Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102027) #12516608 válasza tankos50 (#102016) üzenetére


#12516608
törölt tag

"nem fiúk , igazából azt nem értem hogy amelyikőtök nem tud hozzászólni kérdésemhez érdemben az minek nyitja ki a száját ?" --- Nem fogod fel, hogy jószándékkal kérdeznek, mert segíteni szeretnének a fórumtagok? Rohadtul nehéz ennyire megértőnek lenni?

"egyenesen elmondtam hogy semmi más nem számít csak hogy 1151 legyen
ez szerintem elég egyértelmű" --- Akkor bisztosss, hogy értesz hozzá! Miszarnak kérdezel bármit is?
"ha javításról volna szó megoldanám magam mivel ez a szakmám" --- Dettó előző.

"""pecccccccca "" köszönöm értelmes hozzászólásodat , ezzel tényleg előrébb vagyok
nem ismersz s s minősítesz
természetesen büszke vagyok rád ( gyárilag születtél ilyennek ? vagy tanultad ? )" --- Na a vége már nem kocsmai stílus! A kocsmában/sörözőben/vendéglátóhelyen IS és elsősorban ott KÖTELEZŐ az úri modor. Különben csak az utolsó mondatodat mondtad, mielőtt a véreddel kifugázzák a parkoló térköveit. :K
De itt te minősítesz másokat. Milyen jogon? Velem együtt legalább 5 fórumtagot.

"már nem kérek javaslatokat , köszönöm elég , hiszen hiába írom hogy nincs más szempont , csak azt erőlteti pár ember
bocs hogy idetévedtem , igérem nem jövök többet" ---- Nagyon jól teszed. Nálam már nagyon átlépted azt a határt, ami után már nem vagyok türelmes, nem vagyok udvarias és nem vagyok béketűrő. Az úri modoromat azért megtartom a többi segítőkész fórumtárs iránti tiszteletből.
A Facebook-on viselkedj így, az a te fórumod! :o

---- Ha valaki, akkor én vagyok olyan macsó, hogy a magadfajtát tiszteletre tanítsam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.