Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5002) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv skacok. mondom a lehetőségeimet. sajna a helyzet nem tul rózsás. tudok venni ASUS-t. ebből lenne ez a 2: 2014 L1T, 1814BLT
NEC-ből a következőket találtam: AD-7191S, AD-7203S
SAMSUNG-ból SH-S203P
LGből is találtam párat - (H55LB/H58NR/H66NR/H55LR/H62NB)...de ezeket még nem tudtam beazonositani.

A felsoroltak közül mindegyik tud LightScribe-t, kivéve a NEC-ek..ők ugye LabelFlash-t alkalmaznak. Nagy szivfájdalmamra, a kedvenc PIONEER-nál nem találtam oylat, ami tudna gravirozni :O

Igy hát döntés előtt állok. mit tegyek szerintetek? LightScribe-nak jobban örülnék, mint a LabelFlash-nek...sztem nem oylan jó mint az LS, mert nekem a kékes szin nem jön be...ráadásul cd-ket nem lehet vele gravirozni...valamint állitolag ritkább és drágább lemezeket kapni hozzá...viszont ugy hallottam..hogy az ASUS nem vmi jó, sem a SAMU, sem az LG...NEC-et dicsérték....csak az nem LS-es....

ti mit tanácsoltok? vegyek NEC-et LF-el, vagy a többi közül bogarásszak, és akkor kapok hozzájuk LightScribe-t?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.