Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18734) kalap12


kalap12
tag

DVD? Jajjj..........leírom a sztorimat tanulságként nektek...anno még 1994-ben elkezdtem gyűjteni a cd-ket..amikor 2001-ig összegyűlt már 500 db elegem lett belőle, elkezdtem átírni dvd-kre+dvd-kre írtam az anyagot onnantól...aztán amikor már 4 polc tele volt dvd-kkel megint (1000 db) megint elegem lett és kidobtam a vastag tokokat, elkezdtem vékony tokokat venni neki 1000 db-ot szó szerint...teltek az évek nem tudtam már ezeket se hova rakni, tokokat kidobtam, elkezdtem 96 db-os zipzáros tartókba rakni/gyűjteni őket...és aztán 2011-et írtunk, elegem lett ebből is, hogy 25 db 96 db-os tok van a polcokon és levenni nincs erőm/türelmem/időm ha kell valami róla egy borzalom volt hát vettem 4 db 2 terrás winyót. Egyiken csak a filmek, másikon mp3-ak, harmadikon utilok, negyediken zenei dolgok, az összes dvd tartalmát műfajonként winyókra átmásoltam, igen az összest ami kb. 6000 dvd volt ekkor már, 2 hónapig másoltam, és szépen ez életem munkáit odaadtam édesapámnak, hogy filmet zenét játékot mindent tudjon róluk nézni. Most a 4 db 2 terrás winyó kint van a gépből hogy ne menjen feleslegesen benne, ha kell csak akkor, vettem neki szép kis sharkoon dokkolot, és amelyik winyó kell bele rakom, és természetesen amit letöltök azt is ezekre mozgatom műfajonként. Dvd-ket már csak képekre használok semmi másra. Dvd már a múlté, semmi de semmi de semmi értelme. :W :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.