy honapos kutatomunka utan szvsz a most piacon levo legjobb gyari leghuteses haz a Silverstone TJ10 es de a 80+ ezres ara annyira megsem bejoncsi es meg itt az usaban is 350 dollar korul van az ara. Szoval alom marad. Van neki egy Nvidias kiadasa is, ami szerintem a hazak non plus ultraja forever. :R

A masodik legjobb haz szvsz es mintegy 25345 db teszt es review elolvasasa utan a CoolerMaster Cosmos S 1100 ami mar joval elerhetobb aru es tenyleg komolyan gondolkodtam rajta vagy egy hetig, de megint csak 50 rongyot kiadni egy hazert..hmmm. Hozzateszem, hogy amennyit eddig buktam eddig a hazakon, nyugodtan megvehettem volna ha nem is a TJ10 est, de a TJ 9 est siman. :W

Visszaterve a tokeletes hazra, nagyjabol es altalaban szvsz ennek kene megfelelnie:

Alu haz. Foleg egy full towernel nem mindegy a suly ezen kivul az alu kicsivel jobben hut.
120 asnal ne legyen kisebb venti benne, kinek hianyzik egy suvito hajszarito?
Also tapegyseg. Eleinte nem szerettem (az antec 900 nal) de a Cosmosnal is es a TJ10 esnel is ez van, meg minden mai modern haznal, uis tok fuggetlenul lelegzik a tap es nem a proci meleget szivja fel. Szerintem jo.
Megfelelo hangszigeteles. A mindenhol nyitott hazak (oldalan ventik stb) sokkal hangosabbak, persze ez nem mindenkinek szempont, nekem az. Az Antec P182 az egyik legjobb haz, ha a hangszigetelest nezzuk, en viszont full towet keresek es nem mid-et. Amugy ezen is gondolkodtam eleg sokat, marmint a p-182 esen.

Es ne legyen agyonledezve meg ablakozva, hanem legyen egy massziv eleganciaja, megint csak: Silverstone hazak gyonyoruek es a CM Cosmos S 1100 is! Csak az aruk!

Egy korabbi hozzaszolasomban 3 kozepkategorias hazat kerdeztem, de azokat mar kilottem azota, reszint, mert nem a legjobb teszteket olvastam roluk, reszint pedig nem lehet oket (kesobb) h2O-ra kotni. Szoval ugy alakult, hogy a Silverstone-Antec-Thermaltaket-CoolerMaster szuperfogatbol egyszeruen nem talaltam olyan hazat, ami ar-ertek aranyban megfelelo lenne :F

a Silverek a vilag legszebb es legjobb hazai (a Lian-li mellett) de a felso kategorias hazai elerhetetlenek. Thermaltake: minden haza agyonvilagitott es agyonledezett (full towerekrol beszelek) az armor 6000 esen szinten gondolkodtam, de nem akarok karacsonyfavilagitast az iroasztalom melle. Antec 1200 szinten zenesz: Brutalis hutese lehet de az egesz haz egy aluminium halo, zajszures nuku plusz fenyszennyezes a kobon.
Antec P182: esetleg szoba johet, bar en kifejezetten full hazat keresek es ez nem az.
CoolerMaster: Cosmos s 1100 nagyon nagyon bejon kiveve, hogy nincs reset gombja, az erinto power kapcsolo sokaknal bedoglott es draga. A regi Cosmos 1000-es egy 20 kilos vaslada, es a hutese sem az igazi.

Ennel a pontnal mar ugy voltam, hogy orokre atterek laptopra es soha tobbet nem kapcsolom be a gepemet...Ekkor kezdtem kicsit lejjebb adni es ugy dontottem, hogy nem erdekel tobbet a Silverstone-CM-Tt-Antec negyes hanem szetnezek mas markak kozott is.

Most ott jarok, hogy Gigabyte 3d Mars ami az Aurora 570 es szintu haznak felel meg.
Full tower. Full alu. Tetszik a megjelenese (igaz a kek ledes ventiket kicserelem szintelenre, csak elore teszek majd egy voroset :K )
Oke, van neki 2 80 as ventije, ami a vinyokat huti es ez ellentmond a `csak 120 as ventit` elvemnek, hanemazonbandeviszont ezekrol azt olvastam, hogy szuperhalkak mert nem nagy hocserelo venti szerepuk van, hanem szepen finoman huvosen tartjak a HD-okat.
Igaz, nem also tapos, viszont 2 hatso 120 as ventije van ami szepen leszivja a hot a procirol es nem a tapom nyeli be. Lehet cserelni az oldalpanelt ablakosra, vagy halosra.
Qrva jo kritikakat olvastam rola...Es foleg a felebe kerul meg egy Cosmosnak is nemhogy egy TJ10-nek :DD

Szoval most Gigabyte 3d Mars-nal jarok, ami nyilvan rohejes egy CM Cosmos S 1100 vagy a hazak kiralynoje a Silverstone Temjin 10-es mellett, de erre fussa :U

Ezenkivul szeretem a Gigat, miota az alaplapom is az (abbol is volt mar egy par :K )
Persze most majd jol lehuzzatok szegeny kis hazat en meg kezdhetem elolrol az egesz haz-keresosdit :))

na joccakat

[ Szerkesztve ]

(#5377) Kombat


Kombat
őstag

Jajj emberek!

Többen panaszkodtok, hogy sok a led meg, hogy a kék led kiégeti a szemeteket!
Mindössze annyit kell tenni, hogy nem kell bekötni a ledek vezetékeit és nem fognak világítani!
:W

[ Szerkesztve ]

(#5378) sgergi válasza Kombat (#5377) üzenetére


sgergi
veterán

Illetve, ha mégis kell a led (azért nem árt, visszajelzés), akkor egy potit kell beszerelni elé, és beállítani a megfelelő fényerőt.

(#5379) Kombat válasza sgergi (#5378) üzenetére


Kombat
őstag

Ha kell a visszajelzés, akkor ott a billentyűzeten a Lock billentyűk ledjei, de egyébként igazad van!

[ Szerkesztve ]

(#5380) nyunyu válasza sgergi (#5378) üzenetére


nyunyu
félisten

Asztali lampanal mukodik az a megoldas, de a LEDek maskepp mukodnek.
Ha a raeso feszultseg magasabb, mint a LED nyitofeszultsege, akkor mar 100%-on vilagit, ha kisebb, akkor egyaltalan nem...

Szabalyozni max ugy tudod, hogy a rakotott feszultseg kitoltesi tenyezojet valtoztatod. (ezt csufoljak PWM-nek)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5381) westlake


westlake
félisten

hello..

nekem egy olyan doksira lenne szuksegem, ahol a hazakban levo furatok egymashoz viszonyulo tavolsagai vannak megadva (ertsd: azok a furatok, amikbe az alaplapot rogzito csavarokat kell csavarni)

Play nice!

(#5382) Kombat válasza westlake (#5381) üzenetére


Kombat
őstag

Így hirtelen ezt találtam!

(#5383) nyunyu válasza westlake (#5381) üzenetére


nyunyu
félisten

Itt
10-12. oldal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5384) westlake válasza nyunyu (#5383) üzenetére


westlake
félisten

koszi mindkettotoknek..
(arra gondoltam, amit te mutattal :R )

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#5385) nyunyu válasza westlake (#5384) üzenetére


nyunyu
félisten

ATX 2.01

Ebben benne vannak a regebbi szabvanyok lyukjai is, nem csak az ATX 2.x-esek.
(ATX 1.1, babyAT, fullAT)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5386) westlake válasza nyunyu (#5385) üzenetére


westlake
félisten

lehetek egy kicsit pofatlan? :B extended atx?

Play nice!

(#5387) nyunyu válasza westlake (#5386) üzenetére


nyunyu
félisten

Milyen jo, hogy az elobb rakerestem az SSI CEB-re meg az EEB-re. :))

Ugyanott vannak a lyukjaik, mint az ATX-ben definialt A, C, F, G, H, J, K
ezen felul van egy G*-gal jelolt potlyuk, ha a legalso vagy legfelso kartyahely 64 bites PCI-X, es igy a G vagy H lyuk nem elerheto: ez a microATX S lyukjatol 0.9"-lal lejjebb van.

Ezen felul a nagyobb EEB hasznalja meg az AT formatum N, O, Q lyukjait.

(Bezzeg egy nyamvadt baby AT specifikaciot nem birok talalni, igy fogalmam sincs, hol vannak a D, I, P lyukak, igy nem tudok rajzolni egy mindent egyben lyukkiosztast.
Raadasul wikipedia azt irja, hogy 8.5"*13" egy baby AT lap merete, mig mindenhol mashol 10"*13"-at irnak :W )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5388) westlake válasza nyunyu (#5387) üzenetére


westlake
félisten

pedig epp arra akartalak megkerni, hogy rajzolj egy komplett lyukkiosztast :D
mindegy, boven eleg a sima atx is.. koszi

Play nice!

(#5389) nyunyu válasza westlake (#5388) üzenetére


nyunyu
félisten

Na, elmesz am a francba

Szerverlapok processzorhuto rogzito lyukjait majd kikeresed.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5390) z00li


z00li
senior tag

Sziasztok!

Casetek házakról szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni olyanoktól, akik rendelkeznek / rendelkeztek ilyen cuccokkal.

(#5391) westlake válasza nyunyu (#5389) üzenetére


westlake
félisten

koszi, azokra nincs szuksegem.. ezt te rajzoltad?

Play nice!

(#5392) terkaz


terkaz
csendes tag

Üdv. Meg tudnád mondani, hogy egy adott házról, hogy lehet megállapítani, hogy megy-e bele mATXes alaplap is? Ez meghatározza azt is, hogy milyen táp kell bele? mATXes alaplapot szeretnék venni, csak nemtudom, hogy a házam amiben most ATX táp van beveszi-e, bár pontosan azt se tudom, hogy maga a ház ATXes-e vagy sem mert nincs rá írva semmi. :-)

(#5393) nyunyu válasza westlake (#5391) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, nagyon unatkoztam az ejjel, aztan berajzoltam a szerverlapok procihuto felfogatasait is.
Kinek szamlazhatom? ;]

D, I, P lyuk csak azert nincs rajta, mivel nem talaltam semmi konkretumot a regi AT szabvanyokrol.
Bar, lassan mar tiz eve kihaltak a babyAT-s alaplapok, ugyhogy azokra ma mar nincs szukseg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5394) nyunyu válasza terkaz (#5392) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha ATX lap belemegy, akkor mATX is bele fog menni, mivel direkt ugy van kialakitva a szabvany, hogy a rogzitesi pontok ugyanott legyenek, tapcsatik meg (majdnem) ugyanazok. leszamitva a -5V-t, ami a mATXnek nem kell

Esetleg annyi lehet, hogy regebbi hazakon meg nem volt R meg S rogzitesi pont, mig az uj alaplapokhoz ajanljak, de oda legfeljebb nem raksz tavtartot+csavart.

Ja, egyebkent ha hatulrol ranezel a hazra, es van rajta a slotok folott egy ~16x4.5 centis femlap az alaplapi kivezeteseknek, akkor ATX.
(Regi AT hazakon maskepp volt, de olyat lassan 10 eve nem kapni.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5395) Szatesz


Szatesz
őstag

Valaki esetleg egy ilyen ritkaságot 20k ert?

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#5396) codec


codec
senior tag

Üdv!
Forgalmaz vki itthon NZXT TEMPEST "Airflow King" házat?
Erről lenne szó:
[link]

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#5397) s7evcsenko válasza codec (#5396) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Húúúú ez nem csúnya... :C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#5398) Szatesz válasza codec (#5396) üzenetére


Szatesz
őstag

Nemtom hogy ki forgalmaz ilyet mert kurva ritka és az NZXT házak fele dijakat nyer...Ugyhogy szamithatsz ra hogy kb 40k ujonnan..:D De amugy ezek az igazi minoseg és megéri a pézét....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#5399) Kombat válasza codec (#5396) üzenetére


Kombat
őstag

(#5400) codec válasza Kombat (#5399) üzenetére


codec
senior tag

Köszi!
A kinti 106$-os árhoz mérve még egész jó ez a 27k-s ár

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.