Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69151) Pietrosz válasza 5teve (#69149) üzenetére


Pietrosz
addikt

This Could Hurt Ethereum | MEV Time Bandit Reorg
Ethereum at risk of Time Bandit Attack - Let's catch you up
Ezeket néztem meg plusz a videók alatti linkek. Gondoltam hátha valaki jobban érti mi is ez és elmagyarázza.

(#69152) Nimrod válasza llacee (#69148) üzenetére


Nimrod
addikt

Miért nem a Revolut-os bankkártya adataid adod meg?

(#69153) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Asszem jól tettem, hogy beváltottam tegnap, megint buktam volna 10%-ot ma :U

(#69154) koko52 válasza RockHaRD (#69153) üzenetére


koko52
veterán

Hmm, lehet megint vennem kell. Múltkor ennyiért vettem és 2100 felett eladtam. De látom esik még szépen, várok még :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#69155) echterion válasza koko52 (#69154) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is pont ezen vetyengek, hogy mikor lesz érdemes beugrani, van erre párszáz euróm, jó enne egy új alaplap áráb behúzni daytrade-el. :))

**********

(#69156) Frozen válasza echterion (#69155) üzenetére


Frozen
őstag

majd 1000 alatt veszünk :)

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#69157) demmer123 válasza koko52 (#69154) üzenetére


demmer123
őstag

Csak nehogy ne menjen feljebb :U

(#69158) Laraxior válasza demmer123 (#69157) üzenetére


Laraxior
titán

Visszamegy az 2000 fölé simán :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#69159) aerosmith


aerosmith
őstag

tegnap vettem úgyhogy várjatok még, tuti lemegy 1500 alá. :DDD

(#69160) kenwood


kenwood
veterán

Ember hirdet egy riget.
8 x 580, 2 x1660 ti, 1 x 1660 super, 1x 5700.

Azt irja, hogy fogyasztasmerovel 980 watt.

Letezik ?
Szerintem ez kozelebb van 1.5 kilowatthoz,mint egyhez.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#69161) SzlobiG válasza kenwood (#69160) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kizárt, még ha nagyon visszafogja a teljesítményt akkor se hinném.

(#69162) Laraxior válasza Laraxior (#69158) üzenetére


Laraxior
titán

...és már robogunk is 2000 fölött :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#69163) Frozen válasza Laraxior (#69162) üzenetére


Frozen
őstag

sokáig nem fog tartani ,hétfőn lesz egy rakat coin a piacon és ha már most ennyire eset akkor szerintem simán lesz az még 1200 € is :))

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#69164) echterion válasza Laraxior (#69162) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem merek venni, mert megint lefelé indult. :))

**********

(#69165) aerosmith válasza Frozen (#69163) üzenetére


aerosmith
őstag

megnyugtató hogy ezt mondod mert eddig nem nagyon találtad el :DD

(#69166) Frozen válasza aerosmith (#69165) üzenetére


Frozen
őstag

Én azt mondtam,hogy idő kérdése és összerogyik az árfolyam,hogy ez mikor jön el nem tudja senki. De lesz az meg sokkal olcsobb is. Ezeket a hirtelen magas rakat sokaig meg a btc sem tartja folyamatosan csokken honapról hónqpra.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#69167) 3800+


3800+
őstag

Binance SEPA kiutalas "suspended for maintenance". Remelem tenyleg csak karbantartas. :D

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#69168) nort_on


nort_on
senior tag

SEPA SEBE SEKI

(#69169) tlac válasza 3800+ (#69167) üzenetére


tlac
nagyúr

tegnap sem volt

(#69170) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hát itt ma este nem lesz nagy termés, villám elintezte a villanyt az egész faluba. :( Kipihenik magukat a vga-k. :D

[ Szerkesztve ]

(#69171) 3800+ válasza tlac (#69169) üzenetére


3800+
őstag

Oke, en most vettem eszre es most osztottam meg veletek. :)

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#69172) warcat válasza SzlobiG (#69170) üzenetére


warcat
veterán

Romantikus gyertyafénynél, egy kis bor mellett lehet akkor újrapasztázni és padozni ;]

EA: It's in the crate!

(#69173) tlac válasza 3800+ (#69171) üzenetére


tlac
nagyúr

én meg csak azért írtam, hogy jelezzem, hogy az csak kamu karbantartás :)

kb. ez van mögötte
[link]

[ Szerkesztve ]

(#69174) Pietrosz válasza 3800+ (#69167) üzenetére


Pietrosz
addikt

A kártya legalább működik?

(#69175) 3800+ válasza tlac (#69173) üzenetére


3800+
őstag

Ertelek! En is erre gondolok ezert is alltam at ezutan coinbase-re.

Pietrosz: revolutra visa kartyas direkt kuldes mukodik, most probaltam negyed ora alatt meg is erkezett. Igazabol ez is egy teljesen jo es gyors verzio csak kitudja mikor huznak errek is egy nagy X-et. :F

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#69176) Pietrosz válasza 3800+ (#69175) üzenetére


Pietrosz
addikt

Binance card-ra gondoltam, de kösz azért legalább revolut is megy még :D

(#69177) subaruwrc válasza kenwood (#69160) üzenetére


subaruwrc
félisten

csak a 8db 580 annyi majdnem

(#69178) szabeska válasza tlac (#69173) üzenetére


szabeska
addikt

Dejó, akkor szeretnék tippet, hova tegyem/hol váltsam be a deposit addressre kiutalt eth-t 28-án :O Coinbase nem játszik, nem fogadják el a lakcímemet... :W Hol a legolcsóbb a bankszámlára kiutalás?

F1

(#69179) fireman123 válasza szabeska (#69178) üzenetére


fireman123
őstag

Kraken?

(#69180) szabeska válasza fireman123 (#69179) üzenetére


szabeska
addikt

Nézném, de regelni sem tudok :DDD "Invalid response from server. Please try again."

F1

(#69181) fireman123 válasza szabeska (#69180) üzenetére


fireman123
őstag

akkor hodl a következő ath-ig :DDD ....és még jobban is járhatsz

(#69182) szabeska válasza fireman123 (#69181) üzenetére


szabeska
addikt

Höhö... Közben látom, hogy van regisztrációm, kértem új jelszót, de belépni nem tudok vele, ott is hibát dob, a support meg sablonokkal bombáz. A Coinbase-re már 10x próbáltam feltölteni mindenféle doksit lakcím miatt, semmit sem fogad el, a support ugyancsak gépi, semmi haszna. Binance-ről ne is beszéljünk, redditen látom hogy sokaknak a pénzét is benyelték az elmúlt napokban, még jó hogy nincs ott euróm, mert visa kártyám nincs, máshogy meg nem jutok a pénzemhez. Kicsit kezd elegem lenni... :W

F1

(#69183) Savi01 válasza szabeska (#69180) üzenetére


Savi01
újonc

A Coinbase nekem sem fogadja el, nem erőlködök vele. Krakenre sikerült a regem, úgyhogy fura mi van nálad.

[ Szerkesztve ]

(#69184) demmer123 válasza szabeska (#69182) üzenetére


demmer123
őstag

Coinbase supportja konkrétan nulla oldal is egy kalap.... Nekem is volt ilyen gondom hogy semmit se fogadott el a coinbase hiába töltöttem fel akármit, írtam a supportnak azt válaszolták rajta vannak a dolgon.. 2-3 nap múlva egyszercsak jó lett amit feltöltöttem.

(#69185) aradebil2 válasza szabeska (#69182) üzenetére


aradebil2
senior tag

Binance semmilyen pénzt nem szokott benyelni, amit te olvasol a reddit-en az a Binance.US-re vonatkozik, ami tényleg egy hulladék.

(#69186) F_Balazs válasza fireman123 (#69181) üzenetére


F_Balazs
aktív tag

Következő ath? Mesékben legfeljebb... :DDD

(#69187) x_pnK válasza F_Balazs (#69186) üzenetére


x_pnK
tag

Miért, sosem fog már az ETH ~4400$-nál többet érni? :U

(#69188) nort_on


nort_on
senior tag

Vigasz ATH-n vásárlóknak, NIKKEI 31 év után (ATH 1989.12.29.) jelenleg is -27,4%-ban van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69189) Kaci84 válasza szabeska (#69182) üzenetére


Kaci84
őstag

Nem piszkálásból, de itt user error lesz szerintem. Abból is láttszik, hogy a hsz-eidben félinformációk vagy rosszul csinált dolgok miatt levont következtetések alapján konkrét kijelentésekkel dobálozól ami elég fura. Lehet a supportok se mindig értik mit akarsz.
Binance is jól működik mind a kiutalás mind a kártyás fizetés. Kraken is jó egy nap alatt utal az ügyfélszolgálat is gyors és el lehet intézni a dolgokat. Bittrex is ugyanez. Krakennél megszűnt email cím miatt nem tudtam belépni, Bittrexnél meg nem volt 3 hónapos számlakivonat és meg tudtam beszélni hogy mégis kiutaljanak. Ezek talán a legjobb váltok ha itt se megy akkor sehol. Lehet kivétel vagy egy rosszabb ügyintéző vagy egy tényleges hiba, de hogy mind szar legyen...
Magánszemélynek is adhattsz el itt aprón vagy face csoportban is.

(#69190) SzlobiG válasza szabeska (#69178) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most néztem rá én is, valóban nincs Sepa a karbantartás dumia végett, viszont bankkártyára elvileg működik a kiutalás csak 1%fee.

Ezt próbálta már valaki közvetlen bankkártyára?

Apropó igényeltem én is Binance kártyát kb egy hét alatt meg is jött, raktam rá kb 100 eurónyi eth-t jövőhéten horvátba utazunk kíváncsi leszek rá működni fog-e. :))

[ Szerkesztve ]

(#69191) tlac válasza SzlobiG (#69190) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, próbáltuk már
én is revolutra

(#69192) aradebil2 válasza SzlobiG (#69190) üzenetére


aradebil2
senior tag

Miért kriptot "teszel" rá? Miért nem stablecoint? Az egésznek a cashback a lényege nem, nem az hogy elverd a felhalmozott kriptodat, nem?

(#69193) SzlobiG válasza aradebil2 (#69192) üzenetére


SzlobiG
félisten

100 eurónyiba nem halok bele. :) De jogos amit írsz ha fogom használni, akkor mindenképp stable coin, de mivel alapból is hodl van, így valszeg nem fogom használni jó ideig.

(#69194) szabeska válasza SzlobiG (#69190) üzenetére


szabeska
addikt

MasterCard kártyám van, hiába regelném, azt mondja nem támogatott. Oda is írták zárójelben, hogy Visa. Viszont a Coinbase végre elfogadta a lakcímemet, de úgy, hogy elküldtem nekik a support vonalon a lakcímkártyámat és a pár napos bankszámla kivonatot is.
Kaci84: Jogos, én viszem túlzásba néha, de Coinbase is úgy dobta vissza a lakcímmel ellátott kivonatot, mintha egy üres pdf lett volna, ez szerintem nem user error :N A support pedig gépi választ adott, egymás után több alkalommal is, amiben az állt, hogy igazoljam a lakcímem, például bankszámla kivonattal :DDD Krakennél az lehet a gond, hogy 2-3 éve nem léptem be, viszont az sem user error, hogy új jelszót kérelmezek, jön a reset password instrukció, meg is adom az újat ahogy kell, de mégsem enged be :U Na mindegy, ott a mew ha minden kötél szakad, úgysem csilliókat tárolok :D

[ Szerkesztve ]

F1

(#69195) aradebil2 válasza SzlobiG (#69193) üzenetére


aradebil2
senior tag

persze, aztán majd 2031-ban jönnek a cikkek: NEM FOGJA ELHINNI - EZ A MAGYAR FÉRFI TÖBB MILLIÓ FORINTÉRT VETT FAGYIT SPLITBEN 10 ÉVVEL EZELŐTT :DD

[ Szerkesztve ]

(#69196) nort_on


nort_on
senior tag

Revolut+Curve kombónál nincs jobb külföldön. Érdemes hétköznap előre váltani helyi devizát meg rákeresni az ATM-ekre is, ha KP is kell.

(#69197) codip


codip
kezdő

Kedves mindenki!
Megérkezett az OTP-től az EUR amit Forint számlára utaltam CoinBase- ről! Végülis ~3 nap kellett nekik és a CB Fee -n túl (~300huf) nem volt extra költségem! Végül a bank 358,91 Forinton váltotta át az euróm. Nekem valamiért ez sokkal jobbnak tűnik így mint a PayPal... ott lehet minden ingyenes, de 2 nap az átfutás a bankom és köztük és szerintem jóval rosszabbul váltanak, persze ha onnan költöm az lehet más kérdés!

Nem írnék komolyabban véleményt, de ez így nem is rossz annyira. Persze kinek mi és valószínű én is maradok a PayPal vonalon a jövőben, de érdekességnek jó volt :)

Utólag is köszi mindenkinek az infókat! :R
Ja és nem mentem be személyesen, minden szépen lement autómatikusan.

(#69198) fireman123 válasza F_Balazs (#69186) üzenetére


fireman123
őstag

(szinte) biztos, hogy lesz, csak ki kell várni, ....persze lehet évekig....de ha Te nem hiszel benne akkor az államkötvény topikban kellene írogatnod :)) ...az kiszámíthatóan és stabilan növekszik, ...persze csak évek alatt annyit mint amit az eth 1 óra alatt is tud.
[link] addig is egy kis történelem, ...jobban áll mint a 2015-ös kezdéskor, esés után mindig emelkedés van (kivéve ha megszűnik a coin :) ) ....majd lesz új csúcs...egyszer :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69199) RockHaRD válasza codip (#69197) üzenetére


RockHaRD
addikt

OTP közepesen jó árfolyamon vált, de pl a Revolut ennél sokkal jobban, és lehet rá eurót küldeni, és te döntöd el, hogy mennyiért és mikor váltod, úgyhogy én pl inkább azt használom. Ráadásul oda azonnal átmegy a Coinbase-ről az euró. Onnan még mindig át tudod küldeni OTP-re Forintként, amire szintén 2-3 napot ír, de eddig mindig megvolt kevesebb, mint 1 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#69200) 5teve válasza Pietrosz (#69151) üzenetére


5teve
senior tag

hááát... végülis laposföld hívők is vannak. :B

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.