Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#957) SUPREME7 válasza LanyUs (#956) üzenetére


SUPREME7
őstag

:Y Tejóég. És én még azt hittem, hogy sokat költöttem első körben a medence projektre :D A medencének nem az a lényege, hogy hűsítsen? :) 366-os medencéhez ha nem nyomod tele, szerintem (mint szintén kezdő medencés) feleslegesen túltolod, főleg ezt a 32 fokos vizet nem értem, meg a 70ezres vízforgatót. Meg ha már veszel vízforgatót külön, minek veszel papírszűrős szettet? Lehet külön medence testet is venni.

Nekem többnyire gyerek használja pár napja, 305x76, nem fém vázas, felfújható peremig töltve vízzel.

- Intex medence test 305x76 - 11K
- Bestway homokszűrős vízforgató 2006l/h - 38K + homok 5K
- Dewan-18 vegyszer 10kg (klórmentes, hetente 400ml/m3 - nekem kb 4-5 hétre elég) - 7K
- Algi-Cid 1kg (dewan-hoz kiegészítésként heti fél deci kb) - 4K
- 50-50db tesztcsík dewan-hoz és PH-hoz - 10K
- medence takaró 3K
- Intex medence tisztító szett (teleszkópos nyél, "porszívó" fej, hálós fej) - 4K

Medence alá én is gondoltam, hogy veszek xps-t, de arra egyelőre nem költöttem, felástam alatta a füvet, és vastag 4x4m-es takarófólia ment alá.

+ vettem egy kültéri időkapcsolós konnektort az obi-ban 2K-ért, 4x3 órát megy egy nap a forgató. Egyelőre minden penge, kristálytiszta a víz, köszönöm mindenkinek aki segített :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.