Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18301) jansky1 válasza Faith (#18299) üzenetére


jansky1
senior tag

vannak ám igények bakker :D :R

(#18302) Tonyo válasza Faith (#18299) üzenetére


Tonyo
őstag

LG legújabb cinema nemtom milyen tv-ihez van ilyen akció, hogy kapsz xboxot.

Ezt viszont meg is kell fizetni...méreg drága széria..

(#18303) modflow


modflow
veterán

Sziasztok!

Hétvégén voltam az MM-ben és nézelődtem a TV-k között, nem akartam TV-t venni bemenet, de mire kijöttem engem magával ragadott az ott látottak.

Kipróbáltam a kiállított készülékek közül 3-4 -et, mindegyik 700-750ezer forintos áron voltak.
Ez nekem mérhetetlenül sok, meg ha lenne pénzem se szívesen adnék ki egy TV-ért ennyi pénzt.
Mindegyik 3D-s volt, és valami hihetetlenül bejött a látvány, amit nyújtottak. Természetesen nem film ment rajta, hanem 3D-s demo kisfilmek. De még moziban se éreztem olyat mint ott. A moziban mindig csak a vászontól befelé láttam a mélységet (mondjun nem sok 3D-s filmet láttam), de ott a TV-n egyszerűen a képernyőn kívülre is kijött a kép és befelé is. Egyszerűen lenyűgöző volt, engem nagyon megfogott. És úgy jöttem ki a boltból, hogy nekem kell egy 3D-s TV.

Az a TV, amit még megengedhetnék magamnak az 200-250 ezer forint. Ilyen kategóriában is volt 3D-s TV, de egyiken sem ment 3D adás, csak 2D.

A kérdésem az, hogy vajon a 200-300ezer Ft-ot TV miben és mennyivel rosszabb, mint a 750-es?
Mert ha pont a 3D megjelenítésben rosszabb annyival, mint amennyivel olcsóbb, akkor azt értelmetlen megvenni.

4 éve vettem TV-t, egy HD Ready Samsungot. Azóta nem nagyon vagyok képben a témában. Tudnátok segíteni, ill. a fenti kérdésemre válaszolni?
Köszi!

(#18304) BBéci válasza modflow (#18303) üzenetére


BBéci
titán

Annyi pénzből inkább 3D plazmát vegyél, biztosan jobb térhatást fog nyújtani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18305) modflow válasza BBéci (#18304) üzenetére


modflow
veterán

Plazmát? Miért? Bár nem kaptam választ a kérdésemre, de amit a 750-es nyújtott 3D hatást, attól nem kell jobb. :)

Az nem rosszabb, mint az LCD?

Én elsősorban filmezésre használnám, persze HD filmek nézésére, ill. 3D-s filmekre.
Aztán lenne rajta konzol is használva.

[ Szerkesztve ]

(#18306) BBéci válasza modflow (#18305) üzenetére


BBéci
titán

Olvasd el újra, amit az előbb írtam!
A 250000 forintos LCD 3D-je nem lesz annyira ütős és hibátlan, mint az említett csúcskészülékeké. Az általad megadott árkategóriában sokkal jobbak a plazmák, akár 2D, akár 3D megy rajtuk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18307) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Erről az lg-ről vélemény?

LG 55LE5300

használtam az itteni keresőt, de nem írt róla még senki.

(#18308) modflow válasza BBéci (#18306) üzenetére


modflow
veterán

Értem.

Tudnál ajánlani konkrét készülékeket?

Valamint szerintetek mennyiért lehet eladni egy 4 éves Samsung LE37A431T2-es készüléket? Hibátlan.

(#18309) blakey válasza modflow (#18303) üzenetére


blakey
titán

750e-es kategória már hangvezérlés, gesztusvezérlés, stb-re van vértezve. A 250-es kategóriában is van jó (42"), szerintem a passziv 3D a legjobb, nem full HD, de nagyon élvezhető, volt panasonic plazmám, samsung lcd-m és most lg lcd-m, messze az lg 3D-jét láttam a legjobbnak a "nem FHD 3D ellenére", nem fáj a fejem, nem villog, nincs crosstalk.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18310) Cifu válasza Warpig (#18295) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Sharp most se rossz, de amíg 6-7 éve még etalon volt, ma már inkább csak egy a többiek között. Ha bejön a stílusa, menüje, nyugodtan vedd meg.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18311) Cifu válasza jansky1 (#18296) üzenetére


Cifu
nagyúr

Belépő szint, sportra nem a legjobb, viszont ha ilyen ~100e Ft-t adnál érte, akkor szerintem te is néz legalább egyel nagyobbat. Hidd el, hogy sokat számít a méret. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18312) Cifu válasza Faith (#18299) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez így nem fog működni. :)

Akkor legyen 200e Ft, és vegyél mellé boxot. :)

Samu UE40ES6x00 széria, szerintem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18313) Cifu válasza kisgyerek85 (#18307) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem egyel nagyobb van (55LE5500), ha tömör akarok lenni:

+Nagy. Jó nagy. Nappaliban ideális, 5 méterről is úgy nézheted, mint a 40"-os 3 méterről.
+Kellemes és nagyon sok variálásra ad lehetőséget a menüje.
+Korrekt a távja
+Korrekt konzolra, PC játékra.
+Elfogadható a hangminősége
+Van benne SmartTV, igaz korlátozott, de Facebookozni, Youtubozni lehet rajta.
+MP3 és a legtöbb ismert videóformátumot kezeli.
+Matt a képernyő, így nem tükröződik benne az egész világ.
+Korrektek a színei.
+A Digitális bemenet hangját optikai kimeneten gond nélkül kiviszi (ie.: Xbox360 rákötve HDMI-n, és a hang perfektül meg optikai tovább az erősítőbe).
+LAN-on probléma nélkül megy és frissiti a szoftverét.

-A local dimmingje (amikor a képernyő egyes részein más-más fényerő van) gyenge, olyan felhősödést csinál, hogy csuhajja.
-Sportra annyira nem ajánlott, a képjavító technológiája kutya gyenge, a gyors mozgásoknál bizony lehet látni, hogy belépő kategória.
-Nem támogatja a DTS hangsávot videóknál, szóval jó sok .MKV-t hang nélkül játsszik le (igaz a szinkronizált release-k jobbára DD-sek, szóval ez nem biztos, hogy olyan mélyen érint, mint engem).
-Elég gagyin néz ki a talprögzítő rendszere, igaz, cserébe legalább masszív.
-Nekem eddig nem sikerült rábírnom arra, hogy a hálón lévő számítógépeken lévő videókat közvetlenül onnan lejátszhassam.

Összeségében: Nekem személy szerint ár/értékben teljesen jó. Vehettem volna ennyiért egy profibb, 2012-es 40"-os modellt, de mit érek vele, ha 4-5 méterről a profi képminőség által nyújtott előny elolvad, mint egy gyertya a Merkúr felszínén. A DTS hangsáv és a LAN-on való lejátszás hiánya fáj, de hát istenem, ez van...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18314) BBéci válasza Cifu (#18313) üzenetére


BBéci
titán

"Nappaliban ideális, 5 méterről is úgy nézheted, mint a 40"-os 3 méterről."
Pontosan ugyanúgy nem fogja látni egyiken sem a fulll HD felbontás lényegét, az apró részleteket. Ahhoz, hogy minden finomságot lássunk, az 55 coloshoz nagyjából 2,3 méterre kell ülni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18315) Cifu válasza BBéci (#18314) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tisztában vagyok vele, de 40" esetén meg kb,. 1,5 méterről van értelme (tudom, mert számítógép monitornak meg azt használok). Viszont ahogy 40"-os TV-t a felhasználók 99% legalább 3 méterről néz, úgy viszonyul az 55" az 5 méterhez.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18316) kisgyerek85 válasza Cifu (#18315) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Projektor szeretném cserélni egy ilyesmi tv-re. Most egy 80" vásznat nézek 2.8-ről. De ez csak ready-s és itt látni a kockákat. 4m lenne az ideális ennél a gépnél.

Köszi a részletes tájékoztatást. Médialejátszó képessége hidegen hagy, mert van külső eszközöm erre.
Felhősödésről témáról utána kell olvasnom mi ez, mert hallani már hallottam, de nem tudom konkrétan mit takar :)
Ja és egy outletbe találtam erre rá 2év garral 210ezerért.

(#18317) BBéci válasza kisgyerek85 (#18316) üzenetére


BBéci
titán

Inkább vegyél full HD vetítőt. Tévével a büdös életben nem kapod ugyanazt az élményt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18318) modflow válasza blakey (#18309) üzenetére


modflow
veterán

Értem. Nekem nem kell semmi ilyen hangvezérlés, s egyéb hülyeség.

Nem tudom egyenlőre, hogy mi az az aktív és passzív 3D, de utána nézek.

Erről a TV-ről pl. mi a véleményetek?

Samsung UE40D6500
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18319) BBéci válasza modflow (#18318) üzenetére


BBéci
titán

3D-ben csak fél HD, tehát nem kapod azt az élményt, ami rabulejtett.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18320) modflow válasza BBéci (#18319) üzenetére


modflow
veterán

Hogyhogy?
Ott van , hogy "3D full HD".

(#18321) Cifu válasza kisgyerek85 (#18316) üzenetére


Cifu
nagyúr

A felhősödés azt jelenti, hogy képernyőn (noha elviekben azonos fényerőnek kellene lennie) különböző fényerőt lehet tapasztalni, vagy csúnya beszűrődések vannak a háttérvilágításból a széleken. Na most a local dimming esetén vegyél például egy fekete hátteret, és jobb oldalt alul egy világos feliratot. Jobb oldalt alul a háttérvilágítás mondjuk megy 25%-on, hogy a fehér betűk szépen világítsanak, de éppen emiatt a környező részen a fekete is inkább szürke lesz - és ez azért csúnya, mert a képernyő többi részén a fekete sokkal mélyebb. Na most az LCD-kre ugyebár alapból jellemző a felhősödés, a local dimming meg még rájátszik erre...

Tessék, bal oldalon ki van kapcsolva a local dimming, így ott a fehér pont körül nincs "korona", míg jobb oldalon jól látható a probléma

Ugyanott vettem én is, ahol te nézed. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18322) BBéci válasza modflow (#18320) üzenetére


BBéci
titán

Te mióta hiszel az Árgépnek? Csakis a gyártó honlapjáról szabad tájékozódni!!!

(#18321) Cifu
A felhősödést nem említeném együtt a Local Dimminggel, a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Amit a képen mutatsz, az a zseblámpa effektus. A felhősödés más néven egyenetlen fényerő eloszlás, jel nélküli "fekete" képernyőn látható legjobban, de más színekkel is könnyen tettenérhető.
Talán éppen a Local Dimminges panelek felhősödnek legkevésbé.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18323) modflow válasza BBéci (#18322) üzenetére


modflow
veterán

Akkor melyik Samsung TV az, amelyik FullHD-s 3D-ben is ilyen kategóriában?

Az általam említett TV adatait nem is találom a Samsung honlapján. :(

Szerk. : Pl. ez milyen??

Samsung UE40ES6800S

[ Szerkesztve ]

(#18324) Cifu válasza BBéci (#18322) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hmmm... így átgondolva igen, tévesen neveztem felhősödésnek. A lényeg, hogy a local dimmingje bizony tré... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18325) BBéci válasza modflow (#18323) üzenetére


BBéci
titán

A tavalyi D jelzésűek közül csak a 7000 és a 8000.
Az ideiek már 6500-tól fölfelé full HD 3D-sek, az alatta lévőkről nincs pontos információm.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18326) junhum


junhum
tag

Sziasztok!

Kérdeztem már akkor nem kaptam választ.

2 TV közt gondolkozom:

- LG 42LM660S
- Samsung 40ES6710

HTPC kijelzője, később lehet konzol, analóg adás és HD film, kevés 3D-vel

Szerintetek melyik lenne a jobb?
(3D aktív vs. passzív mind1. nekem nem meggyőző egyik sem, asszonynak meg mind2 jó :DDD )

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#18327) StLui válasza modflow (#18320) üzenetére


StLui
veterán

most ki melyik Tv-ről beszél, mert a samu az fullHd 3D-ben is, az LG pedig nem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18328) modflow válasza StLui (#18327) üzenetére


modflow
veterán

Én végig Samsung TV-ről beszéltem. :)

Tehát ez:
Samsung UE40ES6800S Slim LED Smart TV
[link]

Full HD 3D-ben is ugye? Mert ez feltételezem kizárásos alapon 2012-es model, mert nincs a végén, hogy 2011. :)

(#18329) blakey válasza modflow (#18318) üzenetére


blakey
titán

Volt ilyenem, eladtam és lg lett. :) A 3D élményt bőven visszakapod egy lg-n. A passzív és az aktív között elég nagy a különbség, az egyik legnagyobb, hogy nem kell a passzív esetében tölteni a szemcsiket, "sima napszemüveget" hordasz, nem fárad a szemed, nincs crosstalk, nem villog. A samu 3D-je (habár aktív, mint a pana) mégis gyengébb, kisebb kategóriáknál felbontásban is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18330) blakey válasza modflow (#18328) üzenetére


blakey
titán

Csak a samu árdekel? A legtöbb felhő a samuknál van. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18331) modflow válasza blakey (#18330) üzenetére


modflow
veterán

Mindig is Samsung TV-m volt, nagyon meg vagyok elégedve velük. :)

Arra mondana valaki valamit, hogy szerintetek mennyiért lehet eladni egy 4 éves Samsung LE37A431T2-es készüléket?
Kb. 60ezer??

Az LG-nek passzív a 3D-je ilyen kategóriában is?

[ Szerkesztve ]

(#18332) modflow válasza blakey (#18329) üzenetére


modflow
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#18333) blakey válasza kisgyerek85 (#18316) üzenetére


blakey
titán

A mellékelt képen láthatod a felhősödést. Ilyet nem szívesen néznék. :))

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18334) dh66e válasza StLui (#18327) üzenetére


dh66e
veterán

Nem ilyen egyértelmű.Olvasd el Béci hozzászólását a valóság ott le van írva.
blakley
és ez volt a best buy egyesek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#18335) blakey válasza modflow (#18331) üzenetére


blakey
titán

a 60 ezer reális lehet, de a piac dönti el. LG-nek passzív minden kategóriában. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18336) blakey válasza junhum (#18326) üzenetére


blakey
titán

LG, nagyobb kijelző :), kevésbé hajlamos a felhősödésre, ellenben gyengébb a médialejátszó része.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18337) blakey válasza dh66e (#18334) üzenetére


blakey
titán

Kinek mi a "best buy"? A gond ott kezdődik, hogy ezen semmilyen beállítás nem segít, ez ott lesz potom 400e-ért (mérettől függően). :) Ráadásul filmnézés közben is zavaró, tudom, mert volt ilyenben részem, 1,5 hónapig bírtam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18338) dh66e válasza blakey (#18337) üzenetére


dh66e
veterán

bocsi egy "l" betű oda kavarodott a nevedhez. :)
Azért a samuknál mindig is ilyen durva volt a felhősödés,ez kidobott pénz akárhogy is nézzük.Azért ha levetted a fényerőt akkor sem változott a mértéke?Mert ha nem akkor ott gyártási probléma is van .

[ Szerkesztve ]

(#18339) blakey válasza dh66e (#18338) üzenetére


blakey
titán

A mérték változik, de a jelenség ott marad elég zavaróan, sajnos. Nyilván a fotón maxra van véve a háttérvilágítás, de akkor is ilyen sok és ilyen mértékben van jelen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18340) dh66e válasza blakey (#18339) üzenetére


dh66e
veterán

Erre gondoltam.Azért max háttérvilágításon ne csodálkozz hogy ilyen mértékű,bár az enyémen nem ilyen durva sőt ehhez képest csak maszlag,de ez igaz általában a sharpokra.Sajnos a felhősödést be kell nyelni az él ledes tv tulajoknak.

[ Szerkesztve ]

(#18341) blakey válasza dh66e (#18340) üzenetére


blakey
titán

Az ips panelek kevésbé felhősödnek, sokkal jobban eltűnik kallibráció során.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18342) dh66e válasza blakey (#18341) üzenetére


dh66e
veterán

Cserébe ismeretlen a fekete,a szürkébe hajló sötét kép talán jobban elviseli az élmegvilágítás okozta szemfényvesztést.

(#18343) blakey válasza dh66e (#18342) üzenetére


blakey
titán

Kallibrálás után semmivel sem kevesebb a fekete, összehasonlítottam, persze nem panasonicról beszélünk, mert ott valamiért nagyon rossz elektronika dolgozik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18344) kisgyerek85 válasza BBéci (#18317) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Cifu: Köszi a részletes magyarázatot! Jó ideje követem a plazmás topicot és ott meg a ghost amire vigyázni kell. De inkább arra vigyázok mint ilyen felhők legyenek a megjelenítőn :D engem tuti kikészítene. Főleg, hogy szeretek sok sorozatot nézni eredeti szinkronnal, felirattal.

blakey: Ez kemény :Y

BBéci: Nekem ez is megfelelne ha az asszony rábólintana a szoba hosszába átrendezésébe.

Viszont van egy pár dolog amiért ha a szoba átrendezés meg is valósulna akkor is cserélném a projektort.

Röviden:
-nincs elalvás funkciója :DDD
-minden esetben be kell sötétíteni, szinte fullra le kell engednem a redőnyöket, hogy jó legye a képe.
-nem lehet csak úgy 5 perce bekapcsolni.
-olcsó húsnak...vagyis vászonnak hullámos a képe :), nincs most ~100K huf-on egy jó motoros vászon beszerzésére. Fix vászon vagy falfestés meg megint nem jöhet szóba az asszony miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18345) dh66e válasza blakey (#18343) üzenetére


dh66e
veterán

Nos nekem még nem sikerült LG-n olyan feketét látni ami egy jobb lcd-n elvárható(samu,sharp,sony,philips).Most a plazmát hagyjuk. :)

(#18346) blakey válasza dh66e (#18345) üzenetére


blakey
titán

Van ez így, nekem szinte mindegyik "nagy" gyártó lcd-je volt. A pva paneleseknél elvesznek a részletek, tesztábrákkal lehet jól látni, kalibrálás után előjönnek, de akkor a fekete nem lesz olyan sötét. Most lg-m van és elégedett vagyok a feketéjével, a kontraszttal is voltak gondok ips panel esetén, de ez is javult. Volt plazmám is, kipróbáltam egy pár tv-t. A philipset általában ips panelekkel szerelték, egy-két kivételtől eltekíntve. A sony a "samu paneleit használta", a sharp rgby panel meg nem a legjobb. Tökéletes lcd nincs és valószínűleg nem is lesz, plazma meg olde sem lesz tökéletes.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18347) BBéci válasza kisgyerek85 (#18344) üzenetére


BBéci
titán

Nem azt írtam, hogy egyáltalán ne legyen tévéd, csak ne vetítő helyett! A falra szerelt TV elé ereszkedjen le a vászon. 100-ért nem kapni jót még 2 m szélesben sem. Amit én hasznélok az közel 400 pénz volt de nem vagyok igazán elégedett vele. Picit befelé hajlik a két széle, úgy 5-6 centis sávban. A motorja meg hangos.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18348) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali van 1 samsung LED tv-m, a ! gigás pendrive ot olvassa, de a 8 gigásat nem, és a 320 as usbs winyót sem, ötletek? NTFS es rendszert is fel kéne ismernie?

(#18349) BBéci válasza Jarod1 (#18348) üzenetére


BBéci
titán

Sok tévét teszteltem, többféle pendrive-val és merevlemezzel, 1 gigástól két terásig és még sosem volt olvasási probléma.
Számtalan oka lehet a Nálad jelentkező hibának.
NTFS-nek is mennie kell, hiszen full HD filmeket FAT-ra nem tudsz rámásolni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18350) nightshadow


nightshadow
veterán

UPC Mediacard teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.