Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) aerosmith


aerosmith
őstag

Tud valaki olcsó megbízható helyet ahol csinálnak miner rig hostingot? Polcos nem rackes megoldás.

(#60952) MZsoltee válasza Dr. O.K. (#60947) üzenetére


MZsoltee
veterán

Igen win.
63,3-63,5 körül, a trükk a 0,7 V fesz.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#60953) Dr. O.K. válasza MZsoltee (#60952) üzenetére


Dr. O.K.
tag

Hát ez nekem nem megy. :( Eladom mind a három 6800 xt-t, veszek nvidiát. A falból mennyi a fogyasztás?

(#60954) Shkiz0 válasza Dare2Live (#60944) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem, tegnap azt hozta ha manuálisan adtam meg az eth-hoz a Mh/s és wattot.
Ma már visszaállt a rend, újra ETH van elől, azt octopus stb stb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#60955) Dare2Live válasza Shkiz0 (#60954) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

máskor inkább vidkarit adj meg és ne MHt. ;)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60956) Shkiz0 válasza Dare2Live (#60955) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Oké, de úgy meg nem a valós eredményeket fog akkor adni, mert pl 3080 esetén is amit az oldalon be lehet állítani, attól jobb értékeket lehet kihozni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#60957) Pietrosz


Pietrosz
addikt

3060 kikapcsolt(standby) monitorral/tvvel is működik a hack, vagy mindenképpen kell a dummy plug?
szerk.: vagy inkább dp dummy plug, mivel a monitor dp-n, a tv hdmi-n lesz rákötve.

[ Szerkesztve ]

(#60958) mihione válasza koko52 (#60930) üzenetére


mihione
őstag

Ezert rossz a nicehash...amit banyaszol eth mennyisegre nalam tovabbra sem igazan valtozott,viszont ott szerintem kevesebb btc-t ad.Ergo direktbe ugyanugy hoz es majd akkor kell eladni amikor ujra jo az arfolyam. :K
Mar nem egyszer volt ez arfolyameses az elmult 2 honapban,aztan mindig felugrott 1800 usd korulre,btc meg az 58+ ezres tartomanyba.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60959) Dare2Live válasza Shkiz0 (#60956) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Félreérted. súlynál se mindegy, hogy KG vagy Stone. ;)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60960) echterion válasza Dare2Live (#60939) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, anno, mikor indítottam ezt az egészet, ez jött le a netes anyagokból, hogy ez jó. Most már sejtem, hogy ez nem volt a legjobb döntés, de hát jó pap is holtig tanul. Majd csinálok egy acc-ot CB-re és meglátom, ott mit találok. Amit meg ezzel bukok fee-t, azt nevezik tanulópénznek. :B

**********

(#60961) shteer válasza Pietrosz (#60957) üzenetére


shteer
titán

Nem elég a standby, kell a dummy

..szerintem jónak tűnik

(#60962) koko52 válasza mihione (#60958) üzenetére


koko52
veterán

amit banyaszol eth mennyisegre nalam tovabbra sem igazan valtozott

Szóval nálad nem nőtt a diff 3-ról 6-ra. Értem.
Én mindenképp BTC-re váltanám, az incommingom pedig nem kevesebb mint akármelyik pool esetén. + rugalmasság.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60963) Ferdzsoo válasza shteer (#60961) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nálam speciel még áramtalanított monitorral is működik nemhogy standby, de biztosan monitor/kábel és minden más függő is a dolog. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#60964) BeZol válasza shteer (#60961) üzenetére


BeZol
őstag

A monitort estére kikapcsolva is megy 2db RTX 3060-as teljes sebességgel az éjszaka folyamán, nincs szükség dummy-ra, de érdemes pl. a bányászprogit előtérben hagyni, mert mikor ezt nem teszed meg, akkor 3 órával később lecsökkenhet a sebesség, így viszont tartja, szóval sztem csak ennyi a trükk :U

(#60965) shteer válasza BeZol (#60964) üzenetére


shteer
titán

Nálam lecsökkent amint lement standbyba a monitor

..szerintem jónak tűnik

(#60966) SzlobiG válasza Shkiz0 (#60926) üzenetére


SzlobiG
félisten

130W alá nem tudok menni 6800XT-vel. Így olyan 63-64Mh-st tud.

(#60967) MZsoltee válasza SzlobiG (#60966) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hány V-on járatod?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#60968) SzlobiG válasza MZsoltee (#60967) üzenetére


SzlobiG
félisten

Custom kártya, nem ref. 0.618V

(#60969) sakto válasza SzlobiG (#60966) üzenetére


sakto
őstag

Nekem mind a 7db 6800XT-re mást ír.
A 121 W-tol 159W-ig, 63-64Mh/s

(#60970) Dare2Live válasza koko52 (#60962) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Szóval nálad nem nőtt a diff 3-ról 6-ra. Értem."

Hármas diff 2020 szeptember közepén volt. 380$os ETHnál.
Máshogy: Szóval nálad nem nőtt az ETH ára 380$ról 1700$ra. Értem.

Nekem dual miningel NC 4-5%al kevesebbet hozott amikor néztem. Nincs kedvem tesztelni újra illetve amikor néztem nem is csináltam sokáig, NC meg különösen érdekesen tud viselkedni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60971) koko52 válasza Dare2Live (#60970) üzenetére


koko52
veterán

Ha elolvasod arról van szó, hogy incomming ETH folyamatosan csökken ahogy nő a diff. És itt nem 1 -2 napról beszélünk. Igen ősszel majdnem annyit túrt 6db kártya mint most 12.
Én is próbáltam hiveOS-t 1 hétig és semmivel sem volt jobb, sőt. Mellette ment a másik rig NH-el, tehát van viszonyítási alapom. Én még maradok mindig NH-en, mert nem látom értelmét a váltásnak. Még ha volna 4-5% akkor sem váltanék, mert az annyira semmiség, hogy naponta többet ingadozik a BTC.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60972) mihione válasza koko52 (#60971) üzenetére


mihione
őstag

En is hasznaltam nh-t es egy haverom kopp ugyanolyan kartyaval ugyanabban az idoben ugyanakkora hashratel is banyaszott direktben (en lottem be neki mindent) nalam szarul hozott akkor az nh neki meg +20% tobbet,en akkor valtottam.Jo az nh amig jol mukodik...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60973) koko52 válasza mihione (#60972) üzenetére


koko52
veterán

Nálam kezdetektől jól működik. Akkor itt a bibi. De ide is gyakran beírom, kérdezem a többieket, figyelem saccoló oldalakat és teljes mértékben elégedett vagyok. Főleg, hogy amit kapok az már tiszta, az egyetlen bukóm már csak fiat váltásnál van. Minden más fee mentes.

Amíg ennyire felkapottak (vannak olyan bányászok akik napi több 1000 dollárt csákányolnak NH-en) addig nem lehet nagyon mellé lőni.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60974) demmer123 válasza mihione (#60972) üzenetére


demmer123
őstag

Nekem is nagyon szarul hozz most 1-2 hete a nh, lehet azért is mert csökken az eth,btc.

(#60975) SzlobiG válasza sakto (#60969) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hiveon, vagy winen járatod őket?

(#60976) koko52 válasza demmer123 (#60974) üzenetére


koko52
veterán

Mindenhol ez van. Nézz meg egy kalkulátort! Diff az egekbe, uborkaszezon a piacon, kevés a váltás.
Mondjuk délutánra felment 6 dollár fölé a 60 MH/s.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60977) nyaflaty válasza kzkz (#60941) üzenetére


nyaflaty
tag

340-be? 4 kiló alatt nincs használtan, az új meg 5 felett. :(

Sötétben minden tehén fekete kivéve a kéket mert az zöld

(#60978) tupacamaru válasza shteer (#60965) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ne kapcsoltasd ki a monitort az energiagazdálkodásnál, hanem manuálisan kapcsold ki. Nekem úgy működött.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#60979) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hey.

PhoenixMiner5.5c vel bányászok win10 alatt AMD vga-kkal, ethermine-ra.
Az átlagosan 50ms et ír egy talát share elfogadására, de van hogy felszalad sokezerre random. Miért lehet?

De amúgy nincs sok stale share-em. Vagy nem tudom, ez soknak számít?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#60980) Dr. O.K. válasza sakto (#60969) üzenetére


Dr. O.K.
tag

Tudnál egy screenshotot adni a 7 beállításról?

(#60981) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Jöttem "lámáskodni" :B
Szóval múltkor azon keseregetem, hogy az Atomic wallet-emből hogyan tudnám tovább tolni a coint, hogy valami kézzel fogható anyagi javakra váltsam. Ekkor javasoltátok, hogy a Caoinbase-re át kell tolni.
NA ma meg volt a regisztráció. Mármint a Coinbase-re... ÉS akkor most kellene egy kis segítség, hogy akkor mi legyen a következő lépés :)
Előre is elnézést kérek, hogy ilyennel jövök, de annyira nem az én világom az ilyesmi, hogy hihetetlen :R

(#60982) SzlobiG válasza koko52 (#60976) üzenetére


SzlobiG
félisten

Érdekes hogy ma a diff 5.6 körül mozgott még is a hozam elég kevés ahhoz képest. :U

(#60983) ooooobi válasza bacsis (#60981) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nem tudom most hogy néz ki a coinbase, de gondolom mint mashol is lenni szokott van deposit lehetöség, ott kiválasztod az ETH-t, kapsz egy címet emire tudsz ETH-t küldeni a sajat címedröl.
Viszont ha nem nagy farmod van akkor lehet jövöben jobban jársz a nicehashel, ök ingyen tudnak küldeni coinbasere ha összelinkeled a fiókokat. Most 4-5 dollár mindenképp megy a levesbe eth küldésnél saját fiókból.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#60984) Dare2Live válasza bacsis (#60981) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

csinálsz egy tárcát olyat amilyet oda akarsz küldeni. Ha eth akkor olyat ha btc akkor olyat.... Ehez kapsz egy címet.
Erre a címre átküldöd az eth/btct.
Átvátod eurora.
Csatolod a számlaszámod. Ez úgy fog menni, hogy egy minimális összeget utalsz coinbasera az adott számláról.
Ezek után már tudsz erre a számlaszámra utalni.

Ez a folyamat még bonyolítható avval, hogy ha a bankod szarul váltja az eurot akkor csinálsz egy revolutot is és először revolutra utalsz és utána a bankodhoz.

Igazábol nem nagy was ist das én 1 hete csináltam az első kivétet de elsőre mire mindent megtaláltam, összeállt elment vele 1.5hm.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60985) mihione válasza koko52 (#60973) üzenetére


mihione
őstag

Ha jol mukodott volna en sem valtok,mert amugy jo es kenyelmes.Nekem most elmult 24 orara hozott 0.002356 eth-t 45 mh/s.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60986) kzkz válasza nyaflaty (#60977) üzenetére


kzkz
őstag

Ott a dátum, hogy januárban volt annyi!

(#60987) bacsis válasza Dare2Live (#60984) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csinálsz egy tárcát olyat amilyet oda akarsz küldeni. Ha eth akkor olyat ha btc akkor olyat....
De jó hogy neked nem egy nagy truváj... nekem sajna az :B pedig eskü nem vagyok fogyatékos :DDD illetve.. most ebben a témában sajna igen...
Szóval.. step by step...
Csinálsz egy tárcát.. zsír... Ennek hogy tudok nekiállni? ETH-t szeretnék beváltani

(#60988) sakto válasza SzlobiG (#60975) üzenetére


sakto
őstag

windows :)

(#60989) sakto válasza Dr. O.K. (#60980) üzenetére


sakto
őstag

Sajnos nem.
Mivel MSI Afterburnerrel van belőve,és akkor 7 kép kéne :)
6 kártya van egybe + 1 a nagy gépembe. Mire vagy kíváncsi.

(#60990) tlac


tlac
nagyúr

5700xt-t vki? :D
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#60991) MZsoltee válasza tlac (#60990) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ez egy 6 righez való szett? :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#60992) warcat válasza tlac (#60990) üzenetére


warcat
veterán

Lássuk csak, ha ÁFA nélküli árból elveszünk 1 milliót, akkor már jó árról beszélhetünk.Alig kell csak trükközni!

EA: It's in the crate!

(#60993) sakto válasza tlac (#60990) üzenetére


sakto
őstag

Nem akarom elhinni hogy ez nem elírás :U

(#60994) Dr. O.K. válasza sakto (#60989) üzenetére


Dr. O.K.
tag

A beállításokra. Linux v. Win? (ezt mondjuk megtudtam, win.) Core MHz, Vram MHz, Core undervolt és (ha meg tudod adni fali) fogyasztás. Mod vagy gyári bios. Szóval "csak" mindenre. :) Én azzal küzdök, hogy 3 6800xt három beállítással megy kb ugyanakkora hash-el és már 333 újraindítás után vagyok , ami részben nem is új beállítás, csak rámentés, mert a 0-ás kártya random időnként el-eldobja a hash egy részét. Ha egy határnál jobban belenyúlok, rántja a 1-es kártyát is. Mindent is csereberéltem már, de nem megy. Warum? Why? Pourquoi? Pacsemu? B@ssza meg a vörös seggű kanmajom! :W Hátha a beállításaid adnak tippet, beljebb lennék egy fél ásónyommal.

(#60995) Domy válasza Dr. O.K. (#60994) üzenetére


Domy
aktív tag

Undervolt (More Power Tool) csak Windows alá létezik. Jelenleg akármelyik programot is használod, amolyan initial release szinten kezelik a Big Navikat, ez azt jelenti hogy örülj hogy megy, nincs még rájuk semmi optimalizáció.

Milyen 6800-aid vannak? A 6800XT Nitro core 1150, mem 2150, 650mV beállítással betonstabilan 64,5-64,7 MH/s, Phoenix szerint 113-5W, falból 125W környéke, ami kb. kiadja a táp 92% körüli hatásfokát ebben a tartományban, szóval olyan nagyot nem téved a Phoenix. Gminer vagy Teamred kicsit kevesebbet tud, azzal olyan 63-63,9 között valahol.

Win alatt melyik driver van fent? Nálam 21.2.3, nem kísérleteztem az újabbakkal, régebbiekkel, felraktam, megy.

szerk: ha nagyon leviszed a core feszültséget, akkor is hülyéskedhet a kártya, nálam 618-625-ön eldobálta magát, eleve 650-re mentem fel, itt viszont stabil.

[ Szerkesztve ]

(#60996) sakto válasza Dr. O.K. (#60994) üzenetére


sakto
őstag

Én biztosra megyek.
5 kártya 900/1500/2100,
A 6-ik meg 900/1500/2085 ez eddig stabil.
Próbáltam lejjebb, feljebb, de mindig volt valami,így stabil. Falból mérve cakk pakk 1290W
Biztos lehetne finomítani.
A nagy gépembe 1db 6800XT 881/1200/2150

[ Szerkesztve ]

(#60997) EQMontoya válasza Domy (#60995) üzenetére


EQMontoya
veterán

Viszont teamreddel a fogyi is 10W-tal kevesebb.
Ami csak alapbeállításokbol fakadó különbség, tárgyaltunk itt par napja.

Nekem is 2150-ig stabil pont.

Ugyanilyen nitro (csak az enyém a LED-es, SE) van amugy nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#60998) SzlobiG válasza EQMontoya (#60997) üzenetére


SzlobiG
félisten

Játék alatt próbáltad már a VGA-t? Nálad is hallható coil whine?

(#60999) wakula778 válasza bacsis (#60987) üzenetére


wakula778
csendes tag

bal oldalon prices menüben az alapból listázottak közül kikeresed a neked szimpatikusat amit nem kezel a coinbase az oda is van írva nyilván olyan tárcád nem lehet a coinbasen. ha megtaláltad akkor szintén bal fent wallet aztán jobboldalon receive és az ott kapott wallet adressre a memoval együtt küldheted a coint ahonnan szeretnéd. utána már jobb fent settings menü és crypto adressben is megjelennek majd a walletek.

lel

(#61000) Zizi123 válasza demmer123 (#60974) üzenetére


Zizi123
senior tag

Kivancsisagkeppen az elmult 2 napban, amikor aki ETH-t banyaszott, az 100MH-enkent kb 0,006ETH-t tudott kiszedni, NH-en mennyi volt az elmult 2 nap?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.