Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19201) blg válasza Winchester95 (#19199) üzenetére


blg
senior tag

LG M2352D IPS-panellel. szerintem nem rossz, nekem is ilyen van. Persze nem ez a fő tv-m, ahhoz nagyon kicsi
itt egy teszt róla. mondjuk az IPS panelt pont nem ajánlják játékra a válaszidő miatt, de ezt a tesztben is olvashatod.

Van egy nagytestvére, az LG M2482D, az MVA paneles. arról itt egy teszt

[ Szerkesztve ]

(#19202) szabi081


szabi081
csendes tag

Sziasztok!

Samsung 46es6340 típusú tvről van valami infótok? Mi a véleményetek róla?

Köszönöm!

(#19203) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

102-107 cm-es LCD TV-ből milyet érdemes most venni ami FullHD-s és legalább 100Hz-es?
120k-t szánnék rá.
Köszi!
:R

(#19204) nightshadow válasza zsolthee (#19203) üzenetére


nightshadow
veterán

120k az nagyon kevés, a legolcsóbb 40"-es valódi 100Hz-es tévé a Samsung 40EH6030 [link] árak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19205) zsolthee válasza nightshadow (#19204) üzenetére


zsolthee
senior tag

Használtan láttam itt a ph-n egy régebbi LG 42" modellt 110k-ért. Igazából nem kell feltétlenül, hogy új legyen vagy LED-es világítással rendelkezzen.
A TruMotion 200Hz mekkora vakítás? Tényleg annyi vagy ott is van valami huncutság?

(#19206) nightshadow válasza zsolthee (#19205) üzenetére


nightshadow
veterán

Ott még a valós Hz-et adták meg, az MCI féle baromság később jött.

Idézet a geeks.hu 42SL9000-es tesztjéből:

"Az LG modellszámozása kissé megtévesztő lehet, az SL8000 és az SL9000 széria ugyanis csak annyiban rokon, hogy mindkettő a Borderless családba tartozik, de sem az elektronika, sem a panel, sem a háttérvilágítás nem egyezik. Nem mondhatjuk egyikre sem, hogy papíron jobb lenne a másiknál; az SL8000-res széria 200 Hz-es képmegjelenítésre képes, míg az SL9000-res széria, és így a 42SL9000 is LED-es háttérvilágítást, de csak 100 Hz-es elektronikát kapott."

[ Szerkesztve ]

(#19207) blakey válasza zsolthee (#19205) üzenetére


blakey
titán

Ha így látod leírva TruMotion 200Hz, akkor az valós.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19208) zsolthee válasza nightshadow (#19206) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ez királyság. :)) Egyeztettem a sráccal és úgy néz ki minden klappol. Még a konzolom is jó lesz hozzá :DD. Nagyon erős vásárlás szaga van a dolognak.
Köszönöm!

(#19207) blakey.
Köszi. Azt hittem már ez is valamiféle marketing szöveg ez is. Tehát akkor a True az True. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19209) san79sung válasza BBéci (#19197) üzenetére


san79sung
csendes tag

Értem én.Sajnos nincs asztali br lejátszom.Esetleg aki torrentezik leírná,hogy akkor milyen formátumba tőltsek le 3d filmet,vagy mire konvertáljam hogy a 3d tv-n élvezni tudjam a 3d filmet.Milyen formátumot érdemes letőlteni 3d nézésre,ha nincs asztali br lejátszóm és nem a gépről nézném hanem külső vinyóról vagy pendrive-ról.Előre is köcce.

(#19210) BBéci válasza san79sung (#19209) üzenetére


BBéci
titán

Nem br, hanem BD-játszó.
Mint említettem, 3D-képes médialejátszóval is tudsz nézni letöltött 3D Blu-ray filmeket. Már 20000 forintért beszerezhető.
Amiket a tévé le tud játszani, azok az SBS mkv-k, de felezik a felbontást, ezért a mélységérzet, a térhatás lényegesen kisebb, számomra élvezhetetlen. Inkább egy jó minőségű full HD változat, mint a butított mű 3D. Ráadásul a tévéd sem képes full HD 3D-re.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19211) san79sung válasza BBéci (#19210) üzenetére


san79sung
csendes tag

Szóval a samsung ue40eh6030 full hd led 3d tv-m nem képes erre,hát nem tudom...Na mindegy,csak annyit akartam tudni,hogy milyen formátumot tőltsek le.Azért köszi.

(#19212) Duree


Duree
veterán

Keresztkérdésem lenne hozzátok.Van valakinek tapasztalata esetleg vásárolt e a GT ELECTROCENTER kft-töl.Ugye nincs üzletük, tévét nem lehet megnézni,az ember házhozszállítja.Ami baj,hogy gyártói garancia nincs rá,az eladó vállal rá 6 hónapot,számlát persze nem ad.Viszon nagyon jó árai vannak,megéri vagy ráfaragok?Köszönöm elöre is a válaszokat

duree54

(#19213) nightshadow válasza Duree (#19212) üzenetére


nightshadow
veterán

Én biztos nem vennék ilyen tévét.

(#19214) ztibor válasza Duree (#19212) üzenetére


ztibor
senior tag

Ezt kis keresgélés után találtam, gondold át:

Max. az üzlet ad rá garanciát, de ha a "ingyenes országos kiszállítás"-sal hirdető embertől vennéd, azt messzire kerüld el. Azok a tv-k nem lopottak, viszont hasznát, sérültek, javítottak, újradobozoltak, újnak hirdetve. A vaterán tomielektro és samsung78 néven árul, az apróneten GT Electrocenter Kft néven. Az Expresszen 30-431-33-30 telefonszámon.
Egy szemét mocskos nepper, aki évek óta mások átveréséből él. Tőle egy túró-rudit sem vennék, nemhogy tv-t.
Ha mástól lenne a tv, akkor jól próbáld ki minden funkcióját, mert a garanciát nem biztos, hogy később tudod érvényesíteni.

(#19215) Duree válasza ztibor (#19214) üzenetére


Duree
veterán

Köszönöm a hasznos információt,elvetettem még a gondolatát is,hogy tőle vegyek valamit is.De vajon ha évek óta átveri az embereket,hogy hogy még szabadlábon van?Miért nem verte már valaki agyon?A vaterán vajon milyen lehet a minösítése?

duree54

(#19216) ztibor válasza Duree (#19215) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem tudok több információt, ezt is keresővel találtam, de az viszont biztos, hogyha valami gyanúsan olcsóbb mint a normál ár, akkor ott valami simli van. Persze lehet vele szerencséd, de a szívás mindig akkor kezdődik, amikor valami probléma adódik a készülékkel.

(#19217) Duree válasza ztibor (#19216) üzenetére


Duree
veterán

Én sem talátam semmit,azért tettem fel a kérdést hátha valaki üzletelt ezzel a "kíváló emberkével"

duree54

(#19218) szacsee válasza Szasz89 (#19195) üzenetére


szacsee
nagyúr

1:1 Pixel mapping nem működhet nálad.
Ezt próbáld ki. TV manualt nézd át, hátha ott is ír róla valamit, illetve NV controll panelnél is valahol kell lenni ilyen beállításnak. Ha PC-vel megvagy, akkor Xbox-nál is meg kell nézni, hogy az adott csati hogy van beállítva.

(#19219) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Új LCD-t szeretnék venni, ki mit ajánlana?

Feltételek:
-Legalább 47"-os méret (ekkora elég is, de ha egy mérettel nagyobb, hát üsse kavics).
- Hiperszuper képminőség.
- Minél vékonyabb képkeret. (Tényleg csak extra vékony jöhet szóba)
- Elsődleges felhasználási kör PC monitor lenne, legtöbbet BD film illetve játék menne rajta, néha egy kis net, sorozat, egyéb. Tv adás csak nagyon-nagyon ritkán.
- Mindegy milyen a hangszórója, van házimozi, mindegy milyen a kapcsolója, nem nyomogatom annyit, nem érdekel a belső média lejátszó meg a sok extra szolgáltatás.
-Nincs preferált márka stb., legjobb kellene a megadott keretből, ami 400-500e Ft maximum.

Dióhéjban pc-hez és filmezéshez keresek minél jobb képminőségű tv-t, vékony képkerettel, nagyot. :D

Köszönöm előre is!

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#19220) szacsee válasza Termi16 (#19219) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sok sikert a kereséshez!
Vékony keret miatt a Samu és LG felső kategóriája jön csak szóba gondolom... ezeknek pedig nem játékra kihegyezett TV-k, mert elég kövér input laggal rendelkeznek.
Hetek óta túrom a fórumot és 2 variációm van, igaz szerényebb anyagi keret áll csak rendelkezésemre ilyen célra.
1 . LCD:Sony EX720 ~ 21ms körüli input laggal, de ez nem felsőkategóriás készülék
LG LK 530 kifutott széria 100Hz-el 3D nélkül CCFL háttérvilágítással.
Samu D5000 utódja talán az EH 5000 kb 30ms input laggal....
2 Plazma TV: több kompromisszum, csak játékra használva HUD nélkül, vagy megszakításokkal, illetve NET felejtős. Input lagg jóformán nincs plazmáknál, viszont keret még van és elég vaskos a fenti két gyártóéhoz képest.
Fogyasztásban is alulmarad ez a technika, viszont filmnézésre a legjobb választás.

Monitornak veszel egy EX720-as Sony-t 40"-ost és netezhetsz is, mellé pedig egy Pana 50ST50-es plazmát. 500K betakarja és filmezni is tudsz és játszani, netezni is.
Vékony káva pedig inkább hátrány mint előny, csak sokan a design miatt majmolják. :D

[ Szerkesztve ]

(#19221) Termi16 válasza szacsee (#19220) üzenetére


Termi16
őstag

Köszi!

Plazma mindenképpen ki van zárva az eddigi infók alapján. Nem szeretnék azon agyalni, hogy ugyan mikor fog beégni, melyik játékban felejtettem bekapcsolva a hud-ot, vagy hogy mennyit netezzek egyhuzamban, hogy tutira ne legyen baja.

2 tv-t biztosan nem veszek, egyrészt nem fér el, a házimozi miatt ugyanott kell lennie a képnek a filmezés és a net/játék alatt is, másrészt meg az úgy túl nagy pazarlás lenne.

Másik, hogy azért a 3d-t már alapnak tartom, bár szándékosan nem írtam a feltételek közé, mert annyira azért nem izgat.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#19222) #75912448 válasza Termi16 (#19221) üzenetére


#75912448
törölt tag

Idén 2 típusért adnék 400k körüli összeget, egyik az LG 47LM760, másik a Sony KDL46HX850. Persze ha plazma valóban nem jöhet szóba, ezért az árért a túloldalon jobbat kapni.

(#19223) Termi16 válasza #75912448 (#19222) üzenetére


Termi16
őstag

Igazából pont ezt néztem ki én is.

Valaki esetleg nézegette már közelebbről, megfelelő anyaggal?

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#19224) BBéci válasza #75912448 (#19222) üzenetére


BBéci
titán

Az a Sonyt, normális boltokban bőven 500 fölött árulják. [link]
Nem lehet vitás, hogy mást és nagyobbat kell venni.

Monitornak mi a fenének kell 40 colos képátló? Szerintem még a 32 is túl nagy az átlagos 80 centis nézési távolsághoz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19225) junior11 válasza Termi16 (#19223) üzenetére


junior11
veterán

Nézd még meg a Panasonic WT50-et is. :)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19226) #75912448 válasza Termi16 (#19223) üzenetére


#75912448
törölt tag

Hiába mondanám, hogy igen, mivel ennyi pénzt készülsz elszórni, okvetlenül nézd meg őket te is. Teszteket találsz a neten dögivel, ráadásul nálad a pc-s felhasználás miatt input lag adatokat is keresgélni kéne. Egy biztos, képminőségre kevés jobbat találni idén. Jobban járnál, ha hagynád magad rábeszélni egy 50", vagy feletti plazmára :)

(#19224) BBéci

Monitornak mi a fenének kell 40 colos képátló?

Gondolom a játékok miatt, nagy kép, nagy élvezet.

[ Szerkesztve ]

(#19227) BBéci válasza junior11 (#19225) üzenetére


BBéci
titán

Kontrasztja, feketeszintje vacak, viszont orbitálisan drága. Gondolom azért tettél ki szmájlit.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19228) Termi16 válasza #75912448 (#19226) üzenetére


Termi16
őstag

Nézegettem pont ma egy MM-ban, de én arra gondoltam ,hogy valaki látta-e már otthoni körülmények között, tényleg hozza-e az elvárható szintet.

A Sony-s tippet köszönöm, szintén nézegettem őket, de azonos kategóriájú modell tőlük 50-100000Ft-tal drágább, mint a többi márka termékei általában, ezért elég gyorsan kihúztam a listáról. Aztán persze ki tudja, még nagyon az elején vagyok a dolgoknak, nézelődöm tovább.

Mivel a szobám nem túl nagy, és úgy van berendezve, hogy egy plussz monitort nem tudok betenni úgy,hogy a hangfalak is megfelelően legyenek elhelyezve a tv-hez meg a monitorhoz viszonyítva is, így a külön monitor kilőve, egyelőre.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#19229) junior11 válasza BBéci (#19227) üzenetére


junior11
veterán

Sejtettem vmi hasonlót, de állitólag nagyon jól sikerült tévé... Személyes tapasztalatom nincs vele, neked? :) A HX850 vagy az ES8000 szerinted jobb választás LCD terén?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19230) BBéci válasza Termi16 (#19228) üzenetére


BBéci
titán

Tévedésben vagy, mert a Sony HX850 az LG LM960 kategóriájába tartozik, tehát hibát követtél el, ha kihúztad a listáról. Hasonlítsd össze az áraikat!
Viszont a legnagyobb hiba az lenne, ha (megint) nem hallgatnál a hozzáértőbbek tanácsára.
Emlékezz a Jamo szettre, amit 11 hónap után lecseréltél.

(#19229) junior11
Panából csakis plazmát vennék. ES8000 még nem volt nálam.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19231) Termi16 válasza BBéci (#19230) üzenetére


Termi16
őstag

Nem gondolnám, hogy a Jamo szettel hibát követtem volna el! :)

Szeretek kísérletezgetni, gyakran cserélgetni a dolgaimat, ha megtehetem.
Azt a szettet újonnan 45000ft-ért vettem, és ennél semennyivel sem lett volna több pénzem a célra akkoriban. Később, amikor lett, akkor meg el tudtam adni 42000-ért, ahogy Te is írod, kb 1 év aktív használat után.

Nem tudom, de az a Sony TV majdnem 600000Ft volt a MM-ban, közelében nem volt más ennyiért, azért gondoltam, hogy felejtős.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#19232) #75912448 válasza Termi16 (#19228) üzenetére


#75912448
törölt tag

Otthoni körülmények között nem. A 760-as volt a kiszemelt, ám meglepően túlárazták induláskor, véleményem szerint ennyit nem szabad LCD technológiára költeni, legalábbis ekkora méretben biztosan nem. Ennek ellenére elméletben megéri a többletköltséget, mert látható különbség van képminőség terén mindkét típusnál az alattuk található sorozatnál.

Talán opció lehet a Sony KDL-46HX750, 5 év garival Sony szalonokban, erről viszont nem tudok semmit, nem is láttam.

(#19230) BBéci

Egyébként nekem a 760 sokkal jobban tetszik a 960-nál, nem csak ár/értékben, képminőség terén is.

(#19233) BBéci válasza #75912448 (#19232) üzenetére


BBéci
titán

Mesélj, miben találtad jobbnak?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19234) Zöldfülű8


Zöldfülű8
csendes tag

Sziasztok!
Most láttam, hogy egy akciós prospektusban a Samsung UE-40EH6030 árát 150k-ért. Ráadásul 4db 3D szemüveggel. :DD

Az interneten rákeresve találtam egy-két oldalt, ahol eléggé szidták ezt a tv-t, mert nehéz beállítani úgy, hogy a legjobb minőségű képet adja, no meg a 200Hz-es képfrissítést (200 Hz Clear Motion Rate) is megkérdőjelezték. :(

Szerintetek megéri a pénzét vagy van-e jobb, szép képű, kis fogyasztású 40'' körüli tv ebben az árban? Nightshadow ezt javasolta, de azért mielőtt megveszem, még érdekelne más véleménye is (bocsi nightshadow ;) )

[ Szerkesztve ]

(#19235) BBéci válasza Zöldfülű8 (#19234) üzenetére


BBéci
titán

Ha mindenáron ragaszkodsz az LCD-hez, annyit megér.
Nekem a feléért sem kellene.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19236) nightshadow


nightshadow
veterán

Sony KDL-46HX850 geeks.hu review: [link]

(#19237) nightshadow


nightshadow
veterán

Hátha valakit érdekel: A hdtvtest.co.uk letesztelte a Samsung ES5500-at, az LG LM620-at, és a Panasonic TX-L42E5-öt, s a gyengébb fekete ellenére (ami érthető, mert a Panasonic IPS panelt használ) a Panasonic az egyértelmű győztes.

Idézet a tesztből: „Panasonic has produced an LED LCD TV that is worthy of recommendation. They have listened to our feedback, and corrected the issues that plagued previous models. In comparison to the Samsung ES5500 and the LG LM620T we recently reviewed, the Viera TX-L42E5B is a clear winner in spite of the Samsung’s lower blacks and the LG’s 3D capability.”

Ez annyiban elgondolkodtató, hogy ebből a 47”-es méret jelenleg 200k: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19238) #88471552 válasza nightshadow (#19237) üzenetére


#88471552
törölt tag

Igen jó vételnek tűnik, várnám tulajok hozzászólását.

(#19239) szacsee


szacsee
nagyúr

Másnál is előfordult már, hogy öregedő LCD TV-je ghostolni kezdett?
Gondolok itt arra, hogy pl új korában statikus tartalom után nem volt látható "beégés", viszont idővel pl fél óra böngészés után szürkés / sötét hátterű mozgóképnél látszik a beégett asztal háttere, ikonjai. Öcsém gépe TV-vel van összekötve (Samu LCD 2006 körüli). Az asztal max fél órán keresztül volt a háttérben, kis ablakban böngészett és utána ez az állapot látszódik, mint ami a linken látható. Szerintem minimum fél óra dinamikus tartalom még kell, hogy eltünjön, de érdekes, hogy "fárad" a panel. Tapasztalatokat várom és köszönöm!
Ha jól sejtem és nem nagyon változott a panelek felépítése, akkor PC használatkor, netezéskor kb 5-6 év és mehet a TV only retekklubb és múvi üzemmódba?

(#19240) Zöldfülű8 válasza BBéci (#19235) üzenetére


Zöldfülű8
csendes tag

Béci, köszönöm a választ.
Te akkor milyen tv-t javasolnál 150k körüli árban, szép képpel és kis áramfogyasztással? :F A képátló lehet kicsit kisebb is mint 40''.

(#19241) szacsee


szacsee
nagyúr

Csináltam egy kis tesztet.
Öcsém gépére kötött LCD TV-vel (2006-2007 körül vett Samsung, ha jól emlékszem LE26S71B)
A háttérkép:

15 percig hagytam az asztalt, mert elvileg ennyi ideig mindenki mimimum netezik, használja a játékokban a hudot és egyéb dolgok, amitől ghost keletkezhet.
kb 15 perc után váltottam TV műsorra és ez a kép fogadott:

A műsort kicsit még néztem, és kb 5-10 perc után újabb csatornákat kerestem, a set-top box menüje ekkor így nézett ki:

Találtam egy olyan műsort, ahol tényleg zavaró a ghost, erről egy kép:
(a műsor fekete-fehér, így a pirosas színárnyalat mind szellemkép)

Egy ideig néztem ezt a műsort is, majd kb a TV adásokra váltás után negyed órával a digi menüje így nézett ki még mindig:

Kb fél óra kell, hogy ne legyen nézési távolságról zavaró a dolog sajnos.
Ahol nagyon zavaró tud lenni, az a gyors kameramozgás (környezetből egyből kiemeli a szem a szellemképet), illetve a szürkés tónusú színekkel bővelkedő műsoranyag, ami lehet pl barna is, csak ne legyen túl világos, vagy sötét. Érdekes módon teljesen világos és teljesen sötét háttérnél nem látni..
Nálatok is van hasolnó jelenség öregebb LCD TV-nél?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#19242) anrab válasza BBéci (#19235) üzenetére


anrab
addikt

szia BBéci!
megtudnád mondani hogy mi a külömbség a pfl 7956k/02
pfl 7956h/12
pfl 7956t
készülékek között? előre is köszi!
nálunk H-t kapni de én a K/02-őt tudnám olcsón megszerezni az amazon.de shop-ból.

(#19243) blakey válasza szacsee (#19241) üzenetére


blakey
titán

Nekem van egy 6 éves lcd-m, de semmi „panelfáradás”. Lehet, hogy valami elektronika adta meg magát, de benne van az is, hogy a panel ennyit bírt, ennél többet kell bírjon.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19244) nightshadow válasza blakey (#19243) üzenetére


nightshadow
veterán

Lehet, hogy CMO paneles, akkoriban azok voltak a leggyengébbek.

(#19245) blakey válasza nightshadow (#19244) üzenetére


blakey
titán

Lehet. Szerintem ez hamarosan kuka lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19246) nightshadow válasza szacsee (#19241) üzenetére


nightshadow
veterán

Elvileg a tévé hátulján kell lennie egy ilyen matricának:

A bekarikázott betű utal a panel gyártójára:

- S Samsung
- A AUO
- C CMO

Ez egyben a panelek minőségének is a sorrendje.

(#19247) Catman


Catman
aktív tag

Sziasztok, szerintetek a panasonic tx-l32e5 milyen lehet az lg 32ls5600-hoz kepest? (kepminoseg, medialejatszas, szolgaltatasok teren) Eddig az lg volt a befuto, de elolvastam a lenti panasonic testet, es az se tunik rossznak, arban ugyanaz a ketto. Mondjuk az edigitalon van egy vevoi ertekeles a panasonicrol, ami nem tul pozitiv. Szerintetek azert erdemes lenne valahol megneznem eloben?

(#19248) nightshadow válasza Catman (#19247) üzenetére


nightshadow
veterán

Ezt olvastad már? [link]

A hdtvtest szerint jobb ez a tévé az LG LM620-nál. Az általad kinézet 32LS5600 az LM620-nál is gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#19249) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Sziasztok!

Milyen LED-es TV ajánlott PC-s játékra és netezésre is jelenleg, minél kevesebb input laggal?
max 110 cm-es (44 col) TV férne el a kiszemelt helyen, 36 colnál kisebbet nem szeretnék, és a monitor is megszűnne, sokat menne a PC a TV-n. 3D-re nincs szükségem, régebbi szériák is jöhetnek.

A LED háttérvilágítás sem lényeg, gondolom ekkora méretnél is 30-40W-tal fogyaszt kevesebbet a "hagyományos megvilágításúnál", és mindegyiket oldalról világítják meg általában a gyártók a káva mögött, nem hátulról..

Jelenleg Samsung T220 monitorom van, elvileg 2ms, szóval kellene a gyors képfrissítés.

Ár max 160eFt

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#19250) Sami22


Sami22
aktív tag

Philips 42PFL5405H-ezt még lehet kapni valahol, vagy csak én nem találom? Egy éves hozzászólásokban ajánlották játékra.

nightshadow: Megtaláltam a kb. egy éves hozzászólásodat, melyben input lag alapján ajánlottál egy nagy csomó tvt. Kissé megkésve köszönöm :D Nincs véletlenül egy napra kész listád?

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.