Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1779) Vistaboy válasza KubanitoS (#1759) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ennek is megvan a jó oldala is, sőt, szerintem így is a legjobb. Legalább nem drágítja feleslegesen a játék árát egy ilyen extra. Az utóbbi időben pont emiatt lettek drágák a gyűjtői kiadások, mert mindegyikhez szériafelszerelésként tartozott egy szobor, el is kértek értük alaphangon 40 ropit, ami olyan ár, amit nálunk kevesen engedhetnek meg maguknak egy játék esetében.

Nekem is bőven jó és elég lesz az alapkiadás is, azt sem bánom, ha lemez sem lesz benne, csak maga az Origin kód. Úgysem használtam eddig őket, mindent netről szedtem le. Viszont azt remélem, hogy ha megvesszük a játékot, akkor valóban teljes sztorit kapunk, mert a ME2 és ME3 DLC-k nélkül nagyon csupaszak a játékok, ha az Andromeda esetén is ez lesz, nagyon kicsesznek a jónéppel. Márpedig sanszos, hiszen az EA-ról beszélünk, ahol a pénz áll mindenek felett...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.