Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60351) mZoleee válasza Puffocska (#60349) üzenetére


mZoleee
senior tag

ilyen árfolyam mellett a f**m meetingelne :DDD

(#60352) EQMontoya


EQMontoya
veterán

(#60353) Puffocska válasza kenwood (#60350) üzenetére


Puffocska
tag

Más funkciók vannak a mobilon mint az asztalin és meg is kell osztani a képet, szóval nem opció. Ráadásul az ügyfél szent, a megbeszélés idejére vetített egy kártyányi bevétel pedig nem ér ennyit, de azért többi kártya ez alatt is szorgosan csákányozik a megfelelő paraméterekkel :DDD

(#60354) mihione válasza mZoleee (#60348) üzenetére


mihione
őstag

Rest in pepperoni :(
Ettol az egytol tartok kicsit en is,nehogy lehaljon az enyem,main jatszos kartya... bar havonta jo ha 1x jatszom rajta :DDD de az arat nem szivesen buknam,lehet amikor lecseng a banyasz laz gyorsan elpattintom meg 200 folott aztan hatha sikerul valami rtx 3070-3080-at szervalni majd jo aron.De amig jol fut a szeker nem pihen :C

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60355) Pietrosz válasza echterion (#60340) üzenetére


Pietrosz
addikt

Pedig annyira nem is rossz az ;] [kép]
Nekem muszáj volt így, mert hiába elfért, rakhattam akármennyi ventit rá, hangos is lett meg nem is hűtőtt rendesen. Egyébként a backplate miatt az se volt mindegy, hogy melyik volt alul v felül, mert az még pluszba elveszi a helyet.

(#60356) mZoleee válasza Pietrosz (#60355) üzenetére


mZoleee
senior tag

ez is elég sufni.. :DDD

(#60357) Pietrosz válasza mZoleee (#60356) üzenetére


Pietrosz
addikt

Pár hetet már kibír így, tervben van egy portalanítás valamikor csak legyen kint jó idő. :))

(#60358) aerosmith válasza Dare2Live (#60328) üzenetére


aerosmith
őstag

Úgy hogy azoknak akik nem sokáig vannak a poolban szart se fizet.

(#60359) mZoleee válasza Pietrosz (#60357) üzenetére


mZoleee
senior tag

az enyémet felkötegeltem , és legalább annyira stabil mint a magyar forint :D
gép nincs mozgatva, folyamatos huzat megy át rajta, ami ráadásként hideg levegő.. salgó tetején.. felőlem ott rohad meg :DDD

(#60360) oZone762


oZone762
tag

:W Emberek, akkor most beszállni, vagy kiszállni kell? :W

Végül is azzal is tudok egy kis nyereséget realizálni, ha egyszerűen eladom a felesleges VGA-mat amivel bányásztam volna :)

(#60361) SzlobiG válasza oZone762 (#60360) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kérdezd az orákulumot ő biztosan tudja. :DDD

Milyen vga-k? Jó áron átvesszük. ;]

(#60363) echterion válasza Pietrosz (#60355) üzenetére


echterion
nagyúr

Egy ilyen setup-ot secperc alatt "szétkíváncsiskodna" a lányom cicája. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

(#60364) fasyrt válasza echterion (#60363) üzenetére


fasyrt
őstag

Nincs cica, banya van! ;]

(#60365) Danex válasza Pietrosz (#60355) üzenetére


Danex
addikt

Jelenlegi megoldás, 3d nyomtatott riser tartó ami csavarozva a fenti ventilátor fölé.

Ez pedig a tervezet, hogy a 360as radiatorhoz bevinni a házba.

(#60366) Pietrosz válasza Danex (#60365) üzenetére


Pietrosz
addikt

Hát igen, ez egy fokkal jobb azért. Bár az enyém is stabil, bele rúgni meg csak nem fogok, a tápkábel meg fixen tartja valamennyire :D
most azon dilemmázok, hogy a sound blaster Z repül és jön még egy riser+vga, bár a tv rá van kötve optikán, netflix miatt lehet marad ...

[ Szerkesztve ]

(#60367) Emperor_ válasza oZone762 (#60360) üzenetére


Emperor_
addikt

VGA-val jelenleg ETH-t éri meg bányászni, ha 8GB fölött van a RAM rajta. Itt van némi bizonytalanság, ebben szerintem jól le van írva: [link]

Ha már minden meg van hozzá, akkor szerintem belekóstolhatsz. Ha még venni kell valamit, akkor meg kell gondolni a dolgot.

Én speciel építettem riget nemrég, igaz csak 1 VGA van benne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#60368) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Annyit szidta mindenki szegeny Vegakat.
A Gigabyte-okat Hynix chippel meg foleg. Kb nem lehet oket eladni.

Vettem egyet 170k-ert.
Jelenleg kenyelmesen 50MH/s-et tol.

Igen, 160W a fogyasztas, szoval tenyleg sokat eszik, ezt nem tagadom. 3 literes benzinessel jarok, az megtobbet. :D

De konyorgom, 50MH/s-et tudo kartyat ennyi penzert?

Ja, es kozben olyan halk a rigben, hogy siman el tudnek mellette aludni.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#60369) Sondi1986 válasza mZoleee (#60336) üzenetére


Sondi1986
addikt

Neked mennyit tud a 1080ti kártyád ETH- ban?

(#60370) koko52


koko52
veterán

Ma éjjel majdnem meglett a 6-os diff. 5.93. Méghogy nem lesz 8 közelében áprilisban. :(

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60371) varmi2


varmi2
nagyúr

Tudtok valakit, aki vga-kat reballoz?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#60372) kzkz válasza Danex (#60365) üzenetére


kzkz
őstag

Emelem a tétet:

(#60373) Puffocska válasza varmi2 (#60371) üzenetére


Puffocska
tag

Aprón volt valaki régebben, esetleg ott nézd meg hirdet e még.

(#60374) HaGii


HaGii
tag

Sziasztok!

Van egy Asrock Fatal1ty B360 Gaming 4K lap, aminek az egyik PCIe x16-os slotjában van egy 3070-es kártya, és riserekkel ki van vezetve még 3 PCIe port szintén 3070-eseknek.
Ezzel a négy kártyával elindul a gép és a bánya is.

Viszont egy ötödik kártyával már csak a BIOS jön be (de az magától), a vinyót sem ismeri fel a gép.

Van valakinek ötlete, hogyan lehet öt kártyával működésre bírni a lapot?
Biosban a PCIe módok "Auto"-ról "Gen1"-re vannak állítva. Kártyák ugyanazon gyártó ugyanazon típusai.

Ki kellene venni az alaplapba lévő 3070-est? Vagy létezik olyan, hogy ez a lap csak négyet tud kezelni?

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#60375) SzlobiG válasza koko52 (#60370) üzenetére


SzlobiG
félisten

Továbbra is tartom, hogy nem lesz meg a 8 Áprilisban. :)

(#60376) koko52 válasza SzlobiG (#60375) üzenetére


koko52
veterán

Megközelítjük, múltkor is ezt írtam. :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60377) koko52


koko52
veterán

Megérkezett a rog strix 3070, pénteken rendeltem :)
Ha ma nem kel el megy a bányába ;]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60378) Laraxior válasza koko52 (#60377) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem nyugodtan beteheted addig is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60379) koko52 válasza Laraxior (#60378) üzenetére


koko52
veterán

Az emberek szeretnek elsőként belefingani az új autó ülésébe (még akkor is ha a gyárban ezt már sokan megtették) és ezért hajlandóak többet fizetni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60380) Laraxior válasza koko52 (#60379) üzenetére


Laraxior
titán

Én egyet nem bontottam ki, de azért kicsit aggódtam is, nehogy problémás legyen, mert akkor már két postaköltséggel vagyok mínuszba, mire vissza is érkezik a VGA.
Amúgy meg a Strixnek viaszos a doboza, simán felnyitható a matrica.
Gondold csak el, két napig nézegeted, két nap alatt behozná azt a mínuszt amit esetleg a kibontásért elbuksz. Bár ismerem az itteni árakat, szó sincs mínuszról. ;] :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60381) echterion válasza koko52 (#60379) üzenetére


echterion
nagyúr

Én pár napos használattal ugyanannyiért adtam el a 3070-esem, mint a bontatlant. Olyan agyatlan árak vannak, hogy ilyeneken már nem akadnak fenn az emberek.

**********

(#60382) mZoleee válasza Sondi1986 (#60369) üzenetére


mZoleee
senior tag

44-45 között ment..

#60374 HaGii: A tápod bírja?

[ Szerkesztve ]

(#60383) madpapa válasza HaGii (#60374) üzenetére


madpapa
senior tag

Miről bootolsz? Nem látja a boot eszközödet szerintem.

(#60384) kenwood válasza Puffocska (#60373) üzenetére


kenwood
veterán

Erdemes leinfozni mielott odaadod. A legtobb arc link, kokanyolo.
Nem is ertem, miert nincs egyetlen olyan figura sem vgaban ,mint alaplapi foglalatnal a Cink_Elek.
Tok jo penzt tudna csinalni egy hozzaerto, megbizhato ember.
Mondjuk kocsinal is ez van. Hetekig tart mire beveszi,utana hetekig elerhetelten telefonon, majd visszakapod ugy a verdat,hogy kicserelt benne 2-3 alkatreszt,de a problema ket nap mulva ujra jelentkezik. A masik veglet a szakszerviz,ahol a bontottan 3000 forintos visszapillanto uveg 180k.
A ketto kozott nincs atmenet.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60385) HaGii válasza mZoleee (#60382) üzenetére


HaGii
tag

Hello!

1200Wattos Chieftec-ről megy a rig, de próbaképp be lett rakva még egy 1200-as FSP is, de ugyanaz a jelenség.

madpapa: Igen, ha az ötödik kártya bekerül, akkor semilyen SATA eszközt nem lát.
Négy kártyával mindenféle állítgatás nélkül felismeri a vinyót és indul. Próbáltam Pendrive-ról is, de ugyanúgy BIOS-ba visz.

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#60386) Ferdzsoo válasza HaGii (#60385) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hive OS-t is próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60387) koko52 válasza echterion (#60381) üzenetére


koko52
veterán

Ne ingereljetek! :DDD
Laraxior: valóban viaszos

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60388) echterion válasza koko52 (#60387) üzenetére


echterion
nagyúr

A 3060 árai is kezdenek kilőni, már bőven 300k felett mennek itthon, a 3070-ek is fentebb kúsztak és még szerintem ez nem a vége. Ezzel, hogy már a 3060is jó ETH bányászatra, az Nv jól aládurrantott az áraknak.

**********

(#60389) HaGii válasza Ferdzsoo (#60386) üzenetére


HaGii
tag

Igen, PenDrive-ra telepítve, öt kártyával Bios-t hozza be.
Mondjuk azt nem néztem meg négy kártyával mit csinál Pen-ről. Szóval nem biztos, hogy jó a pendrive.

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#60390) kzkz válasza HaGii (#60385) üzenetére


kzkz
őstag

Ezek közül valamelyik nem jön képbe?

*If PCIE5 or PCIE6 is occupied, PCIE4 will downgrade to x2 mode.
Supports NVMe SSD as boot disks

**If M2_3 is occupied by a PCIE-type WiFi module, PCIE3 will be disabled.
Supports CNVio1 WiFi module(Intel® Wireless-AC 9560/9462/9461) only

*If M2_1 is occupied by a SATA-type M.2 device, SATA_2 will be disabled.
If M2_2 is occupied by a SATA-type M.2 device, SATA_1 will be disabled.
If M2_2 is occupied by a PCIE-type M.2 device, SATA_0 will be disabled.

***Supports Intel® Optane™ Technology (M2_1 only)
Supports NVMe SSD as boot disks
Supports ASRock U.2 Kit

* If M2_3 is occupied by a PCIE-type WiFi module, PCIE3 will be disabled.

[ Szerkesztve ]

(#60391) madpapa válasza HaGii (#60385) üzenetére


madpapa
senior tag

Akkor itt meg kell nézni az alaplap doksit, és próbáld meg más SATA csatira átrakni a HDDt. Itt összeugrik a PCIe csatorna a SATAval, ez a baj.

(#60392) aerosmith válasza kzkz (#60372) üzenetére


aerosmith
őstag

satás riser sorba kötve? bravó.

[ Szerkesztve ]

(#60393) sakto válasza HaGii (#60374) üzenetére


sakto
őstag

Szia!
Nekem ugyanez volt.
Én a Biosban átállítottam a Advance alatt a 4G decoding enabled-re és jó lett.
Meg a Bios mode CSM-röl uefi-re
Nem biztos hogy ez, de hátha :)

(#60394) Dare2Live válasza aerosmith (#60358) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mért?

Amit én látok, hogy mivel ~13secenként van új blokk vszeg egy váltás miatt egyből kimaradok. Buktam 13 secet na bumm. (PPS+...nál jellemző a ha talált blokkot akkor az adott blokknál beküldött sharek arányában kapom az etht, blokk kb 13secenként generálódik)

Tegnap sok időm nem volt de picit próbálkoztam. 13:00 fele a pool ami éjjel és de elég jól hozott beesett. Váltottam. +20% bevétel minerstat szerint. Volt próba képp egy visszaváltásom de egyértelmű az eredmény, pool dashboardján is látszott nem csak minerstatban! Este megint jobban hozott a másik pool váltottam. Megint kb +20%. Ma reggel 9:00fele beesett. Váltottam. +10%.

Nekem ez kb mindegy de 1000MH+nál már nagyon nem mindegy egy +20%.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60395) HaGii válasza sakto (#60393) üzenetére


HaGii
tag

4G be volt már kapcsolva, de a CSM engedélyezve volt. CSM letiltása után indult.
Windows drivert telepített, és megy is 5 kártyával!
Köszi mindenkinek a segítséget!
:R

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#60396) Danex válasza Dare2Live (#60394) üzenetére


Danex
addikt

Minerstatban ez melyik grafikon?

A sok pool váltogatással annyi gáz lehet, hogy 5 helyen kell elérni a 0.1eth-t? jó mondjuk 1GH-nél kb 1.5-2 nap 0.1ETH, kisebb embereknek meg lehet akkor 1-2 hónapig semmi bevétel.

(#60397) Laraxior


Laraxior
titán

Binance-on, amit eladok ETH-t és bejön belőle EUR, az egyből már a kártyájukon lesz? Vagy azt még tovább kell withdrawolni? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60398) SzlobiG válasza koko52 (#60377) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz annyiért nem fogják elvinni, jobb ha már most bepattintod a bányába. :K

(#60399) Danex válasza Dare2Live (#60394) üzenetére


Danex
addikt



Érdekes lenne látni ,hogy ez poolon is így mutat nem csak az minerstat becsült számai mutatják ezt.

(#60400) aerosmith válasza Danex (#60399) üzenetére


aerosmith
őstag

Illetve a pool oldalán már most is kellene látnod hogy a minerstatossal egyezik-e. Ott fogod meglátni mennyit vonnak le azért mert nem voltál végig a blokkeresésnél, hanem ugráltál.
Ha ott nem mutatja akkor kifizetésnél még lehet hogy lehúzzák, nem tudom mivel sose hoppoltam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.