Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) JLHFans válasza bucketb0b (#34349) üzenetére


JLHFans
tag

hát ha valaki azt irja hogy " már reportoltalak afk ért " az elég perdöntő nem ? Mikor visszajöttem 9-6 volt ide, mellesleg kb 2 percen belül egy fraggel nyitottam , és végig nálunk volt az előny :)
Aztán mondott még 1-2 cifrát, amire visszaszólogattam :) (Félreértés ne essék nem mondtam hogy indokolatlanul kaptam a figyelmeztetést mielőtt még vki ezzel jön :))

[ Szerkesztve ]

(#34352) ChromeX


ChromeX
addikt

Kaptam egy reaper sorakat amit meg is akartam venni :D pedig nem voltam egész évben jofiu

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#34353) bucketb0b válasza hugi0 (#34350) üzenetére


bucketb0b
őstag

Engem annyira hidegen hagy a report, hogy csak na.. Ha valakit elküldök a picsába, mert szar volt a körben és miatta vesztek én is erre az ő válasza az, hogy mute,report hát legyen vele boldog. Úgy is szarul fog játszani később is ha mutez ha nem ;) Gondolom a lelkének jobb, mert az ilyeneknek lassan tele a mute listája, mert állítom nem csak én küldöm el őket az ilyen full baszfaskodás után melegebb éghajlatra.

(#34351) JLHFans: az meg mindent elmond erről a nagy duo partner barátságodról, hogy ennyi után reportol majd még oltogatjátok is egymást

[ Szerkesztve ]

(#34354) marked one94 válasza ChromeX (#34352) üzenetére


marked one94
őstag

Én úgy néz ki nem kapok :O túl rossz fiú voltam :(((

You'll Never Walk Alone

(#34355) Kanczy válasza marked one94 (#34354) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az a vicces az egészben, hogy én, aki maximum passzív-agresszíven írogatok, kaptam chat restrictiont, ellentétben a haverommal, aki pedig minden ötödik meccsén akasztást, rákot, és csupa hasonlóan kedves dolgot kíván az embereknek. Ennek megfelelően ő kapott skint, én pedig nem :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34356) glacious


glacious
addikt

Én minden accomra kaptam, csak arra nem, amit westről hoztam át és azóta az lett a fő.

(#34357) Dolby


Dolby
senior tag

euw-n minden rendben van nem? Valamiért nem tudok belépni,érdekes módon csak oda. eune megy. Pedig látszólag a szerver okés.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#34358) crey


crey
MODERÁTOR

Én tegnap este nem láttam még, remélem ma már lesz valami... Remélem EZ vagy Lux... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34359) Devas


Devas
őstag

Bocs a kérdésért, gondolom már ezerszer volt.

Olyan 50% win aránynál kb milyen besorolást kapok rankeden? Vagy mi a legjobb 10 win esetén? Van erről valami hivatalos iromány esetleg? Köszi!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34360) The Feri


The Feri
csendes tag

Lenne 1 kérdésem. Amikor Sionnal játszok 12-es szint után se a Q se az Ulti nem működik hiába nyomom a a billlentyűn nem történik semmi. E z miért van és mit tudok csinálni?

(#34361) Tewe013 válasza Devas (#34359) üzenetére


Tewe013
őstag

A legjobb azt hiszem Gold 1, 50% win rate-tel elég változó, hogy hova dob sokmindentől függ, de kb. Silver 2.

(#34362) Solad válasza Devas (#34359) üzenetére


Solad
őstag

Nagyon valtozo. Anno amikor kezdtem a rankedet, B4-be dobott 4-6-tal, season3ban S2ben fejeztem be majd 7-3mal B3 lett :/ nem is ertettem.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34363) JLHFans válasza Kanczy (#34355) üzenetére


JLHFans
tag

Szerintem ez ugy van, hogy kutya se nézi ki mit irt, hanem akit sokszor reportolnak, az kapja szépen a buntit, akit meg nem az nem.... :(

(#34364) Kanczy válasza JLHFans (#34363) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Épp ez a baj... hogy hiába flamelek kevesebbet, engem reportoltak többször, és én kaptam a restrictiont.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34365) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Aki rúnát szeretne venni S5-re:

[link]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34366) yabba válasza crey (#34358) üzenetére


yabba
aktív tag

Én jó voltam, de eddig nem kaptam semmit. Hol volt kiíva, hogy mikortól számít a 72 óra?

(#34367) Devas válasza Tewe013 (#34361) üzenetére


Devas
őstag

Köszönöm a segítségeteket! :)

(Solad bocsi, véletlenül privátot írtam!)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34368) Solad válasza Devas (#34367) üzenetére


Solad
őstag

Sebaj, előferdül :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34369) birozoli7800 válasza yabba (#34366) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Úgy hallottam, hogy aki jogosult rá, és nem kapott giftet, az ha késve is de megkapja.

(#34370) deatom


deatom
tag

Próbáljátok ki Ad Lulut :D nagyon erős :)
Draven Afk-zott kb a 10. perctől, onnantól kezdve farmoltam és mentem az ads lulura :) hát simán le lehetett 1v2-ni. Az is igaz, hogy egy shaco support volt a másik csapatban...de 5v4-ben lehozta a csapat :) 21-4-17-ben zártam, annyira nem is rossz :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34371) crey válasza The Feri (#34360) üzenetére


crey
MODERÁTOR

nem te vagy az egyetlen aki ezzel a problémával küzd, van egy srác akivel együtt játszunk, és pontosan ezt szokta szívni ha Sionnal van. Q és R nem működik.... Olyan újraloggol, és akkor megy neki... de roppant idegesítő.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34372) storm3


storm3
senior tag

Srácok ,erről a mopay 'bugról' tud valaki valamit?
Kb harmadannyit von le a telenoros kártyáról,mint amennyit kellene neki. Értem ezalatt,hogy 2750 RP-ért fizetett a cimbim 3k Ft.-ot összesen(2x2500+1000ft pakk) a számlája szerint. Kérdeztem lolhungary fb csoportban is,de kb le lettem hülyézve meg ostobázva a 12éves kisgyerekek által,hogy a telenor szerződésben van a riottal( nem tartom reálisnak, tbh).
Valaki aki esetleg tud erről bővebb infot?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#34373) adamkaa777 válasza storm3 (#34372) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Ez engem is érdekelne pontosan hogy működik. Illetve hogy megéri e jobban mint a paypalos.

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#34374) Tewe013 válasza storm3 (#34372) üzenetére


Tewe013
őstag

Én csak azt tudom, hogy ha 1000 Ftos csomagot rendelek akkor csak 500 Ftot fizetek Telenoros kártyával, ez működik kb. 6szor próbáltam.

(#34375) storm3 válasza Tewe013 (#34374) üzenetére


storm3
senior tag

Es kesobb mittomen 3 honap mulva nem irjak ra az elofizudra hogy na csaaaa most vonom le a masik felet? vagy kartyasnal minuszba rakjak a szamlad utana a kovetkezo feltoltesnel meg nem 3k-t tolt a simre csak 1-et stb.?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#34376) D1Rect válasza storm3 (#34375) üzenetére


D1Rect
félisten

Elképzelhetőnek tartom, de ha nem is, akkor sem túl becsületes a dolog.

(#34377) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Én már pár hónapja úgy veszem az RP-t, hogy 1070 RP ami 2500ft-ba kerül, arra csak 1200-at von le. Túlvagyok a 20 darab tranzakción és semmi baj nem volt idáig vele.

(#34378) Kasya válasza ClydeBeka2 (#34365) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha Phreak mondja, akkor 3* is atgondolom es utana talan...talan elfogadom :D

(#34379) ujlakany1993 válasza Kasya (#34378) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Jan 22-től 27-ig pedig 6300-ért 2 rúnaoldalt kapsz, a rúnák meg 30%-os kedvezményben kaphatók.

(#34380) JLHFans


JLHFans
tag

Egy gondolat bánt engemet :) Na most biztos nem nekem jutott eszembe először, de mióta a topikba irok még senki se vetette fel :) Szóval mi lenne ha jó sokan megprobálnánk irni a Ritonak ? Hátha :) Már ha egyáltalán egyetértetek a felvetésemmel.

SZóval mi lenne ha dodgeolásárt egyáltalán nem járna semmilyen bünti és mindenki korlátlanul megtehetné?
Véleményem szerint egyetlen negativ következmény, az átlagos meccsek közti idő 2 percről olyan 8-10 re nőne, cserébe viszont kb tizedannyi meccs lenne, vagy még annyi se, aminél előre tudod hogy 45 percet el fogsz baszni az életedből a semmiért, mert vmi 10% on winrateel rendelkező retardáltat kapsz és/vagy vkit aki 60X bespammelni hogy feed and troll/mid or troll vagy anyázza egymást a csapat már a matchmakingben. vagy épp 3 toposunk vagy 2 supportunk vagy 0/2/3 junglesunk van stb :)

Márpedig silverben ez megy minden második meccsen. Szóval ki mit szólna hozzá ? :)

(#34381) hemaka válasza storm3 (#34375) üzenetére


hemaka
nagyúr

Veszek egy prepaid sim-et, bevasarolok, aztan elhajitom. :D

(#34382) Solad válasza JLHFans (#34380) üzenetére


Solad
őstag

1. Silverben vagyok, abszolut hulyeseg hogy minden masodik meccsen ez van.

2. Inkabb jatszom egy nyerhetetlen meccset fel oran keresztul minthogy a lobbyban szivjak a folyamatos dodge miatt fel orat.

Butasagnak tartom az otletet ugyhogy kosz nem.

Raadasul eselytelen :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34383) Kanczy válasza Tewe013 (#34374) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Most 4040 RP-t kapsz 20 euróért, ami ugyan ezer forinttal több, mint az akciós 10x405 RP mopay-jel, de nincs benne semmi rizikó :F

hemaka: Ilyen létezik?

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34384) JLHFans válasza Solad (#34382) üzenetére


JLHFans
tag

1: Nálam mostanság ez van sajnos ugy 40-50 meccse biztosan
2: Értem :)

(#34385) Devas válasza Solad (#34382) üzenetére


Devas
őstag

Én azt hittem hogy te Diamond kaliberű öreg motoros vagy már.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34386) LLaci89 válasza JLHFans (#34380) üzenetére


LLaci89
tag

Ha bármikor minden következmény nélkül kiléphetsz, akkor hány ember fog kilépni csak azért mert nem érzi tökéletesnek a csapatot, plusz mindenféle más indok miatt?
És most ezt képzeld el egy high elo meccsen, ahol alapból hosszú a várakozás. Kb soha se játszanának.

[ Szerkesztve ]

(#34387) Solad válasza Devas (#34385) üzenetére


Solad
őstag

Aa sosem leszek az. Nekem ez egy jatek, csak szeretnem jol erezni magam. Emellett csak rankedet jatszom, akkornis amikor jo napom van es akkor is amikor rossz napom van. Ellavirozok s1-ben folyamatosan a kis sona midemmel meg thresh adc-mmel :D

Ha epp 100%-ig odafigyelek akkor jonnek a winek es maszok felfele, de kinek van kedve folyamatosan koncentralni? :D

Na most fignak nekem esni az ifjak

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34388) hemaka válasza Kanczy (#34383) üzenetére


hemaka
nagyúr

Persze, ezt barmelyik szolgaltatoval megcsinalhatod. Csak feltoltokartyas kell.

(#34389) JLHFans válasza hemaka (#34388) üzenetére


JLHFans
tag

Ez mennyire tuti ? Mert t-mobile feltoltokartyasom van, és van 4-5k money is rajta, de ha aztan nem annyit vonnak le hanem tényleg a 2,5 szeresét...

(#34390) Devas válasza Solad (#34387) üzenetére


Devas
őstag

Na és milyen játékosok vannak a silver tetején? Hogy játszanak (lasthit, objective, ward, gank, itembuild, skillshot dodge, stb)? Kiváncsi volnék tudom-e hozni egy Gold szintjét, bár amilyen Goldosokkal találkozom úgy érzem vagyok olyan jók mint ők. Bár lehet csak nem veszi komolyan a normált.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34391) hemaka válasza JLHFans (#34389) üzenetére


hemaka
nagyúr

Feltöltőkártyás tudtommal nem tud mínuszba menni. Nekem előfizetéses SIM-em van, szóval azzal nem próbálkozom.
De ha páran jelzik, hogy működik a dolog, akkor veszek egy feltöltőkártyát eldobhatósba. :D

(#34392) ujlakany1993 válasza hemaka (#34391) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Én telenoros előfizussal csinálom pár hónapja és működik. :R

(#34393) JLHFans válasza hemaka (#34391) üzenetére


JLHFans
tag

Jaja abba nem lehet, de azért nem akarom 5 ezerrel kiprobálni :D Pont az lenne a lényege hogy 5 ezer helyett csk mondjuk kettot von le nem ?

(#34394) crey válasza JLHFans (#34380) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudod azokat verném agyon szárazra vakart tevenyereggel, akik ARAM-on képesek azért dodgeolni, mert nem olyan champet kaptak, amit szeretnének, és senki nem cserél velük.

Lehet hogy te szívsz egy játékkal, én meg felcseszem az agyam, mire játékba kerülök.

Ez ugyanis nekem egy játék, kikapcsolódás, örömforrás. Ha valaki "arcoskodásból" dodgeol, azt nem hogy 5 percre, de egy órára tiltanám a játéktól.

Ha nem szereted a random usereket, akkor játsz barátokkal, vagy olanokkal, akik a friend listeden vannak. Ha meg nem akarsz velük, akkor szokj hozzá, hogy lesznek ügyesebb, és ügyetlenebb csapattársaid is.

No offense, nem bántani akartalak ezzel, de még a ragetrollokat is jobban elviselem (mute), mint azt, amikor végre már visszaszámolt, rolloltam, cseréltem, majd valami hülyegyerek úgy dönt, hogy alt+f4.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34395) D1Rect válasza crey (#34394) üzenetére


D1Rect
félisten

"Tudod azokat verném agyon szárazra vakart tevenyereggel, akik ARAM-on képesek azért dodgeolni, mert nem olyan champet kaptak, amit szeretnének, és senki nem cserél velük."

"Ez ugyanis nekem egy játék, kikapcsolódás, örömforrás."
Neki is, ha olyan hőst kap ami számára nem szórakoztató, akkor dodge-oljon.

(#34396) JLHFans válasza crey (#34394) üzenetére


JLHFans
tag

Félre ne érts, nem az ügyetlen csapattársakkal van bajom, hanem azokkal akik trollkodnak vagy direkt beválasztanak olyan lanere herot amilyen már van és még flamelenek is champ választás közben már.

(#34397) crey válasza D1Rect (#34395) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Persze, mindenképp. Vagy talán inkább menjen normálozni, vagy csináljon customöt, és akkor nem random lesz neki karakter sorsolva.

Az ARAM lényege ez, random karaktert kapsz. Ha nem tudod elviselni, akkor ne játsz ARAMot. Ha Dodgeolsz, akkor meg szívj érte. Tudod minden embernek a saját ideje a legfontosabb... ;)

JLHFans: ebben igazad van, de a trollokat meg egyszerűen reportolni kell, és tiltják őket. Nekünk is egy supportnak kinéző morgana három mp-el lock előtt váltott hogy Ő midre megy. idő sem volt champet és sumonner spellt választani.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34398) bucketb0b válasza JLHFans (#34396) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ezt meg nem lehet kiszűrni és a másik verzió lép életbe, hülyeség lenne ezt bevezetni, ráadásul reálisan belegondolva most ha innen írnátok nekik sokan szerinted mire mennétek? :D

(#34399) D1Rect válasza crey (#34397) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább olvasgatok még 1 percet, mint legyen egy fölös afk/troll/feeder.

(#34400) zeli válasza crey (#34394) üzenetére


zeli
aktív tag

Szóval te azon idegeskedsz, mert valaki más kidodgeol a játékból? :F
ARAM-on kb 3 másodperc múlva bedob egy másikba, nem értem mi a probléma ezzel.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.