Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) hugi0


hugi0
őstag

Nem tudom nektek feltunt-e !? -> Rengeteg skines feeder van mostanaban.
TY Rito !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34552) hugi0 válasza hugi0 (#34549) üzenetére


hugi0
őstag

Az a Faker csako mit muvel LB vel . . . nc.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34553) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#34551) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mi köze a skinnek a skillhez? Semmi.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34554) Solad válasza ClydeBeka2 (#34553) üzenetére


Solad
őstag

Most fu-fa-virag azzal a hossel jatszik amihez skint kapott hiaba fogalma sincs rola.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34555) hugi0


hugi0
őstag

J4 kick Rumble.

Egyebkent meg ez a GET eddig nagyon menetel.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34556) Kasya válasza ClydeBeka2 (#34553) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak annyi, hogy normal jatekos eseten az vesz skint, aki mar megszerette a karakteret es jo par ,meccset beletolt, tehat ismeri es jo esellyel tud is vele jatszani.
Sajnos a gyakorlat nem ezt mutatja sokszor...

(#34557) Mottie válasza Kasya (#34556) üzenetére


Mottie
őstag

Magyarországon. Nyugaton igen sokan minden skint egyből megvesznek ahogy kijön :) Van ilyen ismerősöm több is.

Be Victorious!

(#34558) JLHFans válasza ClydeBeka2 (#34546) üzenetére


JLHFans
tag

Nálam detto ugyanaz, ráadásul tegnap mindkétszer champválasztás közben produkálta, aminek marhára tudtam örülni, mivel egyet dodgeoltam már aznap, szóval ingyen -20 LP a riot faszsága miatt megint.
És az a vicces, hogy a Westes accomra mindig simán beenged, és nap közben a rendesnél sincs probláma soha, csak este 6-7 után az utóbbi 2 napban állandoan :

1: félorát töltöget belépésnél/vagy megjeleniti a friend listet vagy nem
2: lagol game közben + nem mukodik a spectate
3: Allandoan feldobja 10percenkent random hogy "ismeretlen eredetu hiba történt sajnáljuk blablabla"

És a hiba tuti nem az én készülékemben van, mert pl most is teljesen jó, és muködik minden, szoval se előtte, se utána nem csinálta soha.

(#34559) neato3loco


neato3loco
senior tag

jahj, ezek a lengyelek.. :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34560) Solad


Solad
őstag

S1 27 pont. Van másfél napom felmenni goldba hogy utána a pozitív placement után visszab@sszon bronzba. Vajh menni fog? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34561) #56230144


#56230144
törölt tag

(#34562) zeli válasza #56230144 (#34561) üzenetére


zeli
aktív tag

Kaceytron "férfi" verziónak tűnik. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#34563) neato3loco válasza #56230144 (#34561) üzenetére


neato3loco
senior tag

megahomár :((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34564) Kasya válasza #56230144 (#34561) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egy csoppet labilis csak a gyerek (nemtol fuggetlenul ;] )
Akar trollkodik, akar nem, a Donate messegek jok voltak :D

(#34565) bucketb0b válasza Kasya (#34556) üzenetére


bucketb0b
őstag

A legtöbb szerintem elértette a dolgot. Skillt akart venni, de skin lett

(#34558) JLHFan: ne játssz olyankor, egyszerű a megoldás.

(#34566) hemaka válasza #56230144 (#34561) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#34567) D1Rect válasza #56230144 (#34561) üzenetére


D1Rect
félisten

Jól fizető színjátszókör.

(#34568) hugi0 válasza #56230144 (#34561) üzenetére


hugi0
őstag

"Azt mondják, a zsenit és az õrültet csak egy hajszál választja el egymástól, mert a géniuszok gyakran pszichotikus, önpusztító viselkedést tanúsítanak. "

Egy masik idezet:
"Az őrület relatív. Einstein azért lehetett őrült,mert tudóstársai annak állították be, hisz féltek zsenialitásától. Da Vinci sem volt őrült,csak a világ nem volt felkészülve találmányaira. Minden csak viszonyítás kérdése. Szerintem az igazi őrület ott kezdődik, hogy vki kárt tesz magában vagy a környezetében. De ehhez nem kell zseninek lennie!:)"

Valyon mi hogy iteljuk meg eme viselkedest ?
Egy lehetoseg - husz ev mulva visszatekintuk eme videora, de addigra mar soksok milioja van es nagy befolyasa.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34569) bucketb0b válasza hugi0 (#34568) üzenetére


bucketb0b
őstag

Kicsit túlgondoltad. Szerinted erre a videóra nem készültünk még fel és azért tartjuk őrültnek? Ha ez lesz az elfogadott normális viselkedés már nem szeretnék élni akkor és csak sajnálni tudom előre azt a korszakot. Remélem a srác kap valami orvosi ellátást.

[ Szerkesztve ]

(#34570) neato3loco válasza hugi0 (#34568) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ezt a hülyeséget, te se gondolhatod komolyan. :N

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34571) ClydeBeka2 válasza Kasya (#34556) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez szerintem nem igaz, nekem is megvan Dino Gnar, mert tetszik a skin, de a karakterrel nagyon béna vagyok.

@JLHFans: Ugyanezeket tapasztalom én is, szerencsére még game-ből nem dobott ki, csak meccs végén.

@Solad: Olvastam valahol, hogy most nagyon soft reset lesz, ha játszottál S2-S4-ben, szóval a legkevesebbet veszted/nyered a placementekkel az előző szezonokhoz viszonyitva.

FANTASY LCS lesz idén is srácok? Sajnos tavaly nem sokan vették komolyan, jó lenne ha idén olyanok jelentkeznének akik figyelik is :/

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34572) Zotya21 válasza bucketb0b (#34569) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nem normális az biztos
de mivel nemnormális dolgot csinál ezért lesz nézettsége mert mostanában a hülyeség nagyban befolyásolja a nézettség növekedését

igaz ez már szánalom de akkor is

pl a bartost is hányan megnézik pedig annak is van baja
meg magazinokban írtak róla úgymond híres

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#34573) bucketb0b válasza Zotya21 (#34572) üzenetére


bucketb0b
őstag

Attól még gyökér marad, hogy van pl. milliós nézettsége ;)

(#34574) #56230144 válasza hugi0 (#34568) üzenetére


#56230144
törölt tag

:DDD

(#34575) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#34576) Solad válasza ClydeBeka2 (#34571) üzenetére


Solad
őstag

Nem kulonosebben erdekel hogy hol vagyok, mert a jatekert jatszom, de most a season elejen cseppet WTF fejet vagtam hogy S1-bol 60 vagy 70% (nem emlekszem biztosan, csak arra hogy pluszos volt) placementtel visszahajintott bronzeba :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34577) D1Rect


D1Rect
félisten

A placement meccseket kb. azonos kaliberű playerekkel fogom játszani, mint akikkel összerak sima blind picken?

(#34578) Mottie válasza D1Rect (#34577) üzenetére


Mottie
őstag

Ha még sosem rankedeztél előtte, akkor az annó 1200 ELO-nak megfelelő Silver 3 környékéről kezdesz és onnan mozgat le-fel. De lehet, hogy tévedek :D

Be Victorious!

(#34579) -=Vacsek=- válasza Mottie (#34578) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

van itt olyan ember aki aramozik és tud is játszani nem csak szórakozásból meg trollkodásból játszik és viszonylag aktív is? én 90%ba azt játszom és már kiégek a sok nyomorék unskilledtől.. élvezhetetlen a játék soloba. ha akad ilyen és szeretne játszani jelezze! (ezt az üzenetet most úgy írom h rommá égtem az elmúlt 10 meccsen) üdv.

(#34580) bucketb0b válasza -=Vacsek=- (#34579) üzenetére


bucketb0b
őstag

Sokak szerint az nem rendes játékmód és leszarják, bár én ezt nem igazán értem miért.. Szerintem ugyanolyan rendes játékmód, mint pl. egy 3v3 vagy 5v5 én rendesen játszok személy szerint ott is. Bár kör közben mindenki írja, ha meghal, hogy ez csak aram, de azért a végén ha nyernek kibújik az igazi énjük és jön a savazás. Szóval ott is a legtöbb csak próbálja ápolgatni a lelkét, hogy ez csak aram és nem számít.

(#34581) hemaka válasza -=Vacsek=- (#34579) üzenetére


hemaka
nagyúr

Oda csak akkor érdemes menni, ha szpatni akarod magad... Én legalábbis ezt vettem észre. Pedig jobban szeretem, mint a többi játékmódot, mert pörgősebb...

[ Szerkesztve ]

(#34582) Mottie válasza -=Vacsek=- (#34579) üzenetére


Mottie
őstag

Én lazulni szoktam oda járni... Rég voltam ettől függetlenül mindig nyerésre törekszem de nem hat meg nagyon ha meghalok párszor :) ==> Sokkal veszélyesebb manővereket is bevállalok, mint amúgy tenném :)

Szvsz a legjobb lazulós játékmód az URF volt :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#34583) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#34571) üzenetére


hugi0
őstag

FANTASY LCS lesz idén is srácok? Sajnos tavaly nem sokan vették komolyan, jó lenne ha idén olyanok jelentkeznének akik figyelik is :/

Mi is ez pontosan ? - sajnos magyarul nem lelem.

2015.01.21-tol S5
2015.01.22-tol LCS

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34584) hugi0


hugi0
őstag

Nem keves merkozes lesz ezen a heten.

Vizicsacsiek elso merkozese csutortokon 22:00 ra van kiirva.
Colat, chipset, tessek elore bekesziteni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34585) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

mikor töltő képernyőnél látom h diamond os van velem már tudom h loss lesz.. én nem értem h jut oda az a tag mikor buildelni se tud...... ha épp olyat dob h 10. percnél dől az inhibünk megértem de h egy dájmondom bronz 5 bulidet csinál 1v5özik meg sorolhatnám ez nagyon kiéget. segíteni nem lehet mit buildeljenek a társak mintha falnak beszélne az ember.. 1000x megfogadtam már h soha többet nem solozok de mikor nyugodt vagyok mégis elindítok egyet és fixx h kiégek..

(#34586) hugi0 válasza -=Vacsek=- (#34585) üzenetére


hugi0
őstag

Pofon egyszeru a megoldas: Hozza kell szokni.

Ha el tudod fogadni, hogy masok maskep latjak a dolgokat, akkor szorakoztatobb lesz a jatek is.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34587) yabba válasza -=Vacsek=- (#34585) üzenetére


yabba
aktív tag

Engem az zavar, hogy ARAM-on mindenki carry akar lenni, mégha tank karaktert kap, akkor is. A múltkor egy full AP csapat ellen mentünk, és én vettem egyedül MR-t...

(#34588) Devas válasza yabba (#34587) üzenetére


Devas
őstag

Gondolom az MR aurás itemet vetted meg. Locket of the Iron Solari-t. :K
Vagy az nem engedélyezett ARAM-on? Azt nem is tudom.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34589) yabba válasza Devas (#34588) üzenetére


yabba
aktív tag

Elsőre nem (Banshees Veil-t vettem), a másodikig meg nem jutottam el.
Viszont az Amumunk megvett egy csomó armort. :)

(#34590) -=Vacsek=- válasza yabba (#34587) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

csak úgy tudok nyerni ha 4v5 van és mi vagyunk 5en vicc.. 2000 aram play 100+os stattal összedob oylanokkal h sírok. 4 ap ellenünk ww 1. iteme sunfire másik 1st time fiora komolyan miez? elfogok menni normálozni és én is így fogok játszani. :)

(#34591) yabba válasza -=Vacsek=- (#34590) üzenetére


yabba
aktív tag

A 1st time-okat még megértem, mert kaphatsz az azon a héten ingyenes hősök közül is.
Én a csapattársak milyenségétől függetlenül próbálok valamilyen szerepet kijátszani, attól függően, hogy kit kapok, milyenek a többiek, és hogy buildelnek. És próbálom nem felhúzni magam a másikon, mert tudom, hogy én is bénázom sokat. :)

Én azért megyek ARAM-ra, hogy hamar meglegyen a first win, és így többet tanulok, mintha botokat gyalulnám minden nap.

[ Szerkesztve ]

(#34592) D1Rect válasza Mottie (#34578) üzenetére


D1Rect
félisten

5-6 meccset játszottam még az előző season végén, de a besorolásig már nem jutottam el.
Egész más a játék ha silverekkel pakol, vagy diamondokkal, mert nem ugyanúgy állok már a pickekhez se.

(#34593) neato3loco


neato3loco
senior tag

Van itt olyan játékos, aki jól nyomja Kalista-val? :P

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34594) -=Vacsek=- válasza neato3loco (#34593) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

múltkor volt egy pentám vele igaz aramba :D nagyon opé champ

(#34595) Kasya válasza neato3loco (#34593) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azzal lehet rosszul is? :D

imaqtpie-t szoktam neha nezni vele, nagyon allat modon tolja.

[ Szerkesztve ]

(#34596) neato3loco válasza Kasya (#34595) üzenetére


neato3loco
senior tag

Most vettem meg. Hihetetlen kemény! Még az ultit gyakorolni kell, de azt igazán jól duo partnerrel lehet nyomatni.

Mindenesetre tetszik nagyon. :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34597) yabba válasza neato3loco (#34596) üzenetére


yabba
aktív tag

Mire kell figyelni, ha support-olom? Tank vagy poke support jobb-e mellé?

(#34598) neato3loco válasza yabba (#34597) üzenetére


neato3loco
senior tag

Hát erről kérdezz inkább egy tapasztaltabb játékost, én eddig 2x használtam. A W skillje miatt ranged hősök szerintem jobbak mellé. :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34599) Kasya válasza yabba (#34597) üzenetére


Kasya
nagyúr

En azt a supportot tartom idealisnak hozza, aminek van stunja.

(#34600) bucketb0b válasza yabba (#34597) üzenetére


bucketb0b
őstag

A "véreskü" nagyot üt, ha a support is sebez abba akit megsebzett Kalista. Én nem tartom erős adc-nek. Support nélkül ugyanolyan világtalan marad bot lanen, mint a többi adc. Volt, hogy sikerült nekem is kikapnom kalistat magam mellé mikor morgana voltam és mikor elnyomtam az ultim ő is elnyomta, ezt még eljátszotta egyszer. Ott be is fejeztem a supportolását. Visszatérve mindegy mit építesz mellé, ugyanúgy segítened kell, mint bármelyik más adc-t, szóval erre nincs opció melyik éri meg jobban szerintem. Ha durva bot lanet toltok valamelyik haveroddal akkor próbáld ki a teemo kalistat :D Braummal is tudtok nagy mészárlást végezni a stun miatt, de egy "apcarry" supportként is tudtok aratni boton.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.