Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19351) nightshadow válasza bul07 (#19350) üzenetére


nightshadow
veterán

Mivel a típusszám megegyezik, szerintem igen.

(#19352) BBéci válasza StLui (#19347) üzenetére


BBéci
titán

De legalább a noti kijelzőjét rendszeresen kalibrálom, a családi fényképekhez megfelel. Sőt az AVO-ra kikerülő fotók megtekintésére is alkalmas.

(#19346) Daffni2
Még mindig azt állítom, az átlagos 32 colos tévék nem jó alternatívái egy monitornak.
Egyrészt a tévék 40 colnál kezdődnek, másrészt az öszvér megoldások sosem jók, olyanok, mint a négyévszakos autógumi. Ezt azoktól tudom, akik túl vannak sok próbálkozáson és tapasztalatból beszélnek.
Monitornak egy 22-23 colos középkategóriást (50-60e Ft) célszerű tartani, 70-80 centiről nézve nem kell nagyobb, TV-nek meg a nézési távolságnak megfelelő, optimális méretű plazmatévét kell választani.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19353) Jégtörő


Jégtörő
aktív tag

lg 37LM620S ről mi a véleményetek?
úgy néz ki erre cserélik a 32ex700 at

(#19354) BBéci válasza Jégtörő (#19353) üzenetére


BBéci
titán

Szódával elmegy, de inkább Sonyt választanék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19355) nightshadow válasza Jégtörő (#19353) üzenetére


nightshadow
veterán

A 32EX700 valódi 100Hz-es tévé, az LM620-ról pedig megy a vita, hogy valódi-e vagy nem. Egy teszt szerint nem.

[ Szerkesztve ]

(#19356) BBéci válasza nightshadow (#19355) üzenetére


BBéci
titán

Nem tudtam kideríteni, mert szerencsére plazmát kaptam eldzsíéktől, nem a 620-ast. :DD

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19357) Jégtörő válasza BBéci (#19354) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

37" és sony nem jó
nekem 400 hz nak mondták

[ Szerkesztve ]

(#19358) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! LG 42LH2000 tv esetében megoldható, hogy DVB-T adás nézésekor a TV 5V-ot adjon az antenna kábelre? Ezt szeretném rákötni, de nem működik vele. A menüben van egy antennaerősítő ki-be funció, de azzal sem oké!
Esetleg a szervizmenüben turkálva rá lehet bírni a TV-t erre az 5 V-ra?

(#19359) Daffni2 válasza BBéci (#19352) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem egyedül maradnál az állításoddal.Saját tapasztalatom is az, hogy egy TN paneles monitor 22-24" méretben köszönő viszonyban sincs egy 32" TV /amik már ebben a méretben többnyire jobbféle panellel vannak/ nyújtotta élménnyel.

1-1.5 méterről nézem a TV monitoromat és igen nagy élmény hogy akár két-három részre is nyugodtan oszthatom a "képernyőt" egymás mellett 2 dokumentumot is szerkeszhetek, vagy Én pld terminálon dolgozom és közben a saját gépemről is kell nétnem-másolnom dokumentumból stb.
A játék élményről már nem is szólva.

Nézz csak át az LCD TV monitorként topikba, de ott azért ne mondj olyat, hogy nem jó mert hamar lehurrognának tömegesen.

Aki átállt nem bánja és nem adná alább.

"Aki ad,az nyer"

(#19360) BBéci válasza Daffni2 (#19359) üzenetére


BBéci
titán

Egyrészt nem TN paneles monitorra gondoltam, azok szóba sem jöhetnek, másrészt a másfél méteres nézési távolság nálam valahogy nem összeegyeztethető az íróasztallal.
Játékhoz nem tudok szólni, tévén, monitoron soha nem szoktam, de akik nagy játékosok, azok szeretik a hatalmas képméretet, nem elégszenek meg 82 centivel.
A többiben bizonyára igazad van.
Azt viszont el kellene ismerned, hogy tévének pici a 32 colos méret. Egy átlagos szobában (nem szülők lakásában lévő gyerekszobára gondolok) az ülőgarnitúra nagyjából 3-4 méterre szokott lenni a tévétől, oda meg simán elkél egy 55 colos.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19361) Daffni2 válasza BBéci (#19360) üzenetére


Daffni2
addikt

Azt viszont el kellene ismerned, hogy tévének pici a 32 colos méret

TV nézésre bizony nem elég, nem is használom arra.

"Aki ad,az nyer"

(#19362) Jégtörő válasza BBéci (#19354) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Nagyon elkeseredtem, amit írtál, én is sonyt szerettem volna csak az még drágább lett volna és csak 32", lg 37 és van benne satelite tuner is.
Nagy hülyeséget csináltam, hogy nem a kisebb, de drágább hx750 et választottam?
Meg, hogy a sony már olcsó taiwani paneleket használ, nem sharpot, azért hagytam magam, sharp meg nem lett volna, pedig talán azzal jártam volna legjobban, csak nagyobb, és nekem nincs több helyem. :F :F :F :F :F :F

(#19363) BBéci válasza Jégtörő (#19362) üzenetére


BBéci
titán

Ne keseredj el, semmi okod nincs rá, árához képest cseppet sem rossz tévé az LM620.
Az igazi hiba az lett volna, ha 32 colost választasz, bármilyen a képminősége.
Azt honnan vetted, hogy olcsó tajvani paneleket tesznek a Sony tévékbe?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19364) junior11 válasza Jégtörő (#19362) üzenetére


junior11
veterán

A Sony a 37" tévékben van taiwani, kínai panel (ahogy a Samunak is), 40" és felett állitólag PVA a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19365) Jégtörő válasza BBéci (#19363) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Valamelyik külföldi tv-kel foglalkozó oldalon olvastam, hogy, a samsung paneleket el fogja hagyni, és Chimei Innolux inulux panelt tesz majd mindenhova, lehet, hogy csak a jövő évi modellekbe, de nem tudom.
Túl drága nekik már a samsung panel is. Sharpot meg már 2-3 éve nem használ szintén az ára miatt, sajnos csúszik lefele a sony.
Én azt nem értem, hogy az ember vesz egy szekrénysort, miért nem lehetett normális tv állványrésszel legyártatni, pedig most vettem 3 éve, és akkor már nagy tv voltak.
87,5 centi széles a tv állvány. Pedig jó lenne ha egy 40 sharp befért volna.

(#19366) BBéci válasza Jégtörő (#19365) üzenetére


BBéci
titán

A Sonynak a Samsunggal közös panelgyára(i) volt(ak), ami(k)ből kiszálltak, de azt téves információnak vélem, hogy csak olcsó tajvani paneleket használnak. Talán a 37 colosokra igaz, de a nagyobbakra biztosan nem.
Azt nem értem, miért kell szekrénysort venni, pláne abba tenni tévét. 1986-ban egyik haverom által gyártott rézkeretes, üveglapos állványra tettem a tévét, akkor még 51 centis Videotont. Azóta sem jutott eszembe szekrénybe tévét tenni, nincs is olyan bútorom. Könyvespolc (2000 férőhelyes), ülőgarnitúra és hifiállvány, ezek vannak a nappalimban.
Viszont amikor 2003-ban a mostani házamat terveztem, a két ablak között csak akkora falfelületet hagytam a tévének, amire egy 46 colos fér el. Szerencsére ez egy kihúzható konzollal orvosolható.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19367) Jégtörő válasza BBéci (#19366) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Ez egy hálószoba, a ruhákat tartani kell valahol.
Ne úgy képzeld el hogy zárt, hanem van magas szekrény mellette tv állvány, utána már csak félmagas, csak a tv állvány még ennél is alacsonyabb.
Nappaliba nekem is elfér a 107 es is, de ott is csak 82 van, akkor az volt a viszonylag megfizethető.

[ Szerkesztve ]

(#19368) BBéci válasza Jégtörő (#19367) üzenetére


BBéci
titán

Így már értem, bár nálam a hálószobában nincs és nem is lesz tévé, ellenkezik az elveimmel. Az ággyal szembeni fal üres, (sajnos) ott elférne egy 65 colos is.
Amikor kettőt kapok tesztelésre, akkor sem viszem oda az egyiket, inkább a nappaliba a kanapé mögé pakolom a használaton kívülit.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19369) torma1981 válasza BBéci (#19368) üzenetére


torma1981
veterán

A hálóba nem is való tv. Arra ott van a nappali. :)

(#19370) BBéci válasza torma1981 (#19369) üzenetére


BBéci
titán

Az ágyból tévézés gondolatától kiráz a hideg. Olvasni szoktam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19371) torma1981 válasza BBéci (#19370) üzenetére


torma1981
veterán

Meg nem csak az. Nem illik oda. Nem véletlen mondják, hogy próbáljuk minimalizálni az elektromos készülékeket a hálóba. Én sokkal jobban alszom hogy nincs ott. Egy darabig volt amíg átalakítás volt nálunk. Jóbb így.

(#19372) BBéci válasza torma1981 (#19371) üzenetére


BBéci
titán

Itt jön képbe a Feng Shui, ami nem hülyeség.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19373) Jégtörő válasza BBéci (#19372) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Nekem nincs bajom, a műszaki dolgokkal a halóban, csak a növényekkel.
Számítógép, hifi minden itt van. Itt nem zavar másokat.

[ Szerkesztve ]

(#19374) BBéci válasza Jégtörő (#19373) üzenetére


BBéci
titán

Hálószobában számítógép? :Y Ugye viccelsz? :F

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19375) HornedReaper válasza BBéci (#19374) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nálunk is van egy PC a hálóban, de csak néha megy rajta 1-1 film :)
Mert hogy TV a falon a sarokban és alatta monitor is van :P

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#19376) anrab válasza BBéci (#19374) üzenetére


anrab
addikt

a nappalin kívül ami egybe van a konyhával még van két szobám. itt van minden és itt is alszom. :D
ha megjön a philips cinema 21:9, beköltözöm a hálóba és ott leszek mindig. igaz az is 24 négyzetméter. :D
már amikor nem melózom. az meg elég kevés idő.

[ Szerkesztve ]

(#19377) BBéci válasza HornedReaper (#19375) üzenetére


BBéci
titán

Nesze neked Feng Shui.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19378) HornedReaper válasza BBéci (#19377) üzenetére


HornedReaper
senior tag

56nm-es lakásban még a bicajom is fent van :(

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#19379) alázógyík válasza BBéci (#19377) üzenetére


alázógyík
őstag

Az emberek nagy részének van elég sok motyója a hálószobájában.
Nincs rá lehetősége, hogy minden mást a nappaliba, ne adj isten a konyhába, előszobába rakjon.
Pont most olvastam, hogy a lakosság 80%-a lakik 2 szobás ill. alatti lakásban.

[ Szerkesztve ]

(#19380) BBéci válasza alázógyík (#19379) üzenetére


BBéci
titán

Többek között azért nem volt soha asztali PC-m, mert sok helyet foglal. Egy notebookot lehet használni az ebédlőasztalon és a nappaliban is. Sosem éltem, laktam hatalmas kégliben, a mostani a legnagyobb, 80 négyzetméteres. Az előző 64 volt és kétszobás, ott sem volt semmilyen elektronikai eszköz a hálóban. :N
Milyen motyót szoktak még hálószobában tartani?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19381) HornedReaper válasza BBéci (#19380) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Még amikor szülőknél laktam, ott volt a wifi router is a pici szobámban. Meg persze 5 nagy hangfal a falakon (1 szekrényen, egy a PC mellett az íróasztal alatt), és egy rakat csetresz a szekrény könnyen elérhető, látható polcain is :)
Ja, meg bukósisakok is ott voltak / vannak + bennük motoros kesztyűk, és pár nagyobb doboz, pl. krosszcsizma doboza a szekrény tetején, tele cuccokkal..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#19382) BBéci válasza HornedReaper (#19381) üzenetére


BBéci
titán

Gyerekszoba az más kategória.
Amikor a szüleimmel éltem, egy Panasonic minihifi és egy TV volt a szobámban, mint műszaki cikk. Viszont, amikor nem voltam otthon, olyan rendet tettem, hogy aki benézett, azt hihette volna, nem lakik ott senki. Soha, semmit nem hagytam elöl, mindennek volt helye a szekrényekben, gardróbban. Ja, 69 négyzetméteres panellakás. Ezt a szokásomat a mai napig megőriztem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19383) 2ning válasza BBéci (#19380) üzenetére


2ning
tag

Sokan nem értik meg a többséget, mert más körülmények között élnek. Ahogy előttem is írták a többség 45-55 négyzetméteren él, de nem KETTEN ! Vagyis 2 felnőtt, 1-3 gyerek. Tehát hálónappalidolgozószoba egyben. Egy szobában ágy, tv, pc, könyvespolc,szobabicikli stb stb. Igen, ágyból nézek tévét, tv a szekrénysorban "mert a ruháknak is el kell férni" Padlás, pince ugye nincs. Ebből az okból kifolyólag max 47" ami befér egy 90cm-es széles elemekből álló olcsó szekrénysorba.
Feng sui XDDD. Ha beírom a keresőbe: feng sui szoba, akkora szobáról jönnek képek mint a lakásunk 70% vagy feletti, kivétel ha csak hálószoba.
Na, ezért választ az emberek többsége 32-40"-ig. És kényszerűségből szarik a nézési távolságokra. :))

(#19384) Jégtörő válasza 2ning (#19383) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Egyetértek veled, végül is, ez a szobát is lehet egy dolgozószobának tekinteni ahol van egy ágy berakva.
Nagyon eltávolodtunk az lcd tévéktől.

(#19385) BBéci válasza 2ning (#19383) üzenetére


BBéci
titán

Mindent megértek, de másként gondolkozom, más az értékrendem, ami nem baj, így szép, kerek a világ. Félre ne érts, nem vet fel a pénz, inkább az ellenkezője igaz.

(#19384) Jégtörő
Csak picit kanyarodtunk el, mert az LCD tévék optimális elhelyezése a téma. :K
Szerencsére van külön dolgozószobám, ami azért fontos, mert itthon dolgozom. De TV nincs benne, csak laptop.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19386) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Már a TV saját topikjában is kérdeztem, de sajna szinte senki sem jár arra.
A véleményeteket kérdezném erről a Philips 42PFL4307H készülékről.

Most 195000 Ft-ért tudnám megvenni, megéri-e az árát? Sajna itt vidéken nem a legjobb a kínálat, nekem ez bejönne ha nem tudtok ennyiért jobbat, vagy legalább ilyet tudású és felszereltségű készüléket olcsóbban.

Kellene a 3D ( gyerekek ragaszkodnak hozzá) min. 4 szemüveg és legalább ennyi csatlakozó jó lenne.

A segítséget előre is köszönöm. :R

(#19387) gabesz961


gabesz961
csendes tag

Sziasztok!
Ma megnéztem az MM-ben élőben a SONY KDL32EX720 televíziót ami tetszett viszont volt még két majdnem ilyen tudású tv az LGLS570S éa a SAMSUNG UE32ES6100 amik szintén tetszettek. Melyiket vegyem, a 3D-re nincs szükségem? A Samu megéri a 20 ezer pluszt a másik kettővel szemben, vagy minőségre egykutya mindhárom? Az LG-től félek, lehet hogy alaptalanul?

(#19388) BBéci válasza smiti (#19386) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem az a tévé sem full HD 3D-ben. 200 Hz PMR.
Azt is tudnod kell, hogy a 42 colos képátló ideális nézési távolsága 1,5-1,6 méter, oda hogyan fér el 4 ember, mégha gyerek is?
Amúgy elképzelhető, hogy jó vétel, még nem találkoztam vele.

(#19387) gabesz961
Ha a látott képminőség alapján nem tudsz választani, akkor a legolcsóbbat vedd. Vagy számold ki: ec-pec-ki-me-hecc! :D

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19389) gabesz961 válasza BBéci (#19388) üzenetére


gabesz961
csendes tag

Lehet igazad van, szarakodok itt a választással ahelyett hogy megvenném amelyik tetszik. Lehet minőségben sem sok különbség van közöttük csak Én gondolom úgy.

(#19390) smiti válasza BBéci (#19388) üzenetére


smiti
addikt

És ez mit jelent a gyakorlatban? Nem jó a képminőség, elmosódott? Vagy hogyan jelentkezik ennek a hátránya?
A mostani 32"-es CRT Panasonicot is ~ 230cm-ről nézzük és nincs vele baj. Ahhoz képest azért előrelépésnek érzem a 42"-t.
De ha ez nem ajánlott akkor mit érdemes ebben az árkategóriában? :B

(#19391) Jégtörő válasza gabesz961 (#19389) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Az viszont gondold át hol veszed MM nagyon drága hely.
smiti
Nem csak, akkor látod a nagyobb felbontású panel különbségét, ha messziről nézed akkor mindegy, hogy mekkora a felbontás, közelről viszont látszik, hogy a nagyobb jóval szebb.

(#19392) gabesz961 válasza Jégtörő (#19391) üzenetére


gabesz961
csendes tag

Nem az MM-ben veszem ott az LG 139rugó, a neten rendes garanciával 120.

(#19393) Jégtörő válasza gabesz961 (#19392) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

MM arra nagyon jó, hogy lásd a készülékeket működés közben, de megvenni nem szabad mert nagyon drága, ritka, ha nagy akció van.

[ Szerkesztve ]

(#19394) BBéci válasza smiti (#19390) üzenetére


BBéci
titán

A CRT nem jó összehasonlításnak, mert a felbontása töredéke a full HD-nak, ha közelebbről nézed, látod a pixeleket. Másrészt a villogása rontja a szemet, azért nem ajánlott közelről nézni.
Ahhoz képest valóban előrelépés, de mi a nyavalyának veszel full HD tévét, ha a nagyfelbontásból nem érzékelsz semmit? Az emberi szem fellbontóképessége véges.
Itt a táblázat és a magyarázat a nézési távolságokról.

Ha a 3D nem full HD, a ferde vonalak, élek recések és nincsenek benne apró részletek, amitől élethű egy kép, vagy film.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19395) StLui válasza BBéci (#19385) üzenetére


StLui
veterán

És a külön dolgozószobába nem fér be egy monitor, hanem egy kényszermegoldásos ócska noti képernyővel kínzod magad fényképnézegetésre. Ez elég érdekes egy magát rendkívül igényesnek beállító embertől. Azért ennyit már csak megérne a notihoz csatolva: mint ez persze tudom, te csak a 300-1000eFt közöttieket veszed "emberszámba".
mindezt csak azért hozom fel mert hihetetlennek tartom, hogy naphosszat arról szóljanak a hozzászólások, hogy milyen szánalmas valaki, ha :
a: szekrénysort merészel rakni a nappaliba
b: hálószobába rak műszaki cikket
c: nem veszi figyelembe a feng shui-t
holott itt arról kéne beszélni, ha valaki tv-re kér ajánlatot akkor milyen lehetőségei vannak, és nem kérdőre vonni miért tesz szekrénysort a nappaliba, vagy tv-t a hálóba. Mindezt ráadásul hihetetlen lekezelő stílusba. Ilyennel még semelyik topicban nem találkoztam ezt, és a plazma topicot kivéve.
Természetesen nem egyedül rád gondolok itt. És igen, amikor így leoltotok valaikt a fennt leírtakért, az szerintem ugyanolyan személyeskedés mint leh..lyézni valakit.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#19396) nightshadow válasza smiti (#19386) üzenetére


nightshadow
veterán

Van eggyel magasabb kategóriájú Philips, a 40PFL5507 [link] árak: [link] Ez már 3D-ben is Full HD, viszont kb. 10k a szemüvegnek darabja [link], amit külön kell megvenni. teszt: [link]

(#19397) BBéci válasza StLui (#19395) üzenetére


BBéci
titán

Sokadik alkalommal kötsz belém, igazán megunhatnád, mert nekem kezd elegem lenni a személyeskedéseidből!
Senkit nem neveztem, minősítettem szánalmasnak és a stílusomban sem volt semmi lekezelő. Veled van baj, ha úgy érezted, ezért azt javaslom, kezeltesd magad.
Soha nem állítottam magamról, hogy rendkívül igényes vagyok.
Kellemes eszmecserét folytattunk, nem vesztünk össze, mindenki szerényen leírta a véleményét. Mivel a szekrénysor gátja, akadálya a kívánt méretű tévé elhelyezésének, igenis a topic témájához tartozik.
Egy 225000 forintos HP Pavilion talán nem ócska noti, jó lenne, ha a saját készülékeidet becsmérelnéd, nem másét, amihez semmi közöd!
Azért nincs külön monitorom, amiért asztali PC-m. Utálom, gyűlölöm.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#19398) StLui válasza BBéci (#19397) üzenetére


StLui
veterán

Haha, erre már csak ennyi.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#19399) Peat;)


Peat;)
veterán

Melyik a legolcsóbb 3d-s lcd tv most, amihez már szemüveget is adnak? 40-42-es méretben? Már lecsökkentek az árak annyira hogy nincs nagy különbség a hagyományoshoz képest? (mielőtt elkezdődne, nem nekem kell a 3d :) )

(#19400) Jégtörő válasza StLui (#19395) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

tévedsz a legrosszabb a milyen monitort vegyek topik, annál lekezelőbb nincs. ha kérsz segítséget, egy összegbe és méretbe, akkor aztondjak köss kompromisszumot vegyél kisebbet, mert csak az a jó, hiába kell neked nagyobb ennyi pénzért vegyél kicsi dellt, hiába mondtad, hogy nagyobb kell.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.