Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48451) mephi666 válasza philoxenia (#48450) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs-e? :DDD vagy az emlegetett 190es mercik azok, amiket széles körben sokan dicsérnek, hogy a világból is kimennek

ui: egyébként általánossában el lehet mondani, hogy a minőséget/megbízhatóságot meg kell fizetni... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48452) dh66e válasza Zolás (#48449) üzenetére


dh66e
veterán

Meglepődnél milyen tágas kocsi nekem volt is és van is 'szépszálember' ismerősőm aki simán használta a twingot.Az egyik legjobb városi kiskocsi véleményem szerint amiben nagyobb emberke is kényelmesen elfér.

[ Szerkesztve ]

(#48453) Mr.Csizmás válasza philoxenia (#48450) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amcsi importot vegyél, nagy, és biztonságos, rockauto-ról meg filléres az alkatrész.

más: szombaton egy yamahás szépen megfogta a csuklós volvot a derekánál az üllőin, népligetnél. gondolom betartotta az 50-et, úgy suhant át a piroson hajnali 2-kor :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48454) Lauda válasza Lauda (#48443) üzenetére


Lauda
félisten

:U

(#48455) philoxenia válasza mephi666 (#48451) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk a jó kocsiról nem, azonosak a fogalmaink ezek szerint....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48456) Popes


Popes
őstag

Remélem megússza a sofőr hogy tényleg megkapja a méltó büntetését.(ha nem a törvénytől akkor az élettől) LINK

Deus ex machina

(#48457) NoLF válasza mephi666 (#48451) üzenetére


NoLF
addikt

[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48458) Pickit3 válasza NoLF (#48457) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Amúgy ezek a töréstesztek manapság eléggé csalósak. Már "nem csak" mechanikai védelmet vesznek figyelembe hanem biztonsági berendezéseket (pl vészfékasszisztens), gyalogos védelmet, etc amik nyomják fel a pontszámot. Gyakorlatilag 64km/h sebességgel gurítanak a falnak egy kocsit amikor már az első tengely aláfordul az autónak és a kocsi is megroppan, dejó. Főúton előzés kb 100km/h-s tempónál frontális ütközésnél már az A oszlopot a B oszlopra tekeri, lehet az merci vagy volvo.

(#48459) Lauda válasza NoLF (#48457) üzenetére


Lauda
félisten

A volvóban lehet megsérült a user lába, de életben maradt, mert a gyűrődő karosszéria elnyelte az energiákat és csökkentette az utasokra ható g-erőt. A kisautó merev kasztnija meg jó eséllyel alig nyelt el energiát és bár a lába nem sérült meg, a belső szervek jó eséllyel leszakadtak. Régebben volt a merci smartról egy teszt, hogy 100-al nekihúzták a betonfalnak. Simán kinyiltak az ajtók. Az utasok belső felépítése pedig jó eséllyel paradicsomkonzerv állapotba került.

[ Szerkesztve ]

(#48460) NoLF válasza Lauda (#48459) üzenetére


NoLF
addikt

látom autógépész és biztonságtechnikai mérnök is vagy :) :K :C well done.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48461) Lauda válasza NoLF (#48460) üzenetére


Lauda
félisten

Személyeskedni pedig még mindig felesleges.

(#48462) Zolás válasza Lauda (#48459) üzenetére


Zolás
addikt

Ha megsérül az utas, az egy hibás konstrukció. A gyűrődő zóna nem mehet be az utastérbe. A lábtér is oda tartozik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#48463) mephi666 válasza NoLF (#48457) üzenetére


mephi666
nagyúr

3.6pont törésteszten? nem jó, de nem is tragikus :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48464) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Friss jogsi [link]

(#48465) bul07 válasza Pickit3 (#48464) üzenetére


bul07
nagyúr

Látatlanba azért ne törjünk felete pálcát

Simán lehet hogy nem működött az irányjelző a pótkocsin és ép balra akart befordulni (szerintem a kombájnhoz), és behúzta elé

Nem tudhatjuk nem voltunk ott, a traktoros simán rátolja a kezdő sofőrre, még ha volt felelőssége neki is az esetbe akkor is

Ilyenkor aratás közbe minden sz@rt felakasztanak, ha van fékje ha nincs, ha működik a lámpája ha nem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48466) dh66e válasza bul07 (#48465) üzenetére


dh66e
veterán

Fék nélkül szállt bele ne viccelj már. :(
Aztán ott a kérdés mi a f@szt keresett a két gyerek mögötte?
Vn ott baj nem is kevés.

(#48467) bul07 válasza dh66e (#48466) üzenetére


bul07
nagyúr

Honnan tudod hogy nem volt már a másik sávba mikkor kacsázott egyet
Értem ez alatt hogy balra be akart fordulni de meglátta hogy már előzésbe van és visszarántotta ilyenkor a pótkocsi vég érdekes utat jár le

Gyerekek kérdését inkább a gyerekek szüleinek kéne feltenni hogy hogy engedhették el egy kezdő jogsissal

Van ott gond de így távolról annyi de annyi variáció lehetséges, és közel se mindig az a hibás akit az újság vagy hírportál annak tart

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48468) dh66e válasza bul07 (#48467) üzenetére


dh66e
veterán

Azért nézd már meg a vontatmányát....na az sem lehetett volna a kocsin.
Szóval itt halmozta a gyerek a szabálysértéseket.
Azt meg nem tudjuk hogy tudták e a szülők hogy a két gyerek vele van....
Most volt a tévében állítólag elaludt....lesz ott vizsgálat rendesen.

(#48469) Lauda válasza Pickit3 (#48464) üzenetére


Lauda
félisten

Gyönyörű, ráadásul utánfutót se húzhatott volna.

(#48470) bul07 válasza dh66e (#48468) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze elaludt

Én mikkor kezdő voltam alig vártam hogy vezethessek, nem hogy elaludjak a volán mögött, volt elég izgalom hogy még fárad se legyek

Tuti hogy másik traktoros vagy a kombájnos nyilatkozott, persze hogy nem azt mondja hogy index nélkül csak úgy megállt az úton a traktor és a kezdő sofőr ezt nem jól mérte fel

Én azt nem vitatom hogy sok mindenbe hibás volt de balesetbe ketten vettek rész, ő meg a traktoros

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48471) dh66e válasza bul07 (#48470) üzenetére


dh66e
veterán

Ahogy érzed.
Nekem nagyon más a véleményem.

(#48472) szebe válasza bul07 (#48470) üzenetére


szebe
őstag

Nekem az első gondolatom az volt, hogy a kiscsajokkal volt elfoglalva, aztán jött a traktor.
Szerencséje, hogy nem valami komolyabb vontatványba nézett bele.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#48473) tibcsiworld válasza szebe (#48472) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Hát, ha kamion pótkocsit kap el, akkor fejetlenség lenne most, az biztos!

(#48474) kerxy


kerxy
senior tag

(#48475) talpas válasza kerxy (#48474) üzenetére


talpas
aktív tag

Hasonló szitu 2005 ben. Jobbról előzgető miatt borult a sógorom, abba még plusz autó is ütközött, autó totálkáros lett a szlovák elkövetőt elkapták még a sztrádán, a gyermekük idén halt meg, akkor a balesetben gerincsérült lett. Akkorát repült, hogy a hangfogó fal fogta meg, majd lábra állt és a szüleit keresve a korlátnál összeesett. Marha sok idő, míg ügyvédi segítséggel anyagi támogatást, kártérítést kaptak a további életükhöz.
Az ilyen idegbetegeket akik nem képesek adott szituációt tolerálni, azonnal ki kell zárni az autós társadalomból és lehetőséget sem adni a további manővereihez.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#48476) bul07 válasza talpas (#48475) üzenetére


bul07
nagyúr

Milyen kocsi volt az amibe elszakadt a biztonsági öv, hogy csak úgy ki tudott repülni?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48477) dh66e válasza kerxy (#48474) üzenetére


dh66e
veterán

A peugeotos meg legközelebbi esetnél nem rángatja el a kormányt hanem beletolja a parasztot a szalagkorlátba.Mert azt érdemli az ilyen gyökér.

(#48478) Winner_hun válasza dh66e (#48477) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aztán ő lesz a hibás követési távolság be nem tartása miatt. 360 fokos kamerát kötelezően minden kocsiba és feljelenteni az összes ilyen útra nem való embert. Persze szigorú büntetés is kell mellé. Ennek lenne visszatartó ereje.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48479) dh66e válasza Winner_hun (#48478) üzenetére


dh66e
veterán

Milyen követési távolságról beszélsz ha bevágnak eléd és befékez?

(#48480) szebe válasza dh66e (#48479) üzenetére


szebe
őstag

Ha nincs kamera, és/vagy elég tanú, lelkiismeretfurdalás nélkül bemondja a büntetőfékes, hogy kisállat/bármi miatt kellett fékeznie, a mögötte jövő meg nem tartott megfelelő követési távolságot.
Ezek után sok sikert ahhoz, hogy eldöntsd, kinek van igaza.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#48481) dh66e válasza szebe (#48480) üzenetére


dh66e
veterán

Egy állítás egy tagadás....ez rendőr ellen is működik. ;]
Na marhaságot félretéve,itt volt tanú ezen bukott be a gyökér.

Más.....
Tegnapi padkázás.

(#48482) dh66e


dh66e
veterán

Befejezem mára.
Magyarok horvátországi balesete. :Y
Cikk.

(#48483) kerxy válasza dh66e (#48481) üzenetére


kerxy
senior tag

Ezt hogy lehet így lepadkázni? Kb alig van szint felett :F

(#48484) Pickit3 válasza kerxy (#48483) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Kanyarban lement az útról, kibillent az egyensúlyából a szintkülönbség miatt és túlkormányozta.

(#48485) dh66e válasza kerxy (#48483) üzenetére


dh66e
veterán

Ahogy Pickit kolléga írja+ kell a megfelelő sebesség is hozzá.

(#48486) tyielow válasza dh66e (#48482) üzenetére


tyielow
aktív tag

Ma jöttünk vissza horvátból.. épségben. Ez durva :U

YouTube: toty1ka

(#48487) dh66e válasza tyielow (#48486) üzenetére


dh66e
veterán

Egészségetekre!

Az bacca meg mobilozot a tempomat meg bekapcsolva....hihetetlen agyatlan barom lehetett, a vétlenek meg mély kómában...

(#48488) proof88 válasza dh66e (#48479) üzenetére


proof88
addikt

Arról a követési távolsáról amit a rendőr fog számon kérni rajtad ha nincs szemtanú. Mondhatod te hogy bevágott eléd ha nincs kamerád a kocsiban. Nekem van kamerám és belemehetek már így hátulról, persze annak is én iszom meg a levét jobban mert hiába őt veszik elő veszélyeztetés miatt, neki még mindig járóképes marad a kocsija valószínűleg, enyémért meg jöhet a tréler. :D Amíg ő majd szabadlábon védekezik én autó nélkül maradok. Na ezért is kell kiosztani néhány sallert.

(#48489) Lauda válasza proof88 (#48488) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, csak a kolléga a valós esetről beszélt, ti meg egy elképzelt hazugságról.

(#48490) bul07 válasza Lauda (#48489) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak hogy legyen példa ás nem is szándékos eset

Volt munkatárs jár így

Ment itt a templom felé a külső sávba
Belső sávban kocsi sávot váltott elé majd váltott a lámpa és fékezett és nem is teljes terjedelmébe volt még a sávba , ő hátulról elkapta a jobb hátulját nem nagyon de roppant a lökhárító

És hiába mondta hogy hirtelen sávváltás őt is hibásnak hozták ki a nem megfelel ő követési távolság tartása miatt

Így ezek után ha kicsit is benyög bármit a hátul jövőnek esélye sincs kimagyarázni, legalább egy előre néző kamera kell a kocsiba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48491) Lauda válasza bul07 (#48490) üzenetére


Lauda
félisten

Mégegyszer. A valós esetről volt szó, hogy ki mit hazudozik össze az egy dolog. Egyébként pedig az elsőbbséggel rendelkezőt még csak nem is zavarhatod, nem hogy közvetlen eléje besorolsz és aztán még bele is satuzol.

hiába mondta hogy hirtelen sávváltás őt is hibásnak hozták ki a nem megfelel ő követési távolság tartása miatt

így születnek az urban legendek.

[ Szerkesztve ]

(#48492) bul07 válasza Lauda (#48491) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez nem legenda mondom hogy munkatársam járt így, vagy szerinted csak úgy kitalálom

Sőt a másik felet is jól ismertem, így én mindig kitértem a kinek a hibája kérdés elől

Mert az egyik fél szerint már a sávba volt, a másik szerint meg hirtelen váltott sávot és fékezett

Én csak azt mondom hogy hátul lévőnek ha nincs sok tanúja nem sok esélye van kimagyarázásra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#48493) Mr.Csizmás válasza Lauda (#48491) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem tudom mennyi rendőr ismerősöd van, és mennyi rendőrségi ítéletet olvasol át hivatalból, de van aki ergyán végzi a munkáját, lezárja ismeretlenre, vagy döntetlenre, legjobb amit eddig olvastam, hogy a fénysorompó tilosra befordult a gazdag apuci gyereke a mercivel, pluszba még a vonat oldalába is, megszüntették az eljárást indoklás nélkül :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48494) Narxis


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#48495) NoLF válasza Narxis (#48494) üzenetére


NoLF
addikt

Ennek mi koze az orszaghoz, fel nem foghatom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48496) Narxis válasza NoLF (#48495) üzenetére


Narxis
nagyúr

Elég nagy baj ha nem érted.

Thanos was right.

(#48497) Ezekiel Ston válasza Narxis (#48496) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én maximálisan értem...
Azt viszont nem értem, hogy minden este gyorsuláis verseny megy a hungária körúton este 10 után, és a jard sehol...pedig oda még trafipax se kéne...veszélyeztető sávváltások, gyorsulás lámpától lámpáig stb...kicsit dühít, ha egy nehéz nap után menne az ember haza nyugodt 70-es vagy 50-es tempóban ahogy a tábla engedi és hirtelen arra kapja fel a fejét, hogy bevágnak elé veszélyeztetve az épségét....

(#48498) NoLF válasza Narxis (#48496) üzenetére


NoLF
addikt

mesélj!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48499) dh66e válasza Ezekiel Ston (#48497) üzenetére


dh66e
veterán

Tegnap kint voltak a rendőrök a Hungárián az Üllőin meg a Szentendrein is amiket láttam este.Ugrott pár jogsi+forgalmi is ahogy a tévében mutatták, meg volt bevétel is.

(#48500) nyikszi


nyikszi
őstag

Adott ez a kereszteződés. Elég gyakran járok erre. Stop tábla adott, megáll az ember, amúgy se látható be igazán, így szinte mindenki megáll. De szemből, ahol a busz is áll, a másik "sáv"-ból jön egy autó és balra kanyarodik. Akkor neki elsőbbsége van velem szemben? Neki is ott a stop tábla. Én úgy gondolom nincs (az más kérdés, hogy nem kockáztatok egy pár mp-ért), mert kétirányú az út, csak középen van egy zöld sáv.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.