Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) hugi0


hugi0
őstag

Ez a garen hatalmas fun champ. 145 Hp regen / sec. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34102) yabba válasza Kasya (#34092) üzenetére


yabba
aktív tag

Nálam annyi, hogy a lolreplay hibaüzenettel elszáll amikor indítani akarom, az mk-jogo meg működik, felveszi a játékot, mintha spectating módban néznéd az elejétől.

(#34103) yabba válasza gali777 (#34094) üzenetére


yabba
aktív tag

Utólag már nem tudod az mk-jogonál, az menet közben bejelentkezik "nézni" a meccset, letárolja, majd a LOL kliens segítségével visszajátsza.

(#34104) JLHFans válasza bucketb0b (#34100) üzenetére


JLHFans
tag

6 bol 4 meccset nyertem jungle Leonaval, szóval...... :)
Csak minden meccsen hadd ne játsszam már Leot, olyan 300 ranked gamem van vele :)

(#34105) bucketb0b válasza JLHFans (#34104) üzenetére


bucketb0b
őstag

300 game csak leonaval? :Y Az kemény, nem gondoltam volna, hogy ilyen sokat rankedeztél.

(#34106) Kasya válasza bucketb0b (#34105) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem hittem volna, hogy valaki van ennyire elvetemult, hogy Leonaval 300 meccset lenyomjon :DDD

Kene achievement rendszer a jatekba...kivancsi lennek egy ket ember eredmenyere :D

[ Szerkesztve ]

(#34107) bucketb0b válasza Kasya (#34106) üzenetére


bucketb0b
őstag

Majd nem fognak vele annyit játszani ha észreveszi a riot, hogy értelmesebb osztályban instant ban és végre lenerfelik a picsába, mert csak egy cseppet szánalmas a folyamat stunjával.

[ Szerkesztve ]

(#34108) Kanczy válasza bucketb0b (#34107) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"értelmesebb osztályban instant ban"

Te miről beszélsz? :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34109) JLHFans válasza bucketb0b (#34105) üzenetére


JLHFans
tag

Jaja, a ranked gamejeim felét vele toltam :) Mostanában pont azért igyekszem egyre kevésbé vele lenni, elköltöttem kb 25k pontot champekre, szóval lesz mit játszanom és megtanulnom :)

Ráadásul szeptember óta szinte az összes gamem ranked volt, ideje normálozni picit :)

[ Szerkesztve ]

(#34110) Kasya válasza Kanczy (#34108) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erre en is kivancsi lennek :U

(#34111) bucketb0b válasza Kasya (#34110) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mondj már használhatóbb bant? Legundorítóbb champ, simán eldönti a teamfightokat egy jó leona. Miért ne bannolnánk?

(#34112) Kanczy válasza bucketb0b (#34111) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez milyen tier és division?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34113) bucketb0b válasza Kanczy (#34112) üzenetére


bucketb0b
őstag

Te is válaszolhatnál fentebb miért nem kell bannolni leonát :U

(#34114) hugi0 válasza Kasya (#34106) üzenetére


hugi0
őstag

Leo-val nekem is siman van 300 jatekom.
Cho-val viszont tobb mint 3000. ;)

Bizony ki lehet pokolni a leonat meg az elejen, de kesobb is.
- csak ovatosan kell csinalni.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34115) Kanczy válasza bucketb0b (#34113) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szóval bár én kérdeztem először (ráadásul egy bitang egyszerű, kétszavas válasz is elég lett volna), és nem nekem címezted a hsz-t, én válaszoljak. Tényleg ilyen nehéz lenne leírni, hogy mondjuk silver 5, vagy épp ahol vagy? Ne adj Isten akár a IGN-edre is kíváncsi lennék, hogy megnézzem a statjaid, bár van egy erős gyanúm, hogy nem fogom megkapni. De tudod mit, rendben, leírom, hogy én mit bannolok plat 4-5 környékén, amit amúgy még mindig nem tartok "értelmes osztálynak".

Akali, Lissandra, Zed, Katarina, Fizz, Azir, Gnar, Rek'Sai, Rengar, LeBlanc, Graves.

Ez a jelenlegi listám, az első hármat fixen bannolom, a többi épp az aktuális kedvemtől és a csapatom role call-jatiól függ. Tisztában vagyok vele, hogy alacsony szinten nem tudtok Leona ellen játszani, de attól még messze van az op-től.

JLHFans: A te ign-ed is érdekelne. Csak kíváncsiság :B

Szerk.: IGN = in game name. Nem is Leo ürügyén, csak általános statokra vagyok kíváncsi, match history, ilyesmi :))

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34116) JLHFans válasza Kanczy (#34115) üzenetére


JLHFans
tag

Mi az az ign ? Mellesleg én nem mondtam sose, hogy bannolni kellene. És a te listádbol szerintem hiányzik Diana :) :P

(#34117) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#34111) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Legalább 15 többet banolt champ van, mint Leona:

[link]

Diamondban kb 2 hónapja nem láttam Leona bant. Én ezeket szoktam: Irelia, Riven, Reksai, Fizz, Kata (ha nem viszem)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34118) Lokids válasza ClydeBeka2 (#34117) üzenetére


Lokids
addikt

Ireliát miért? Annyira azárt nem OP, mint mondjuk egy Riven.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34119) D1Rect válasza ClydeBeka2 (#34117) üzenetére


D1Rect
félisten

Lulz, pont most az év első pár napjában gondolkodtam azon, hogy Zed tuti OP, vagy én vagyok
elképesztőenfantasztikusanügyes (amit kétlek).

(#34120) bucketb0b válasza Kanczy (#34115) üzenetére


bucketb0b
őstag

Már korábban is leírtam 3-4 alkalommal, hogy S2 vagyok 137 játék után, azt hiszem tegnap vagy tegnap előtt is. Néha láss is ne csak nézz. ;)
Az első 3 fix ban a többi a kedvedtől függ? Te hányat tudsz bannolni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34121) Kanczy válasza bucketb0b (#34120) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Még szerencse, hogy két ember bannol a meccseken ;)

Miért éreztem, hogy nem fogod leírni az ign-t? Ja tudom, a nagy szakértők sosem teszik, nehogy meg lehessen nézni, hogy mit csinálnak a játékon belül.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34122) bucketb0b válasza Kanczy (#34121) üzenetére


bucketb0b
őstag

De az ellenfelét nem te határozod meg, így ha olyan bannol akinek fogalma sincs semmiről lehet nasus meg teemo bannok lesznek ;)

(#34123) Kanczy válasza bucketb0b (#34122) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Épp ezért mondom, hogy az első három fix, mert minimum annyit én kontrollálok. Ha ezekből valamit kibannol a másik, akkor jön a többi, ami viszont már kérdéses.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34124) JLHFans


JLHFans
tag

Vki mondja mar meg pls mi az az IGN :)

(#34125) Kanczy válasza JLHFans (#34124) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Beleszerkesztettem az első HSZ-embe, de "in game name". Ami alapján meg tudlak keresni valami adatbázisban :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34126) JLHFans válasza Kanczy (#34125) üzenetére


JLHFans
tag

Marginaldefeat :) Épp kivaloan s5 be zugtam vissza s3 bol :)

(#34127) ClydeBeka2 válasza JLHFans (#34126) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Csak nem az erepublikos Marginaldefeat ? :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34128) ClydeBeka2 válasza Lokids (#34118) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igazából én nem tudok ellene játszani + ha valaki elfeedeli topon (márpedig miért ne... ) akkor akármilyen feedelt lehet az ap/ad carrytek akkor is ráugrik és megöli.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34129) JLHFans válasza ClydeBeka2 (#34128) üzenetére


JLHFans
tag

Én Diana vagy LB al vagyok igy ha meglátom az enemybe már félek, mert tudom hogy el lesz feedelve tuti...
Diananak ráadásul countere se nagyon van ( na jo Leona :D ) szoval nálam mostanság ő, ill Fizz valamint Akali az instant ban kategória :)

(#34130) Kasya válasza bucketb0b (#34111) üzenetére


Kasya
nagyúr

Idokozben megvalaszoltak. En meg egy Yasout hozzacsatam volna a listahoz. De nagyban fugg a teamtol, nyilvan. Mindesetre Leona bannt utoljara Silver 6-2-ig lattam, vagy hogy.

(#34114) hugi0 : Jo, jo ... en se vagyok jobb, mert szinten 500 meccseket nyomok egy egy karival, de a tank valahogy nagyon kiesik nekem 1-2 eve :)

(#34131) gali777 válasza Kanczy (#34115) üzenetére


gali777
őstag

"Tisztában vagyok vele, hogy alacsony szinten nem tudtok Leona ellen játszani"

És mit kell ellene csinálni? Dodgeolni a két skillshot stunt vagy van más is? Mert én is utálatos karakternek tartom a 3 stunjával :D

+1 bónuszkérdés; hogy lehet nasust megakadályozni a farmolásban? :D

[ Szerkesztve ]

(#34132) adamkaa777 válasza gali777 (#34131) üzenetére


adamkaa777
senior tag

3 stun ? nem 2 ?

El. Psy. Congroo.

(#34133) Kanczy válasza gali777 (#34131) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mobilis championt pickelni ellene, lanen kikerülni az e-t, később pedig az ultit, pontosan ahogy mondod :P

Nasus ellen minden jó, ami nem hagyja élni: Teemo, Gnar, Kayle, Lissandra, Nidalee, stb.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34134) gali777 válasza adamkaa777 (#34132) üzenetére


gali777
őstag

Valóban. Eddig abban a tudatban voltam, hogy az e is stunnol. :)

(#34133) Kanczy: Értem. Csak nasussal az van állandóan, hogy megverem az elején, akár többször egymás után meg is ölöm, de ha én elmegyek roamolni akkor ő ugyanúgy ott marad farmolni és a végére összeszedi magát.

(#34135) JLHFans válasza Kanczy (#34133) üzenetére


JLHFans
tag

Ezt mondjuk nem értem teljesen, Leona boton van ugye mindig, ( kivéve mikor én junglezek vele :D )na most az adc k nagy része azért nem a mobilitásáról hires, meg a supportok közül is pont leginkább Braum vagy Ali a 2 countere, ők szintén pont nem mobilak.

[ Szerkesztve ]

(#34136) yabba


yabba
aktív tag

ARAM-on mitől függ, hogy kivel cserélhetek hőst? Én hogy tudom felajánlani cserére az enyémet?

Még nem játszottam ranked meccset ezért az lenne a kérdésem, hogy ott lehet cserélgetni csapaton belül hőst miután mindenki választott?

Köszi.

(#34137) Kasya válasza yabba (#34136) üzenetére


Kasya
nagyúr

A lenyeg, hogy neked is es a masik felnek is meglegyen a hos. Akkor tudtok cserelni.

(#34138) bucketb0b válasza yabba (#34136) üzenetére


bucketb0b
őstag

Akivel cserélni akarsz rendelkeznie kell azzal a champpel amit el akarsz vele cserélni. ha nincs akkor nem tudsz cserélni.

(#34139) yabba válasza Kasya (#34137) üzenetére


yabba
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek..

Ez ranked-re is vonatkozik?

(#34140) D1Rect válasza yabba (#34139) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem ez csak aram-ra vonatkozik.

(#34141) bucketb0b válasza D1Rect (#34140) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hogy tudnál olyanra cserélni ami nincs meg? :DDD

(#34142) yabba válasza D1Rect (#34140) üzenetére


yabba
aktív tag

Ranked-en nincs az mint amit a versenyek közvetítésében lehet látni, hogy a ban után pick-elnek, aztán cserélgetnek egymás között?

[ Szerkesztve ]

(#34143) zeli


zeli
aktív tag

Goldban szinte minden meccsen van leona, de platban nem látni szinte egyáltalán (se bannolva se pickelve). Nem rossz support, de szerintem több jobb is van nála. Ja meg ha viszel ellene egy morganát akkor egy caster minion többet ér nála. :D
FOTM ADC-k közül meg szinte majdnem az összes mobilis.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#34144) D1Rect válasza bucketb0b (#34141) üzenetére


D1Rect
félisten

Én már cseréltem olyat ami nincs meg és nem is volt free. :P
A cserélgetés vonatkozik aram-ra, minden más esetben te választasz, nem sok értelme lenne cserélni.

(#34145) gali777 válasza D1Rect (#34144) üzenetére


gali777
őstag

Hogyne volna. Bepickelsz egy olyan champet amit a csapattársad szeretne játszani, hogy ne vigyék el előle.

(#34146) bucketb0b válasza D1Rect (#34144) üzenetére


bucketb0b
őstag

Pedig szoktak olyat csinálni rankedben, hogy bepickelik a másik csapat előtt, hogy ne ők vigyék el azt a champet ha megoldható. A többi részét pedig nem értem. Hogy lehetne már olyan champet cserélned ami nincs is meg? :F

[ Szerkesztve ]

(#34147) Kanczy válasza JLHFans (#34135) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Graves, Vayne, Lucian gyakorlatilag instant tudnak "csúszni", simán ki lehet velük kerülni a snare-t, az ultit pedig Trist, Ezreal, Corki is relatíve könnyen megoldja. Ha a lanen a supportra megy a Leona, az általában már jó kell legyen az ellenfélnek, úgyhogy főképp carry-kre gondoltam. Én szinte mindig Morganat (elmebeteg counter rá), Thresht (Flay miatt a Leona oda sem ér az adc-hez) és Alistart pickelek rá, és nem szokott túl nagy gond lenni.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34148) D1Rect válasza gali777 (#34145) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet, én nem emlékszem csere gombra, csak aramban.

(#34146) bucketb0b: Többszörös csere után bugzik a rendszer és nyitva hagy olyan cserét ami amúgy nem lehetséges.

(#34149) JLHFans válasza Kanczy (#34147) üzenetére


JLHFans
tag

Alistar kellemetlen, de ulti után már kijátszható, ha tudom hogy Leonázok, és host vagyok, akkor Morgana instant ban, Thresh meg..... nos silverben senki se tud Threshhel játszani :)
De persze platban más a helyzet, ha valaha eljutok addig, nyilván nem Leo lesz a mainem :)

Egyébként pedig van mikor supportra szoktam menni, foleg mikor ilyen Annie vagy Sona vagy hasonló papir suppja van az enemynek .

(#34150) painkillerx


painkillerx
tag

Ha már valaki achievementekrol beszelt, ma talalkoztam egy ilyennel:KÉP

Yi 1800 jatekkal es meg mindig bronze 2.. ezt is elvesztette. Megjegyzem nem én jatszottam itt, baratomat inspecteltem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.