Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101401) Kowi84 válasza #12516608 (#101400) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Az rendben van, hogy olyan lapot nézek, ami mindenképp viszi az adott procit. Nem is ez lett volna a kérdés...

Mennyire idejétmúlt a b450-es chipset? Ha az időtállóságát nézzük, érdemes ilyenre alapozni 2021-ben (majdnem 22-ben) egy új gépet?

(#101402) #12516608 válasza Kowi84 (#101401) üzenetére


#12516608
törölt tag

Az MSI B450 ... MAX lapokat nem tartom idejétmúltnak. (A többi B450-es sem az, ha bios frissítéssel viszik a 3000 és 5000 sorozatot.) Akit nem zavar a PCIe 4 hiánya annak tökmindegy, hogy B450 vagy B550.

A B450 általában olcsóbb.

Új konfignál mondjuk előnyben részesíteném a B550-et, ha értelmes áron van. Na persze az ITX az mindig drágább, és nehezebben szerelhető. (Én már 1993-ban megutáltam a kisméretű gépek szerelését. :K Inkább ATX és mATX.)

(#101403) nexwo válasza nexwo (#101399) üzenetére


nexwo
őstag

Milyen a ASUS ROG Strix X570-F VRM-je 3900x-hez?

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#101404) Kowi84 válasza #12516608 (#101402) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Mindenképp ITX-et szeretnék. Asztalon lenne a gépház, így a cél a lehető legkisebb "footprint". Keresgéltem mATX vonalon is, és tényleg lehetne olcsóbban ugyanolyan felszereltségű lapot kapni, de egyszerűen nem találtam hozzá számomra elfogadható méretű házat...

(#101405) PROTRON válasza Monngoose (#101393) üzenetére


PROTRON
addikt

Félre érted, azt a számot a max üzemállapot melletti garantált élettartamra értik. Tehát 5000 üzemórát garantáltan vállanak a minden magon csúcsra járatott cinebench tesztelés szintű terhelesre. Ha alacsonyabb terhelésen használod akkor jóval többet kéne bírni, mivel nem lineáris az a görbe. Ha csak 95%on jaratod pl mar siman duplazodhat.
Rádasul ez csak a garanciaba foglalt érték, az alkatrész nem számolja, nem tudja hogy melyik órában kötelező eldurrannia.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#101406) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

i9 9900K, ASUS ROG 3060Ti vga, 32GB 3200-as ram, mellé milyen alaplapot tegyek? Z390-ből ami leginkább illene hozzá? Gyártó? Leginkább játékra kellene.

Válaszokat előre is köszönöm. :R
Üdv Zola :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#101407) kolopele válasza V60 (#101406) üzenetére


kolopele
nagyúr

Újonnan nem igazán vannak már, amik még kaphatóak leginkább ezt:
[link]
Vagy nézzék az aprón ha jó a használt is.

(#101408) V60 válasza kolopele (#101407) üzenetére


V60
aktív tag

Szia.
Mennyivel jobb ez
Asus ROG MAXIMUS XI HERO full dobozos garis eladó - HardverApró (hardverapro.hu)
ennél:
Asus ROG STRIX Z390-E Gaming - HardverApró (hardverapro.hu)
megéri a +30.000,-?
És leginkább ASUS-t ajánlsz?
Köszi :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#101409) Hublot


Hublot
senior tag

Milka kuzinom merre van? Itt az új UD3 :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#101410) kolopele válasza V60 (#101408) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor azt vedd ami az én adatlapomon is szerepel :) Azaz a maximus hero - t. Igazából az MSI - k is jók, de ott több tapasztalatom van a 490-590 frontján.

[ Szerkesztve ]

(#101411) palfitom válasza Hublot (#101409) üzenetére


palfitom
félisten

Babázik, nem foglalkozik a virtuális térrel :D

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101412) Hublot


Hublot
senior tag

Atyaúristen!

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#101413) Mahrenburg válasza Hublot (#101409) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Itt már nincs is 3, ez már az összes UD egyben... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#101414) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek i9 9900K mellé?
MSI Z390 MEG ACE

Üdv Zola :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#101415) Monngoose válasza PROTRON (#101405) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Így már értem! Gondoltam, hogy valami trükk van a dologban, csak nem tudtam, hogy mi.
Nagyon köszönöm! :R

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#101416) miazmá


miazmá
tag

Üdv!
Kis segítséget szeretnék kérni első inteles konfigomhoz, első körben az alaplappal nem jutok dűlőre.

1. Mennyit szánsz az alaplapra? max 50-55k, de jobb lenne ilyen 40-45-ig bezárólag


2. Milyen hardverek alá szeretnéd? még csak a proci a biztos ami egy 10700F meg 3200mhz-es ramok vannak itthon


3. Milyen méretű lapot szeretnél? ATX vagy mATX


4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB,SATA,PCI,PCI-E,...) legbudgetebb lap kínálata is elég


5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ? egyenlőre marad a jó öreg rx 580 később 3060ti vagy 70 ilyesmi


6. Szeretnél tuningolni vagy nem? nem


7. Használt, vagy új alaplap? új


8. Fontos e a lap kinézete (szín, dizájn, rgb,...) zárt házban lesz, a legrandább is jöhet


+1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége? ebben a lapban már nem szeretnék fejleszteni így csak 2 dolog lenne fontos, hogy a 10700-at ki tudja stabilan szolgálni játékok alatt illetve hogy normális hangkártya legyen rajt

kicsit bonyolult nekem ez a sokféle lap az intelnél, de eddig arra jutottam hogy nekem valamelyik b560-as lap lenne megfelelő

(#101417) kolopele válasza V60 (#101414) üzenetére


kolopele
nagyúr

Emlékeztem, hogy egy barátomnak ilyen lapja van, szenzációs, nyugodtan veheted, bár az utolsó ár amit láttam 95 ezer volt. Annyit szerintem nem ér a Maximushoz mérten.

(#101418) nexwo válasza nexwo (#101399) üzenetére


nexwo
őstag

3 db PCIe 16x méretű slottal felszerelt (PCIe 4.0/3.0 8x/8x/4x felosztásban) ATX mobo-ra lenne szükségem jó VRM-el a 3900x CPU-hoz (egyenlőre nem tuningolt de elképzelhető)
max 120e Ft összegért. (további részletet korábban írtam, az új alaplaphoz egyéb infó: 3db USB-t használok hátul, 3 db SATA tároló van és 1 DB M.2)

Amiket nézegettem:
ASUS ROG Strix X570-E (nem tetszik az aktív hűtés)
Asrock B550 Taichi
ASUS ProArt B550-CREATOR

Valami javaslat?

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#101419) nexwo válasza nexwo (#101418) üzenetére


nexwo
őstag

Még amit találtam:
ASUS ROG Strix B550-E

(mivel a 3. slot a 10 GbE NIC-nek van így a 2.5 GbE network nem kell.

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#101420) dnielrable


dnielrable
csendes tag

Sziasztok

Van egy régebbi gépen, amit szeretnék helyrepofozni. Alaplapot kéne cserélnem, elvileg minden más jól szuperál.

Nvidia 8800 GTX OC és hasonló korú Intel processor van benne.

Nincs limitem, de gondolom ezek a régebbi lapok annyira nem mennek drágán. :)

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#101421) pecccccccca válasza dnielrable (#101420) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Szia.
Fent az összefoglalót nyisd le aztán válaszolj egy hozzászólásban a kérdésekre, mert amit most leírtál abból semmit nem tudtunk meg.

Humorban nincs helye tréfának!

(#101422) palfitom válasza miazmá (#101416) üzenetére


palfitom
félisten

Szia,

mATX pl. Gigabyte B560M D3H / Asus Prime B560M-A / Gigabyte Z590M / Gigabyte Z590M Gaming X / ATX pl. Gigabyte B560 HD3 / Asus Prime B560-Plus / MSI Z590-A Pro

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101423) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Ezen kettő alaplap közül melyiket érdemesebb választani?
Asus Prime B560M-A vs Asus TUF Gaming B560M-E
üdv

(#101424) V60 válasza kolopele (#101417) üzenetére


V60
aktív tag

:R

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#101425) -szabi- válasza -szabi- (#101423) üzenetére


-szabi-
őstag

Összehasonlításra nem igazán látok különbséget.

(#101426) dnielrable válasza pecccccccca (#101421) üzenetére


dnielrable
csendes tag

1. Mennyit szánsz az alaplapra?
0-100.000 HUF
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
Nvidia 8800 gtx oc, hasonló generációs intel proci. ssd + hdd van hozzá
3. Milyen méretű lapot szeretnél?
atx
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB,SATA,PCI,PCI-E,...)
1vga, 1ssd, 1proci, 1hdd, legalább 1hely usb
5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ?
sima VGA
6. Szeretnél tuningolni vagy nem?
nem
7. Használt, vagy új alaplap?
mindegy
8. Fontos e a lap kinézete (szín, dizájn, rgb,...)
nem
+1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége?
nem

(#101427) pecccccccca válasza dnielrable (#101426) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A processzor kupakjáról olvasd le kérlek a típusát és írd ide, mert az lenne a legfontosabb, hogy bárki tudjon segíteni.

Humorban nincs helye tréfának!

(#101428) dnielrable válasza pecccccccca (#101427) üzenetére


dnielrable
csendes tag

Sajnos nem emlékszem és nem vagyok egy országban a géppel jelenleg.
Intel (nem celeron) 2 vagy 4 mag XX-473X vagy XX-48XX, ha ez így kevés jövő héten megnézem és írok újra.

(#101429) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

Van egy B450 pro4-em amivel alapvetően elégedett vagyok, de windows problémák miatt, új kulcsot kell vennem. Mivel a kulcs legtöbbször laphoz kötődik, így ha kell lapot vennem, akkor azt még most megtenném.
Amire szükségem van 2 PCI-E 16-os slot és kettő 1x-es. Igen, vga-k vannak benne...
Ebből következően ATX méretű lap kellene és 24/7 megy a gép.
Játékra és munkára is használom, főleg ha ismét HO lesz a vírus miatt.
Előny lenne, ha a következő AMD CPU generációt is támogatná, de nem feltétel.
Max 50k+-10k, ha úgy éri meg.
Aktív hűtéstől tartok, utoljára egy Abit NF7-es lapon volt, azt is passzívra cseréltem. Röviden X570-ek olcsó variációi kisenek.
Jelenleg egy 3800X megy bele később ha támogatja majd a 6000-es ryzen-t, akkor egy 8/16-os CPU.
Ami éppeszű tuninggal, inkább UV,val Brocken 3-al hűthető. Ez van, nem akarok majd ebből újat venni.
Úgy érzem a DDR5 úri mulatság lesz, így maradok a DDR4-nél jelenleg van 2*16GB, ha ez kevésnek bizonyulna, még egy ilyen kittet veszek. Szóval 4 ram slot kell.
Új és 3 év garis cucc kellene. Márka preferencia nincs.
Tuning csak minimálban, de szeretek vele játszani, ha van időm rá.
Van-e értelme váltani? A B550 fogja támogatni a köv gen 6000 amd cpukat? Vagy inkább a meg kell várni a B650-et?

Előre is köszi a segítségért és hogy végigolvastátok a litániát. :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#101430) miazmá válasza palfitom (#101422) üzenetére


miazmá
tag

Megtetszett a Gigabyte B560M AORUS PRO, vállalható?

(#101431) pecccccccca válasza dnielrable (#101428) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Igen ez így sajnos kevés. A processzor pontos típusa alapján lehet csak alaplapot ajánlani. Jöv héten térjünk vissza rá. :K

Humorban nincs helye tréfának!

(#101432) palfitom válasza miazmá (#101430) üzenetére


palfitom
félisten

:K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101433) palfitom válasza MZsoltee (#101429) üzenetére


palfitom
félisten

Szia,

Pl. Msi B550 Tomahawk.
Elvileg fogja támogatni a Zen3+ procikat.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101434) MZsoltee válasza palfitom (#101433) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ez az elvileg mennyire biztos? :B Vagy ezt majd csak akkor fogjuk megtudni, ha már itt lesznek a Zen3+-os procik?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#101435) palfitom válasza MZsoltee (#101434) üzenetére


palfitom
félisten

Elég nagy eséllyel, hisz ez a legfrissebb csipszet.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101436) miazmá válasza palfitom (#101432) üzenetére


miazmá
tag

Akkor az lesz a befutó, köszi :R

(#101437) miazmá válasza palfitom (#101432) üzenetére


miazmá
tag

Bocsi még utoljára :)

Éppen akciós alzán ennek a lapnak az AX-es verziója (42k), amúgy ugyanannyiba kerülnek kb.
Rosszabb az AX-es vagy vehetem azt is?

(#101438) -szabi-


-szabi-
őstag

Nem kell már rugózni rajta.
Mondanám, hogy köszi de nincs mit. :(

(#101439) palfitom válasza -szabi- (#101438) üzenetére


palfitom
félisten

Aki az Összefoglaló szerint kérdez, az kap is segítséget!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101440) palfitom válasza miazmá (#101437) üzenetére


palfitom
félisten

Mehet!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101441) -szabi- válasza palfitom (#101439) üzenetére


-szabi-
őstag

Aki nem azt pedig diszkriminálod. :C

De akkor csak neked:

1. Mennyit szánsz az alaplapra?
Mindkét kinézett alaplap 40e Ft körül van.
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
B560-as mindkettő, intel konfig lesz.
3. Milyen méretű lapot szeretnél?
Mindkettő micxoatx.
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB,SATA,PCI,PCI-E,...)
Mint mondtam és linkeltem az összehasonlítást ez alapján, nem láttam különbséget, ezért ezt megkérdeztem.
5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP)?
Azért nem kérdeztem nincs jelentősége, de a két alaplap azonos kimenetekkel rendelkezik.
6. Szeretnél tuningolni vagy nem?
Azért nem kérdeztem mert nincs jelentősége.
7. Használt, vagy új alaplap?
Ennek sincs jelentősége a kettő közül kellett választani.
8. Fontos e a lap kinézete (szín, dizájn, rgb,...)
Ennek sincs jelentősége a kettő közül kellett választani.

Saját tudásom alapján eljutottam addig, hogy kettő alaplapra szűkült a választék.
A kérdések megválaszolása mit változtatott volna abban, hogy egyik vagy másik?
Azt kérdeztem meg amit nem tudtam.
Ennyi segítség kellett volna.
De ennyit sem segítettél kettő nap alatt.
Inkább levegőnek néztél. :(

(#101442) palfitom válasza -szabi- (#101441) üzenetére


palfitom
félisten

Én igazán szívesen segítek a PH-n nagyon sokaknak, de a szabadidőmet nem szeretném arra pazarolni, hogy itt barkochbázzak! Szépen leírtuk, hogy milyen infók szükségesek a korrekt ajánláshoz.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101443) Zlin50


Zlin50
senior tag

Üdv!

CPU hűtővel kapcsolatban itt lehet kérdezni? Alaplapot vennék, de a meglévő hűtő rögzíthetősége miatt még nem biztos.

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#101444) -szabi- válasza palfitom (#101442) üzenetére


-szabi-
őstag

Ha A és B között kell választani akkor barkochbázol.
Ezért nem tudtál segíteni. Ok.
Szerintem ezt itt lezárhatjuk.

(#101445) palfitom válasza Zlin50 (#101443) üzenetére


palfitom
félisten

Pontosíts, és meglátjuk!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101446) palfitom válasza -szabi- (#101444) üzenetére


palfitom
félisten

Ahogy gondolod :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#101447) Zlin50 válasza palfitom (#101445) üzenetére


Zlin50
senior tag

Be Quiet hűtőhöz beszerezhető-e LGA 2011-es foglalathoz való rögzítéshez szükséges alkatrész? A gyári csomagban 2011 (--3) -hoz van. Ha nem , akkor nem tudom olyan lapra rakni aminek 2011-es foglalata van.

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#101448) jokeph válasza Zlin50 (#101447) üzenetére


jokeph
nagyúr

Amennyire jól tudom, ilyen szempontból a 2011 és a 2011-3 socket egyezik, többnyire. :U

2 féle méretezést láttam:
square - 80*80mm
narrow - 56*94mm
furatkiosztásokkal.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#101449) MZsoltee válasza palfitom (#101435) üzenetére


MZsoltee
veterán

Néztem a B550-es Toma-t. Annyi gondom van vele, hogy a PCI-E foglalatok elrendezése nem ideális. Az első 16x-os slot melelt kell egy 4x-es és két 1x-es, de úgy, hogy a 16X-os alatt 2 slotnyi helyet a bentlévő vga miatt nem tudok használni. Ezért is jó a B450 Pro4 . A legfelső pci-e slot üres. A 16-osban van vga, a másodikban 16x-osban egy PCI-E 4 elosztó és az alsó kettőben egy-egy riser. Ezt a B550-es Tomaban nem tudom megtenni. Ha a 16-osba beteszem a vga-t akkor csak egy 16-os és egy 1x-es marad.

Amiknél az elrendezettség jó szerintem a következők:
Keretbe beleférő darabok
GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2
ASUS PRIME B550-PLUS
ASRock B550 Pro4
TUF GAMING B550-PLUS
idáig tart kb az ideális keret
Amíg még beleférhetnek a tűréshatárba:
GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING
ASUS ROG STRIX B550-F
GIGABYTE B550 AORUS PRO
GIGABYTE B550 AORUS PRO v2

Ezek közül kellene dönteni. Egyet a keretbe beférő és egyet a tűréshatáron belüli katáegóriából. Nekem van két titkos favoritom belőlük az utanaolvasás alapján, de kíváncsi vagyok Ti melyiket és miért mondanátok.
Köszi előre is!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#101450) jokeph válasza Zlin50 (#101447) üzenetére


jokeph
nagyúr

Megmértem 2 különböző s2011v1-es lapomat, 80*80mm-es a hűtő legrögzítők furattávolsága, csakúgy mint a BeQuiet! Dark Rock PRO 2-es hűtőmön a leszorító füleknél.

Grandis 3 EVO ARGB hűtőmnél is csak egy fajta lefogatás van a következőkhöz: s2011/s2011-3 és s2066. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.