Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Necronom válasza chef69 (#2600) üzenetére


Necronom
senior tag

Nagyon szivesen :)
X92 szerintem - A max meg nagyon uj, legalabb egy ev kell, amig lesz hozza barmi
Felpakolsz ra nehany appot, bongeszoben nezheted a kedvenc TV adasodat - elbirja
De legyel hozza picit turelmesebb, mint pl egy asztali szamitogephez...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2602) kenand válasza Shummo (#2595) üzenetére


kenand
Topikgazda

SD kártyáról nem bootol általában, de USB portról igen, vagy akár a belő tárat is megoszthatod. Mehet rá LibreElec Intelre is van

Én egy jóval régebbi ATOM CPU-s kis gépen használtam így, belső Win 7, USB drive LibreElec

De én inkább vennék használt Gigabyte Brixet a helyedben, olcsóbb és kiforrott termék, nevesebb gyártótól.
A ház kicsit magasabb (szellősebb )

[ Szerkesztve ]

(#2603) boatkiller válasza chef69 (#2600) üzenetére


boatkiller
tag

Köszönöm szépen a részletes választ. Próbaképpen valószínűleg beszerzek egy használt brix-et mellé meg egy x92-őt. Mostanában nincs időm mokkolni :) Ezért nem foglalkozok pl. : az orange pi plus2-vel.
Felrakom a tv hátuljára, akkor a gyerkőctől is biztonságban lesz.
A pc kiváltása az nem célom vele.😀

(#2604) chef69 válasza Necronom (#2601) üzenetére


chef69
tag

Köszi mégegyszer! Majd megírom hogy vált be az x92.

(#2605) kenand válasza boatkiller (#2603) üzenetére


kenand
Topikgazda

X-es boxok általában TV hát barátak (x96 és x96 minim van), mivel van infra bemenetük, és adnak is hozzá infra vevőt.
(persze rádiós távval az sem gond ha a TV háta mögé kerül "kilátás" nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#2606) chef69 válasza chef69 (#2604) üzenetére


chef69
tag

X92 vezérléséhez van valami ajánlott? Mondjuk egy tapipaddal ellátott billentyűzet?

(#2607) Alc


Alc
tag

Sziasztok!

X96-al (2Gb/16Gb) kapcsolatban lenne két kérdésem:
- egy kis böngészés és youtube után normális a 73 fok körüli hőmérséklet? (ezt írja többféle app is a soc hőmérsékletre)
- melyik reklámblokkolót érdemes rátenni? (láttam a menüben, hogy rootoltnak írja a boxot)

(#2608) kenand válasza chef69 (#2606) üzenetére


kenand
Topikgazda

Én valami hasonlót vettem, annak világítása is van
Kodi alatt youtube videó keresésnél célszerűbb, mint a táv

#2607) Alc

Ha nagyon melegszik lehet moddolni a hűtését nagyobb bordával, valaki csak nagyobb lábakat tett rá, és nagyobb szellőzőlyukakat fúrt

[ Szerkesztve ]

(#2609) Necronom válasza Alc (#2607) üzenetére


Necronom
senior tag

A kerdes jo..nalam sosem ment meg 50 fok fole, de ezt barmi irhatja, en eloszor a Amlogic TV Toolnal lattam proci homersekletet, a fene tudja mi igaz belole :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2610) MaNR


MaNR
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdésemet.
Szeretnék TV GO-t és HBO GO-t külön TV előfizetés nélkül (tehát csak internet előfizetés lenne). Működhet ez így?

Ha igen, milyen box-ra lenne szükségem (gondolom valami Androidos készülék).

Köszönöm a segítséget!

(#2611) kenand válasza MaNR (#2610) üzenetére


kenand
Topikgazda

HBO GO igen Android alatt általában mind viszi, 2GB RAM-os ajánlott az Android miatt. + vezeték nélküli egér kell, mivel a HGO Go nem TV boxra ha nem érintő képernyőre lett tervezve, de egérrel működik (felségem minden nap használja egy X96 minivel)

Sajnos TV Go felejtős, T-home pitiáner cég, nem engedi külső megjelenítőre küldeni a TG Go képét.

Tarr TV megy (de az régió függő, de ha van ismerősöd szolgáltatott a helyeken és egy eszközről lemond a javadra... 5 lehet abból 2 mehet egyszerre)

Nem próbáltam, de esetleg ITTOTT TV

[ Szerkesztve ]

(#2613) boatkiller válasza chef69 (#2606) üzenetére


boatkiller
tag

Ez jó hír. Korábban azért került ki az openelec-es média pc, mert a legkisebb családtag előszeretettel kapcsolgatta ki- be. Pluszba még rángatta is muszáj volt elrakni mielőtt idő előtt elhalálozott volna.😀
Webos-re meg sajnos nem fejleszt a kodi. Emby az van ugyan rá de nem az igazi. Legalább is nekem nem az.
Ezekre az x-es boxokra van spéci kodi,vagy csak simán playstore-ból telepítendő?

(#2614) Necronom válasza boatkiller (#2613) üzenetére


Necronom
senior tag

playstorebol inkabb az SPMC jobb mint a Kodi Android alatt

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2615) boatkiller válasza Necronom (#2614) üzenetére


boatkiller
tag

Nem is hallottam róla korábban. Nekem telón, tabon is kodi fut.😀 Fel is rakom próbaképpen.
Közben utánaolvastam picit a dolgoknak, látom van libreelec és coreelec is amologic procikra. Úgy tűnik nem is nehéz feltenni.

(#2616) Necronom válasza boatkiller (#2615) üzenetére


Necronom
senior tag

Androidon rendekkel jobb a lejatszas mint Kodival
kenand allanoan a Libe/CoreElec irogatja :)
es valoban 15 perc felrakni cakkpakk

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2617) kenand válasza Necronom (#2616) üzenetére


kenand
Topikgazda

Én tényleg csak Libre mostanában meg CoreElecet használok SD kártyáról. Ha akarom indulhat az Android is.
Jóval gyorsabb a menükezelés, az elindulás, és csak filmet ill. youtube-ot nézek a boxon.
CoreElec estén ha nem népszerű, vagy újabb régebbi választasz akkor meg kell csinálni magadnak a táv config fájlját ( Mecool, Tanix megy egyből)

(#2615) boatkiller

Kodi jó volt 6-os Androidig, sajna 7.1-től dobták az amlogic hw támogatást (pedig az a legnépszerűbb box chipset)
Szerencsére CoreElec-ként van Kodi amlogicra, de Linux alapon.

[ Szerkesztve ]

(#2618) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Első tv boxomat szeretném megvásárolni és ehhez szeretnék útmutatást kérni. Elképelésem egy Android box volt ebay-ről, de visszaolvasva a topicot nem tudom, hogy ez jó választás lenne-e. Ezért vásárlással kapcsolatos tanácsot szeretnék kérni. Nem feltétlenül konkrét típust, hanem esetleg útmutatást, hogy szoftveresen mire érdemes figyelni. Típus esetén miért javasolt az? Milyen operációs rendszert kellene ráhúzni?
Ami nálam fontos szempont, így minél többet teljesít, annál jobb:
-elsősorban nasról filmezés, de itt szakadás és kodek hibáktól mentes legyen, magyarul mindenevő hálózati média kliens
-youtube
-transmission remote klienst van rá, az jó
-netezés
-usb-s bluetooth billentyűzetet tudjak vele használni
-hosszútávra kellene, ezért miél erősebb hardver
-4k

Ezen kívül nem tudom, milyen egyéb hasznos funkciót lehetne figyelembe venni. Árban 20 körül nézegettem eddig, 25 ezernél többet nem szánok rá, mert ha bevállik, az összes tv-hez beszerzek egyet.. Az nem baj, ha a gyári szoftverét hegeszteni kell, vagy akár lecserélni, a végeredmény a fontos számomra.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.:
spgabor

[ Szerkesztve ]

(#2619) boatkiller válasza spgabor (#2618) üzenetére


boatkiller
tag

Mondjuk ez elég érdekes húzás volt a részükről. Picit fura a fejlesztőgárdájuk, ez márt kiderült róluk a webos-el kapcsolatban is.
A linux az nem zavar, biztonságosabb is mint a droid, bár picit több időt kell rászánni.

(#2620) kenand válasza spgabor (#2618) üzenetére


kenand
Topikgazda

Amlogic 905x vagy 912-es boxok jók lehetnek erre amit szeretnél..

Linux alapon a Kodi (LIbreElec) nem problémás, Linux teljesen háttérben van. Ritkán kell SSH-n parancssorból mókolni. Legtöbb dolgot ele lehet intézi úgy, hogy a Cinfigfiles könyvtárat a Windows hálózat látja és NOte ++ editorral lehet szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#2621) spgabor válasza kenand (#2620) üzenetére


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Kodi-t nézegettem, de arról is olastam kritikákat mostanában.
Amúgy ha Linux-ot szeretnék inkább, akkor kell valamire figyelni? Vagy bármely boxra van ráhuzható disztribúció pl Android helyett? Nem vagyok nagy linux-os, de ha ssh-ban mókolni kell, akkor inkább utána olvasok és megpróbálkozom vele, meg valószínűleg úgy hosszabb ideig frissíthető marad a rendszer, mint egy kínai Androidnál.

(#2622) blakey válasza spgabor (#2621) üzenetére


blakey
titán

Kodi-t nézegettem, de arról is olastam kritikákat mostanában. - miért, létezik olyan amiről nem olvasol kritikákat?
LibreELEC/CoreELEC nem minden boxra "húzható" ,SD-re érdemes telepíteni és akkor a droid is megmarad.
SSH-zni meg "alap", bármit kérdezel akkor a fejlesztő valószínűleg egyből ssh-s megoldást fog írni, holott lehet, hogy lenne más is csak ugye így "neki" egyszerűbb. Nem kell félni az SSH-től sem és az SD-re írástól sem, egyszerű.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2623) kenand válasza spgabor (#2621) üzenetére


kenand
Topikgazda

Amlogic 905x/905D a legjobb választás a CoreElec/LibreElec számára. RK chip kerülendő, bár 3329-re vannak kezdődő próbálkozások
Abból Mecool, esetleg Tanix (de abból nem igen találni 905X-et) alapból támogatott, nem nagyon kell SSH-n dolgozni.
Sajna Andorid nem a legjobb alap film nézéshez, bár kis állítgatással az is megoldható.

Vagy többet adsz és HiMediaQ android alapon

(#2624) spgabor válasza blakey (#2622) üzenetére


spgabor
aktív tag

Nem félek az SSH-tól, csak nem vagyok benne guru. Ezért nincs is vele bajom, legalább mindig tanulok valami újat.
A Kodiról azért írtam, hogy olvastam kritikát, mert az azzal kapcsolatos hozzászólásokat jobban megnéztem mindenhol. A LibreELEC/CoreELEC-et nem is ismerem, csak hallomásból, bár most gyorsan utána olvastam.

kenand: Megnézem az általad javasolt boxokat is. Ez az SD kártyás megoldás tetszik, mert adott esetben az Android is hátha kell valamire.

Egyenlőre köszönöm a tanácsokat! :R

(#2625) kenand válasza spgabor (#2624) üzenetére


kenand
Topikgazda

Így van, már többször írtam a nem tech guru kedvesem is így használja a boxot. HBO Go-t Android alatt néz, ha filmet akar a lokál hálóról akkor LibeElec-kel indítja a gépet, mert gyorsabb, egyszerűbb.

(#2626) spgabor válasza kenand (#2623) üzenetére


spgabor
aktív tag

Közben néztem egy típust. Írtad, hogy CoreElec/LibreElec számára a legjobb választás a Amlogic 905x/905D. Viszont kinéztem a Mecool M8S Pro L típust Amlogic S912-es procival LibreElec-kel ez is jó választás?

szerk: bár az a baj, hogy ezen sincs gigabites port.

[ Szerkesztve ]

(#2627) spgabor válasza spgabor (#2626) üzenetére


spgabor
aktív tag

Nem, ez mégsem jó vétel, tovább keresek. Ezen nincs sajnos USB3 sem. Így mindenképpen felejtős.

(#2628) kenand válasza spgabor (#2627) üzenetére


kenand
Topikgazda

Minek kell USB 3.0 amire használnád arra minek?
Ha a TV Box lenne házi szerver és arra dugnál külső HDD? Akkor jó lehet, egyébként felesleges...
USB 3-as boxokra nincs kiforrott CoreElec (RK3328-ra van próbálkozás ) 905x2-re egyelőre semmi, új chipset.

Esetleg Himedia q30
az talán Androiddal is vállalható

(#2629) spgabor válasza kenand (#2628) üzenetére


spgabor
aktív tag

Két okból gondoltam rá. Az egyik, ha nem megy a gigabit lan, akkor USB átalakítóval. Bár inkább keresek olyat, ami tud gigabitet a beépített hálózati csatlakozón.
A másik, hogy ha HDD-t dugok rá véletlenül, akkor gyorsabb legyen a másolás esetlegesen róla. De elsősorban nem házi szervernek szánom, a NAS a kiszolgáló.

(#2630) blakey válasza spgabor (#2629) üzenetére


blakey
titán

Semmi értelme az USB3-nak médialejátszás szempontjából, ha lenne rajta USB3 akkor sem tudná a teljes sávszélességet, ha van NAS-od akkor tudod, hogy az mire képes, ahhoz képest ezek a boxok elég messze járnak. Gigás LAN-nal szerelt boxon olyan 40-45MB/s a másolás, ennél több nem lesz, legalábbis még nem volt olyan box a kezemben, illetve elég régen másoltam boxra, szóval most nem tudom, de du. kipróbálom a Minixen. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2631) spgabor válasza blakey (#2630) üzenetére


spgabor
aktív tag

Ha azt mondod nem lényeg, akkor elhiszem. Ez igazából egy ritka feladat, amire kellhet esetleg. De nem halok bele a hiányába, főleg, ha nincs értelme sem.
Akkor a lényeg a gigabit lan és a korábban írt funkciók. Közben nézegettem Alin, Gearbest-en és Amazonon is, de minél többet nézem, annál bizonytalanabb vagyok. Millió ismeretlen márka van leírás szerint ugyanazzal a tudással. Legtöbb a memória mennyiségben, a háttértárban, csatlakozók mennyiségében és fajtájában, illetve a hozzáadott távirányító típusától tér el egymástól.
Megpróbálok majd olyan típust választani, amit itt a fórumban többen is ajánlanak. Illetve az Amlogic topic összefoglalóját is végolvastam. Ott is van pár ajánlott típus. Vagy ha nem is olyat, akkor itt megkérdezem, hogy van-e tapasztalat az adott "márkával". Vagy esetleg a proci a lényeg, a márka lényegtelen? Úgysincs gyári support.. Lehet, hogy a gyártó szalag is azonos helyenként kínában csak reggel az XY-t készü, délután meg az YZ.

Valamint néztem, hogy már van x922-es procival szerelt referencia board és ott elérhető lesz a 4 giga ram is 64 Giga háttértárral. Az tuti legalább öt évig kiszolgálna. Viszont gyártói készülék még nincs hozzá, valamint utána ki tudja mennyi idő egy stabil Linux hozzá. Ezen felül az ára is nem tudom mennyi lenne.

A NAS-om még a régi Zyxel 325v2, az sem túl erős, de folyamatban van a csere egy Synologyra, ami viszont már elég erős lesz a követező pár évre. Bár a hálózati átviteli teljesítményével a mostaninak sincs probléma filmnézés terén, egyéb plusz opciók mitt szeretném cserélni, amihez a Zyxel már öregecske. Szóval a boxnak tényleg csak lejátszania kell.

Ezen felül még a korábbiakhoz plusz kritériumként eszembe jutott, hogy ha lehet hozzá venni Bluetooth-os game pad-ot, mert akkor az Android felületét meghagynám játszósnak, persze a saját korlátain belül. Ennek még utána olvasok, hogy egyáltalán reális elvárás-e.

(#2632) kenand válasza spgabor (#2629) üzenetére


kenand
Topikgazda

USB 2.0-án is tud a gigabit LAN adapter annyit, hogy 4K-nek elég legyen, nem kell neki USB 3.0 (hiába azzal hozza a teljes sebességet)

Ha BT nincs rajta megfelelő BT stickkel pótolható. BT fülest, külső hangszórót próbáltam ki így.

[ Szerkesztve ]

(#2633) spgabor válasza kenand (#2632) üzenetére


spgabor
aktív tag

Igen, de külső stickekkel sem szeretnék szórakozni. Meg úgy elfogják az összes helyet, aktív hubot meg legfőképp nem szertnék. Így is sok a kütyü.
Jobban örülnék, ha ezeket a vásárolt gép alapból tudná.

(#2634) Necronom válasza spgabor (#2633) üzenetére


Necronom
senior tag

Tessek ez minden ami teljesiti az elvarasaidat, ill a kisebb teso ha ez is megfelel az igenyeidnek...
Ezek penzbe kerulnek, cserebe tamogatottak, frissulnek es eleg nagy valoszinuseggel mukodnek is :)
Tapasztalatom nincsen rola

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2635) blakey válasza Necronom (#2634) üzenetére


blakey
titán

Az X10 kisebb tesója az X9S

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#2636) Necronom válasza blakey (#2635) üzenetére


Necronom
senior tag

igaz, igy a helyes [link itt]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2637) kenand


kenand
Topikgazda

Ennyi pénzért (sőt olcsóbban) már akkor inkább használt Gigabyte BRIX
Mehet bele egy 2.5" SSD/HDD 4 db USB 3.0. KOdi Intel alapon (Windows vagy Linux-os LibreElec)

(#2638) spgabor válasza Necronom (#2636) üzenetére


spgabor
aktív tag

Ezek nekem sajnos nem jönnek be. Bocs, hogy ilyen kriminális vagyok, de hatos Android már nem kellene, még ha annyira nem is használnám. Ennyiért meg főleg nem.
Illetve a gyári support sem nagyon érdekel, mert valószínűleg nem Androidon használnám elsősorban.
Tudom, hogy a két mondat ellentmondásos, de ha olcsóbban lehet frissebbel is venni akkor inkább azt választanám.

(#2639) kenand válasza spgabor (#2638) üzenetére


kenand
Topikgazda

De sajna az újabb Android rosszabb videó nézésre: 6-os droid+905x-es SOC ott semmi gond sincs.

[ Szerkesztve ]

(#2640) spgabor válasza kenand (#2639) üzenetére


spgabor
aktív tag

Igen, de azért is javasoltátok, hogy használjak egyéb operációs rendszert filmezésre. Illetve máshol is olvasva arra jutottam, hogy nekem is a dual rendszer lenne a legjobb.

(#2641) gyuri81


gyuri81
veterán

Sziasztok!

Adott egy Samsung 40D5500 tv, ami hozzávetőleg már 8 éves. Valamilyen szinten okostévé, de nincs már támogatottsága illetve nem wifi-s, de a processzora sem egy egetverő. Azt esetleg tudni kell, hogy a tv-m nem tudja a régi oprendszer miatt kitenni a képet teljes képernyőre és alul-felül levág belőle.
Szeretnék vásárolni hozzá egy android box-ot.

Elvárásaim:

- Youtube, Internet, rá tudjam tenni a hdd-m, vagy esetleg a pc-m tartalmát osszam meg vele
- ki tudjam tenni a képet teljes képernyőre!!!

Amit kinéztem eddig, az a XIAOMI Mi Box 3. Tegnap jártam a MédiaMarkt-ban és az eladó majdnem rábeszélt egy Strong 2022 ( azt se tudtam mi az...) box-ra. Elég meggyőző volt így elsőre a cucc az airmouse illetve beépített billentyűzettel, bevallom ilyet még életemben nem láttam és nagyon bejött az ötlet. Természetesen nem vettem meg a Strong-ot, mivel szeretek picit tájékozódni ,hogy mit is veszek pontosan.

Mit ajánlotok a számomra? Köszönöm előre is!

(#2642) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, amire szerintem egy ilyen box vásárlása lenne a megoldás.

Egy Samsung H7000-es TV-t kellene kicsit okosítani, mert nem tudja akadás mentesen lejátszani a nagyobb 1080p tartalmakat.

Wifi-n keresztül történik a lejátszás és egy bizonyos ideig elboldogul vele, aztán pár másodpercig elkezd tölteni, egy kis szünet és megint tölt. Teljesen elrontja ezzel a filmezési élményt. 99%-ban felirattal nézek filmeket/sorozatokat, de ennek a kezelése sem az erőssége.
Ha telefonnal (vagy PC-el) nézek filmeket, akkor semmi probléma nincsen.

Olyan eszközt szeretnék, amit "egyszer beállítok" és utána megy, nem kell többet hozzányúlni. NAS-ról a lejátszás (utp-n keresztül) nem akad, nem fog töltögetni és rendesen kezeli a formázott feliratokat is.
Fontos lenne, hogy távirányítóval és mobillal is tudjam kezelni.
Szerk.: Netezés, youtube gondolom már alap, de azért megemlítem.

Kicsit beleolvastam a topikba elkezdtem keresgélni, de annyi fajta van, hogy teljesen elvesztem. Szeretnélek megkérni titeket, hogy konkrét típusokat linkeljetek nekem (ha lehet a beszerzési helyet is, nem szeretnék olyat rendelni ami csak a nevében egyezik az ajánlottal, de hardveresen már eltér). Maximum 20k huf van erre a célra.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#2643) Necronom válasza kristof123 (#2642) üzenetére


Necronom
senior tag

Olyan eszközt szeretnék, amit "egyszer beállítok" és utána megy
Igen, sokan szeretnenek ilyet :)
Pedig szamodra azert nem annyira bonyis a valasztas
A fentebb mar nev szerint is melitett boxok kozul a Mecoolok az X-es sorozatok kozul szinte barmi jo ami S905X, S905D, S905W es meg az S912-esek is, de mindenkepp Core/LibreElec kell ra, hogy mindazt nyugodtan es problemamentesen meg tudd oldani amiket leirtal
A telepitesrol az Amlogicos topikban olvashatsz bovebben, de az egesz mizeria nem tobb mint 15 perc egy SD kartyara felpakolva

Azert nem linkelek neked konkret tipusokat konkret helyekrol, mert szerintem - az en ajanlasaim - nem fernek bele az altalad emlitett maximalis keretbe

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2644) spgabor válasza gyuri81 (#2641) üzenetére


spgabor
aktív tag

Voltam a MM-ban dél körül. Előtte olvastam a hozzászólásodat és gondoltam megnézem kiváncsiságból a kirakott gépeket.
Strong 2022 volt rákötve egy tv-re. Hát én nekem nagyon nem jött be. A menüje is kicsit olyan butának tünt, illetve a távirányítója mozgással irányítható. Hát az szerintem egy katasztrófa. Az biztos, hogy ilyen értéktartományban ez az extra nem kellene. Gondolom a kínaiak sem jobbak.
Viszont volt egy noname LE-vel és Kodival telepített gép, de az meg persze nem volt kibontva. Illetve abból csak egy darab volt összesen, ha jól emlékszem 27k-ért.

(#2645) ORCA58 válasza spgabor (#2644) üzenetére


ORCA58
addikt

"a távirányítója mozgással irányítható"
Csak nem légegér? Minden tesztbe azt javasolják, vagy dicsérik.
Ha minden igaz a légegér funkció kis is kapcsolható, és olyan lesz mint egy normál távirányító, de az nem jó minden androidos alkalmazáshoz. Helyette ott a vezeték nélküli egér.

(#2646) kristof123 válasza Necronom (#2643) üzenetére


kristof123
őstag

"a Mecoolok az X-es sorozatok "
Nem találtam egyet se, ami erre az X-es sorozatra utalna, de árban egy egész barátit találtam ami 2/8-as s905w.

Erről mi a véleményed? MECOOL M8S PRO W

Szerk.: CE/LE lenne rárakva, nem szeretem a szívást.

[ Szerkesztve ]

(#2647) kenand válasza spgabor (#2640) üzenetére


kenand
Topikgazda

Dual rendszerre egyelőre nincs kiforrott USB 3.0-as box.. RK3328-cal lehet próbálkozni, jóval kisebb a tapasztalat, mint Amlogic soc-cal.

(#2646) kristof123
Ha nem szereted a szívást ne 905w-s boxot válassz, mert problémásabb, mint a 905x
Ha tudsz többet adni válaszd az M8s prot, vagy vállalj be lehetséges kompromisszumot

[ Szerkesztve ]

(#2648) spgabor válasza kenand (#2647) üzenetére


spgabor
aktív tag

Ezt az usb3 dolgot tegnap megbeszéltük. Az óta el is vetettem. Ma sajnos nem volt időm tovább kutkodni a boxok között.

(#2649) spgabor


spgabor
aktív tag

Találtam ma egyet, amiről ovlastam egy tesztet is, ami nem is olan rossz. Ez a Beelink GT1 Ultimate S912-es CPU-val. Szerintetek megéri az árát? Ahogy néztem CE/Android kombóval nagyjából minden elképzelt igényemet ki tudná elégíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2650) kristof123 válasza kenand (#2647) üzenetére


kristof123
őstag

Köszönöm szépen a segítséget!

Ahogy nézem német raktárból 14k, ez bőven a kívánt keret alatt van. Ha jól tudom ezen felül semmilyen költség nem fog felmerülni, ha tényleg német raktárból jön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.