Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) neato3loco válasza petata (#34900) üzenetére


neato3loco
senior tag

Majd megoldják valahogy. Nincs könnyű dolguk. :K

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34902) bucketb0b válasza petata (#34900) üzenetére


bucketb0b
őstag

Eddig nekem ilyen problémám nem volt, pár hete van ez. Nem tudom meddig várnak még mire valamit csinálnak vele.

(#34903) ClydeBeka2 válasza neato3loco (#34901) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nincs könnyű dolguk? Körülbelül 1 évig sikerült megoldani és most másfél hete szar és nem tudják mi a baj?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34904) Ryder1


Ryder1
senior tag

Boldogság van. :D
Season 4: gold 3
Preseason: gold1
Besorolók: 7 win, 3 lose - - - > plat5

WW jungle még mindig nagyon op. 6 win vele lett meg, ha jól emlékszem.

(#34905) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Due to League of Legends Offiicial Server's problems, renewing data is not possible. Send in a ticket to Player Support.

Még OP.GG-n is irják.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34906) JLHFans


JLHFans
tag

Hogy miért is ne adjuk fel sose 2.0 :) Tegnap este promo game, mikor Lux midunk lett Akali ellen már fostam, nem hiába... Lux elég hamar 0-6 lett Akali meg 9-0 végül 34 killel zárt, és nem egyszer hanem KÉTSZER NYOMOTT PENTAKILLT RAJTUNK...
Többször is majdnem resignoltuk ( volt hogy rajtam bukott el a dolog ) meg pár mp re álltunk hogy elbukjon a nexus, de végül forditottunk és nyertük :) Mondjuk ezt most nem én carryztem Pantheonnal, hanem a Miss Fortune, de ez volt az a meccs és pillanat ahol baromira nem zavar(t) :)

(#34907) Zotya21 válasza JLHFans (#34906) üzenetére


Zotya21
senior tag

nálam általában fordítva szokott lenni :D

tegnap este is már 10-2 re vezettünk úgymond

a tornyokkal is mi álltunk jobban, erre boton bedöntöttük mondom akkor megyünk midre is aztán nekiálllunk valami csapatszerűt alkotni

erre hirtelen 3 man leöltek 5 ünket de úgy hogy több mint 3/4 hpjuk maradt addig meg hullottak mint a legyek

és utána csak jöttek mint a terminátor :DDD
pedig ez nem a dota hogy aki meghal még aranyat is veszít mert ott aztán nagyot lehet bukni 1-1 halállal

itt meg mondjuk a tornyok jóval egyszerűbbek bizonyos helyzetekben
de van amikor meg brutálabbak
mert elég vicces hogy ha nem védi pont senki és van saját minion akkor csak az lövi amíg szétvered a tornyot XD
meg hiányzik a deny :DD

https://500px.com/slayer_art

(#34908) Solad válasza JLHFans (#34906) üzenetére


Solad
őstag

Pedig a notarget aoe eleg jol tud mukodni akali ellen, pre6 meg ki lehet uldozni a lanerol a pics@ba.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34939) LLaci89 válasza Kanczy (#34936) üzenetére


LLaci89
tag

Kassadin megint kezd az a régi jó közel 100% ban kassadin lenni, mint régen :).

(#34941) Kanczy válasza Hunbeast87 (#34938) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az assassinoktól félj nyugodtan, arra vannak ;]

Fizz, Kass, Akali, Katarina, Zed, Ahri, Talon mind tud instagibelni.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34947) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdvözletem az idézőknek. Olyan ügyben írok, hogy lenne e kedve valakinek duoba, vagy esetleg 5 ös csapatban gamezni? Mert őszinte leszek, elegem van az utlra noob csapatokból, mikor bemegyek rankedre, és azért kerülök silver 5 be, mert a meccs 80%-ban 2 junglet hoznak a mieink.( first playre hivatkozva RANKEDEN ... na mind1 is). Elvárásom annyi lenne, hogy ne legyél teljesen normális, és lehetőleg korban 18 min. legyen meg az illető. (természetesen a lvl 30 is előny :D). Elérhetőségem itt, vagy Kisbancsa néven. ( EU Észak és Kelet a sero) :R :R

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.