Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) Chalez válasza aradebil2 (#60300) üzenetére


Chalez
őstag

Elvileg ha bekegyeg a 0.05 ETH akkor azonnal megy a kifizetése, ha hétköznap van, ha hétvége, hajnal este stb
Az én kifizetéseim: 02.23. 07:17:10 majd 03.10. 01:46:40
Mindig akkor, amikor elértem a 0.05-öt. A következő várható payoutom: kb. 10 nap múlva
Nekem 2080 Ti van 60,5MH/s-el kapar :)

[ Szerkesztve ]

(#60302) Sinu


Sinu
senior tag

(#60303) madpapa válasza Sinu (#60302) üzenetére


madpapa
senior tag

Bizony. Gyorsan leszaladt a driver 🤣🤣

[ Szerkesztve ]

(#60304) madpapa válasza Chalez (#60301) üzenetére


madpapa
senior tag

2080 ti tud 60MHs-t? :F

(#60305) shteer válasza Sinu (#60302) üzenetére


shteer
titán

Olvass és megtudod. Nem lesz martalék ettől

..szerintem jónak tűnik

(#60306) kzkz


kzkz
őstag

A korábbi hírekben az volt, hogy nem elég a meghajtót megmókolni, mert az nem elég a korlát kiütéséhez. Most úgy tűnik, hogy mégis elég csak a megfelelő meghajtó, és nem kell bios mod...

(#60308) mZoleee


mZoleee
senior tag

Már megy a szavazás..

(#60309) 3800+ válasza madpapa (#60297) üzenetére


3800+
őstag

Akkor ha jol ertem ez a legkisebb kiutalasi idoszakos pool a binance-en kivul alacsony hashrates banyaszoknak? Ethermine amugy is jovedelmezobb talan egy minimalis szazalekkal a meretebol fakadoan, teszek veluk is egy probat majd.

A kerdesem tovabbra is all a hiveossal kapcsolatban mert a pricing fulon levo ingyenes resznel nekem nem egyertelmu hogy ha nem az o pooljukat hasznalom akkor van-e plusz koltsegem egyetlen rig eseten.. Tudna esetleg valaki segiteni ebben?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60310) k1raly válasza 3800+ (#60309) üzenetére


k1raly
tag

1 gép esetén nincsen semmi költség.

(#60311) 3800+ válasza k1raly (#60310) üzenetére


3800+
őstag

Koszonom!!:R:R:R

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60312) Laraxior


Laraxior
titán

Személyes tapasztalat van már a 3060-al? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60313) Chalez válasza madpapa (#60304) üzenetére


Chalez
őstag

Igen, ez a nagy asztali gépem. Megfelelően be van konfigolva, ha a monitor ki van kapcsolva, 150W mellett 60.5-öt tud.

[ Szerkesztve ]

(#60314) BeZol válasza Laraxior (#60312) üzenetére


BeZol
őstag

Legyen? ;]
Nem akarom kibontani, bontatlanul többet ér :U

(#60315) Laraxior válasza BeZol (#60314) üzenetére


Laraxior
titán

Biztosan többen is megköszönnénk.
Jobb, ha megnézed, nem gyári hibás-e.. mondjuk a venti. Lehet, hogy csapágyas. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60316) shteer válasza Laraxior (#60312) üzenetére


shteer
titán

Ennyi csak :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#60317) Laraxior válasza shteer (#60316) üzenetére


Laraxior
titán

Nem csak driveresen lesz elnyomva a 3060 bányász énje
Nah akkor ebből a hírből sem igaz semmi.
Köszi, vadászok magamnak egyet. :C :R
Drivert azért még jó hogy lementettem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60318) Dare2Live válasza mZoleee (#60308) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

első hsz:
"6 months ago the reward in fees was around .75 eth. Now it's 2-2.5. You expect me to believe that in 6 months the miners became completely dependent on a 300% increase in fees earned per block, and that it would be worthless to mine after EIP-1559?"

Akármi is lesz július akárhányig pörög a bánya. Utána az is lehet 2.5lesz az átlag. Úgy is megéri csak persze a 4-5az szebb. A 3as base esetén meg tőlem aztán tipping se kell én kapjam. Fix 3ETH oszt kész. Amíg ETH ára ott van ahol ne adj isten feljebb megy megéri. Persze szóse róla a 4-4.5 az jobb.

@kzkz: kösz, este lehet ránézek. Te bepróbálod? Why not?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60319) kzkz válasza Dare2Live (#60318) üzenetére


kzkz
őstag

Hát beprobalnam, de az nvidia kártya mellé a héten bekerül egy amd is, és tudtommal mixelt kártyákkal nem megy a minerstat os-e.

[ Szerkesztve ]

(#60320) mZoleee válasza Dare2Live (#60318) üzenetére


mZoleee
senior tag

:K

#60319 kzkz: minerstat os lehet hogy nem, de hiveos simán.

[ Szerkesztve ]

(#60321) kzkz válasza mZoleee (#60320) üzenetére


kzkz
őstag

De a hiveos is tud automatikus pool váltást? Mert most ez a lényeg.

(#60322) Pioneer válasza Dare2Live (#60286) üzenetére


Pioneer
senior tag

Köszönöm! :R

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#60323) mZoleee válasza kzkz (#60321) üzenetére


mZoleee
senior tag

ja most olvastam vissza.. szerintem nincs

(#60324) k1raly válasza mZoleee (#60320) üzenetére


k1raly
tag

Nekem a hiveos sem működött rendesen mixelt kártyákkal, plusz ha külön minerrel banyaszott az nvidia és az AMD kártya akkor meg az ethermine nem számolta el normálisan a hashrateet.
Mióta külön gépekben megy az nvidia és az amd semmi gondom.

(#60325) sittes79


sittes79
addikt

binance-n a market résznél a stop limitet elmagyarázná valaki, nem vágom, limitet szoktam használni, hogy bizonyos eur-nál adja el, de a stop limit kínai nekem :)

(#60326) aerosmith válasza kzkz (#60321) üzenetére


aerosmith
őstag

Csak kiváncsiságból, milyen poolok között akarsz te ugrálni amikor az összes nagyobb pool PPS+ vagy PPLNS használ ami "bünteti" a pool hoppingot?

(#60327) echterion


echterion
nagyúr

Hát srácok, ez a háromventis verziójú 3070 böszmeteg méretű, olyan vastag, hogy az atx házban meg az eatx lapon alig fog a kettő elférni. Kíváncsi leszek a hőfokokra majd, ha megjön a második is. :DD :DD
Szerintem vennem kell egy még magasabb házat, hogy az alsó pcie slotba tudjam majd rakni a második kártyát.

[ Szerkesztve ]

**********

(#60328) Dare2Live válasza aerosmith (#60326) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hogy bünteti?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60329) Laraxior válasza echterion (#60327) üzenetére


Laraxior
titán

Semmi ertelme riser nelkul hasznalni. Az also szet fogja futeni a felso VGAt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60330) 3800+


3800+
őstag

Bepróbálkoztam egy Hive OS indítással, windows alatt megy erről a portrol a wifi, hive os látja viszont valami no carrier hibát dob és nem csatlakozik. A wifi.txt módosítottam megfelelően de nem akarja az igazat. Van valakinek valami ötlet esetleg? Talán rá tudom netre dugni de jobb lett volna wifivel... :F

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#60331) shteer válasza echterion (#60327) üzenetére


shteer
titán

Melyik 3ventis?

..szerintem jónak tűnik

(#60332) SzlobiG válasza echterion (#60327) üzenetére


SzlobiG
félisten

Széfogja fűteni a felső vga-t én ugyanígy jártam a 2db Gaming-X verzióval, nem azt mondom, hogy nem fog menni, de feleslegesen kínzod majd őket. Riserrel mindenképp kivezetném a házon kívülre.

(#60333) kzkz válasza aerosmith (#60326) üzenetére


kzkz
őstag

PPS poolokrol van szó.

(#60334) echterion válasza Laraxior (#60329) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, azért keresek egy magasabb házat szerintem, egy Asus Maximus IX Apex lapom van, ott az első meg az utolsó slot között már elég hely lesz, csak a mostani házában az utolsó slothoz nem lehet berakni szinte semmit, mert nem ott van a ház alja.

**********

(#60335) echterion válasza shteer (#60331) üzenetére


echterion
nagyúr

(#60336) mZoleee válasza SzlobiG (#60332) üzenetére


mZoleee
senior tag

én maradtam a #halljakmegezfulgyari megoldásnál :DDD

Mondjuk azóta az alsó Palit kártya helyett már más van.. :)

Alul: 1080Ti
Felül: 1060
Gépház elejében 3db 3000rpm 12 centis venti, és szerverszobába van.. stabil 50-55 fok között a két kártya.. és a proci egy 2. generációs i3 gyári ventivel, és 42 fok :)
Ja és fektetve van a ház ..

[ Szerkesztve ]

(#60337) Laraxior válasza echterion (#60334) üzenetére


Laraxior
titán

Mi szóltunk.
Nekem a házban van a 3080, riserrel a ház mellé van téve egy 1070.... és így is simán látni a hőfokokon, hogy mikor megy az 1070 is...
Úgy javíthatsz rajta valamennyit, ha elfekteted a házat, és a két VGAra teszel valami nagyobb ventit, ami leszívja róluk a meleget. Ha már ennyire egy lapba akarod tenni.
Mellesleg 7EUR egy riser.... 1000 meg egy darab 1070. :U

#60336 mZoleee : WTF? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#60338) SzlobiG válasza mZoleee (#60336) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is ugyanígy volt, sőt az egyik RX VGA szimplán ki volt b@szva a padlóra a riserbe kb egy hétig, aztán meguntam a dolgot a gamer gép nem erre való mondván, beraktam őket a rigbe. :) Ahogy kinézett az egész nem is merek képet berakni. :D

(#60339) mZoleee válasza SzlobiG (#60338) üzenetére


mZoleee
senior tag

Nem szép.. de legalább hatékony :D

(#60340) echterion válasza Laraxior (#60337) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem a riser ára tart vissza, mikor bő 7 kilót raktam a gépbe, egyszerűen nem szeretném, ha nem feltétlen szükséges kirakni a cuccot a házból, az olyan nem elegáns nekem. Amúgy a terv az, hogy egy extra ventit kap a két kártya, ahogy te is írtad. Ez mellett ugye marad a két házventi is, egy befúj, egy meg ki. Ha ez sem jön be, akkor inkább két házba pakolom őket vagy a házon belül lesz valami riser-ezés, de ez mondhatni olyan, mint ami Ripley-nek is volt egyszer: végső megoldás. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#60341) sakto válasza mZoleee (#60336) üzenetére


sakto
őstag

Szia!
Lehet hogy hülye kérdés,de amikor mondjuk nem bányászol,csak mondjuk net, meg game,akkor csak az egyik kártyát használja?

(#60342) mZoleee válasza sakto (#60341) üzenetére


mZoleee
senior tag

Szia,
olyan nincs hogy ez nem bányászik.. :) Ez direkt arra a célre van. Olyan rendszer is van rajta.
Egyébként azt hiszem a PhoenixMiner-be pl számokat használva lehet állítani melyik kártyát használja a csákányozáshoz, de lehet tévedek..

(#60343) sakto válasza mZoleee (#60342) üzenetére


sakto
őstag

Csak azért kérdeztem mert ugye van egy 6X6800XT Bányagépem ami megy ha kell ha nem :)
A rendes gépem meg rásegít Vega 64-el mikor nem használom,ezért gondoltam ha ez működhet akkor dobok ebbe is vagy 2 kártyát még

(#60344) mZoleee válasza sakto (#60343) üzenetére


mZoleee
senior tag

Gyakorlatban nem próbáltam, de elvileg működhet Phoenix-el:

1-9 Pause/resume GPU1 ... GPU9 (if you have more than 9 GPUs, type 010 for card 10, 011 for card 11, etc.)

(#60345) sakto válasza mZoleee (#60344) üzenetére


sakto
őstag

Köszi :)

(#60346) mZoleee válasza sakto (#60345) üzenetére


mZoleee
senior tag

Igazán nincs mit, ha esetleg valamit rosszul mondtam, a többiek úgy is javítanak :)

(#60347) mihione válasza mZoleee (#60336) üzenetére


mihione
őstag

Nem ez a 1080ti pusztult ki? :(

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#60348) mZoleee válasza mihione (#60347) üzenetére


mZoleee
senior tag

De sajnos... :( Valami más nyűgje volt annak a kártyának.. lett rajta BGA meg memória is cserélve, de így is elhalt... nem teljesen értem, hiszem 55 foknál sose volt melegebb...

[ Szerkesztve ]

(#60349) Puffocska válasza mZoleee (#60344) üzenetére


Puffocska
tag

Én használom ezt a funkciót Phoenix Minerben, a megfelelő kiegészítés a parancsfájlhoz: "-gpus 1,2"
Pl jól jön Teams meetingek alatt, mert hiába kapcsolom ki a Teams hardveres gyorsítását, nem használ és bányával együtt overkill a kártyának. Így van egy Teams kompatibilis indítófájl is :DDD

(#60350) kenwood válasza Puffocska (#60349) üzenetére


kenwood
veterán

Amikor a fonok tul sokaig beszel, akkor szolsz neki, hogy "haladjunk mar,all banya" ? :DDD
Mobilrol nem tudsz becsatlakozni ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.