Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) hamyka válasza bluyoo (#42328) üzenetére


hamyka
senior tag

Jaaj nem akarok én hirdetni :N Csak elmondtam a véleményemet, láttam azt amit írtál hogy vállalják a 3 év garanciát, csak gondoltam hátha nem veszed észre :D Akkor már érdemes venni Asrockot is ? :D

Comodó új távlatok...........

(#42352) bluyoo válasza hamyka (#42351) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:DDD Csak ez a része szólt neked:
"Hát akkor készítsd a gyomrod! ;]
2012.04.18.
Ezentúl az Asrock is belép a 3 év garanciát biztosító alaplap gyártók közé, mivel új fejlesztésű 7-es szériás Intel chip szetes alaplapjait, már 3 év garanciával hozza forgalomba.
Hosszú idő után az Asrock is engedett a nyomásnak és immár az új Z77, H77-es valamint B75-ös lapjaira a 2 év helyett 3 év garanciát biztosít.

(#42350) tranceplanet
De a helye megvan! :DDD

(#42348) s3toraph
Van megoldás rá de nem olcsó ... [link]

(#42347) Mahrenburg
Köszönöm! :R

Bazinga!

(#42353) hamyka válasza bluyoo (#42352) üzenetére


hamyka
senior tag

Ja értem :D

És nem akarom lehúzni az Asrock márkát, csak nálam ezek szerint rosszul kezdte a bemutatkozást :D

De örülök akkor ha tényleg úgy van ahogy mondjátok hogy :

Érdemes venni Asrockot, és nem azért de :

Én mindig azt mondom itthon anyunak hogy olyan műszaki cuccot érdemes venni (persze vadiújban) amire 3 év van legalább az már igenis jó cucc :R

A hirdetés kinek szólt? :D

Na készítem a gyomrom, mit kell megennem? :D

Comodó új távlatok...........

(#42354) bluyoo válasza hamyka (#42353) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"És nem akarom lehúzni az Asrock márkát, csak nálam ezek szerint rosszul kezdte a bemutatkozást" Ha nem jön be hát nem jön be , van elég gyártó lehet válogatni. Csak a kezdő hozzászólásod volt egy kicsit hát izé.
"Majd én megmondom milyen Alaplapot vegyél/vegyetek :K
Asrock pocsék, kukába vele :DDD
Asus az jó, meg esetleg Gigabyte, Mse bár jobban az Asust ismerem"

"Én mindig azt mondom itthon anyunak hogy olyan műszaki cuccot érdemes venni (persze vadiújban) amire 3 év van legalább az már igenis jó cucc"
Attól még hogy 3év rá a garancia lehet sz.r de legalább megcsinálják,becserélik,visszakapod a pénzed .....
Meg amúgy is a jó lap az 5év garanciánál kezdődik ;]
"A hirdetés kinek szólt? " Ha figyelmesen olvasod a hozzászólásom hamar meg tudod fejteni. ;)
Na készítem a gyomrom, mit kell megennem? ezt majd Trebron09 eldönti neki ajánlottad fel .....

Bazinga!

(#42355) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Üzemel az ECS lap. :) Eddig egész korrekt. :K Proci venti fordulatot is szépen leveszi 600RPM-re,így IDLA 30 fok körül van,terhelve 50 körül. :)

(#42356) tranceplanet válasza bluyoo (#42352) üzenetére


tranceplanet
addikt

Nekem mondod, eloszor en is beneztem :) Aztan lattam, hogy tenyleg csak a helye van meg :)) Pro4 lapnal tiszta gaz :W

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#42357) bluyoo válasza tranceplanet (#42356) üzenetére


bluyoo
nagyúr

" Pro4 lapnal tiszta gaz "
Nem is tudom van e egyáltalán abban az árkategóriában előlapi USB3 lehetőség FM1-es platformon.
Szerintem nincs ... az A75 Extreme6 -on van de ott a + ASMedia-s hátlapi USB3 miatt. Meg pl. a ASUS F1A75-M PRO-n 22K körül ......
(#42355) BRIKLY
Köszi a visszajelzést!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#42358) =HG= válasza hamyka (#42353) üzenetére


=HG=
addikt

"Na készítem a gyomrom, mit kell megennem? "

Én javasolnék fogyasztásra egy 3 év garis asrock alaplapot ! Jó étvágyat ! :D

(#42359) hamyka válasza =HG= (#42358) üzenetére


hamyka
senior tag

alaplapot nem bántok :D :)

De köszi :D

Comodó új távlatok...........

(#42360) s3toraph válasza bluyoo (#42352) üzenetére


s3toraph
senior tag

Akkor ezt a funkciót buktam. Affene. :(((
Ez amit linkeltél, arra jó hogy a hátlapi usb 3-at előre kösse ki, igaz? Tényleg drága azért hogy előre dughassam be az eszközt, nem éri meg. Annyi baj legyen, szuperáljon a lapom és meg leszek elégedve! :)

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#42361) bluyoo válasza s3toraph (#42360) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Ez amit linkeltél, arra jó hogy a hátlapi usb 3-at előre kösse ki, igaz?" Igen! Olcsóbban megúszod ha veszel egy USB3 hosszabbítót és kivezeted az asztalodra .....

Bazinga!

(#42362) Zin


Zin
senior tag

Asrock Z75 Pro3!Ez a lap jo lesz egy 3570 alá?(turbo boost lesz a "tuning" max)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#42363) jim bcs válasza Zin (#42362) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ha már annyira Z-s lapot akarsz akkor szerintem inkább ASRock Z77 Pro3, de az ASRock H77 Pro4/MVP is elég lenne, vagy 1-2k-val drágábban Asus P8H77-V LE

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42364) Zin válasza jim bcs (#42363) üzenetére


Zin
senior tag

Hát igen azt akarok:) De 75 vagy 77 között nincs nagy különbség nem? Ghz csúcsokat nem akarok,gép indít,játék indít,játszok... :B

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#42365) jim bcs válasza Zin (#42364) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

azért van egy kevés, nem lesz oc és mivel gép indít,játék indít,játszok bőven elég egy jó H77-es lap nem kell a Z-s, nagyobb hangsúly lesz a vga-n jelen esetben, de ha mindenképpen kell a Z-s lap felszereltség, bővítőhely vagy egyéb miatt akkor inkább Z77 szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42366) Repsol600


Repsol600
addikt

Helló!

Szerintetek megérné elcserélni az Asrock Z77 PRO 3-as alaplapom egy Asus P8P67 EVO-ra? Gari kb mind a kettőre 2,5 év van.

(#42367) jim bcs válasza Repsol600 (#42366) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

isten ments nehogy elcseréld !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az Asrock Z77 PRO 3-as lapod egy olyan lapra amit már nemis gyártanak az egy régi lap minden téren a tied meg egy modern, még jó hogy megkérdezted :K , ha azt a lapod elcseréled életed egyik legnagyobb hibáját követed el

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42368) hamyka válasza jim bcs (#42367) üzenetére


hamyka
senior tag

Ennyire jó az a Asrock Z77 PRO 3 lap?

Én meg lehúztam jól a céget :U

Comodó új távlatok...........

(#42369) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#42349) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Mikor szeretnétek hogy kezdjek ?"- 2012-12-28 17:19:54 :)
"Hany alaplapot kapok havonta ?"- Dehát most kaptál emelést, egyről kettőre! Na jó, legyen három!

(#42368) Hamyka - Az ASRock azóta elismert cég lett!

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#42370) jim bcs válasza hamyka (#42368) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

az Asus jobb :) , DE!!!! az ASRock évről évre egyre jobb ha így folytatja szépen de lassan beéri az Asust vagy már be is érte ha a másik oldalról nézzük, azaz potenciális veszélyt jelent rá az árak miatt ha a minőséget is felhúzzák mégjobban akkor igencsak bajban lesz az Asus, ezért is szeretné felvásárolni az Asus a mostani pletykák szerint az ASRock-ot, végülis lehet jó lenne lehet nem már-már tiszta mese az Asus-tól vált le majd megint az Asus-é lesz de ezt majd meglátjuk ez nagyon a jövő zenéje

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42371) Repsol600 válasza jim bcs (#42367) üzenetére


Repsol600
addikt

Ok, okkor nem cserélem. :D
Csak gondoltam könnyebben eladható, és még pár ezerrel többet is kapnék érte mint az Asrock-ért mert egy Asrock Extreme4-et szeretnék a Pro 3 helyett. :)

hamyka Igen, most már ugyan olyan jó mint a többi gyártó, csak olcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#42372) jim bcs válasza Repsol600 (#42371) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

akkor add el a pro3-at pótold meg ha kell, gyűjts ha kell és vegyél extreme4-et ha az a vágyad csak azt a régi lapot felejtsd el :) , bár nemtudom az előzményt miért váltanál, mire kell ,nembiztos hogy kellene váltani

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42373) hamyka válasza Repsol600 (#42371) üzenetére


hamyka
senior tag

Értem és köszi :)

Akkor nagyon rossz szériát foghattam ki, az régi széria volt, és tényleg magától csinálta azt hogy se kép se hang :U

Valahogy visszahozták az életbe azt a gépet :U

Az a gép még mindig működik csak eladás előtt kicseréltem az alaplapot benne Asusra illetve, a memóriát, a többi maradt benne :U gondolom még működik :U

Csak a lappal és a memóriával volt problémám, a monitorral sem volt gondom az pedig crt/Lg volt :U

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#42374) Mahrenburg válasza hamyka (#42321) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az Asus alapította az ASRockot 2002-ben, hogy az olcsó kategóriában is jelen legyen.Saját gyártósoraikon, olcsóbb alkatrészekből gyártott lapokat adtak ki ASRock néven. 2007-ben átszervezték az Asust, s az Asuson belül létrehozták a Pegatront, amely magába foglalta az Asus alaplap-tervező részlegét, s az Asus alaplap-gyárait. 2010-ben az Asusból "kiszervezték" a Pegatront (mint az AMD-ből a Global Foundriest), azaz a Pegatron önálló cég lett, az ASRock márkanév a Pegatron tulajdonában maradt, s a Pegatron most bérbe gyárt az Asusnak. (Azóta az Asus más cégekkel is gyártat alaplapokat) Tehát jelenleg a Pegatron ASRock márkanéven dobja piacra saját tervezésű ( azaz az egykori Asus tervezőgárda által tervezett) alaplapjait, s amióta önálló, arra sem kell vigyáznia, hogy ne legyenek a termékei jobbak az Asus lapjainál...

(Legalábbis én így tudom, kérlek javítsatok ki, ha valamit rosszul írtam!)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#42375) hamyka válasza Mahrenburg (#42374) üzenetére


hamyka
senior tag

Huh, köszi a történetet :)

Látszik nem ismerem annyira őket :D

Anno csodálkoztam mi az az Asus mikor még nem volt számítógépem :D

Comodó új távlatok...........

(#42376) Mahrenburg válasza hamyka (#42375) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ja, tényleg! Nem tudom, tudod-e, hogy amikor alapították az Asus-t, eredetileg Pegasus lett volna, de csak az utolsó 4 betűt használták, s amikor létrehozták a Pegatront, akkor az első 4 betűt "hasznosították" a Pegasus betűiből.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#42377) Trebron09 válasza Mahrenburg (#42374) üzenetére


Trebron09
őstag

De még kivel gyártat az Asus?

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#42378) Mahrenburg válasza Trebron09 (#42377) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Egy hírben olvastam, még a nyár végén, hogy már nem csak a Pegatronnal gyártat az Asus, de konkrét gyártót nem írtak.

(Lehet, hogy nem merik elárulni :) )

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#42379) jim bcs válasza Mahrenburg (#42374) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

én is valahogy így tudom csak annyival egészitelek ki, hogy a Pegatron a feje mind a 2-nek kezdetben az Asus tesztüzeme volt később levált és 2002-ben ahogy írtad ASRock néven már önállóként futott tovább, a többi f@sz@ :), aztán majd javítanak éngem is ha nem így van

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42380) lolo29


lolo29
csendes tag

Sziasztok !!!
Szerintetek ASUS P8Z77-M vs. ASUS P8h77V
Megéri a 700ft különbséget ????
(Tudom hogy M-es alaplap a Z-s)

(#42381) BomiBoogie válasza lolo29 (#42380) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérdés, mire akarod használni, K-s procihoz lesz vagy sem? Ha igen, akkor Z77 kell, ha nem, akkor H77.

(#42382) jim bcs válasza lolo29 (#42380) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ha sima proci ASUS P8H77-V, ha K-s proci ASUS P8Z77-M, viszont attól hogy Z-s lap és tetszik az matx sima procihoz is nyugodtan megveheted bár én a realtek miatt lehet a P8Z77-M-et venném de ezt te döntsd el ennyi külénbség az nagyon baráti :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42383) lolo29 válasza jim bcs (#42382) üzenetére


lolo29
csendes tag

Most még nem lesz K-s proci ,de ha esetleg a jövőbe hozzám vágnak egyet........
Teljesen elgondolkoztam az ár miatt a H77 -es volt tervben.
Szted mi az előnye a h77 V -nek ha nem akarok tuningolni????
Köszönöm az eddigi válaszokat!!

(#42384) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Nem tudja valaki véletlenül hogy mi okozhatja azt hogy az eddigi alaplapomban(Gigabyte Z68A-D3-B3) miért volt kb. 10C-kkal melegebb a CPU-m mint a mostaniban(ASRock Z68 Extreme7 Gen3)??

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#42385) Repsol600 válasza jim bcs (#42372) üzenetére


Repsol600
addikt

Az lesz. :K
Mindenképp Extreme4-et szeretnék, a Pro3 helyett is azt akartam csak akkor még drága volt, és a procival együtt nem lett volna keret rá, mert még vga-t is vettem így a lap el lett spórolva egy Pro3-ra. :) Egyébként ezzel is meg vagyok elégedve jobb a lap mint vártam. ;) Egyenlőre nem is mindenáron szeretnék váltani csak ha kapok egy jó ajánlatot.

(#42386) jim bcs válasza lolo29 (#42383) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ha egy vga-d lesz akkor semmi azaz mivel nincs tuning pont H77-es kell neked, egy vga-hoz bőven elég az matx lásd nekem is az van, az matx-en realtek van az atx-en meg via audio a via-ra volt már panasz de te döntsd el meik is legyen, viszont ha K-s procit tervezel később akkor megérné befektetni egy Asus P8Z77M-Pro -ra vagy maradhat a sima Z77-M az a plussz a sima M-hez képest nem sok, vagy maradsz matx vonalon veszel egy jó H77-es matx-et Asus H77M-pro akár és egy sima procit (i5 3550-3570), játékokhoz ide csak egy jó vga-kell még azon lesz a hangsúly nem a K-s procin, tehát szerintem Asus H77M-Pro és egy i5 3550 vagy 3570 ehhez meg egy jó erős vga és akkor nincs bajod :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42387) jim bcs válasza Zoli54213 (#42384) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

azért mert Gigabyte, jól döntöttél hogy lecserélted :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42388) South Velen


South Velen
addikt

Sziasztok!

Egy Gigabyte Z77-D3H elég arra, hogy egy K-s i5-öst alapfeszen 4GHz-n meghajtson 24/7-ben? Nagyobb tuningigényeim nincsenek, persze ha bír a proci többet is alapfeszen akkor az még mehet. (Nem ismerem az SB/IB tuningot egyelőre). Vagy ehhez már ildomos erősebb lapot választani?

Más ajánlatot is meghallgatok, de a szívem afelé húz, hogy újra GB lapom legyen.. :) A régi szép emlékek.

[ Szerkesztve ]

(#42389) jim bcs válasza South Velen (#42388) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

a K-s i5-st képes meghajtani :K , hogy képes-e erre alapfeszen az jó kérdés elvileg igen de gyakorlatilag nem tudni, van erre külön topik (egy a lapnak egy az oc-nak) ott segítenek neked mit és hogyan csinálj :) bár én inkább egy Asus vagy ASRock Z77-essel nyugodtabban próbálkoznék de ha te Giga párti vagy senki nem fog róla lebeszélni :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42390) South Velen válasza jim bcs (#42389) üzenetére


South Velen
addikt

Az inkább majd a procin múlik majd, hogy bírja -e alapfeszen a 4 GHz-t, csak arra voltam kíváncsi, hogy a Giga ez a lapja elég -e alapfeszes tuninghoz, mert elég puritánnak néz ki a proci körül, de a z77x felára túl magas számomra, extrém tuning meg úgysem lenne. De akkor ehhez elég lesz, köszönöm szépen. :R

Azt én is hallottam, hogy manapság már nem olyan jók a Giga lapok, mint régebben, de a 775 éra idején nekem nagyon bejött, ami nekem volt. Most egy ASRockom van, végülis ezzel sincs gond, de tuningolni a chipset/proci miatt persze nem tudok vele, így nem tudok ilyen irányú véleményt mondani. Valami miatt szeretnék újra Gigát, ez vmi megmagyarázhatatlan dolog lehet. :B

(#42391) jim bcs válasza South Velen (#42390) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

igen manapság már annyira nem jók a giga lapok főleg intel vonalon, sajna sok múlik az alaplapon is tuningnál de neked alapfeszhez elégnek kell lenni bőven ennek a gigának is, a gigás topikba tudnak segíteni neked van egy pár olyan tulaj akinek ugyanolyan lapja van mint neked, így tudtok eszmét cserélni :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#42392) South Velen válasza jim bcs (#42391) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi szépen :R

Körülnézek majd ott is. :)

[ Szerkesztve ]

(#42393) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok
Szeretnék venni egy FM2 Athlon II 750k procit, ehhez milyen atx lapot javasoltok ?
Én a következőt néztem ki:
ASRock FM2A75 PRO4
Ez mennyire jó választás, ajánlott / nem ajánlott ?
Köszi

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#42394) hamyka válasza jim bcs (#42391) üzenetére


hamyka
senior tag

Ehh, én meg pont fordítva tudtam :D

Gigabyte elég jó, Asrock meg pocsék, de látod rosszul tudom :U

Comodó új távlatok...........

(#42395) Anathema67


Anathema67
tag

Sziasztok!
ASUS P5QL/EPU (LGA775) alaplapom van. Szeretném USB 3.0-ra bővíteni. Lehetséges? Ha igen, hogyan? köszi

(#42396) marinea2 válasza hamyka (#42394) üzenetére


marinea2
addikt

Jó az Asrock!

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#42397) BomiBoogie válasza Anathema67 (#42395) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha nincs rajta USB 3.0, nem tudod "kibővíteni".

(#42398) Mahrenburg válasza ovecs (#42393) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hello!

Az FM2-es ASRock lapok az ajánlott kategóriában vannak ( a 4+1-es tápellátás "alatti" tápellátású ASRock lapokkal voltak problémák, de normal ATX lapoknál nem). Az Athlon II 750k szorzózár-mentes, az ASRock FM2A75 PRO4-gyel a tuning sem okozhat problémát, esetleg, ha belefér a keretbe figyelmedbe ajánlom, nem sokkal drágábban:
FM2A85X Extreme4
Azért biztos, ami biztos alapon kérdezz rá a Trinity-topic-ban.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#42399) szeva000 válasza Anathema67 (#42395) üzenetére


szeva000
addikt

dobsz bele egy pci-e kártyát és már lesz is usb3.0

(#42400) Sonja válasza Anathema67 (#42395) üzenetére


Sonja
veterán

Csak úgy, ha veszel egy PCI-Expresszes USB 3.0 kártyát, pl. egy ilyet! Viszont nem olcsó. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.