Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13251) dh66e válasza #75912448 (#13249) üzenetére


dh66e
veterán

No ez nekem új.Pont a fordítottját gondolom bizonyos tv-k panellottója miatt,de mivel nincs itthon egymás mellett egy 40" meg egy 60" lapos ezért nem foglalok állást ez ügyben.
Zufo:
5Hz az tényleg kevés,de nagyon.50-60Hz az már elmegy. :)

[ Szerkesztve ]

(#13252) nightshadow válasza raulicio (#13235) üzenetére


nightshadow
veterán

raulicio: Kb 100-110k
minimum 81 cm
főleg digitális tvzésre, számítógépes játékra és filmezésre
lcd vagy ha ennyiért lehet akkor led
Mit javasoltok?

Érdemes lehet megnézni a Samsung 32D5000-et.

bencze: Írod, hogy 46”-47”-es tévét szeretnél kb. 150k környékén, s nézegeted az LG 47LV4500-at, ami jelenleg 200k környékén van. Érdemes lehet megnézni az LG 47LK530-at, ami megegyezik az LV4500-al, csak ez edge-Led-es LCD, míg az LK530 hagyományos LCD, így kb. 170k körül megvan: [link]

(#13253) nightshadow válasza Zufo (#13250) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerinted ez megfeellő v lenne egy konzol mellé mert olvastam néhány tesztben hogy az input lagja ennek a tv nek nem sok de viszont hogy csak 5hz a képfrissítés az nem túl kevés?

(Gondolom, 50Hz-et akartál írni 5Hz helyett.) Ha főleg játszani szeretnél a tévén, akkor nem kevés az 50hz. A 100Hz az főleg akciófilmeknél, illetve sportközvetítéseknél jön jól, de általában a 100Hz-es tévéknek nagyobb az input lagje, mint 30ms. Alternatívának még a Samsung 32D5000-et lehet érdemes megnézni, ennek is viszonylag alacsony az input lagje, 30 ms körül van.

[ Szerkesztve ]

(#13254) Zufo válasza nightshadow (#13253) üzenetére


Zufo
tag

Hogyha mondjuk 3d is szeretnék bele :S? néztem egy Samsung ue32d6000 típust ez 200hz-es szóval akkor ennek haatlams input laggja lehet? Jah igen persze 50hz et akartam írni az előzőhöz :)

[ Szerkesztve ]

(#13255) nightshadow válasza Zufo (#13254) üzenetére


nightshadow
veterán

Én a D6500-ról találtam input lag adatokat:

UE-40D6530 46ms (hdtvtest.co.uk)
UE-40D6530 váltakozó 40ms-70ms között (trustedreviews.co.uk)

Szerintem e körül lehet a D6100 is. Játékhoz a 30ms alatti ajánlott.

(#13256) Zufo válasza nightshadow (#13255) üzenetére


Zufo
tag

Köszönöm, akkor sztem utána nézek neten talán van vmi vagy vki aki már össze szedte ezeket legalábbis néhány tv nek ezen jellemzőjét azán választok abból.

(#13257) bencze válasza nightshadow (#13252) üzenetére


bencze
senior tag

Hát, eredetileg azt mondtam valami 40-46 körül, aztán olvastam, nézegettem meg méricskéltem. Árat kevés infóval nehéz mondani. :)
A tippet köszi, nézegetem.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#13258) Gabor076 válasza Gabor076 (#13226) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Látom emglódult a fórum, és gondolom sokkal többen nem is hazsnálják ezt a topicot rajtatok kívül.
Azért írok ide újra, mert nem mindenki lapoz vissza oldalakat, hogy megpróbáljon már nyomorán segíteni... :))
Szóval ha valaki tud segíteni a Sony KDL32EX720-szal fennálló 3D problémámon, akkor annak nagyon hálás lennék.

Gábor

(#13259) adeptus válasza dh66e (#13244) üzenetére


adeptus
csendes tag

Köszi a gyors választ! :)

Jól látod a problémát, a légtér kicsi, a régi TV-nél is a magas páratartalom lehet a ludas. :R

Üdv!

„hiába van okostelefonod, úgyis ugyanazok a hülyék hívnak rajta” Bödöcs Tibor

(#13260) james008bond válasza Gabor076 (#13258) üzenetére


james008bond
őstag

Sony supportot próbáltad már? Én 2x kérdeztem tőlük e-mailben és kb 3 napon belül jött a válasz.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13261) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Van vki akinek DLNA-s ethernet csati van a TV-jén?
Attól kérdezném, hogy az MKV-kat mennyire simán visszi?
Van akadás, pixelesedés...?

Kösz
üdv: sonar

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13262) Ance


Ance
őstag

Ismerősömnek néztem 82-es tévét. Gondoltam ránézek a LG 32LK530-asra.

A boltok tele vannak vele, de az LG magyar honlapján nincs fent. Ezt hogyan lehet?

Vagy nem találtam meg a honlapon..... :B

(#13263) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, lehet, hogy nem idevaló a kérdés, de egy bosszantó problémám van, megköszönném, ha segítenétek.

Olyan 1 hete vettem új tévét, Sony Bravia KDL40NX710, van egy "all in one" tipusú házimozim - Panasonic SC-PT860E-K.

Az lenne a problémám, megfigyeltem, ha a házimozit bekapcsolom (ami HDMI-vel van hozzákötve a tv-hez), az analóg csatornákat zavarja valami és a digitális adók pedig nem jönnek be (a tv szerint nincs jel). Megfigyeltem, amikor kikapcsolom a házimozit, az analóg adás képe tiszta, s a digitálisak is újból foghatók (nem kell kikeresni újból, automatikusan bejön a kép). Ha a házimozit átváltom HDMI-n a dvd-re s pl. nézek egy DVD-t, a mozi által leadott kép szép, tiszta (ilyenkor logikus, hogy nem látom a tuner által fogott adásokat). Ha a házimozi ki van kapcsolva, szép, tiszták az analóg és a digitális csatornák is.Szerintem valami zavarja a tévé tunerjét.

Mi lehet a gond? Szerintetek hol a hiba - a házimoziban vagy a tévében? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13264) nightshadow válasza Ance (#13262) üzenetére


nightshadow
veterán

Valamiért lemaradt a honlapról, a 42"-es fent van: [link]

(#13265) Agrox válasza nightshadow (#13253) üzenetére


Agrox
tag

a #12590-es hsz-edben ezt írtad:
UE-32D5000 kicsivel 40ms alatt (trustedreviews.co.uk)
UE-32D5500 29ms (geeks.hu)
igazából nem is értem, hogy hogyan lehet különbség a kettő között, vagy a két oldal eltérően mért, pl nem volt kikapcsolva pl a trustedviews-en mindenféle képjavító dolog? és amúgy mennyire elenyésző mondjuk az a közel 10 ms? én ezen a kettőn vacilálok, nem tudom használnám-e az okostv funkciót :/ mivel kb 1 méterre lenne a gép a tv-től, és nagyrészt tv-zés közben gépezek is.

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#13266) nightshadow válasza Agrox (#13265) üzenetére


nightshadow
veterán

Az input lag nem egy állandó érték, hanem -tól -ig (van olyan teszt, ahol így adják meg, pl. az egyik Samsungnak 40-70ms között változik). Ha megadnak egy számot, az általában egy átlag szám, ami több mérésből adódik. A D5000/5500 átlagban 30ms (kb. két képkocka) körül van, alkalmas játékra a visszajelzések szerint.

(#13267) Mentolka


Mentolka
senior tag

Hello,
TVDealert keresek!

(#13268) Jégtörő válasza junior11 (#13220) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Ezért írtam pár hozzászólással előbb, hogy hiába samsung sharp panel, a gyári samu sharp sosem lesz olyan, mint egy sony hiába ugyanaz a panel, az elektronika, és a funkciók, extrák mások.
SONY a tévék királya!

(#13269) junior11 válasza junior11 (#13263) üzenetére


junior11
veterán

Képzeljétek el, úgy néz ki, hogy a hiba a HDMI kábelben van. Speedlink 1.5m, próbáltam még egy ilyennel s a probléma ugyanaz: ha bekapcsolom a mozit hdmi-n keresztül s nem váltom át a képet mozira, akkor vmi zavarja az analóg adásokat s a digitálisak pedig nem mennek.

Elkértem a haver óccó hdmijét, s láss csodát, mikor összeköttem vele a tévét s a mozit, semmi sem zavarta a képet, minden rendben volt az analóg s a digitális csatornákon is...

Szerintetek is a speedlink nevű HDMI a ludas? Már kétlem hogy a moziban lenne hiba, a tévében szerintem pedig egyáltalán...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13270) gerzsol


gerzsol
aktív tag

Történetem elejéről. Vettem egy félkonfigot 2010 novemberben használtam itt hardveraprón. Intel C2D E8400,, OCZ Vendetta 2 hűtő, Intel DP35DP alaplap, Giga 4850 512Mb VGA, 2x2Gb Geil Value 800Mhz DDR2. Garisopapírt kaptam hozzá. Előző tulaj jobbra váltás miatt adta el.
Rávettem magam, beledobtam a régi gépembe (régi ház régi táp)
Láss csodát nem működött normálisan behalt tőle a gépem, legalábbis a VGA.. csíkozott, bevillódzott. Mindenki azt mondta cseréljem le a tápot, mert lehet az a baj, lecseréltem, (Be quite straight power E7 450W), de mint kiderült nem csak ez volt a hiba a VGA is kimehetett mert pl Fifa10 alatt, meg utána mindenhol csíkozott, villogott, stb.
2011 januárjában visszavittem a VGA-t gariba.. Rossz volt, kaptam egy giga 4850 1Gb Silent cell-t. Ez sem működött, gyakorlatilag filmnézés Netezés tökéletesen ment, a 3D programoknál, meg egyszerűen merevre fagyott a gép. Kértem fórumról tanácsot. Mindenki azt mondta ilyet az alaplap csinál. 2011 augusztusában Visszavittem az alaplapot és a biztonság kedvéért a VGA-t is visszavittem ellenőrzésre.
Szervíz végitélete, az alaplap Teszt OK, a VGA kuka, amiből lett egy Sapphire 6750 1GB DDR5-re csere.
Berakom a gépembe, tökéletesen működik, azonban ha windows alatt vagyok mintha elhúzás (Mint amikor a régi antennás tv-t állítoid be és meggörbül a kép) lenne néha a monitor felső 1cm-es vízszintes csíkján, meg néha bevillanna egy egy vákonyka csík, ezeket a villanásokat, netzés közben, vagy ablakváltásoknál pl két mozilla közötti váltásnál, új oldal betöltésénél tapasztalom.
Játékok alatt semmi nem érzékelhető, minden tökéletesen megy.
Furmark3D tesztben 2 óra elég erős nagyfelbontású tesztelésben sem érzékeltem hibát és ki sem fagyott a gép.
Újratettem a gépet, de semmi, mintha most is látnám a csíkokat.
Mi lehet ez? A hálózati áramban lenne valami? Vagy az új tápom szórakozik? vagy VGA Hiba (de azt kétlem mert játékoknál semmi, de semmi probléma nincs) A monnitorom lenne rossz? Vagy az egyik régi vinyóm halt be és az okoz ilyen (ingadozásokat).
Szerintem nem a monitor a hibás, mer ha nem rakok fel drivert akkor csak a sima tiszta windows alatt nem észlelem ezt a jelenséget.
Most kipróbáltam a gépem műsik tápegységgel, de ugyanúgy fennáll a bevillanás.

Volt már nekem olyan hogy a TV-ből kijövő HDMI kábel végét megfogtam és megrázott az áram. Ez lehet probléma? hogy néha elektromosságot kap a gépem a TV felől és emiatt vannak a monitoromon az áthúzások? Vagy ilyen nincs?
Amikor Filmet nézek MPC-HC Programmal megosztot képernyőn, ugy hogy a tv képén megy a film, amikor kiiXelem a lejátszót a TV képernyőjén akkor villan egyet a monitorom. Ez is hasonló jelenség az előzőekhez.

(#13271) Gabor076 válasza james008bond (#13260) üzenetére


Gabor076
csendes tag

:C Köszönöm a választ! Igazából körülnéztem, de csak angol nyelvű kérdezős oldalakat találtam a sonynál. Ismét rákeresek, de ha tudnál linket küldeni a segítő oldalról, akkor azt nagyon megköszönném!!

(#13272) Zufo


Zufo
tag

Sziasztok!

Ezek a tv között mi a külömbség?
UE32D5000PW 32" LED TV

UE32D5500RW 32" LED TV

UE32C5000QW 32" LED TV

Ezeket néztem ki konzol mellé, jó választás ez ha jól tudom az input laggjuk miatt jó játékra is mivel ezek arra lesznek használva 80% ba, és ha vkinek ezek közűl az eggyik a tv-je, megvan vele elégedve? Ha 150k keret és tudtok jobbatkat ennél akér nagyobbat vagy jobb input laggal rendelkezőt meghalgatom:)

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#13273) TurboGPityu válasza Sanyabá (#13237) üzenetére


TurboGPityu
csendes tag

DTS hangot tud kezelni? (Tehát egy DTS hangú MKV videonak lesz hangja? )

(#13274) dh66e válasza Jégtörő (#13268) üzenetére


dh66e
veterán

Érdekes egy megállapítás. :)

(#13275) viktor82


viktor82
őstag

Üdv,lenne egy samsung le37m87bd lcd tv-m ,1.3a hdmi kábellel van összekötve a pc-mel minden szuperul ment ,de tegnap filmet akartam nézni és az nv panel nem lássa a tv-t csak is a monitort ,ma szereztem be egy másik kábelt azzal ugyan az a helyzet! :O
Valami beállitási hiba lehet vagy a hdmi csatlakozás ment el a tv-n?esetleg ha valaki hasonlót tapasztalt osztja meg velem! :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#13276) james008bond


james008bond
őstag

Akit érdekel, hogy mutat( na ) új tv-je a nappaliban:
[link]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13277) james008bond válasza Gabor076 (#13271) üzenetére


james008bond
őstag

[link]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13278) #34784256 válasza gerzsol (#13270) üzenetére


#34784256
törölt tag

Ezt biztos ide akartad postolni?

(#13279) gerzsol válasza #34784256 (#13278) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Igazából az ide tartozó kérdés az annyil ett volna hogy elképzelhető hogy a TV jól adja képet és nem látok megjelenítési hibát, de ennek ellenére valamilyen feszt ad le a csatlakozón?
Bár ez elvben egy bemenet szóval onnan nemjöhet ki semmi vagy igen?
10méteres HDMI-HDMI kábelen csatlakozik a PC.
A TV pedig egy LG 32" LG3000

(#13280) haraihajnal


haraihajnal
csendes tag

Helló fiúk,Kérdésem,ki tud meg bízható webshopot-kat ajánlani,akik meg bízhatóak és nem vernek át.Pl. a garancia terén,amint olvastam az egyik fórumozó azt írta,hogy az outlet shopok nem ebbe a kategóriába tartoznak.Ismeri valaki vagy halott-e e boltról: digitalko.hu.
Itt 3 év gari van.Lehet butaságot kérdezek,de nem vagyok tisztában azzal sem,hogy ma idehaza mennyinek kell a garanciának lenni-e?Nézelődtem már olyan webshopban is ahol 5 év garit adtak!Hogyan lehet így el igazodni?A héten készülök meg venni a TV.
Vagy ne gondolkodjak webshopban,menjek üzletbe!

Hajnalka

(#13281) Ragnar95 válasza haraihajnal (#13280) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez a gyártótól függ.A Sonynál 2 év van ha jól tudom, az LG és Samsung pedig 5 év garanciát ad a tv-ire most egy akció keretében, a többi gyártóról nem tudok nyilatkozni sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13282) Jozzz válasza Ragnar95 (#13281) üzenetére


Jozzz
tag

A Sony 3 évet ad (2+1) :R

(#13283) #09634560 válasza haraihajnal (#13280) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én ajánlom a PC-Dream c. boltot,kalocsaiak és házhoz viszik, beüzemelik, beállitják a kiszállitott készülékeiket, és csak a jól müködő készülékért kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#13284) BBéci válasza gerzsol (#13279) üzenetére


BBéci
titán

A HDMI kétirányú kapcsolatot biztosít, tehát bármerre mehet rajta és megy is áram.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13285) #09634560 válasza BBéci (#13284) üzenetére


#09634560
törölt tag

Méghozzá 5 volt és az már akár szikrázhat is.

(#13286) #34784256 válasza Jozzz (#13282) üzenetére


#34784256
törölt tag

Szerintem ez is pénztárca függő, ahol én voltam annó Sony-shop-ban 5 év garit adtak volna a TV-hez, viszont drágább is volt vagy 10%-al (ez külföldön történt, de az elv ugyanaz, több gari, magasabb ár).

(#13287) Ance válasza #34784256 (#13286) üzenetére


Ance
őstag

Ezt ugyanúgy megteheted pl. a PcDream boltban is. A "cseregarancia hosszabbítás" menüben pl. egy 2-3 év garis 40-es SONY-ra vagy Samsungra 8.000-ért vehetsz +1 évet, 12.000-ért vehetsz +2 évet.

Meg egyébként minden boltban, csak elfelejtik mondani, vagy sokat kérnek érte.

(#13288) dh66e válasza Ragnar95 (#13281) üzenetére


dh66e
veterán

A Sharp 3évet ad és természetesen teljes körű.Nincs himi humi.

(#13289) Mentolka


Mentolka
senior tag

Hello,

TV-t vennék OLCSÓN! Dealert keresek!
Szerintetek érdemes karácsonyig várni, vagy akkor csak a raktáron maradt hulladékot akciózzák?

(#13290) digo00


digo00
tag

Sziasztok!Nem tudja valaki,hogy van -e arra megoldás,hogy ha a TV-re külső vinyó van kötve és,hogy ne kelljen mindig lehuzogatni a TV-ről úgy is tudjak rátenni filmeket?
A TV-re Lan kábellel van a net csatlakoztatva!Esetleg nincs-e valami Ftp-s megoldás?
Előre is köszönöm

(#13291) zsolthee


zsolthee
senior tag

Erre a jelenségre akkor senkinek nincs ötlete?
Lecseréltem már azóta egyébként azt a PC-t, így most a TV adás a HDMI kábel csatlakoztatásától függ. :Y (ha össze van kötve a TV a számítógéppel, csak akkor van jel)
Én vagyok hülye a témához vagy tényleg valami fura jelenségről van szó?
Nem feltétlenül akarom megszüntetni a "hibát", de ha már a "miértre?" megtalálnám a választ... :)
Ha nem jó helyen kérdezősködök, akkor szóljatok.
Köszi!
:R

(#13292) raulicio válasza nightshadow (#13252) üzenetére


raulicio
senior tag

Köszi, jónak tűnik!

Lenne még egy kérdésem, talán tudsz, vagy tud valaki válaszolni rá.
A szüleimnek van egy Samsung (sajnos pontos típust nem tudok) lcd tv-je, ezt ups digitális set top boxal használják. A két eszköz scart csatlakozóval van összekötve.
A probléma pedig az, hogy a digitális adás alatt folyamatosan hallható egy búgó hang a háttérben. Ez megszűnik ha átváltunk analóg adásra vagy pl filmet néznek a tvn usb-ről. Végigpróbáltam az összes hangbeállítást de a jelenséget semmi sem szüntette meg. Mit lehetne tenni? Más kábel? esetleg vmi beállítás? vagy a upc-nél kell verni az asztalt?
Sajnos ez egy régebbi set top box és csak scart kimenet + RCA kimenet van rajta.

(#13293) Zufo


Zufo
tag

Sziasztok!

Most egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy egy samu 40"d5000-est vennék annak ugyan akkora lene az input laggja mint a 32" os testvérének? Mert a 32" tökéletes lenne játékra :S

Válaszokat köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13294) BBéci válasza zsolthee (#13291) üzenetére


BBéci
titán

Nem ígérek semmit, csak egy ötlet.
Nullázd le a tévé beállításait, kezdj mindent előről! Ne csatlakoztasd a PC-t, csak a műholdas beltérit! Ha úgy rendben működik, kösd hozzá a számítógépet, természetesen mindegyik készülék legyen kikapcsolva, áramtalanítva!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13295) Gabor076 válasza james008bond (#13276) üzenetére


Gabor076
csendes tag

Hálásan köszönöm a segítségedet!
Időközben megjött a válasz is. Akkor okulásképpen:

Vettem egy SONY KDL-32EX720-as készüléket, és szereztem hozzá 2db szemüveget is.
Van egy mádialejátszóm (NTR82), amivel gondoltam kipróbálom, milyen is a 3D (a szimulált 3D nem nagy durranás, szinte semmi különbség). Meg is találtam a TV,a "képek egymás alatt", és a "képek egymás felett" 3D opciókat. Kerestem hozzá egy ilyen filmet, de a lejátszóm nem vitte. => szoftverfirssítés következett. Most már le tudtam játszeni, viszont a TV-n nem volt már többé a 3D-s beállítások között a fenti két opció (csak a szimulált 3D).
Mint később kiderült, ez volt a kulcsmomentum. A TV csak akkor adja elő a 3D-s lehetőségeket, ha kap erre utaló bemenő jelet.
Namármost innentől érdekes a dolog, mert van 3D-s videóm, csak nem tudom megnézni, mert a TV nem úgy érzékeli. Vajon miről érzékel 3D-s jelet? Csak hivatalos SONY lejátszóról? Csak én érzem, hogy ez nem kerek? Ne a TV-m döntse már el, hogy mit akarok nézni, és hogyan....
Úgy gondolom ez semmiképp sem szót a SONY TV mellett. Ha ezt előbb tudom, talán meg sem veszem...

(#13296) james008bond válasza Gabor076 (#13295) üzenetére


james008bond
őstag

Szia! Szívesen!
Amúgy a válasz hülyeség. Nekem Popcorn lejátszóm is van PS3 mellett. Mindkettőről ha ilyen side by side vagy alul/fölül 3D filmet játszom, lehet kapcsolgatni a tv 3D menüjét. A tv akkor reklamált eddig, amikor Popcornról akartam valódi 3D Full Blu-ray lemezt lejátszani, ilyenkor kiírta, hogy az eszköz nem alkalmas 3D lejátszásra. Most is épp egy sima, nem 3D-s videó megy Popcornról ( nem SBS ) és simán aktív a tv-n a 3D opcióban az említett 3 opció: szimulált, alul/fölül, oldalt. Tehát: nincs 3 d bemenő jel, de adja a lehetőségeket. Másrészt mondjuk minek? Egyedül a szimulációsnak lenne értelme, csak hát az, ahogy írtad, kb kalap sz....Bár az is igaz, hogy PS3 alapból 3D-re alkalmas, Popi meg szoftverfrissítés után lett az, de csak side by side és alul/fülül jelforrás esetén...érdekes.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13297) wjoe válasza Ance (#13287) üzenetére


wjoe
tag

Ance: [Cseregarancia hosszabítás] Az én olvasatomban azt jelenti, hogy a 3 napos cseregaranciát terjesztheted ki 1 vagy 2 évre, nem pedig a 2-3 éves gyári garanciát.

Tudomásom szerint az LG-nél csak a 3D-s tévékre adnak 5 év garanciát, a többire 2 évet.

(#13298) zsolthee válasza BBéci (#13294) üzenetére


zsolthee
senior tag

Elképzelhető, hogy a TV-nél nem százas valami? Bugos a firmware? :F
Észreveszi, hogy az eddigi HDMI-n jövő jel megszűnt és utána már nem érdekli, hogy SCART-on csatlakoztatott eszközről jön az adás?!
No mind1, kipróbálom amit mondtál. Azért ha esetleg valakinek van hasonló tapasztalata, ne fojtsa magába :)
Köszönöm!

(#13299) Ance válasza wjoe (#13297) üzenetére


Ance
őstag

Igazad van. Így jár aki előbb ír, mint alaposan olvas (mármint én).

Igen. Az LG csak a 3D-s tévékre adja az 5 év garit.

(#13300) james008bond válasza Ance (#13299) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor az lg3D tv-k annyival jobbak, mint a 2D-s tv-k, vagy ennyire meg akar tőlük szabadulni? :D

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.