Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) henter


henter
tag

Sziasztok!

Próbált már valaki Lenovo Thinkcentre gépre osx-et telepíteni? M57-es típus, dualcore 2.5GHz-es procival, 2GB rammal

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#25752) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Melyik az a legolcsóbb VGA amit az OS X Mavericks támogat hack nélkül? Nvidia és ATI/AMD is jöhet.

Smoke some weed nigga!

(#25753) sEtuke válasza Wiz Khalifa (#25752) üzenetére


sEtuke
tag

gt210

(#25754) Wiz Khalifa válasza sEtuke (#25753) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Okk.

Elvileg egy HP DC7700-ra gond nélül fel lehet tenni mert kezel mindent a VGA-n kívül (gyárin kívül) és ezért kérdeztem.

Egyébként szerinted is gond nélkül fel megy rá?

Adatai:

C2D E6300
1x1GB DDR2 + 2x 512GB (összesen 2GB)
GT210

Ez a kari pl jó akkor bele? [link]

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#25755) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25754) üzenetére


Smiley
őstag

FullHD felbontason baromira akad vele az egesz, ezt jobb ha tudod...
Plusz ugye nincs mar VGA tamogatas az OS X-ben ezert csak DVI/HDMI-s monitorral lesz jo.

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25756) Wiz Khalifa válasza Smiley (#25755) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

DVI lesz használva mindenképp.

Akkor milyen VGA-t tudsz mondani ami olcsó de jó?

5850-nek melyik elődje támogatott pl? Mert a HD5850 és HD5870-et tudom hogy támogatja. De az 5850 fölösleges netezni meg necces is tápellátásilag.

Smoke some weed nigga!

(#25757) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25756) üzenetére


Smiley
őstag

Ez mindig nehez kerdes... :)

En otthon egy Gigabyte 560 Ti OC@1GB-t hasznalok 2db FullHD kijfelzovel, ez azert egesz jol szakit. Elotte egy Asus 8800 GTX@768Mb volt (kb ugyanakkora teljesitmenye volt mint az 560-nak), a ceges asztalimon 1 db FullHD kijelzo log, ebben eloszor egy Gigabyte 8400GS 512Mb volt, de ezt gyorsan ki is raktam belole mert baromi lomha volt az osszes effekt, ideiglenesen belekerult egy "ketszersult" XFX 8800 GTX, most egy MSI 9600 GT 2GB dolgozik benne, es szerintem marad is. Muterom gepeben a 2,4 Core 2 Dou melett 4Gb rammal, egy Gigabyte 8600 GTS 256Mb van, azt csereltem ki probakent egy Zotac 210 1Gb-re de kb fel ora mulva raktam is vissza a 8600 GTS-t.

Amugy az alaplapot leszamitva kb tok ugyanaz az ceges es az otthoni gepem is. Q6600@2,4Ghz + 8Gb DDR2@800+ 120 Samsung SSD.

Es nevetni fogsz de pont a netezesnel volt harmat gyenge a 210 es a 8400 GS. Mar egy index kaliberu oldal gorgetese is akadt.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25758) Wiz Khalifa válasza Smiley (#25757) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hogy őszinte legyek inkább letöltés futtatás lesz (torrent) mint netezés. Én inkább ati párt vagyok. Nem tudod milyen olcsó VGA van amit támogat mók nélkül? 5850/5870-et biztos tudom. De más olcsóbb?

Smoke some weed nigga!

(#25759) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25758) üzenetére


Smiley
őstag

Nagyon nem szeretem az amd/ati kartyakat, meg a nevukkel se vagyok tisztaban... szoval ebben nem igazan tudok segiteni.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25760) Ganz-[HUN] válasza Wiz Khalifa (#25758) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nvidia lesz a te fuvarosod.
Van OSX gyári drivere, és minden klafa.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25761) Wiz Khalifa válasza Ganz-[HUN] (#25760) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És akkor mit ajánlasz? fHD-ra kell és a legolcsóbb. Akár használt is jó.

Smoke some weed nigga!

(#25762) Ganz-[HUN] válasza Wiz Khalifa (#25761) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Konkrét MAX árat kérnék. meg van kötve így a kezem.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25763) Wiz Khalifa válasza Ganz-[HUN] (#25762) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Minél olcsóbb annál jobb. :DDD Akár 2k is lehet.

De őszintén. max 10-et szeretnék rászánni lehetőleg szállítással.

De mivel a ram is a gépben 2GB (egyenlőre) így nem egy izom gép lesz. De email, PH, letöltésekre jó lesz szerintem így is.

Smoke some weed nigga!

(#25764) Ganz-[HUN] válasza Wiz Khalifa (#25763) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Privátban megy a link amit találtam neked

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25765) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

És amúgy a Mavericks támogatja a Sapphire R9 280X-et?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#25766) Ganz-[HUN] válasza Wiz Khalifa (#25765) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Natívan nem támogatja.
hogy lett az olcsó gépból R9 280X? :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25767) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Niresh 10.10

Ebben tud valaki segíteni?

(#25768) sEtuke válasza bobalazs (#25767) üzenetére


sEtuke
tag

bootflag végére -x vagy -v

(#25769) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25765) üzenetére


Smiley
őstag

Ertem en, hogy AMD igy meg ugy, de ok nem adnak ki driver-t OS X ala, tehat maradnak az apple altal kiadott driverek, amiket nagy valoszinuseggel ugyis ganyolni kell... Ha jol tudom az nvidia GTX 700-as szeriatol felfele, semmi hackolast nem igenyel, meg efi inject se kell hozza, csak fogod es felrakod az nvidia oldalarol letoltott drivert es mar megy is. Ha hulyebiztos megoldast keresel ezen erdemes elgondolkozni.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25770) Wiz Khalifa válasza Ganz-[HUN] (#25766) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na és a natív mit jelent? :DDD Hülye vagyok ehez... :(

Amúgy ez a VGA a nagy gépembe van. Nem a kis letöltősbe kell.

(#25769) Smiley:
Oké GF700... De az ha kijön 10k-ból megtapsollak. :)

Amúgy egy HD5450-es lesz.

Smoke some weed nigga!

(#25771) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25770) üzenetére


Smiley
őstag

A nativ annyit tesz, hogy mindenfele szarakodas nelkul mukodik.

Tisztaban vagyok vele, hogy a 700-as szeria nem jon ki 10e-bol, de a hackintosh-nal mindig is voltak, es lesznek kompromisszumok, ezert is irtam oda a vegere hogy az mar hulyebiztos megoldas. Ha van idod, turemled, unix tapasztalatod, es programozoi tudasod, akkor kb minden szarra fel lehet tenni az os x-et... (en patcheltem mar magamnak a bootloader-t a 295 GTX miatt) Ezek hianyaban nincs mas lehetoseged mint, olyan cuccokat valogatsz ossze, amik vagy nativan mukodnek, vagy masok altal keszitett driver-ket vagy kenytelen hasznalni... de mivel ez egy zart rendszer ezert a sajat driver-ek kb egyenlo a binarisan patchel apple driverek-kel, es ezek sokszor okoznak random kernel panic-ot.

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25772) Wiz Khalifa válasza Smiley (#25771) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elvileg a HD5450-es is tökéletesen meg. Majd kiderül.

Smoke some weed nigga!

(#25773) Smiley válasza Wiz Khalifa (#25772) üzenetére


Smiley
őstag

Remelem menni fog :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25774) Ganz-[HUN] válasza Wiz Khalifa (#25770) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Jahogy... :DDD
Yosemite-vel meg meg lehet próbáálni, bá nem sok sikersztorit olvsastam róla.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25775) blokad


blokad
senior tag

(#25776) rii


rii
nagyúr

sziasztok

had kjérdezzem már meg itt is ...

200 GB-os particón csak 50 GB-al tudunk elszámolni... 150 GB hiányzik

Onyx 90%-ig ment-ment, vagy 3 órán át .. végül le kellett lőni

nem lehet valami vrus, ami a sectorokat foglaltnak jelöli be?
persze a régi DOS-os időkben volt olyan, hogy file törlésnél nem történt lényeges törlés, csak a file által használt hely lett bejelölve megint "használhatónak"

lehetséges, hogy egy vírus meg fordítva csinálja ezt, és felzabálja a free space-t?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25777) Smiley válasza rii (#25776) üzenetére


Smiley
őstag

Van egy whatsize nevu fantasztikus progi, szerintem azzal ki fog derulni hova is tunt a hely.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25778) rii válasza Smiley (#25777) üzenetére


rii
nagyúr

okaly! köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25779) xedos válasza rii (#25776) üzenetére


xedos
addikt

Notebookon van a rendszer?
Az automatikus backup szokott a winyóra is pakolni :-(

(#25780) rii válasza Smiley (#25777) üzenetére


rii
nagyúr

(a user folxerből le lettek szedve 1-2 GB cucc)
de sajnos az is csak annyit mond, hogy

10 GB free
190 GB Used
199 GB Total

3 GB + 3 GB + 6 GB + 8 GB + 21 GB
az 1 GB nagyobb folderek mérete ....
ez összesen 41 GB.

még mindig nem tudni, hova lett 140 GB

(#25779) xedos: 27"-os iMac csinálná ezt ....
sajnos sok a munka ... de jó volna smart infokat nézni ...

van valami smart info-s prog, amihez nem kell admin privilégium?
megnézem disk utility mond-e valamit e téren

aszongya: Verified .-/

peig az előbb volt másolás közben problem ... valszeg hibás a HDD ... mér is nincs hdsentinel osx-re .-(

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25781) Smiley válasza rii (#25780) üzenetére


Smiley
őstag

Mert a hdsentinel egy vicc... :) smartmontools a neve macports-on keressztul fel tudod rakni, de ha jol emlekszem van belole vmi grafikus cucc is, de nem remlik a neve.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25782) rii válasza Smiley (#25781) üzenetére


rii
nagyúr

a hdsentinel mér'lenne egy vicc?

leejtettem annó egy hdd-t ... eleinte még jól működött ... majd a boot-nál megfogta már a gépet ... ránéztem hdsentinel-be, és 99%-os volt ...

amúgy inkább a piac miatt nincs hdsentinel osx-re ... elég volt nekik win alá meg linux alá megírni ... a BSD miatt OSX-re 3.jára is meg kellene írniuk.

leszedtem egy smart figyelő programot (már nem tudom mi volt a neve, volt benne test is ... de test előtt is meg a 90 perces test után is OK-nak mondta a HDD-t)

megnézem majd holnap bent melóhelyen amit írtál.
köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25783) Smiley válasza rii (#25782) üzenetére


Smiley
őstag

A hdsentinel se csinal mast mint a smartmontools, fogja es kiolvassa a smart adatokat a disk-rol, es csilli-villi formaban az ember kepebe vagja... :) Az, hogy hany szazalekos a disk az meg egy rohadt nagy baromsag, r/rw error erteket befolyasolhatja egy szar kabel, ahci driver, es meg egy rakas software-s hiba, es ezek az adatok ugye ez rogzitesre kerulnek a smart rendszerben, es maris azt mondja, hogy kuka a disk. De a smart se jo mindenre, nekem van olyan disk-em amiben a cache tarolo bemelegedes utan megadja magat, a hdsentinel szerint megis 100%-os... Baromi egyszeru a sztory amugy, ha a pending szektor erteke nagyobb mint 0, onnantol fontos dolgot nem tarolunk azon a disk-en, max sorozatokat es filmeket. :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25784) rii válasza Smiley (#25783) üzenetére


rii
nagyúr

nem tudok érdemben válaszolni, de szerintem, aki ilyet tud írni, többszáz hdd-t kezelni, nem hiszem, hogy rossz programot hozna létre, hiszen nincs tudás híjján

de én elfogult - asszem már 2004 óta "használom" - , és a témában járatlan is vagyok

meg abszolut nem csilli-villi
a küllemét nem is szeretném tovább firtatni, nem is lényeges, .... elég sok programot láttam már ahhoz, hogy elmondhassam, a hdsentinel csak a szükséges szintet hozza simple user tájékoztatása érdekében.

(sajnos vagy nem ... de) olyanok is használják a számítógépet, akik látva annak igazi arcát, sikoltozásban törnek ki, meglátva a terminált, vagy a bios-t, vagy a .... smart infokat .... miattuk kell mindent "csilli-villi"-re csinálni, hogy elég legyen neki a system traynél az ikon fölé vinni az egeret, és már láthatja is, hogy 99%, ideje betervezni egy új hdd-t ...

egy 2007-es írás a ph-n nem mondom hogy akkoriban nem voltak pr-cikkek, de szerintem sokkal kevesebb mint manapság.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25785) koháry


koháry
tag

Ha valaki frissített már az új public betára jó lenne pár tapasztalat. Itt is van olyan mint a yosemitenél, hogy nem műkődik a hang, stb?

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#25786) Smiley válasza rii (#25784) üzenetére


Smiley
őstag

Oke ezzel nem tudok vitatkozni :) ha kiderult hova tunt a hely azert majd ird meg.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25787) rii válasza Smiley (#25786) üzenetére


rii
nagyúr

nem mérvadó a szavam, mert én nem értek hozzá :)

sajnos nem fog kiderülni már, mert az IT-nak sok a dolga, és egyszerűbb volt image-ből újratolni az egészet ...
pedig kellemes kis X-files lett ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25788) henter


henter
tag

Sziasztok!

Ismerősnek van egy Fujitsu Lifebook U554-es notija. Próbált már valaki osx-et telepíteni rá, vagy hasonlóra?

Paraméterek:

I5-4200U proci
4GB DDR3
Intel HD 4400 vgaRealtek ALC283 hang
Atheros AR946x wifi

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#25789) henter válasza henter (#25788) üzenetére


henter
tag

Már tárgytalan, köszönöm

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#25790) rooney8


rooney8
aktív tag

hello

még a snow leopard idejében csináltam magamnak egy működőkpes hackintosht, azonban az már régen volt, és a konfig is más lett. a lényeg, hogy nagy nehézségek árán végre sikerült felrakni a yosemite-t. igazából mindent sikerült működésre brnom, egy valamit kivéve. és az nem mást, mint a vga. igazából működik, használható a rendszer, de nem egy nagy élmény gy használni...:D ha mozgó tartalom van (vagy pl. chrome-ben folyamatosan) vibrál a kép és nem utolsó sorban eléggé pörög a hütő is odalent.
pedig az osx felismerte, hogy milyen kártya van bent kép

konfig:
msi h81m-p33
pentium g3240
4gb ram
hd 7770

[ Szerkesztve ]

(#25791) rooney8 válasza rooney8 (#25790) üzenetére


rooney8
aktív tag

ez az én formám:D már mindennel próbálkoztam, mondom most már segtségek kérek, de még volt egy utolsó ötletem. és bevált ez az utolsó ötlet, úgyhogy már tárgytalan :)

illetve akkor megragadom a lehetőséget és kérdezek mást :)
voodoohda-val csináltam hangot, minden szép és jó, viszont miden indtásnál újra be kell álltanom a csúszkákat (zajszűrés meg ilyesmi), mert elfelejti. valakinek van ötlete, hogyan tudnám véglegesen beálltani?

[ Szerkesztve ]

(#25792) tatomi92 válasza rooney8 (#25791) üzenetére


tatomi92
aktív tag

A VoodooHDA-hoz, ha Multibeast-ből ratkad fel, települt fel egy VoodooHDASettingsLoader is, azt kell hozzáadni az indulóelemekhez!

Üdv:

Tamás

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#25793) rooney8


rooney8
aktív tag

valóban, köszi szépen :)

(#25794) Ganz-[HUN] válasza rooney8 (#25793) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok, felpattintottam a Yosemite-t a konfigomra. Minden működik, semvel sem kellett xarakodni.
Viszont Clover EFI-ben nem tudok beállítani semmit, és semmilyen dolgot, mert nem engedi, és klónozza mindenképpen a konfot. Ezzel mit lehet kezdeni? Másik: Hogy lehet a témát beállítani rajta?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25795) tatomi92 válasza Ganz-[HUN] (#25794) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Az nem baj, h. klónozza, a kívánt beállítást követően a config.plist-et lemented asztalra, és bemásolod a clover-be, és felülírod vele a régit!

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#25796) Ganz-[HUN] válasza tatomi92 (#25795) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

én is ezt csináltam de nem éppen praktikus :B
Témával mi a helyzet? azt hogy lehet beállítani?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25797) Smiley válasza Ganz-[HUN] (#25796) üzenetére


Smiley
őstag

Ordogi jogosultsagot adsz neki (666), utana mar menni fog...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25798) Ganz-[HUN] válasza Smiley (#25797) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

hogy? :F

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#25799) Smiley válasza Ganz-[HUN] (#25798) üzenetére


Smiley
őstag

ohhh... ezt azert illene tudni ha mar az ember unix rendszert hasznal. :Y
Itt egy kis magyarazat hozza.

tehat ezek alapjan terminalban a kovetkezot kell bepufolnod:
# sudo chmod 666 /EFI/CLOVER/config.plist

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25800) Ganz-[HUN] válasza Smiley (#25799) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

még mindig duplikációt kér... de nem érdekel nagyon. Inkább a témára kellene valami megoldás mert ez a metal ronda :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.