Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) hemaka válasza Dinter (#35149) üzenetére


hemaka
nagyúr

Utalom azt a kis sz.rt, barmivel mentem toppon eddig ellene, mindig szopo lett a vegen. :D De szerencsere ritkan talalkozok vele.

A Jinx picket nem igazan tudtam hova tenni, ahogy azt sem miert nem bannoltak pont a ribi alient, amikor elozo meccsen... Na mindegy, remelem a kov meccsen nyernek a sracok, bar ujonckent jo teljesitmenyt nyujtanak.

(#35152) Jeollam válasza Plasticbomb (#35147) üzenetére


Jeollam
aktív tag

az ilyen már csak trollkodik. sűrűn találkozom olyannal, aki ha nem toppon játszhat, akkor direkt meghal, meg segíti az ellenfelet.. undorító!

más: Lenne valakinek kedve velem játszani? :D Nem vagyok profi, de jó lenne már valakivel ts-en beszélgetni, és segíteni egymást :)

szerk1: tegnap nyert az onicorns of love ? :D

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#35153) Watto1991 válasza Jeollam (#35152) üzenetére


Watto1991
senior tag

Szépen megverték őket tegnap. :U

(#35154) Dinter válasza Jeollam (#35152) üzenetére


Dinter
addikt

Nyert... tapasztalatot ;]

(#35155) Jeollam válasza Dinter (#35154) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Ejnye. Pedig azt hittem nyernek :D
Mondjuk nem volt könnyű dolga tegnap a Fnaticnak sem :D

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#35156) zeli


zeli
aktív tag

Na ott a Kalista pick C9 vs Liquid meccsen, kíváncsi vagyok, pont most mentem vele két meccset, nagyon erős karakter ha megtanul vele az ember játszani rendesen.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35157) hugi0 válasza zeli (#35156) üzenetére


hugi0
őstag

Ez tobb volt mint nagyon eros. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35158) hugi0


hugi0
őstag

WTF ??? - ez a blitz kallista combo mi volt mar ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35159) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ez a Kalista 2000 damage a baronra ez nevetséges, simán leveri a smitet, remélem nerfelik...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#35160) Plasticbomb válasza Jeollam (#35152) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ott játszott, ahol akart, mindkettő midet akart, is senki nem szólt ellene, se tett ellene. Még találkoztam olyanokkal is, akik 2en egy annie és veigar párosítással elmentek botra, majd kb mint akik azt se tudják, mit kell csinálni, hol vannak a gombok, mi micsoda, álldogáltak a botokkal szemben, majd feljöttek midre, ahol én aprítottam épp, kezdek belejönni az adott karakterbe, erre ezek ketten ott lopják nekem az xpt. Lementem botra, szétvertem a botokat, betoltam a lanet 2ik turretig, erre a két szerencsétlen megint ott lábatlankodott. Jöttek abotok, arréb mentem kicsit, rejtőztem, nem csináltam semmit, és néztem, ahogy az idióta csak áll, és a botok szépen leölik. OMG.
Szal ez nem trollkodás, ez az a szint, amikor maga a figura is annyit ér, mint egy rosszul megírt BOT.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35161) hemaka válasza hugi0 (#35158) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hatalmas volt, vegre egy team, aki be merte vallalni ezt a duot. Volt is 1-2 epic rantas. :D

Mondjuk a Cassio flash+ult sem volt rossz toppon visszavonulas kozben, ketten ra is faragtak a dologra. :D

(#35162) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#35159) üzenetére


hugi0
őstag

Szerintem az utobbi idokben kijott championok, "bizonyos ertelemben" elveszik a jatekelmenyt.

Itt leginkabb a nagy tavolsag megtetelere gondolok, hozzavetolegesen rovid ido alatt.
- a nagy tavolsagbol "szetpokolom" az enemyt, is egyre inkabb kepesseg lesz.

Megertem rito papat is, hogy olyan champokat akkar kiadni ami valoban "uj", de atesnek a lo tuloldalara.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35163) bucketb0b válasza hugi0 (#35162) üzenetére


bucketb0b
őstag

Amit kiadnak azok általában túl erősek is és egyből vagy kicsit később jön a nerf. Ezeket egyébként nem tesztelik? Reksainál már 1 kör alatt számomra érzékelhető volt, hogy a járatai akkora mobilitást nyújtanak büntetlenül, hogy az hihetetlen. Ha sok pénzt kapnál érte mikor szétszeded lehet nem rakná 3 méterenként le vagy valami más büntetést kapna érte. Kalistanak a range illetve a nagy damage pusztán attack speedre + a support általi damage az esküvel, braum jelzője ami adc-vel kb. örök stun és akkor még sorolhatnám. Nem teljesen gondolják át ezeket meg az is ott van, hogy nem alsóbb osztályok miatt jön egy nerf ami megint csak nem kedvez, mert lehet valaki nem lcs meg mit tudom én milyen player, de ha tud vele játszani és kitanulja rendesen akkor az a karakter nerfért kiált, mert akkora előnye van a többiekhez képest, hogy hajaj.

(#35164) Devas válasza Plasticbomb (#35160) üzenetére


Devas
őstag

Tegnap éjjel mentem egy gyors Intermediate botos Riftet a napi win miatt. A Botok kicsit bebugzottak. ;] Utánnam jöttek a sárkány alatti susnyásba hárman, majd amikor rádöbbentek, hogy nem vagyok már ott, ott ácsorogtak vagy 20 mp-ig (ward-om miatt láttuk őket). Majd gondoltak egyet és elindultak a jobb oldali kék gólemünk felé, kijöttek a bázisunk faláig, majd kifordultak bot lanere és ott elindultak hazafelé. Két torony tüzén keresztül indultak el, de egyesével mint a birkák én meg röhögve last hiteltem őket. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#35165) Dolby válasza hugi0 (#35162) üzenetére


Dolby
senior tag

Riotnak érdeke h erősek legyenek az új champ-ek, különben ki venné meg őket, ki venné hozzájuk az új skineket? Mindenki maradna a régi már megvásárolt dolgoknál.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#35166) bucketb0b válasza Dolby (#35165) üzenetére


bucketb0b
őstag

Amikor még semmit nem tudni róla milyen erős már akkor megveszi a legtöbb ember 7ezer valamennyiért vagy pénzért is. Nem azon múlik szerintem. Nem egyszer olvasom máshol, hogy "instanst buy" közben még csak be van jelentve az új hős.

(#35167) zeli


zeli
aktív tag

Kint van az új RAF, akinek voltak meghívottjai most ki tud váltani 5k IP-t, + 2 skint.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35168) sutyesz96 válasza zeli (#35167) üzenetére


sutyesz96
őstag

:F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35169) Dani_kp válasza sutyesz96 (#35168) üzenetére


Dani_kp
őstag

Refer a Friend után járó jutalmak.

#35167 zeli: azt írják, hogy a régieket is beszámítják és hogy eltelhet néhány nap. Nekem ugye volt 10 meghívottam, abból 8 lvl 10-es, 1 lvl 12 és 1 amivel még most is játszanak.
De a sikeres meghívásnál 0 van, gondolom, akkor majd ez is néhány nap múlva fog látszódni, hogy már teljesítettem. Ugye?

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#35170) zeli válasza Dani_kp (#35169) üzenetére


zeli
aktív tag

Beleszámítanak, nekem például engedte mind az ötöt redeemelni régebbi meghívásokból. Lehet várni kell, bár szerintem meg kéne jelennie a teljesítettnél, a rewardok kiosztása telik pár napba azt írták.(nekem egyből megjelent)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#35171) hugi0


hugi0
őstag

Ez egyertelmu szamomra is. - uzletpolitika.
Cserebe a jatekot teszik tonkre.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35172) Dani_kp válasza zeli (#35170) üzenetére


Dani_kp
őstag

Akkor lehet, hogy az a baj, hogy ~2 hónapja transzfereltem át az acc.-omat EUW-ről EUNE-re?

https://ingatlan.com/33821564

(#35173) ChromeX válasza zeli (#35167) üzenetére


ChromeX
addikt

én kiszedtem az 5k ip-t meg a két skint :)

nem is számítottam ilyen kellemes meglepetésre ma

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#35174) Dinter


Dinter
addikt

Melyik a legértelmesebb felvevő program? Vissza szeretném nézni a meccseim, érdekelnek a hibáim.

(#35175) Mottie válasza ChromeX (#35173) üzenetére


Mottie
őstag

Szintén :D Már kész skin-tárházam van befektetett pénz nélkül :D

Be Victorious!

(#35176) Plasticbomb válasza hugi0 (#35158) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Melyik meccs volt ez?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#35177) bucketb0b válasza Dinter (#35174) üzenetére


bucketb0b
őstag

Van valami lolreplay ami az egész kört elmenti így tudsz nézelődni máshol is, de ha csak a sajátodat akarod akkor arra jó a mirillis is.

(#35178) yabba válasza zeli (#35170) üzenetére


yabba
aktív tag

Milyen feltételeket kell teljesíteni a meghívottnak? Szint, vagy játszott játék? Hány ilyen meghívás kell az ajándékhoz?

(#35179) ClydeBeka2 válasza yabba (#35178) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

http://rewards.eune.leagueoflegends.com/

Itt van minden, de leirom, ha nem tudsz angolul. 5 friend kell a max ajándékhoz (látod melyikhez mennyi), és lvl10et kell elérniük.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#35180) D1Rect válasza yabba (#35178) üzenetére


D1Rect
félisten

5db lvl 10 meghívott, darabja 1k IP, 3-nál WW skin, 5-nél Twitch.

(#35181) yabba válasza D1Rect (#35180) üzenetére


yabba
aktív tag

Köszi. Akkor ez most nekem kimarad...

(#35182) #21795072


#21795072
törölt tag

Atom jó ez a ZsákolóMacska. Így érdemes skin-t venni, csak olyan hőseid legyenek, amiket nagyon szeretsz + jó skin-jük is van. :) Ma megkaptam a tudjátok melyik Udyr-t. :Y

(#35183) Dinter


Dinter
addikt

Janna Q-val beloptam a sarit...

Aztán a többit tudjátok, csak a szokásos. :C

(#35184) cbr688 válasza Dinter (#35183) üzenetére


cbr688
senior tag

ennél egyszer láttam komolyabbat, ellenfél baronozik 5 fővel és nami egyedül odaküldi az ultiját mint leggyorsabb érkező és belopja, még lolreplay-el is felvettem csak nem játsza le mert vmi újabb verziót ír,pedig feltenném youtubera

(#35185) hugi0 válasza cbr688 (#35184) üzenetére


hugi0
őstag

Es meg ennel is van komolyabb.
Sona ultival baront lopni. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#35186) Dinter válasza cbr688 (#35184) üzenetére


Dinter
addikt

Egyszer volt velem egy Blitz, az is megcsinálta a hookkal :D

(#35187) #56230144


#56230144
törölt tag

Krím félszigetről nem enged bejelentkezni embereket, csak napi fun fact. :U

(#35188) Mottie válasza Dinter (#35183) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem Morg Q-val volt hogy az ellenfél 3 emberrel csinálta, nem volt vision de tudtam hogy csinálják. Ward, instant Q, Dragon steal (pedig még viszonylag early volt nem volt olyan hatalmas sebzés a Q-n) :) Persze aztán kikaptunk ígyis-úgyis, de jó érzés volt.

Be Victorious!

(#35189) bucketb0b válasza #56230144 (#35187) üzenetére


bucketb0b
őstag

Pedig gondolkoztam rajta, hogy kiköltözök, mert jót tenne a levegő változás, de akkor nem. Ez számomra kizáró ok. :(

(#35190) #56230144 válasza bucketb0b (#35189) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én cs-zek, szal nekem otthonos lenne ;]

[ Szerkesztve ]

(#35191) Nova96


Nova96
őstag

Dj Sona 1 2

[ Szerkesztve ]

(#35192) ClydeBeka2 válasza Nova96 (#35191) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Remélem nem ultimate skin, "csak" legendary, mert ha igen, akkor fck u Rito....

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#35193) bluefire55 válasza Dinter (#35183) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Nekem rankeden sikerült 1v5-ben egy leona ultival Baron-t lopni :DDD
kaptam pár sportszerű ellenfelet meg csapatjátékost :D

(#35194) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#35192) üzenetére


ChromeX
addikt

valószínűleg ultimate de még sehol nem mondták, csak találgatások voltak. promo site stb..
en se örülnék neki annyira de nem tudnak olyat csinálni ami mindenkinek tetszik :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#35195) sutyesz96 válasza Dinter (#35186) üzenetére


sutyesz96
őstag

Amúgy ki az az állat aki sarizni, főleg baronozni leáll smite nélkül? Főleg hogy most "double" smite van.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35196) Dani_kp válasza ClydeBeka2 (#35192) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ha ultimate lesz, akkor gondolom, ez is féláras lesz a megjelenés első pár napjában, csak úgy mint a Pulsefire Ezreal és Spirit Guard Udyr. Akkor "csak" 1625 rp lesz.

https://ingatlan.com/33821564

(#35197) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Az előző szezont Gold V-be fejeztem be, és most 6/4 W/L ratio-val szintén Gold V-be kerültem :C .
Igaz lehetett volna 7/3-as is az arányom, de sajnos elbénáztuk az egyik szinte biztosra nyert meccset...na mindegy. :))

szerk.: 10-ből 7-et Leona-val toltam 5/2 W/L ratio :) .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#35198) Solad


Solad
őstag

Cseppet meg van makkanva a lolking, van olyan summmoner szerinte a ligámban aki 500 winnel rendelkezik s5 ben :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#35199) Shamy válasza Dani_kp (#35197) üzenetére


Shamy
tag

Én 1w 6l-nál járok gold IV-ből indulva. Van benne egy 4v5, amit majdnem lehoztunk, meg két bukta úgy, hogy frag+ tower előnyből enemy összeállt, nálunk meg group up ellenére elkóbászoltak mindig ..... :(
Valszín visszahullok béka segge alá, de nem baj, legalább megtanulok játszani. :)

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#35200) ClydeBeka2 válasza Dani_kp (#35196) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az oké, de senkinek sem kell mégegy Sona skin az Arcade mellé...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.