Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) Pietrosz válasza RockHaRD (#60600) üzenetére


Pietrosz
addikt

De azokhoz képest amiket írtam érdekelne :DDD
Tehát NH-sepa otp vs NH-CB-sepa otp vs NH-CB-PP-Otp (ezis sepa?)

(#60602) mZoleee válasza galaktikus (#60599) üzenetére


mZoleee
senior tag

coinbase - revolut kombóval nincsen semmi gond..

(#60603) Danex válasza mZoleee (#60602) üzenetére


Danex
addikt

Sepa vagy a CB kartya lehet olcsóbb CBrol revolutra?

(#60604) galaktikus válasza mZoleee (#60602) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Na az jó hír. Csak valaki említett egy rémtörténetet valamelyik topicban nemrég (lehet pont itt, már nem emlékszem), a hogy a Revo nem fogadta el a crypto banktól érkező lóvét és a pénz valahol keringett az éterben, mert vissza se került a kiindulási helyre.. Mind1, van Revolutom is és Transferwise is. Még akkor utána nézek, hogy melyikre utaljam ki.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#60605) JohnyBlue válasza mZoleee (#60602) üzenetére


JohnyBlue
őstag

igy igaz ;) pikk pakk megy minden :K

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#60606) JohnyBlue válasza Danex (#60603) üzenetére


JohnyBlue
őstag

cb-ről sepa utalas revolutra ;)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#60607) RockHaRD válasza Pietrosz (#60601) üzenetére


RockHaRD
addikt

Amit tudok: CB 3 eurot von le az átváltásra 250€-ig (asszem), paypalra ingyen küldi ki, de rohadt sokat buksz utána mikor Forintra váltod otp-re küldés előtt. Revolutra 0,15€-t von le kiküldésnél a CB, és jók az árfolyamok. Revolutrol meg küldheted szerintem euroban is otp-re, és akkor az otp-s árfolyamon lesz forintra váltva, vagy átválthatod forintra jó árfolyamon, és akkor azt küldöd simán otp-re. De én a revolutrol még nem küldtem eddig sehova, mivel ugyanúgy van hozzá kártya, stb, bármilyen formában el tudom költeni ott is, ha kell.

(#60608) SzlobiG válasza JohnyBlue (#60605) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én ugyanígy vagyok a MEW-el, igaz ki kellett ismerni, de azóta gond nélkül megy az utalás. :K

(#60609) PreDox


PreDox
tag

Saját tapasztalat, hátha valakinek segít:
Van a coinbase accom oda küldöm manualisan a nicehash-ről a btc-t(ingyenes) 50000 satoshi a minimum.
A sima coinbase nagyon sok feet von le mindegy hogy veszel coint vagy váltasz fiatra.Gondoltam kiprobalom egy 100 euroval a kiutalást.
A sima coinbase-en 3 euro lett volna a váltás és sepa kiutalás otp euro számlára.
Van a coinbase pro amire ugyanugy be tudsz lépni mint a coinbase-re ugyanazzal az acc-al. Atküldtem ingyen a 100 eurónyi btc-t ott atvaltotta 0.5 euroért és a kiutalás csak 0.16 euro volt. Fél nap alatt meg is érkezett.
Szóval nekem eddig a coinbase pro-ról a sepa kiutalás tűnik a legolcsobbnak.

(#60610) mZoleee válasza galaktikus (#60604) üzenetére


mZoleee
senior tag

Binance nem megy (állítólag), nekem Coinbase minden probléma nélkül megy.. Sepa utalás után minden pikk és pakk :)

(#60611) kzkz válasza Dare2Live (#60594) üzenetére


kzkz
őstag

Hát én otthagytam őket, mert előtte nem volt ilyen, de nem akartam ezzel szívni, hogy mindig riasztást kaptam, hogy lecsökkent a hashrate, és én semmit nem csináltam. Emiatt átmentem a hiveon-ra próbából, ott voltam egy kiutalásnyit, most átmentem az ethermine-ra, amivel anno kezdtem. A hiveon jó volt amúgy, csak tesztelem, hol jön össze előbb az adott mennyiség. Úgy látom kb. mindenhol azonos...

(#60612) kzkz válasza mZoleee (#60602) üzenetére


kzkz
őstag

Binance - Revoluttal se. Nekem mindkettő simán ment.

(#60613) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ahogy itt olvasgatom szinte mindenki eladja a coinjait, csak én gondolom úgy hogy jobban járok ha majd csak a jövőben adom el? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60614) alázógyík válasza Ferdzsoo (#60613) üzenetére


alázógyík
őstag

Szintén megtartom.
Sőt, van pár amibe még invesztáltam is.

(#60615) Shkiz0 válasza Ferdzsoo (#60613) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ha megtartod, és mondjuk 2-3 év múlva akár csak 2x ennyiét ér akkor nyertél, viszont ha ne adj isten megint jön egy holt szezon akkor meg azok jártak jól akik folyamat váltották.
Ez hit kérdése. Ha hiszel a coinokban, és hogy a jövőben is fognak érni valamit nem pukkan ki ez az egész, akkor nyilván tartani fogod úgy is, ha meg csak pénzt akarsz szivattyúzni ameddig lehet akkor ki fogod venni :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#60616) tlac válasza Ferdzsoo (#60613) üzenetére


tlac
nagyúr

eth-ben tartod meg?

egyébként szerintem a középút az lehet ha egy részét megtartod többféle coinban, másik részét eladod

(#60617) aradebil2 válasza Ferdzsoo (#60613) üzenetére


aradebil2
senior tag

Legtöbben szerintem kiszedik addig amíg nem jön vissz a VGA/rig ára.

(#60618) Laraxior


Laraxior
titán

Wow.. Visszajött a pénzem (legalábbis egy része) a Revoluttól. :DDD
Rosseb se gondolta volna... Kellemes meglepi. Mondjuk 10EUR kb odalett... de még így is megmentődött 150EUR :C

ez most akkor azt jelenti, hogy ráteszi a kártyára? Nagyon nem vagyok képbe ezzel a walletes dologgal :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60619) sittes79 válasza Laraxior (#60618) üzenetére


sittes79
addikt

Azt

(#60620) BeZol válasza Laraxior (#60312) üzenetére


BeZol
őstag

2db RTX 3060 x8 x8 lane-en:

1. kártya displayporton keresztül a kijelző displayportjába
2. kártya hdmi porton keresztül ugyanazon kijelző hdmi-portjába

A 2. kártya "képernyőjét" kiterjesztett asztalként állítottam be.
Ha klónoznám a képet, akkor netezgetés közben az is belassulgatna 47,3MH/s szintig.

Dummy dugóim nincsenek és nem is lesznek, ilyen teszttel nem tudok és nem is fogok szolgálni.

MSI Afterburner "legjobb" beállítások:
71% powerlimit (120W)
gpu -502
memória +1500
ventillátor fix 80%

72% powerlimiten (122W) 50,55MH/s környéke
70% powerlimiten (118W) 49,7MH/s
68% powerlimiten (115W) 48,5MH/s

(#60621) Laraxior válasza BeZol (#60620) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem 16x riserem van, szóval nálam menne rendesen.... ha vennék egyet esetleg :DDD
Ez még a beta driver, vagy már teljesen lemondott róla az nVidia és kiszedték a limitelőt a végleges verzióból is?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60622) BeZol válasza Laraxior (#60621) üzenetére


BeZol
őstag

Ez a 470.02-es developer-driver.

Hiába van x16-os risered, ha x8 lane-ek kellenek a 3060-asoknak.
Magyarul régi/új HEDT platformos alaplappal tudsz 3-4-et használni HA olyan procit raksz bele ami sok pci-e lane-t tud kezelni.
Aztán lehet már újabb procik/alaplapok is kezelnek több szálat, én a Z370/Z390 óta nem követem a témát :U

(#60623) Laraxior válasza BeZol (#60622) üzenetére


Laraxior
titán


2x8 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60624) sittes79 válasza BeZol (#60620) üzenetére


sittes79
addikt

Az szép de akkor se teszem fel a Windowst :O

(#60625) 3800+


3800+
őstag

Átálltam most én is ethermine-ra és itt a korábbi binance poolos több ezer ms lag helyett 2 jegyű a szám... viszont érdekes, hogy itt a minerstat kb 100 Ft-tal kevesebbet számolt egyből napi bevételre.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60626) KMT


KMT
addikt

Sziasztok!

Núb kérdés. Volt kevés ENJ tokenem online váltón, amit el akartam küldeni ledger-re, de relatív sok lett volna a díj, így XRP-re átváltva küldtem el, ami sikeres volt és olcsó is. Igen ám, de a ledger live swap nem engedi visszaváltani ENJ-re, mert kevesli az összeget. Ez min múlik és hogy lehet megoldani? Tudok úgy váltogatni/utalgatni, hogy ENJ legyen a végén a ledger-en és ne menjen el érdemi része a díjakra? Más kriptot sem fog engedni ENJ-re váltani a ledger ilyen összegben?

(#60627) echterion válasza BeZol (#60620) üzenetére


echterion
nagyúr

Vajon működne ez úgy is, hogy pl. egy tv két hdmi csatijába dugom be mindkét kártyát? 🤔
Akárhogy is, ezek igen erős értékek ettől a relative gyenge kártyától, főleg annak fényében, hogy aszonta' az Nv, hogy ez nem fog menni. :DD

**********

(#60628) EQMontoya válasza echterion (#60627) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert ezt a teljesitmenyt vegakbol is ki lehet szedni siman, es nem kell se x16 riser, de hasonlo mokak.

Same rules apply!

(#60629) BeZol válasza echterion (#60627) üzenetére


BeZol
őstag

Tesztelni nem tudom neked, mert nincs ennyi kábelem és messzi a TV :U
2db 3060 = 1db 3080, csak előbbiek "macerásabbak" bányászgépnek.

(#60630) echterion válasza EQMontoya (#60628) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak épp Vegát max használtan gari nélkül veszel, én meg gari nélküli kártyát nem veszek. De persze, aki gondolja, és megéri, az kockáztathatja így is a pénzét. Szal én inkébb az újként elérhető kártyákkal hasonljtom csak össze. Persze ez egyéni preferenciám.

**********

(#60631) echterion válasza BeZol (#60629) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem gond, nem is azért írtam, csak tényleg kjváncsi vagyok rá. Na mindegy, mos megy a két 3070 vígan, levettem a ház oldalát estére, így csak hetvenpár fokosak a hotspot-ok és nem érzem hangosabbnak a gépet. Jövő héten rendelek csendesebb házventiket, meglátom, azokkal mit tudok kicsikarni a gépből, meg veszek valami kisebb toronyhűtőt is a procira, azzal is segítve a légáramlást.

**********

(#60632) Kiskokó válasza RockHaRD (#60600) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem a Binance nem szereti a Revolutot, hanem a Revolut angol és ott igen csak nem szeressék a cryptot a bankok stb. :U
Akinek megy gond nélkül az örüljön neki, de szerintem simán változhat... én nem használnám de "ti tudjátok"

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60633) #24845312 válasza Ferdzsoo (#60613) üzenetére


#24845312
törölt tag

Miért is adnád el 60ezres árfolyam mellett, ha eladhatod dupla ekkoránál is?

(#60634) madpapa válasza RockHaRD (#60595) üzenetére


madpapa
senior tag

Annyit a Paypal váltásról, hogy kétféle váltási opciója van. Az egyik amikor a Paypal váltja, az tényleg szar. De beállíthatod hogy ugyan ne a Paypal váltsa már át forintra, hanem a fogadó bank. Az úgy jobb.

(#60635) koko52 válasza #24845312 (#60633) üzenetére


koko52
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60636) Hohocali válasza Kiskokó (#60632) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Hátha valakinek érdekes, a Binance kártyát nem lehet Apple pay-be rakni, nem támogatja.

Scorp2011: Ha beesik 20k-ra, majd onnan fel 100k-ra, akkor az lenne az optimális, ha most eladnád, 20k-n meg visszavennéd, stb. ;)

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#60637) mZoleee válasza Hohocali (#60636) üzenetére


mZoleee
senior tag

persze, hisz nem "igazi" bank.. coinbase kártyát se lehet applepay-be rakni

(#60638) cof válasza Hohocali (#60636) üzenetére


cof
veterán

Fura, mert a Swipe adja a Binance kártyákat is ki. És az oldalon hirdeti is az Apple Pay-t, esetleg csak itthoni fiókkal nem lehet.

Mindenesetre nekem a Binance kártya GPay mögött van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#60640) RockHaRD válasza madpapa (#60634) üzenetére


RockHaRD
addikt

OTP-re withdrawnál nincs ilyen opció. Ott Eurot nem enged elküldeni, át kell váltani először Forintra.

(#60641) kenwood válasza Shkiz0 (#60615) üzenetére


kenwood
veterán

Nem a holtszezon a fo veszely, mert amig nincs 20-30 vgad,addig 1-2 evet siman kibirsz ugy,hogy zsebbol fizeted a villanyszamlat,banyaszod,gyujtod a coinokat,es varsz a fellendulesre.
Az igazi veszely az,hogy nem 2-400 dollarra es 1-2 evre,hanem nullara, es vegleg esik le az ethereum, es vele egyutt az osszes coin is.

Hogy ez egy even belul megtortenik,szerintem kevesebb,mint 50%.
Hogy ez 5 even belul megtortenik, szerintem 80-90%.

#60633
Miert is hoznad ki par honap alatt nullara a befektetesedet, ha el is bukhatod az egeszet ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60642) EQMontoya válasza kenwood (#60641) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem arra tartunk szerintem, hogy beessen. A 1559 is inkabb felfelé fogja vinni szerintem az árat (ezzel igazából kompenzálva a bányászokat)

Same rules apply!

(#60643) Kiskokó válasza Hohocali (#60636) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen, tudom. Van Binance kártyám.
Bár én ezt olyan nagy hátránynak nem gondolnám.
Paypass-al is működik, minden rendben vele. De ha valaki nagyon kényelmes akar lenni akkor Curve mögé be lehet tenni (amit most vett meg a paypal) és ugyanúgy tudod használni telóval. (Ezt olvastam nem próbáltam)
Anyáméknak még a takarékos bankkártyát sem lehet Apple Walletbe tenni.

EQMontoya

1559 nem jö, kitaláltak valami "fél" megoldást valami EIP 3386 vagy franc tudja milyen kódonpontosam, ami ugyan azt fogja elérni mint a 1559 csak 2 év átfutással, nem azonnal.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60644) kenwood válasza Kiskokó (#60643) üzenetére


kenwood
veterán

A 3368 az egyik amg mercis, tobbezer kartyas banyasz agymenese volt, amit azonnal visszadobtak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60647) Kiskokó válasza kenwood (#60644) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igazad van, csak erre a részre emlékeztem hirtelen
"ETH fejlesztői közösség azonban az EIP-3368 elfogadását javasolta" de utána írják, hogy nem támogatják valóban.

Igazság szerint nem sokban változtat, EQ nak igaza van, az égetés meg a 1559 biztos hogy deflációs hatású lesz!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60648) Hohocali válasza mZoleee (#60637) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Google Pay-be lehet, legalábbis valami ilyen szöveg jön fel iPhone-on...

[ Szerkesztve ]

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#60649) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

akit érdekel [link]

más:
Sztem az egész 51% demonstrálás egy nagy kamu. Ha valójában is végigmenne akkor abban benne van így/úgy hogy nincs többé ETH bánya vagy áramot se termeli ki. Ez senkinek nem érdeke. Se vga, se ASIC vonalnak.

@kenwood
Hát az elmút 10év alapján nem úgy tűnik, hogy vége lenne a cryptonak. Nemhogy vége lenne de erősen terjed. Pont emiatt van az a gas pricevel ami. (És evvel tényleg kelleni kezd vki, mert a kiszámíthatatlan és magas ma 5 holnap 15$os tranzakciós költség erősen behatárolja a lehetőségeit. Ez jön londonnal)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.