Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) Zotya21 válasza RangerFox (#35450) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nekem is ez ami a leg gázabb bent :DD
amikor meghallottam videókban tudtam hogy soha nem fogom magyarul használni :D

https://500px.com/slayer_art

(#35452) Dani_kp válasza TBT (#35444) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez tényleg kula, de a többi skin splashart-ja, szerintem nagyon jó. Persze csak ha azokhoz nem nyúlnak hozzá...

https://ingatlan.com/33821564

(#35453) #53932800


#53932800
törölt tag

12-es vagyok és most szerztem 2 PVP wint:D

(#35454) Dinter válasza Mottie (#35446) üzenetére


Dinter
addikt

Az nagyon jo :)

(#35455) hemaka válasza TBT (#35444) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez egy fos.

(#35456) Dinter válasza hemaka (#35455) üzenetére


Dinter
addikt

[link]

Ez szerintem már teljesen jó :)

(#35457) zeli válasza RangerFox (#35450) üzenetére


zeli
aktív tag

Nekem sem tetszik a magyar, de inkább azért, mert az angol nyelvű sokkal professzionálisabb, de ők ezt hivatásból csinálják, piercék meg hobbiból.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35458) hugi0


hugi0
őstag

" piercék meg hobbiból."

Becsulendo dolog !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35459) zeli válasza hugi0 (#35458) üzenetére


zeli
aktív tag

Mindenképp, és ahogy a nézőszámból látom, van is rá igény, de én maradok az eredetinél.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35460) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Az ilyenek ilyenkor nagyon jót éreznek? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35461) hugi0 válasza zeli (#35459) üzenetére


hugi0
őstag

Kaotikus game volt.
- hatalmas nyomas volt mindket csapaton.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35462) ClydeBeka2 válasza zeli (#35457) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez a hobbi dolog biztos? Nem véletlenül utaztatták ki őket Dublinba szerintem, hogy képzést kapjanak...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#35463) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#35462) üzenetére


hugi0
őstag

WOW - Ebben az esetben a hobbi a munka - ennel jobbat nem is kivanhatnak.
Minden bizonnyal, kapnak ellenszolgaltatast is, merthogy kotelezetseget valaltak.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35464) Kasya válasza sutyesz96 (#35460) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez legalabb vicces. Nem ugy, mint pl. a legutobbi jatekomban, mikor belepve mar magyar fikazas fogadott az elso percben a masik csapatbol...

(#35465) hugi0


hugi0
őstag

Aki nem koveti a kinai mecseket annak is ajanlom a figyelmebe:
SKT T1 vs GE Tigers

Egyenlore meg csak az elso mecset lattam, de fantasztikus teamfigtok vannak, es hihetetlen milyen alapveto hibakat kovetnek el.
- vardon alva hazateleportalas, solo adc enemy jungelben.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35466) Kanczy válasza hugi0 (#35465) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Koreai, nem kínai :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#35467) bucketb0b válasza Kanczy (#35466) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehet ő sem követi figyelmesen :DDD

(#35468) hugi0 válasza bucketb0b (#35467) üzenetére


hugi0
őstag

"figyelmesen" - jol elirtam.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35469) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na jó ezt már nem hiszem el... Mi a fasz kell, hogy feljussak? 5(!) Diamond promot vesztettem el 2-3ra, mindet 2-0ról... És utána ledob 90 pontra és újrakezdődik, mert nyerek... Már sírás kerülget, olyan idegesitő ez a cycle... Mintha futnék, de sehova sem jutok.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#35470) Nova96


Nova96
őstag

Mid-re:
Zed vagy Yasuo ?

Mindkettővel mentem mindkettő jó, de most csak egy mides kell. Yasuo kicsit nehezebbnek mondanám, de elég fun mindkettő mert OP-k. :DDD

(#35471) bucketb0b válasza Nova96 (#35470) üzenetére


bucketb0b
őstag

Yasuot könnyebb kijátszani, mint zedet szerintem.

(#35472) hugi0


hugi0
őstag

Gyerekek ez a CLG vs TSM - hihetettlenul izgalmas es fordulatos mecs.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35473) zeli válasza hugi0 (#35472) üzenetére


zeli
aktív tag

Jaja, ezt érdemes megnézni, aki nem látta, jó meccs volt! :)

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35474) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ez a Jayce nagyon tetszik, két próba kör után, viszont kíváncsi vagyok, hogyan buildelnétek ti? (Én most elsőre kb az ajánlott itemeket követtem, így hasonló volt egy ADChez, viszont komolyabb játékban szükség lenne armorra és mr-re is, amit az ajánlott itemekből nem kap meg.

Én valami olyasmit képzelek el pl neki, hogy muramana, statik, ioniai ipő, infinite/bloodthrister, spirit visage, randuin.

kicsit lassúnak éreztem 406 movement speeddel, zért szeretnék egy kis plusz movementet adni neki.
Viszont lehet, hogy statik helyett inkább triforceot kéne venni? (Sőt, talán mindenképpen jobb ötlet.)

Plusz mit gondoltok róla? Nekem tetszik, hogy kétféle módban is tud vele az ember menni, nem feltétlen vagyok megelégedve azzal, hogy vagy csak távolról pofozkodom (Jinx, Kalista, Teemo, ADCK), vagy csak közelről (Trynda, Nasus, Darius).

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35475) bucketb0b válasza Plasticbomb (#35474) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szerintem ne adc-ként építsd. AD és penetration. Muramana "kell" neki.

[ Szerkesztve ]

(#35476) RangerFox válasza Plasticbomb (#35474) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem nagyon nem jött be, számomra túl nehéz volt, adcnek meg nem ideális. Kétszer vittem normál meccsre, mind a kettőn elvéreztem, botok ellen sem ment igazán. Helyette inkább megvettem Jinxet, mint adc. Nem tudtam megszokni ezt a fegyverváltást Jayce-nél.

[ Szerkesztve ]

(#35477) bucketb0b válasza RangerFox (#35476) üzenetére


bucketb0b
őstag

Inkább topra szokták vinni, párszor kaptam magam ellen midre, nem sok esélye volt, toppon jobban lehet vele virgonckodni. Távolról lecsipegeted a lövés+kapu kombóval majd ráugrasz és meleeben szétcsapod. Nem vagyok nagy jayce játékos, de valami ilyesmi lenne a logikája.

(#35478) Plasticbomb válasza bucketb0b (#35477) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, valami ilyesmi, botok ellen elsőre 35+ kill, lett a vége. Ha nagyon nincs más, szerintem még supportolni is jó lehet, egész jól tudhat pókolni is, de majd kíváncsi leszek, milyen élesben tolni vele, emberek ellen.
Nem sok Jayce-t láttam amúgy, ennek van valami oka?

(Ranged módban E+Q, majd R és Q+W + egy aa és talán mellé még egy E, hogy ne szaladhasson el a bázisa irányába, majd ha még nem fejezted be, akkor még egy Q/aa. Kb ez a kombója. )

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35479) RangerFox válasza bucketb0b (#35477) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem topon Kha Zix a main champem, épp elég volt vele kitanulnom. Illetve néha jungleba szoktam vinni. Jayce nekem nem jött be sajnos, egyszer vittem topra, bekaptam Rengart enemybe, meg is ölt hamar... Most eddig ezekkel a champekkel szoktam játszani:
Kha Zix: Top/Jungle
Leona: Support
Jinx: adc
Kéne egy jó mides. Akali, Nidalee vagy Katarina szerintetek a jobb?

(#35480) Plasticbomb válasza RangerFox (#35479) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Katarinát útálom, egy mocsok kis elugrálós ch, egyszer megvettem, játszottam vele párat, de rohadtul idegesített, hogy szinte csak annyira látod, amíg elnyomja rád a skilljeit, ami kb 3 sec max, és már halott vagy. Ha meg építesz ellene cuccot, akkor semmi nem elég, mr hp mr mr mr és mr, és szinte semmi hely nincs másra. Ha tudom, hogy midre megyek normalban, akkor szinte mindig próbálok olyan cht választani, amivel frankón lehet stunnolni, megszakítani az ultiját, stb, hoyg ne pattogjon. (Xerath pl jól használható ellene, ha nem egy igen jól gyakorlott Katarinát fogsz ki, megeszed Xerathal.)
Sajnos azzal idegesít fel a legjobban, amikor az én csapatomban van, és feljön mondjuk Topra, hogy majd ő leöli azt, aki ellenem van, akit egyébként szépen pofozok, kis hpn tartok, terrorizálok. Erre megjelenik, és elviszi a killt. Szinte mindig elb****ák a játék élvezetét számomra vele. PL Nasussal szépen farmolok, stackelem a Q-t, pofozom mondjuk a Rivent, alig van hpja, csak még nem jött el a pillanat, hogy a maradékot is elvegyem tőle, erre felszaladnak Katarinával, és csak beugrik, és max még egy skillt elnyom, s csókolom, elveszi az örömöt, a kiérdemelt kill élvezetét. S sok esetben még csak assistom sem lesz belőle. Utálom.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35481) bucketb0b válasza Plasticbomb (#35480) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ezért "assassin" vagy mi a bánat ;) kevés ideig látod, de azalatt takarít, talon, zed pl.
Aki tud jól játszani az elveri katarinat, az elején könnyebb, mert nincs burstje, ráadásul ha van valami stun azzal az ultijának annyi illetve pl. morgana Q+W poke (vagy lux q+e)

(#35482) Lokids válasza Plasticbomb (#35480) üzenetére


Lokids
addikt

Nem azért, de katának ez a dolga. Néha elmászni és ölni. Ettől lesz gyilkológép. Nasussal meg inkább örülj, hogy eltakarítja rivent, mert így tudod a Q-t farmolni, ami sokkal fontosabb, mint a kill.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35483) Plasticbomb válasza Lokids (#35482) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem örülök neki, mert épp, hogy nincs vele gondom. Rivent általában el tudom takarítani. Nincs szükségem rá, hogy engem dajkáljon, akkor ne nálam keresse az ingyen potya killt. Főleg, hogy utána Riven fogta magát, és összeált a jungelessel, és szétverték a többiek agyát (többek között az övét is). Tettek egy kört, és mire visszaért Riven, addigra +2 kill meg 2 assist befigyelt neki. Ha nem tolja oda az arcát a Kata, akkor nincs gond, nem fogja Rivent késztetni egy kis Roamingra akkor. Szal oké, hogy ez a dolga, de nem kell állandóan pofátlan módon ellopni a killeket vele. Másképp mondva, menjen oda, ahol szükség is van rá. Nálam nem volt. És mint mondtam, csak elvette azt az élvezetet előlem, hogy feltartom, és szívbaj nélkül eltakarítom Rivent a Q stackelése közben! Gyakorlatilag azt a kört ott vesztettük el, hogy megzavarta Rivent, aki felismerte akkor, hogy máshol könnyebb célpontok vannak. Utána visszajött Topra, Lee Sin kíséretében, és megpróbált leölni. Egyszer sikerült nekik, de másodjára mindkettő ott maradt. De ez már nem volt elég, annyira nem vagyok jó, hogy egyedül lehozzam azt a csatát. Buktuk.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35484) #53932800


#53932800
törölt tag

Ez a Draius milyen champ? Kettő embert megölt az imént full HP-ról...

(#35485) hugi0 válasza Plasticbomb (#35483) üzenetére


hugi0
őstag

"Nem örülök neki, mert épp, hogy nincs vele gondom. Rivent általában el tudom takarítani. Nincs szükségem rá, hogy engem dajkáljon, akkor ne nálam keresse az ingyen potya killt"

A kata meg nem orul neki, hogy te csak stackelgetsz, de szarsz a csapatra.
- sok nasus hibaja.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35486) bucketb0b válasza hugi0 (#35485) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát ha vihetsz killeket akkor a legjobb majd utána folytatod a stackelést, de csak magában a stackelés sem hátrány, főleg ha ebben az ellenfél "partner". Nem hiszem, hogy egy nasusnak a gankelés lenne a fő feladata.

(#35487) Mottie válasza #53932800 (#35484) üzenetére


Mottie
őstag

Hát akkor remélem ez a Draius rács mögött végzi, emberölésért!

Be Victorious!

(#35488) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem emlekszik valaki melyik reddit-es cimen voltak runa tippek az idei szezonra?

(#35489) zeli válasza Kasya (#35488) üzenetére


zeli
aktív tag

[link]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35490) Ryder1 válasza Kasya (#35488) üzenetére


Ryder1
senior tag

itt :)

(#35491) sutyesz96 válasza Mottie (#35487) üzenetére


sutyesz96
őstag

:DDD :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35492) Kasya válasza Ryder1 (#35490) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom :R (#35489) zeli neked is

(#35493) Lokids válasza Plasticbomb (#35483) üzenetére


Lokids
addikt

Viszont akkor a LoL nem a te játékod. Semmi csapatszellem nincs benned.
Olyan champeknek mint kata kill kell, míg Nasus elvan 800 stack mellett 0 killel is.
Az, hogy nyugodtan lehet stackelni, mert Riven épp hulla/bázison van. ez Nasusnak a lehető legjobb.
És teleport nálad is van jó csapattársként. Így oda tudsz menni ahol baj van és segíteni a csapatot, nem a toppról nézni, ahogy 4v5-ben veszít a csapatod.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#35494) Plasticbomb válasza Lokids (#35493) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Van igazatok, de akkor sem csípem, amikor Katával csak annyit csinál, hogy csak rohan azokért az enemykért, akiket már lesebeztünk, majdnem kinyírtunk. Nem az igazi jó játékosokról beszélek, hanem akin látod, hogy csak azért jött, hogy 100 hpról lelopja a killed. Oké, hoyg csapatjáték, de ne lopja már le a killem, ami többek között az én stackem. Főleg, amikor élvezettel aprítom fel az ellent, mint amikor roston sütsz valami finom húst.

És igen, Nasussal is lehet rohangálni, csak nem mindig célszerű.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35495) Mottie válasza Plasticbomb (#35494) üzenetére


Mottie
őstag

Meg lehet kérni a csapatot, hogy ne gankeljenek a te lanedre, mert el vagy egyedül. Ilyenkor (főleg Nasussal) annyi a dolgod, hogy farmolj/stackelj és szólj ha az ellenfeled lelép valahova. Ha mégiscsak valaki megy gankelni gratulálsz neki a killhez és farmolsz tovább. Ha viszont a lane ellenfeled folyamatos roam-ba kezd akkor a legfontosab dolgod már nem a stackelés lesz, hanem hogy nyomást helyezz az ellenfélre (turreteket csapkodsz, ilyenek) ha pedig valami nagyobb objective környékén készülődik csata, akkor készen kell állj arra hogy beteleportálj és a folyamatos stackelés miatti erőddel megfordítsd/eldöntsd egy teamfight kimenetelét.

Sajnos sokszor nem elég, ha te mindent hibátlanul csinálsz, ha pl mikor a lane ellenfeled eltűnik és vadul pingelsz a társaidnak hogy óvatosan, van hogy mégiscsak pusholnak (overextend) és meghalnak. Ilyenkor is az marada dolgod hogy próbálj nyomást helyezni rájuk, minél jobb ward-coverage-et építesz ki magadnak, annál biztonságosabban teheted.Ha úgy látod az ellenfél elkezd veled foglalkozni akkor vissza lehet húzódni és a csapatot próbálni a helyes ösvényre vezetni (másik lane/turret pusholása, objective megszerzése, stb).

Sokkal összetettebb a játék, mint hogy "lelopta a killem vagy sem" amíg a csapatban marad. Katarinával pl akár egy rossz játékos is nagy dolgokra lehet képes megfelelő mennyiségű early killel. Ezt el kell fogadni, vannak nagyon snowballos champek. És vannak olyanok, mint Nasus akikkel bármi van laneben, ha farmolni tud akkor a végére brutál erős lesz, HA okosan játssza a játékot és ismeri azt.

Be Victorious!

(#35496) batai15


batai15
félisten

istenem . Össze fosta magát a kliens.- erre meg nem tudom a telepítőt leszedni. Hát az nem igaz :W :W :W :W :W

(#35497) Kasya válasza batai15 (#35496) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem mindig van egy full copy a pendrive-on :D Utazashoz es az ilyen esetekhez...

(#35498) batai15 válasza Kasya (#35497) üzenetére


batai15
félisten

Holnapra hátha jó lesz.

(#35499) zeli válasza Plasticbomb (#35494) üzenetére


zeli
aktív tag

Egy kill katarinának sokkal sokkal többet ér, mint egy nasusnak.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35500) Kasya válasza batai15 (#35498) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha kell, egy telepitot feldobok neked. Viszont erdekes, hogy az utolso patch utan nekem is lehalt a kliens es teljes vizsgalatot csinalt...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.