Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#1251) Speed® válasza Gorneck (#1249) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Dehogy erőltetem. Csak jeleztem, hogy az Infy 2 ventivel kerül majd feleannyiba mint a TrEx 1el. Az E66ra nem árt azért a HyperTXnél komolyabb hűtés ha megnézzük átlag mit megy. Szóval van értelme bivaly hűtőt vennie, de nem kell 1.5x annyit kiadni -2-3 fokért, ez nyílvánvaló.

FoBCRaistlin Ennyi. Jó lovaglást :DDD

(#1252) FoBCRaistlin válasza Speed® (#1251) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

köszi! :R
remélem nincs hari :B
rosszab vagyok pc vásárláskor, mint a nők cipővételnél :D :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1253) Bloodsucker


Bloodsucker
csendes tag

Hali!

q66-ra p5k-val tudtok valami jó hűtőt ajánlani olyan 10-15e környékén?
szeretném húzni a procit de nemtudom milyen hűtőt vegyek rá...

(#1254) zolee0307 válasza Bloodsucker (#1253) üzenetére


zolee0307
őstag

Nézd meg a 1242 és 1245 hsz-met.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1255) Gorneck válasza Speed® (#1251) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig elég az hidd el...persze kérdés, hogy mekkora tuning lesz! Ha szar kupakost fogott ki a 6600ból, akkor szinte mind1 mi csücsül rajta. Ha jó, akkor 1.4-1.45 valós feszig röhögve viszi.

Amúgy Én tuti nem vennék 6600ot mikor ott a 6550 ami egy elég hűvös kis procika.

Gorneck#1239

(#1256) Coolby válasza zolee0307 (#1247) üzenetére


Coolby
tag

koszi a segitseget, meg egy kerdes,
neztem a teszteket ninjarol mi a velemenyetek
col :))

(#1257) Speed® válasza Gorneck (#1255) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát anno mikor még gondolkoztam azon, hogy szerezzek E66ot, elég volt SzlobiGvel beszélnem, hogy letegyek róla..U8-120al 3.6GHzen megütötte a ~80at neki és az Infinity se vitte sokkal lejjebb, 3-4 fokot nyert csak.
Elismerem, lehet, hogy az övé szélsőséges eset, de nem hiszem, hogy akármelyik E66 sokkal kevésbé melegedne 3.5GHz felett 1.5V környékén :U

HyperTX akkor jó, ha nem számít a ventizaj és nem csúcstuning a cél. Szvsz.
Az U8-92vel van pariban, annál azért akadnak bőven erősebbek szerencsére.

E6550..nem rossz, csak abban nem értünk egyet, hogy jobb az E66nál :) A 7es szorzó nem 9es..nem mindenki akar GKXes D9eket ~35+k/2G áron.

Coolby
A Ninja az Ninja. Friss vágások az ujjaimon a 7végi felszerelésnek köszönhetően:D
Teljesítményben odaver, minimális levegőmozgatás mellett is hatékony. Ajánlom :K

[ Szerkesztve ]

(#1258) Coolby válasza Speed® (#1257) üzenetére


Coolby
tag

:DD
:R :R
Ninja!

Col

(#1259) Speed® válasza Coolby (#1258) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Halk megjegyzés az előzőhöz (bár már írtam másutt is).
Ha eszement tyuningról is szó van, akkor azonos áron az Infinity a jobb választás, mert 2 ventivel komolyabb hőelvonásra képes. A Ninja akkor bivaly igazán, ha nincs nagy légáram, netán passzívkodni szeretne a kedves tulaj.
A gépemben 2, azaz 2db 12cmes venti van, 800rpmre leszabályozva.
A táp/VGA/proci vígan teszi a dolgát passzívan, ennyi légáram elég.

(#1260) Hemi 426/RT válasza Speed® (#1259) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

tényleg jo a ninja!
nekem csak egy venti van rajta.
de szorosan mőgőtte van két 2 8cm es ház venti.
az a szép benne hogy leg alul van benne egy alu blokk olyasmi mint egy kővérke nb hütő.
ez van be ültetve a hőcsővek kőzé a proci főlé ,terheletlenül 23 fokos a procim.
és köszi a segitséget Speed(R)!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#1261) FoBCRaistlin válasza Hemi 426/RT (#1260) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

az szép eredmény, milyen procc? :Y

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1262) FoBCRaistlin válasza Speed® (#1259) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

most már tutira bekeveredtem, de támadt egy jó ötletem.
lesz nálam egy gyári hűtő, meg a Tt Beetle kicsit megspékelve.
fogom a gyári hűtőt, és meglesem mennyire fogtam ki forrófejű darabot, aztán fogom magam és ráteszem a Bogarat, és meglesem az mennyire tartja kordában, aztán ha nagyon gázos lenne a hőmérséklet, akkor annak fényében veszek hűtőt. :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1263) Qru válasza FoBCRaistlin (#1262) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gyári hűtés teszteletem én is, 1,4V-al 3GHz-en (direkt izzasztási célból néztem) érte el a 83-85 fokot.

mod: B2-es E6300-al.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1264) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok! A fater a 18.-dik születésnapomra, maradandó dologgal szeretne meglepni, ami egy 6000Mhz-es X2-es AMD-lesz... Milyen hűtést vegyek rá ami a leghalkabb? Húzva nem lesz... Gondolom ilyen méretnél, a passzív már kilőtt dolog mi?
Hansúlyozom: Nem tuningra kell, hanem arra, hogy minnél halkabb legyen! Ha ez nem kivitelezhető passzívval, úgy, hogy játékok alatt se melegedjen túl, akkor egy minnél halkabb megoldást keresek!

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#1265) Qru válasza Egzee (#1264) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gondolom 6000+ -os AMD (3000MHz), 6000MHz-es procit még nem nagyon kapni (főleg AMD-ből)... ;)

Scythe Ninja-nak bírniak kéne full paszív üzemben, ha elég jó a házszellőzésed. Vagy max egy nagyon lassan forgó ventit rátenni (kb 1000rpm), mivel 12-es nem is csap nagy zajt.

#nincsbennetarcsi

(#1266) Gorneck válasza Speed® (#1257) üzenetére


Gorneck
titán

Látod. Én megmondtam...

Elég megnézed mellik milyen feszen mit tud. Az átlag 3,6 környékén kifullad nem kevés fesszel...1,5-1,6V. Ezt egy 6550 is tudja ééés nagy eséllyel sokkal kevesebb fesszel.
Szal akkor mellik is a jobb? Pláne, hogy elég egy 800+ os A-data mellé.
Hűvös, jó proci mellé a TX.

Gorneck#1239

(#1267) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Üdv

Teljesen új configot szeretnék összerakni.
Szeretnék nagyon halk AMD AM2-es rendszert ehhez milyen házra + tápra + hűtőkre lesz szükségem?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#1268) Gyuri27 válasza Killerlaca (#1267) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondjuk ha árat írtál volna. :P
[link], [link], [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#1269) Killerlaca válasza Gyuri27 (#1268) üzenetére


Killerlaca
senior tag

ház kb14k
táp kb10k
proci hűtő amennyiért csendeset és jót kapni sokan azt mondják, hogy szükgséges a gyárit lecserélni nem tudom ebből mi igaz?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#1270) pityeszka válasza Killerlaca (#1267) üzenetére


pityeszka
őstag

Teljesen új configot szeretnék összerakni.

Akkor légyszi fáradj át ide >>

Hűtőnek pedig megfelel a Gyuri által linkelt Hyper TX2 :K

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1271) Gyuri27 válasza Killerlaca (#1269) üzenetére


Gyuri27
félisten

Odaátra irtam. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#1272) Egzee válasza Gyuri27 (#1268) üzenetére


Egzee
őstag

Gyuri27: Szia! Ez a Cooler Master CPU hűtő tényleg nagy szám??? Mármint mindenhol látom a nevét... És az ára is nagyon vonzó. (És persze IMBA lenne a Cooler Master házamba CM Hűtőket venni) De jó is??? Kinek milyen tapasztalata van vele???

(#1273) Hemi 426/RT válasza FoBCRaistlin (#1261) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

a ninja egy q66-on van!
és nem is nagyon van küldve a venti csak kemény 500rpm!

Egzee :a ninjához van egy 12 es venti de hangja nincs mert alig forog.
meg egyébként is elnyomják a 8 centisek(7db).

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#1274) Egzee válasza Hemi 426/RT (#1273) üzenetére


Egzee
őstag

Én alapból kizárom a 8Cm-es kifejezést a gépem szótárából... Most egy db van az elejében, azt is úgy kib.szom, mint macskát sza.rni!

[ Szerkesztve ]

(#1275) Hemi 426/RT válasza Egzee (#1274) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

akinek olyan háza van annak lehet variálni.
nekem annyira nem igy találta ki anno az Aopen és csak 8 cm venti helyek vannak.

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#1276) FoBCRaistlin válasza Qru (#1263) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

akkor gyári hűtés elég keményen suxx :DDD
azért felteszem sztem egy picit.
tegnap vettem egy batár serverházat (h2o projekt indul) :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1277) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

HI!

Most veszek új gépet. Egy AMD 6000+ os proci fog benne dolgozni és érdekelne hogy ahhoz elég e a gyári hűtő avagy jobb lenne venni valami komolyabbat!

Itt a cucc:[link]

CPU BOX!

A ház amiben muzsikálna egy Aerocool AeroEngine II lesz, szóval annak a hűtése alapból elég komoly.

Vagy nem? :F

(= Zala =)

(#1278) Ragadozó válasza Zalaymate (#1277) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Gyárit cseréld erősebbre...főleg, ha még ezt is tuningolni akarod, de ez nem fog nagyon menni, mert határon van...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#1279) Egzee válasza Zalaymate (#1277) üzenetére


Egzee
őstag

Ne higgyél baromságoknak, és csak gondolj bele... Ha az AMD, ahoz csomagolja, miért ne lenne elég??? Saját magának nem akar rosszat... És az is egy nagy állatság volt, hogy határon van... Épp az a helyzet haver, hogy ennek nincsenek határai... Szerinted miből csinálták meg a gyengébbeket??? A 6000-rest butították fizikailag... Jah! És a 6400-ast meg a 6000-resből csinálták túlhajtással... Szóval a 6000-resben 400Mhz tuningpotenciál lazán van... És a gyári OC-k mindíg ligthosak (lásd 8600GT 540Mhz, a OC verziók 560, 580Mhz-esek és 700-akat bírnak a karik) szóval az a 400Mhz már úgymondva adja magát annyira egyszerűen ki lehet hozni belőle...

Egy szó mint száz... A gyári hűtő bőségesen elég, hacsak nem akarsz tuningolni!!!

Ui.: Én is szülinapomra veszek magamnak egyet... Father besegít! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1280) Zalaymate válasza Egzee (#1279) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Az érdekelne még hogy a winyóra nem kéne e egy hűtőcske. De szerintem meglátom így, aztán ha melegszik akkor majd jön egy venti alá! :)

(= Zala =)

(#1281) Egzee válasza Zalaymate (#1280) üzenetére


Egzee
őstag

Figyu! Ez új gép lesz? Mert az új házakban elől is van minimum egy 8 cm-es vintillátor... Inkább oda vegyél egy ventillátort, és rakd a winyót a légutjába... Nekem is így van... Stabilan 30fok a winyóm! Olyan mint az anyukám! Tökéletes! :DDD

(#1282) Zalaymate válasza Egzee (#1281) üzenetére


Zalaymate
senior tag

A ház erre a célra tökéletes! :) ( Mint én! )

Aerocool Aeroengine II.

Elöl a HDD- előtt egy 14 cm-es venti van! :)

(= Zala =)

(#1283) Speed® válasza Egzee (#1279) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Khmm, kicsit óvatosabban a kijelentésekkel.
A 6000+/6400+ TPDje a többi X2ével ellentétben 125W, nem véletlenül.
A gyári kúler mindazonáltal arra valóban elég, hogy alapon, jól szellőző házban normális kereteken belül tartsa a proci hőmérsékletét. Értsd <85'C..
Ha olyan egyszerű lenne azt a +400MHzet kisajtolni (ami mellesleg csak 200..a 6400+ 3.2GHzen jár), akkor nem görcsölnének többen is, hogy valahogy stabillá tegyék a cuccukat 3.3GHzen. A 6000+ ill. a 6400+ az X2esek jelenlegi gyártástechnológiájának a határát jelzik.

[ Szerkesztve ]

(#1284) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Van egy zalmann cnps7000 cu hűtőm,de procicsere lesz!

Kérdésem egyE6600-ást le fog hűteni?

Ja és lga775-ös átalakítót tényleg lehet kapni ehhez?

Köszi előre is

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1285) FoBCRaistlin válasza Speed® (#1283) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Hi mester!

Végre egyben van a cumóm. Szal rátettem a Bogarat az e6600-ra. 1,5V mellett 3600mhz-n 2 prime futott, 2 óra után 60 fok alatt volt a hő. 58-60 között ingadozott. A bogáron az alap 92mm-es venti alig forgott, amit rátettem plusz 8 centiset pedig ki is húztam. Sztem nem rossz :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1286) FoBCRaistlin válasza Sickboy25 (#1284) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Lehűteni midenképpen le fogja, csak kérdés mennyire?! A gyárinál jobban :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1287) Bagira01 válasza FoBCRaistlin (#1285) üzenetére


Bagira01
veterán

Nézd meg tat-l is :K

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1288) Zalaymate válasza Speed® (#1283) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Akkor te mit ajánljasz nekem (CPU hűtőnek) ?
Valamit ami nagyon halk, de mellette szép hűvösben tartja a procimat!

(= Zala =)

(#1289) FoBCRaistlin válasza Bagira01 (#1287) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

sry, de nem értem mit mondasz. :F

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1290) Bagira01 válasza FoBCRaistlin (#1289) üzenetére


Bagira01
veterán

Azt mondom terheld tat-l mert az jobban fűt mint a prime(legalábbis nekem)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1291) FoBCRaistlin válasza Bagira01 (#1290) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ok, kivi leszek. kicsit furcsálom. :F

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1292) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok

Lenne 1 problémám:
Megjött az új procim (X2 4200+ és a hűtője AC freezer 64 pro)
Az a bajom hogy a hűtő alaplapi csatlakozója 4tűs, nekem az alaplapon csak 3 tűs van.
DE! Pont ott van 1 kondenzátor az alaplapi csatlakozó mellet, és így nem tudom ráhúzni a hűtő csatlakozóját. Kénytelen voltam az északi híd csatlakozóját igénybe venni( értelem szerűen ő is 3 tűs)
Igy működik, csak zavar hogy 3 kölönböző CPU hőfkokot ír ki.
Ezek alapon:
CPU 49
CPU1.mag 30
CPU2.mag 39 fok.

Lehet hogy így a CPU hőfok fals érték, de zavar, és a rendszert is zavarja...
Kérdésem az lenne hogy lehet e kapni valamiféle átalakítót vagy hosszabbítót, hogy a helyes helyre csatlakoztassam a processzorhűtőt? :F :F :F

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#1293) #96302336 válasza oz82 (#1292) üzenetére


#96302336
törölt tag

A procihűtő csatlakozójától nem függ, hogy mekkora hőfokot ír ki a szoftver. Hiába fogod a csatlakozót a megfelelő helyre dugni, akkor is ugyanezeket fogja kiírni. A négy tűs ventit nyugodtan üzemeltetheted a háromtűs aljzaton, nem lesz gond vele.

(#1294) oz82 válasza #96302336 (#1293) üzenetére


oz82
senior tag

De nem magas az a 49fok egy picit? ( régi procim 34-36fok körül mozgott 2500Mhz-en hajtva alapon)
egy ilyen hűtővel jóval hűvösebbnek ekllene lennie nem?
vagy csak vmi hiba?

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#1295) FoBCRaistlin válasza oz82 (#1294) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ez 2 mag tesó :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#1296) Isti^


Isti^
csendes tag

131db gyári hűtőt vennék P4 641-hez.. ha valaki tudd segítsen... :)

(#1297) oz82 válasza #96302336 (#1293) üzenetére


oz82
senior tag

Megvan a gebasz! :C :C :C
Valszeg a gyér minőségű gyári hűtőpaszta volt a tettes.
Újrakentem 1 normális pasztával és láss csodát
CPU 36fok
1.mag 31
2.mag 39

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#1298) Egzee válasza Zalaymate (#1288) üzenetére


Egzee
őstag

FIgyu... Akármelyik amelyik nem gyári, és az értéke azért meghaladja a 6-7ezer forintot...

(#1299) Egzee válasza Isti^ (#1296) üzenetére


Egzee
őstag

LOL!!! Megkérdezhetném, hogy mire szeretnéd felhasználni? Mert azért ez lehűt egy házat... (olyanra gondoltam amilyenben lakunk...)

(#1300) Isti^ válasza Egzee (#1299) üzenetére


Isti^
csendes tag

Az lenne a problémám, hogy a cégnél ahol dolgozok be kell szereznem Intel P4 3.2Ghz-es 641-es procikat. Sajnos csak OEM-ben találtam dobozos helyett, ezért nem kapok hozzá hűtőt, és sajnos itt jönnek a problémák. Mivel csak olyan hűtőre kapok jóváhagyást, amely szinte megegyezik vagy legalábbis majdnem tökéletes mása az Intel gyári hűtőhöz...
Szükségem lenne gyárival megegyző hűtőre!
Nemtudtok valami nagyon hasonlót mutatni?? Én nem találtam, vagy hülyén kerestem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.