Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) alázógyík


alázógyík
őstag

lolminerrel tudja valaki, hogy mi lett?
Ezt kezdte kiírni ma délután, és nem csatlakozik. Idáig minden rendben volt... :((

"Allocation of DAG failed with error: Memory object allocation failure
GPU 0: will be stopped."

Hmm, egy restart megoldotta... :F

[ Szerkesztve ]

(#60052) Laraxior válasza Laraxior (#60049) üzenetére


Laraxior
titán

Hát baszki, agyvérzést kapok... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60053) alázógyík válasza Laraxior (#60052) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#60054) fireman123 válasza Laraxior (#60052) üzenetére


fireman123
őstag

hmmm, érdekes :F ....binance kártyád nincs? 1,5-2 hét alatt megjön és akkor nem kell revolutra utalni

(#60055) 3800+ válasza Laraxior (#60052) üzenetére


3800+
őstag

Ez tényleg hihetetlen, másnál meg pöpecül megy. Már én is előre fosok ettől az egész kiutalásos mizériától...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60056) Laraxior válasza fireman123 (#60054) üzenetére


Laraxior
titán

Most már rányomtam az igénylésre... Kb 100%, hogy az itt kóválygott lóvé el is ment a lecsóba. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60057) warcat válasza 3800+ (#60055) üzenetére


warcat
veterán

Még mindig a coinbase-coinbase pro-coinbase-paypal tűnik számomra a legkedvezőbbnek, azzal meg veszel valami kelendő dolgot ha nagyon kell a kp (pl bejelentkezel egy friss EVGA sorba) a kártyát meg eladod itthon akár felárral :))

EA: It's in the crate!

(#60058) Dare2Live válasza Laraxior (#60052) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elméletileg 5 munkanapon belül visszatérítik. :W Amolyan b* meg.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60059) Laraxior válasza Dare2Live (#60058) üzenetére


Laraxior
titán

Nem véletlenül van odaírva, hogy "elméletileg" :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60060) 3800+ válasza warcat (#60057) üzenetére


3800+
őstag

Azért teszek majd egy próbát, én OTP-s vagyok valaki írta hogy ott a SEPA utalás eleve offos, szóval marad a revolut....

Lehet átállnék hiveOS-ra, de a 0.1 kiutalási limit miatt hagynám a pooljukat. Ezt jól értelmezem hogy 1 rignél az sem különdíjas ha más poolra túrok?

* mining Ethereum / Ethereum Classic on a non-Hiveon Pool costs $3 per rig
* 1 worker is always free

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60061) 3800+ válasza Laraxior (#60056) üzenetére


3800+
őstag

Nincs kártyára utalós lehetőséged?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60062) Laraxior válasza 3800+ (#60061) üzenetére


Laraxior
titán

Próbáltam azt is, mindkettő failed lett.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60063) 3800+ válasza Laraxior (#60062) üzenetére


3800+
őstag

Milyen ország kódjával indul az IBAN számod revolutban ?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60064) mZoleee válasza madpapa (#60026) üzenetére


mZoleee
senior tag

ne kérdezd én se értem.. AMD kártyánál ez előjön.. rx580-nál is kaptam anno ilyen hibát, kicsit visszább raktam az OC-t és minden helyre állt...

#60052 Laraxior: Ez Binance? Coinbase-ről 2 napja még működött... remélem fog is, mert agyvérzést fogok kapni ha nem... Paypal-t meg hagyjuk inkább .. :)

[ Szerkesztve ]

(#60065) Danex válasza warcat (#60057) üzenetére


Danex
addikt

Én ma próbáltam ki a coinbase kártyát, 1000Ft-ra 2.85EUR-t váltott, az akkori Google árfolyamon az 1046ft volt.

(#60066) koko52 válasza Laraxior (#60052) üzenetére


koko52
veterán

Szidja mindenki a CB-t de soha ilyen szarságot nem csinál. Sok ezer eurót küldtem már rá és el onnan paypal-ra pillanatok alatt. Azzal meg bárhol fizethetek. Biztos van olcsóbb, de nekem a megbízhatóságban nyerő.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60067) fireman123 válasza 3800+ (#60060) üzenetére


fireman123
őstag

Mi a gond az OTP-re sepa utalással? Nekem binanceről pár óra alatt kiment 0,8 eur feevel.

(#60068) Laraxior válasza koko52 (#60066) üzenetére


Laraxior
titán

Az a szuper, ha vissza is küldik, akkor is ugyanott vagyok vele, mert nem tudom hova kiküldeni. :W
Venni meg nem veszek belőle ETH-t, mert most feljebb ment az ára. Meg igazából ebből a pénzből vettem volna meg az 1070-et ami nálam van... de inkább eladom a 'csába.
Milyen szuper, csináltam magamnak 100EUR villanyszámlát, mert ez a fos nem képes egy sima sepa utalást megcsinálni. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60069) kornel76 válasza Laraxior (#60068) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nyiss egy accot coinbasen és próbáld meg oda utalni.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#60070) Emperor_ válasza 3800+ (#60060) üzenetére


Emperor_
addikt

Nekem simán befutott otp.re sepa.

Krakenről 0.9 eur feevel.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#60071) Frozen válasza kornel76 (#60069) üzenetére


Frozen
őstag

így van ezt a binancet meg felejsd el, a revolut kártyát semihez nem tudod hozzákapcsolni mert minden külső forrás le van tiltva náluk azért hogy csak náluk vásárolhatsz és ugye az meg nem is a tied csak a számokat látod hogy ennyid van.........

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#60072) aradebil2 válasza Laraxior (#60068) üzenetére


aradebil2
senior tag

A hitelesitést megcsináltad rendesen? Az appban is?

(#60073) Laraxior válasza kornel76 (#60069) üzenetére


Laraxior
titán

Egyelőre most nincs mit utalni... :(

#60072 aradebil2 : Persze. Mondjuk arról a visszaigazolás már csak azután lett kész, miután már kidobta, hogy visszaküldik a pénzt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60074) kornel76 válasza Laraxior (#60073) üzenetére


kornel76
aktív tag

Remélem visszakapod a pénzed és utána meg tudod próbálni.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#60075) aradebil2 válasza Laraxior (#60073) üzenetére


aradebil2
senior tag

Csak mert nekem ugyanúgy befailelt minden befizetés, amíg az appban nem csináltam meg. Azóta viszont buttery smooth az egész használata, igaz kivenni még nem vettem ki belőle.

(#60076) mihione


mihione
őstag

Coinbaserol otp sepa miert nem jarhato ut? Ez engem is erdekelne,paypal rendesen leveszi a sapot ha rajtuk keresztul megy es onnan szamlara...

Amugy ilyen bitcoin automatat probalt mar valaki?hogy mukodik ez?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60077) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

újraraktam afterburnert de ez fogadott:
[link]

nekem meg ez a megszokott.
[link]

vkinek vmi ötlete hogy lehetne visszavarázsolni? Már újraraktam az 1hónappal letöltött zipből is de uaz fogad. Kezdésnek új karikkala régi megszokott kéne. settings user interfacet már próbáltam változtatni de a régi nem jön vissza. Külön izgi, hiába huzogatom az 1070en a mem clockot mindig uannyi MHt tudnak.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60078) Johni5


Johni5
őstag

Nálam a kiutalás úgy megy, hogy:
Coincash.eu ra feltolom a kriptót, 2 óra múlva számlán a forint.

(#60079) kzkz válasza Dare2Live (#60077) üzenetére


kzkz
őstag

Az a gond, hogy másképp néz ki? A beállításokban változtathatod meg a skint.

(#60080) kzkz válasza aerosmith (#60048) üzenetére


kzkz
őstag

Nálam két 3070 és egy 2070S megy rajta. Mondjuk én az emagon vettem, lehet hogx azért jobb az enyém :DDD

(#60081) 3800+ válasza fireman123 (#60067) üzenetére


3800+
őstag

Fireman es Emperor kollega koszi hogy irtatok! Megnyugtattatok, volt akinel olvastam hogy otp visszadobta a kiutalast, de lehet h user error volt, ha nem haragszotok nem keresem vissza ki irta, nem is szeretnek mutogatni. Erdekel ez a kiutalas tema de a piacot nezve talan most nem eri meg valtani. :DDD

Szerk: Bocsi Laraxior, nem a kest szeretnem forgatni benned epp ellenkezoleg nagyon szoritok h penzednel legyel!

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60082) w73istvan


w73istvan
csendes tag

Pillanatnyilag nem értem, miért kell utalgatni mindenfelé, de ahány ember annyiféle gondolkodás. Szerintem a [Binance] kártyája tűnik a legegyszerűbb megoldásnak.

(#60083) fireman123


fireman123
őstag

(#60084) demmer123


demmer123
őstag

Nagyon úgy tűnik hogy év végéig biztosan kitart ezek a magas árfolyamok :K

(#60085) korcsi


korcsi
veterán

Bitcoin úgy emelkedik, mintha még ma meg akarná csípni a 65000 dolláros árfolyamot :)

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#60086) Dreamie válasza w73istvan (#60082) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszönöm Uram! Meg is csináltam. Kíváncsi vagyok!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#60087) Dare2Live válasza Laraxior (#60045) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nehogy az 1070TI beállításaimmal probálkozz 1070 totál máshogy reagál mint 1070TI. Még semmi finomhangolás nemvolt erre löttem be
PL: 69 CC: +235 Mem: +55 és evvel 27.1MH. falból mérve ~120wattal nött a fogyi. 2h alatt nincs hiba.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60088) EQMontoya válasza Laraxior (#60056) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyugi, nem megy el a lecsoba.

Menj vissza a supporthoz ott, ahonnan utaltad, szerintem par napon belul vissza kell kerulnie a szamladra.

Same rules apply!

(#60089) Laraxior válasza EQMontoya (#60088) üzenetére


Laraxior
titán

Binance-ról utaltam el Revolution-re.
Majd kiderül.. mindenesetre nem igazán ajánlott a továbbiakban.

#60087 Dare2Live : Próbálkozom, a ram húzása nem hoz komolyabb többletet :N

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60090) Laraxior válasza Laraxior (#60089) üzenetére


Laraxior
titán

Most nezem h Revolut a neve... Nem mintha nem lenne tökmindegy :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60091) Emperor_ válasza fireman123 (#60083) üzenetére


Emperor_
addikt

Igen aggasztó az ügy.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#60092) Frozen válasza demmer123 (#60084) üzenetére


Frozen
őstag

Nagyon megindultak az árak fel írányban. Ezért mondtam egyik nap lehet nem is lesz megállás mert ha idén kitart jövőre mev itt vannak az uj kartyák és a láz folytatodik tovább nem lesz szünet.
Könnyen lehet aki nyárra akar riget épitteni csak nagyon drágán fog tudni vagy nem vág bele.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#60093) Dare2Live válasza Emperor_ (#60091) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Visszataszítóan demagog amit előadnak.

Közben talán le kéne essen, hogy vagy keményen csökkennek az utalási díjak és eth defi terjed, eth ára emelkedik. (Végül az is lehet nem is csökken a bányászatból befojó pénz)
Vagy marad ahol van. Ekkor szépen a defi alkalmazások átmennek más coinra. Tranzakció szám beesik, ETH ára zuhan, áramot se termeli ki.
Aztán lehet tévedek.

1070 30MHn hibázott, biztonsági 28MHra löttem északára kb 110-115wattra.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60094) Johni5


Johni5
őstag

Na, a kínaiak meg is hekkelték a 3060 at 20Mh/s ből lett 45. :D

(#60095) shteer válasza Johni5 (#60094) üzenetére


shteer
titán

Forrás továbbra is a korábbi hamis hír?

..szerintem jónak tűnik

(#60096) SzlobiG válasza shteer (#60095) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gyanítom igen.

(#60097) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Segítsetek egy kicsit ismét!
Elkezdtem a Monero bányászattal ismerkedni. Ez ugye CPU alapokon fut...
Futtatgattam én ezt poénból laptopon, asztali gépen, meg úgy kb amiben proci van.. Szépen termelte is többé-kevésbé az egyenlegemet...
Na most arra lettem figyelmes, hogy most az van, hogy látja a Pool hogy jelenleg van 2 "dolgozóm", és hogy azoknak a teljesítménye mennyi.. csak épp a "részesedésem" nem mozdul... Na ilyenkor mi van? :F
szerk: a 2miners Pool-t használom
szerk2:
Dare2Live! Maga a még kifizetetlen egyenlegem azt értem "részesedés" alatt bocsi ha nem voltam érthető

[ Szerkesztve ]

(#60098) Dare2Live válasza bacsis (#60097) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mi az a részesedés? hash rate?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60099) korcsi válasza bacsis (#60097) üzenetére


korcsi
veterán

Melyik pool?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#60100) fireman123 válasza Frozen (#60092) üzenetére


fireman123
őstag

A fák nem nőnek az égig (legalábbis egy felezési cikluson belül) :) , nem fog örökké tartani az emelkedés mint ahogy a korábbi ciklusokban is eljött a jelentős esés (4 éve 20e-ről 3,5e-re) és ezzel a legalább 2 éves kriptotél, ez nagy valószínűséggel így lesz most is, csak senki nem tudja pontosan mikor fog kezdődni az esés (ami nem rövidtávú korrekció lesz), ...az is lehet, hogy 100e-ről fog visszaesni 20e-re és 1-2 évig az alsó régiokban lesz (senki nem tudja ezt, csak eddig 4 ciklusnál már ez történt, mindig a felezést követő fél év után indult meg, kb. 1 évig emelkedés új csúcsra majd 2-2,5 év lent egerészés, ..... így van esély hasonlóra) ...aztán a következő btc reward felezés után indulhat újra felfelé újabb csúcsokra. Többen megtapasztaltuk már ezt (sajnos), de még mindig itt vagyunk. :D
Az alábbi grafikonon érdemes huzogatni a csúszkát és ránagyítani a különböző időintervallumoknál.... [link]

#bacsis: ha beollózol ide egy képet a 2miners dashboardodról akkor lehet tudjuk értelmezni, hogy mi a helyzet, ....túrtam korábban a 2miners poolon pár coint (pl. rvn, beam, grin, ae, zclassic, zcoin, etc, eth)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.