Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18701) BBéci válasza neooen (#18700) üzenetére


BBéci
titán

A B szériás Samsungok sem kezelték a DTS-t, szidtam is őket emiatt rendesen.
Aztán rájöttem, DTS-sel sem érnek sokat a beépített lejátszók számomra büntetéssel felér, ha azt kell tesztelni. Erre csak akkor jöttem rá, amikor kipróbáltam egy Dunét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18702) #03969024 válasza neooen (#18700) üzenetére


#03969024
törölt tag

Nekem egy 47LD750-es van, én nem merném állítani, hogy "DTS-en kívül szinte mindent megeszik."

(#18701) BBéci Ez a tuti!

[ Szerkesztve ]

(#18703) neooen


neooen
aktív tag

Nekem eddig minden .mkv-t vitt. Ez nem volt még valami sok, mert csak néhány napja vagyok rajta jobban a témán. Ez kb 10-15 filmet jelent. Amin a legjobban meglepődtem, az egy 13 gigás 1080i-s teniszmeccs volt. Semmi szakadás, gyönyörűen vitte. A filmeknél meg gondolom az is számít, hogy ki hogyan kódolta őket.

szerk.: Linkelhetnétek valamilyen videót, amit nektek nem evett meg, csak kíváncsiságból...

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18704) neooen


neooen
aktív tag

Várhatóan, viszonylag rövid időn belül (max néhány év), minden tv 3D-s lesz?! Egyáltalán nem mozgat a téma, de most már egy egy műszaki cikkes szórólapon több a 3D-s, mint a sima.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18705) -HajTömeg- válasza BBéci (#18699) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ja,nem a storydhoz kapcsolódva írtam,csak kiváncsi lennék mi a véleményed a led tévék képminőségéről.
PL ez milyen vételnek számít szerinted?

Alias: Júzer error

(#18706) g@bo válasza BBéci (#18684) üzenetére


g@bo
nagyúr

2-3 méter, ahonnan sasolnánk, már megrendeltem, elég kellemetlen visszamondani bár nem értem, miért nincs szinte semmi raktáron, hogy megnézd...

szóval maradhat a 32eh5000 vagy inkább a sony, esetleg a 5300 nak jobbak a cuccai?

(#18707) BBéci válasza -HajTömeg- (#18705) üzenetére


BBéci
titán

A Samsung 5-ös szériát (B-C-D) régebben sem kedveltem és nem is ajánlottam senkinek, aki jó képminőségre vágyik. Ez nem változott, de ha nincs több pénz és az illető ragaszkodik az LCD-hez, akkor mit mondhatnék?
Ez a Sonyra is vonatkozik, azokat is a 7xx-től tartom jónak. Véleményem szerint az elfogadható, megfizethető áron kapható LCD tévék képminősége össze sem hasonlítható az ugyanannyiba kerülő plazmákéval.
A legutóbb tesztelt LM960 és a HX850 nagyon tetszettek, de legfeljebb a feléért lennének jó vételek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18708) alázógyík válasza BBéci (#18707) üzenetére


alázógyík
őstag

A Tesco most a JVC LED-es tévéket nyomatja rendesen itt nálunk. 79K a 32"-es.
Milyenek lehetnek ezek? 1et se láttam bekapcsolva.

(#18709) BBéci válasza alázógyík (#18708) üzenetére


BBéci
titán

Én sem láttam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18710) nightshadow válasza neooen (#18697) üzenetére


nightshadow
veterán

Visszaolvasgattam, hogy én tájékozódtam-e nagyon rosszul, vagy tényleg nem nagyon van rá felhívva az emberek figyelme, hogy egyes LG LCD tv-k (gondolom más gyártmánynál is van ilyen) nem játsszák le a DTS hangot, ha pendrive-ról vagy vinyóról akar az ember filmet nézni.

Pedig itt is számtalanszor le lett írva.

(#18711) g@bo válasza g@bo (#18706) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link] ez a samsung 32eh5000 helyett urak?
+30 papir, megéri e? ok, 81 cm......... :U

(#18712) alázógyík válasza BBéci (#18709) üzenetére


alázógyík
őstag

EZ az a csoda. :D

(#18713) alázógyík válasza g@bo (#18711) üzenetére


alázógyík
őstag

Én biztos nem fizetnék rá +30K-t. Pláne, hogy szintén 32"-es...

(#18714) BBéci válasza alázógyík (#18713) üzenetére


BBéci
titán

Erről beszéltem. 32 colos egérmozi, 134000 forintért egy sufniboltból származó szürkeimportos tévéért, vicc. Ennyiért két hónapja 42 colos S30 plazmát lehetett kapni, hivatalos hazai garanciával.
Egyébként ha már LCD TV akkor Sony és az EX720 eléggé rendben van, viszont tavalyi modell.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18715) alázógyík válasza BBéci (#18714) üzenetére


alázógyík
őstag

Nálunk is bezárt egy electro akármi bolt, ami szintén 1 év garral adott minden motyót. Nem is értettem, miért is vett ott valaki bármilyen drágább tv-t is? Mert megkapta 5-6K-val, véletlenül 10K olcsóbban? Nem ér annyit a rövid gar.....

Mondjuk én a hálóba fogok venni valami kisebb LCD-t, de oda se férne be nagyobb. Meg nem is lenne messziről nézve.

(#18716) BBéci válasza alázógyík (#18715) üzenetére


BBéci
titán

Nem az egy évvel van csak baj, hanem a bolt intézi, vagy mekkmesterrel buheráltatja, vagy külföldön javíttatják.

Egy ismerősömnél a hálóban és a két gyerekszobában 42 centis Pana plazmák vannak a falon, kihajtható konzolon, két másiknál 50 colosak. Ha az ággyal szemben teszed a falra, akkor minimum 2,2 m a nézési távolság, amihez 46-osnál kisebbet nem vennék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18717) g@bo válasza BBéci (#18714) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, egymás mellett nézegettem a 80 és 102 centit.... bakker, van difi.

de most 80 asra van pénz, és tulajdonképpen a szobába elég.

szóval 30 papir a sonyra, vagy felejtő és samu eh5000? :B

tudom, van az eh5000 ből 102 cm is, ami 130k, de még mindig 50hz, 100hz tv innen megint 20-30+ papir...[link]

alázógyik, sony 100hz, meg egy csomó hangzatos ficsőr, internet is. bár utóbbi nekem nem kő. :F

[ Szerkesztve ]

(#18718) #03969024 válasza g@bo (#18717) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha már 5000-es, akkor miért nem jó a tavalyi, sokkal olcsóbban? Ha zavar az 50 Hz, akkor meg belépő plazma. Viszont látatlanban TV-t rendelni nagy könnyelműség!

(#18719) nightshadow válasza g@bo (#18717) üzenetére


nightshadow
veterán

A #18676-os hozzászólásodban a linkelt áruház szerint szinte egy árban van a 42LK530 a 32EX720-al, mindkettő 100Hz-es. Ez esetben én az LG-t venném, az EH5000-et pedig biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#18720) g@bo válasza #03969024 (#18718) üzenetére


g@bo
nagyúr

bementem megnéztem, kiállitási darabot tukmálta, kértem újat.
ma meglestem mediaban, hát.... se a sony se a samu ezen az árszinten nem egy ordasokés cucc.
plazma meg sose kéne. ;)

nightshadow emez? [link] hát ja, sony ár.... 130k. 42 col, 100hz, ledes e nemtom... net nuku, nem rossz...... :F

[ Szerkesztve ]

(#18721) #03969024 válasza g@bo (#18720) üzenetére


#03969024
törölt tag

Az Lk530-at nem mertem említeni, már annyira ritka, egyébként CCFL, de jó ár/érték arányú TV volt. A beépített lejátszója nem egy bajnok, de jobb a Sonynál. A boltban nem elég nézni a TV-t, vinni kell saját forrást is. Az enyémért egy vasat sem adtam volna, ha a bolti antenna által biztosított képe alapján ítélem meg.

(#18722) gyuromoj


gyuromoj
veterán

32PFL7404H(69k) vagy 32SL8000(65k)?
Főként PC(mkv)+konzol(játék) menne rajta.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#18723) BBéci válasza g@bo (#18720) üzenetére


BBéci
titán

Amíg nem volt plazmád legalább pár hétig, addig oktondiság ilyet kijelenteni.
Én azt mondom, nekem viszont LCD nem kellene.
Ez sem helytálló, mert egy 55 colos Sony HX850-et feltennék a falra, LG LM960-at is, de csak akkor, ha ajándékba kapnám. Na jó, 100 pénzt adnék értük. Ez így hülyeségnek tűnik, de inkább vennék 200-ért 50 colos belépő plazmát, mint 550-ért 46 colos csúcs LCD-t.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18724) blakey válasza BBéci (#18723) üzenetére


blakey
titán

Nem feltétlenül. sokan vannak akiket zavar a plazma villogása, ghost, állandó odafigyelés, stb. Engem egy idő után idegesített és annyira nem tökéletes. Persze ha az alsó ársávot figyeljük, akkor jobb vétel a plazma, mert azért az árért jobb minőségű a képe. Volt pana plazmám, ghostolást láttam, idegesített, vibrálás is volt, jó beállítással kiküszöbölhető, de 3d-ben elég fejfájos, igaz az aktív 3D-k közül a panának a legjobb a képe. Nyilván 200e és 550e között elég komoly az árkülönbség, én is a plazmát választanám.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18725) vlevi válasza neooen (#18697) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Sajnos én nem feltételeztem, hogy így 2012 közepén ekkora baromságot el lehet követni, hogy egy tv ilyet ne támogasson"
Azthiszem, az a tévé még 2011-es modell. Persze ettől még akár igazad is lehet, hogy jácca már le, ha van ilyen. De mindez csak viszonyítás kérdése. A samu lejátszik majdnem mindent, a sony viszont majdnem semmit. Az LG valahol félúton van. Ez nem tudás kérdése, hanem üzlepolitika. Nem akarták belerakni. Aztán asszem, a 2012-es modelljeikbe már az LG is támogatja a DTS lejátszást, de pl. a Sony nem tágít. Film lejátszásra szerintük nem tévét kell venni, hanem lejátszót. És főleg Bluray lemezt. Ha már az övék a BD szabadalma.

(#18726) BBéci válasza blakey (#18724) üzenetére


BBéci
titán

A villogást az emberek 10-15 százaléka látja, én szerencsére nem tartozom közéjük.
70%-ban filmeket nézek a többiben tévéadásokat, ezért semmiféle tartós képvisszamaradás nem alakulhat ki, ami egyébként csak néhány csatornalogótól fordulhatna elő. A legtöbb áttetsző, plazmabarát.
Sokkal inkább okoz az LCD-k 3D-je fejfájást, szédülést a crosstalk miatt, ez megint a másik technológia felé billenti a mérleg nyelvét.
A lényegesen nagyobb natív kontraszt, az alacsonyabb feketeszint és a jobb mozgásmegjelenítés önmagukban elegendő indokot jelentenének.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18727) blakey válasza BBéci (#18726) üzenetére


blakey
titán

Minden egyén másképp viselkedik, passzív 3D-ben minimális a crosstalk, több filmet végig tudtam nézni villogás és fejfájás nélkül, míg aktívval gyakorlatilag egyet sem. :( Mivel nem vagyunk egyformák és mindenkinek más a zavaró addig elég sok választási lehetőség lesz. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18728) neooen válasza nightshadow (#18710) üzenetére


neooen
aktív tag

Itt kértem segítséget [link] , és innen olvasgattam vissza a topikot. 600 hozzászóláson keresztül nem volt említve, hogy nem eszi meg a dts-t. Nem kötözködni akarok, csak persze hogy bosszant egy kicsit a dolog, hogy még utána is olvastam és nem írta senki. Magamból indulok ki és ezt nálam alap lenne közölni, mert ez elég nagy hiányossága egy tv-nek.. Kb olyan mintha egy nem tudna ac3-at lejátszani csak mp3-at. Gondolom ezt mindenki mondaná... Ja és az vicces, hogy pont az a baj, hogy nekem semmi bajom a belső médialejátszójával, tehát nem kellene ezért külön vennem egyet.

No offense, peace :R .

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18729) BBéci válasza blakey (#18727) üzenetére


BBéci
titán

Már kétszer leírtam, lehet, hogy ebben a topikban is a villogásról tapasztaltakat.
A Sony HX850 az S590 lejátszóról ráküldött Avatarral zavaróan villogott. Na, mondom magamban, ez a tévé sem 3D-re született. Aztán váltottam Pioneer BDP-LX55 lejátszóra és láss csodát, egy apró rezdülés nem sok, annyit sem produkált a TV. Szóval erősen lejátszófüggő a villogás, vibrálás, valamint az is fontos, hogy semmilyen fényforrás ne legyen a látómeződben, csak a tévé.

(#18728) neooen
Én magam is többször szidtam itt a topikban az LG tévéket amiatt, mert nem DTS kompatibilisek. Az idei termékbemutatójukon az első kérdésem erre vonatkozott.
Az ideiek ebben fejlődtek, de olyan messze vannak a külső lejátszók képességeitől (kép- és hangminőség, kezelhetőség, szolgáltatások, fájl-kompatibilitás, 24p lejátszás), mint Makó Jeruzsálemtől.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18730) #03969024 válasza BBéci (#18729) üzenetére


#03969024
törölt tag

Hogy' szoktad mondani? "Célhardver!" A TV legyen TV, a lejátszó meg lejátszó! Én már idegbeteg vagyok a mosogató telefonoktól, meg a porszívózó TV-ktől! :DD

[ Szerkesztve ]

(#18731) neooen válasza BBéci (#18729) üzenetére


neooen
aktív tag

"Az ideiek ebben fejlődtek, de olyan messze vannak a külső lejátszók képességeitől (kép- és hangminőség, kezelhetőség, szolgáltatások, fájl-kompatibilitás, 24p lejátszás), mint Makó Jeruzsálemtől."

Ez irányban még nem alakultak ki túlzott igényeim. Kb egyik sem érdekel :B , de mindjárt utánaolvasok :). Legtöbbször szimplán csak jól esik HD-ben megnézni egy Battlestar Galactica részt sztereóban. Viszont a képminőség dolog érdekelne, mert azt kissé kétkedve olvasom, hogy egy 110 ezres tv-nél olyan nagyon nagyot dobna, ha nem vinyóról, hanem médialejátszóról nézném a filmet. A UPC-s HD adások így is elbújhatnak egy egy hozzáértéssel megcsinált mkv kiterjesztésű filmtől pendrive-ról nézve.
Ja, linkelj kérlek valami jó mediaplayer promót, hogy miért is kell nekem, a dts-en kívül :).

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18732) BBéci válasza neooen (#18731) üzenetére


BBéci
titán

Médialejátszókról itt érdeklődj.
Egy 110e forintos tévén nyilván kevésbé látszik a különbség, de itt a fórumon tucatnyian írták le pozitív tapasztalataikat, miután a beépített helyett külsőre váltottak.
Médialejátszó használata esetén is merevlemezről történik a lejátszás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18733) neooen válasza BBéci (#18732) üzenetére


neooen
aktív tag

Ennyivel nem úszod meg :) . Látom nagyon aktív vagy abban a topikban. Kérek valami konkrét linket, amit egy nulláról induló embernek szánnál :) .

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18734) foxi69 válasza neooen (#18731) üzenetére


foxi69
tag

(#18735) neooen válasza foxi69 (#18734) üzenetére


neooen
aktív tag

10 rongyért már értelmeset lehet kapni :Y .

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18736) blakey válasza BBéci (#18729) üzenetére


blakey
titán

Nem egy, nem 2 tv-m volt amin teszteltem, lejátszóból meg egyenesen 3-at egyszerre, villogás plazmán van és az adott, mértéke valóban változó, de van, pana, pio, sony lejátszó kevésbé villog, leginkább a pana lejátszónak éreztem, hogy nyugottab a képe. Magyarázat mindenre van, de az elmúlt 6 évben 15 lapostv-m volt, különböző márkák ill. én még tesztelgettem egy-kettőt nem saját részre, ezek nem voltak az enyémek. Egyelőre az álláspontom az, hogy ha van 200e-m egy tv-re,, akkor azért az árért egy jó plazmát kapok, 550e-ért biztos, hogy nem veszek "kevésbé jobb" lcd-t, annyit nem ér, de van az a szitu amikor az ember már mérlegel, jelenleg lcd-m van és a "hátrányaival" együtt is jobban elvagyok vele, mint előtte a plazmával. Amit még nem említettem, de sajnos zavar, at a rainbow, sajnos látom ha elfordítom egy picit a fejem vagy pislogok, ettől függetlenül egy plazma van amivel együtt tudok élni és ez a pio, de sajnos már nem gyártják. :(

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18737) BBéci válasza neooen (#18735) üzenetére


BBéci
titán

Igen, már az is előrelépés a tévében lévőhöz képest.

(#18736) blakey
Értem és megértem.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18738) -HajTömeg- válasza blakey (#18736) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Na,ha ennyi tévéd volt,milyet vennél kb. 100ért?
Tévézésre és kevés film (havi kb 3) nézésére használnám, egyetlen fontos dolog lenne, USB-ről tudjon lejátszani, nekem ez a legkényelmesebb.
2m-ről fogom nézni.
Kb. ennyi.
Se konzol nem lesz rákötve, se hiperszuper hangzás nem kell.
Minél olcsóbb,annál jobb
MOndjuk olvastam,hogy a 100hz jó sportoknál,szeretek focit nézni és jó hogy nagyon lapos.
Bármi konkrétat írsz megköszönöm! :K

Alias: Júzer error

(#18739) BBéci válasza -HajTömeg- (#18738) üzenetére


BBéci
titán

Az utóbbi 6 évben cirka 40 tévét teszteltem itthon a nappalimban és tucatnyit a szerkesztőség tesztlaborjában, valamint bemutatótermekben.
Tévénézésre, 100 körüli összegért 42 colos, HD ready plazmát javaslok, ha nem zavar a villogás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18740) blakey válasza -HajTömeg- (#18738) üzenetére


blakey
titán

Plazmát, ennyi pénzért nem kapsz olyan lcd-t amire azt mondanám, hogy jó.
Bár nem ismerem, de valószínűleg ezt választanám: [link]

(#18739) BBéci
Ez pont az az árkategória, hogy a legelviselhetőbb hiba a villogás, lcd-nél ebben a szegmensben sok más hiba van.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18741) nightshadow válasza neooen (#18728) üzenetére


nightshadow
veterán

#16807-nél kérted a segítséget, innen olvastál vissza kb. 600 hozzászólást, én pl. a #16299-nél is írtam [link], a többi fórumtársét nem néztem, de biztos, hogy szóba került másnál is.

(#18742) -HajTömeg- válasza blakey (#18740) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Köszi neked ès Bbécinek is! Ez a plazma tetszik!

Alias: Júzer error

(#18743) BBéci válasza -HajTömeg- (#18742) üzenetére


BBéci
titán

Talán olcsóbban is megkapod, az x nem éppen az árairól híres.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18744) -HajTömeg- válasza BBéci (#18743) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igen, AV Planetnél csak 108.
MOndjuk róluk olvastam hideget-meleget...
Aquánál 110...
Ez egyelőre jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#18745) athomi


athomi
veterán

150 körül 40-42"-ban mit ajánlotok ami tudja a 100Hz-et? 3d, okostv, médialejátszási képesség érdektelen...

[ Szerkesztve ]

(#18746) nightshadow válasza athomi (#18745) üzenetére


nightshadow
veterán

40EH6030 [link] árak: [link]

(#18747) neooen válasza nightshadow (#18741) üzenetére


neooen
aktív tag

De előtte 500 hozzászóláson keresztül nem nagyon került szóba és a közvetlenül utána jövő tanácsodban sem :P . Ahogy ismerem az ilyenfajta szerencsémet, szerintem azt már pont nem olvastam :O . Mindegy, kicsit megnyugtatott a dolog, hogy 11 ezer forintért már lehet venni médialejátszót, de hadjáratot hirdetek a dts-t nem kezelő LG-k ellen :) . 3-4 évvel le voltam ragadva, azt hittem olyan 30-40 körül mocorognak.

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#18748) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Valaki legyen szíves erre egy választ adni. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#18749) BBéci válasza neooen (#18747) üzenetére


BBéci
titán

Nem érdemes harcolni, mert egyrészt már alig kapni tavalyi LG-ket, másrészt - kibújt belőlem a gonosz - aki a beépített médialejátszó miatt vesz, választ tévét, az megérdemli.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18750) nightshadow válasza neooen (#18747) üzenetére


nightshadow
veterán

hadjáratot hirdetek a dts-t nem kezelő LG-k ellen

Az ideiek tudtommal már kezelik.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.