Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13501) LuxLux


LuxLux
csendes tag

Köszi, megoldódott! :)

[ Szerkesztve ]

(#13502) honyike


honyike
aktív tag

Sziasztok!

Új TV vásárlása előtt állok. A véleményeteket szeretném kérni a JVC 32HG35E típusú készülékével kapcsolatban. 85.000Ft-ért kínálják, nem tudom hogy megéri-e. Ki találkozott már vele, mi a véleményetek a JVC-ről, mennyire jó ez a TV?

Amiket még néztem:

LG 32LK450 78.000Ft
LG 32LK430 80.000 Ft

Esetleg ha valaki tud hasonló áron jobbat, az kérem szóljon! :)

Köszi: Gábor

(#13503) Daert válasza honyike (#13502) üzenetére


Daert
őstag

A JVC-vel óvatosan.Gondolom a szervízelése is nehézkes lesz ezek fényében.

(#13504) Ance válasza honyike (#13502) üzenetére


Ance
őstag

Én az LG-ket ajánlanám.

Sose bíznék nagyon olyan tv-ben, aminek ha beírom a típusszámát a google-ba, csak a tesco-s linket adja ki, meg azokat a helyeket, ahol megkérdezted, mi a vélemény róla :DDD

A két LG idei gyártmány, ez ki tudja melyik évből való.

(#13505) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Sziasztok!
Olvasgattam a topicot, de nem tudtam leszűrni amit kérdeznék:
Van 40 colos kategóriában valami best buy TV mostanában? Ne legyen túl drága azért. 3D és a többi parasztvakítás felesleges. Samsungra gondoltam, kicsit félek más márkáktól. Pixel garancia fontos.

(#13506) Monyos


Monyos
aktív tag

Sziasztok!

Már rég óta használok 1 HYUNDAI lcd TV-t filmnézésre gépről.
Korábban egy "sima" VGA kábellel volt összekötve a PC és a TV , mert ilyen csatlakozó alapból volt a készüléken. Viszont így, "csíkos" volt a képernyő./ Világos sávok futottak a kijelzőn/ Beállítottam egy alacsonyabb felbontást ,amin a TV tudta a 75 Hz -t. Így csökkent a vibrálás , de sötétben , főleg fekete háttérnél így is nagyon zavaró volt. /A videókártyán csak DVI csatlakozó van ,ezért átalakítóval oldottam meg az összekötést , ha ez számít. /

Egy ismerősömtől kaptam egy HDMI kábelt a napokban, reménykedtem ,hogy ezzel megoldódik a probléma. A videókártyámon nincs HDMI csatlakozó ,de kaptam hozzá DVI-HDMI átalakítót ezzel dugtam össze a TV-vel.

A vibrálás teljesen megszűnt ,örültem is neki.
Ami azonnal szembetűnt ,hogy a TV már képes volt 1920x1080 felbontást produkálni, eddig a VGA kábellel csak 1366x768 tudott, viszont egyáltalán nem szép a képe ezen a magas felbontáson, így homályos az egész, de ez filmnézésnél nem látszik ,csak a WINDOWS ablakok,szövegek rondák... :F
Úgyhogy ez nem is zavarna,de bármilyen filmet nézek /HD - BDrip - DVDrip/ , a sötét jeleneteknél , a világos részek túl erősek , a színek torzulnak ,így nézhetetlenné válik a film. Próbáltam a fényerőt, kontrasztot állítani ,de hiába.... :(
A világos részeken semmi torzulás sem látszik, ott a kép hibátlan.

DRIVER törlést/frissítést próbáltam a videókártyával , de semmi változás.
Egy PowerColor HD4870 PCS+ -ról van szó.

Tudok valamit tenni az ügy érdekében , vagy bele kell törődnöm ,hogy ezzel a TV-vel jobb képet nem fogok elérni? :(
Előre is köszönöm! :R

(#13507) z00li válasza Ren Hoek (#13505) üzenetére


z00li
senior tag

Talán LG 42LK530. :B

(#13508) Adiking


Adiking
tag

Sziasztok

Ha egy filmekkel telepakolt 1,5-2Tb-os külső HDD-t rádugok egy Samsung LE37C530-as TV-re, akkor a TV fel fog ismerni és le fog játszani minden filmet?

(#13509) james008bond válasza Stafni (#13498) üzenetére


james008bond
őstag

Én homogén megjelenítés esetén sem látom a mellékelt fotókon. Lehet, a látásommal van baj? Pedig LCD.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13510) Stafni válasza james008bond (#13509) üzenetére


Stafni
aktív tag

Vagy a monitorod olyan. Teszteld :)
Nekem hiba nélküli lett a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#13511) vlevi válasza Stafni (#13500) üzenetére


vlevi
nagyúr

"vibrálni, olcsóbb kategória volt. "
600 ezres, 50"-os pana plazma olcsónak számít? szerintem nem :(
Volt mellette egy hasonló méretű, hasonló árú LG plazma is, ugyanúgy vibrált. Főleg a világos területeknél volt észrevehető.

(#13512) Jégtörő válasza vlevi (#13494) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Akkor szerencsés vagyok, enyémmel semmi baj egy sony ex 701 ről van szó soha sem láttam felhősödést, mondjuk szerintem annál nincs idegesítőbb mikor bár év múlva a hidegkatódos lcd elkezd fakulni, elveszti a fényerejét, kontrasztját, egyre több idő lesz mire bemelegszik és viszonylag normális képet ad, és világítást kell benne cseréltetni a végén, jó pénzért persze.
Mondjuk a led még, annyira új, hogy senki sem tudja igazából mi a max, de remélem tovább bírja a hagyományos lcd-nél.

(#13513) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

nem tudom, hogy jó helyen érdeklődöm-e.

Szeretnék tanácsot kérni. Elég általános lesz és nem akarok vitát generálni, csak tényleg nem sok tapasztalatom van a témában.
Olvasgattam a teszteket, fórumokat, de nem nagyon látom tisztán a helyzetet.

Szeretnék a jövőben egy LCD televíziót (akár LED-est is) venni.Eddig még nem volt ilyenem. Maximum 200e HUF a keret, de inkább 150e HUF környéke az optimális.
Amire főként használnám: filmek, számítógép (média tartalmak kezelése), ritkán játék is, akár hálózatról filmezés(ha jól tudom ilyen létezik), külső merevlemezről való film játszás. A főbb videó-formátumok támogatása (amit egy mai blue-ray és dvd lejátszó általában le tud játszani). A 3D nem igazán érdekel. Gondolom főként a FullHD-s típusokban érdemes gondolni (ahogy láttam főként már csak olyanok vannak).
Kb. 4 méterről nézném a tévét, szóval a nagyobb képátló nem hátrány.

Hosszú távra tervezem, nem vagyok egy évente tv-t vásárló típus.

Szóval ahogy így összefoglaltam, főként általános dolgokra használnám, de a játék miatt lényeges lenne az alacsony válaszidős panel.

Milyen márkákban lenne érdemes gondolkodnom? Tudom a maga nemében mindegyik jó, csak tényleg tanácstalan vagyok, hogy milyen irányba nézelődjem.

Előre is elnézést kérek azoktól, akiknek zavarja a szemét, hogy ilyen általános kérdést tettem fel :)

Nem kell részletes elemzés, csak egy két mankó, típuspélda..stb.

Előre is köszönöm a segítséget!

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13514) Jégtörő válasza Tanisz (#13513) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Én úgy szoktam ezeket, hogy megniytok pár gyártó honlapját, megnézem mik vannak most összehasonlítom őket, amelyiket úgy gondolom hogy megfelel, beütöm árgépbe, hogy tudjam kijön e abból a pénzből amit rászánok, ha nem akkor kicsit kevesebbet tudót nézek magamnak, utána körülnézek mik a vélemények arról a típusról.
Sony, LG, Panasonic.

(#13515) humax


humax
senior tag

Van 46 tol 55ig colos kategóriában valami best buy TV ?
FONTOS NALAM A PIP,PAP,
( venni akartam 55LG650 de sajons nincs bene pip igy felejtos.
sajons a samsung tv ben aktiv 3D van ami nem tetszik.
a WEBbroser nem fontos,jobb ha nem tukrozik.
FULL hd szep kepe legyen
valos 100 HZ vagy tobb
:R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#13516) Ance válasza Tanisz (#13513) üzenetére


Ance
őstag

Hát 4 méterről, 200-ért, de inkább 150-ért minden nem fog menni. Ha ennyiért minden vágyad teljesülhetne, amit leírtál, akkor nem lennének LCD meg LED tv-s fórumok, hanem csak egy "Milyen lapostévét vegyek" címmel, és az első hozzászólásban le lenne írva egy típusnév és mindenki azt menne el megvenni. :)

Szóval vagy azt írod, hogy 300-500.000 van rá, vagy pár dolgot lejjebb adsz.

Ha mondjuk kiveszed az input lag követelményed (azaz a ritkán játék pociót) és a komplett médialejátszó funkciót (amit egyébként sem tudnak a legjobbak sem, mert valami van amit úgysem játszik le), akkor mondjuk LG 47LK530 típus 171.000-ért (meg hozzá egy médialejátszó - pl. WD TV Live 30.000-ért).

Így akkor csak a számítógépes játékról kell lemondanod (bár még nem nagyon mérték szerintem az input lag-ot ezen), meg arról, hogy SONY vagy Samsung felirat van az alján, meg egy kis felhősödésről, de az lehet, hogy nem hiányzik :D

Szóval korrekt tévéd lesz és nem került egy nagy vödör pénzbe.

humax: Úgy tudom, a mostani tévékbe már nem nagyon raknak PIP funkciót. Ha igen, akkor az nagyon ritka.

Árat nem írtál, mennyiért kéne tévé, így az ajánlatom a Samu helyett a SONY KDL-55EX720 és az LG 55LW650S :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#13517) humax válasza Ance (#13516) üzenetére


humax
senior tag

LG 55LW650S nagyon jo tudum, de sajna nincs bene pip
a sony ban van de sajnos nem jonn be a aktiv szemuveg, is nem jo a 3D bene.
azert keresek mast.

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#13518) sinead válasza vlevi (#11856) üzenetére


sinead
tag

"Mediamarktban bökdöstem pár percig egy 42LV4500-at. Motion Plus beállításai alapján valódi 100Hz-nek tippelném, "
Lehet már biztosan tudni, hogy valódi 100Hz van-e benne?
Köszönöm :R

(#13519) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy 55-70 cm-es kis LCD TV-t venni!
Nem igazán tudok választani, kinéztem 2 típust, a segítségeteket szeretném kérni!
Samsung LE26D450 [link] - ezt preferálom jobban
Samsung LE22D450 [link]

Esetleg ebben a méretben tudnátok más típust mondani?! HA lehet maradnék a Samsungnál...

Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#13520) Tanisz válasza Jégtörő (#13514) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi szépen!:)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13521) sinead válasza Dany007 (#13146) üzenetére


sinead
tag

Felhősödésben milyen az LG 42LV4500?
Eddig csak a Samsungokat néztem, de e téren rosszakat olvastam róluk.

(#13522) ginola válasza james008bond (#13497) üzenetére


ginola
addikt

A fekete képest hogy fotóztad le, csak azért kérdem, mert nálam sötétben a fekete képnél a hosszú záridő miatt kékként érzékeli a fényképezőgép.

(#13523) bencze válasza Stafni (#13510) üzenetére


bencze
senior tag

Most kétségek közt őrlődöm, vagy a monitorom rossz vagy a szemem. Vagy mindkettő... 17 pont...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#13524) Tanisz válasza Ance (#13516) üzenetére


Tanisz
senior tag

Neked is köszi, sokat segítettél!:)

Azért azzal tisztában vagyok,ha mindent szeretnék bele amit írtam, akkor jócskán ki kellene nyitni a zsebemet, ami számomra nem érné meg :)

Inkább arra gondoltam a média lejátszás során, hogy a filmek többségét kezelje, az ismertebb formátumokat. A képek, zenék nem érdekelnek.

Annyira vájt szemű nem vagyok, vagyis észreveszem a "hiányosságokat", de nem zavarnak, mivel nem napi 12 órában használnám, hanem alkalomszerűen.
Amit ajánlottál, szinte teljesen lefedi az igényeimet, nem is gondoltam, hogy 47"-ban van ilyen áron, eddig 40-42"-at néztem, kb azok voltak az én ársávomban.

Azóta pontosan lemértem, az a 4 méter inkább 3-3,2 (hisz nem a falra pakolnám a tv-t és nem a szemben lévő falra van feltapadva az ember) :)

A ritkán játék opcióról nem nagyon mondanék le, bár ha muszáj :) Pont azért gondolkodtam egy LCD tévében, hogy kiváltsam egy monitor vásárlását vele és összekössem egy új tv vásárlásával.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#13525) james008bond válasza ginola (#13522) üzenetére


james008bond
őstag

Mobiltelefonnal, automatán minden ( HTC Desire ) és a valóságban is kb így néz ki. A képeimen látni felhősödést vagy nem? LED Edge Tv.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13526) ginola válasza james008bond (#13525) üzenetére


ginola
addikt

Csak minimálisan, milyen készüléked van?

[ Szerkesztve ]

(#13527) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
TV vásárlása előtt állok és kicsit tanácstalan vagyok! Lenne pár kérdésem:
- Mennyire érdemes SmartTV-re kiadni plusz pénzt? Pl. nekem inkább youtube nézegetésére lenne jó, de itt nem szűrik régió szerint a tartalmat, mint pl. az androidos telefonokon? Ha igen, akkor meg lehet-e ezt kerülni pl. amerikai régióra állítással?
- Tesztekben olvasgatom, hogy milyen 100 Hz-es technológiák vannak (TruMotion, CMR), de filmezéshez mindig azt tanácsolják, hogy kapcsoljuk ki. Sportot nem nagyon nézek, leginkább pc-ről mozifilmeket és a szokásos kábeles csatornákat. Érdemes nekem válogatni a 100 Hz-es TV-ket?
Előre is köszönöm a tanácsokat!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13528) gyigyoo


gyigyoo
csendes tag

Hello
lenne 1 kérdésem
az LCD tv-men MAGAS dinamikus kontraszt az most lerőviditti az élettartalmat a tv-nek vagy nem??

inkább olyan mint az energiatakarékosság?

[ Szerkesztve ]

(#13529) vlevi válasza morfondőr (#13527) üzenetére


vlevi
nagyúr

"de filmezéshez mindig azt tanácsolják, hogy kapcsoljuk ki."
Aztán pedig rögtön vissza.

Smart TV? Hát, már mindegyik az, legalábbis annak akarják eladni.
Ha nem érdekel a 3D, akkor egy Samsung D6100-at megnéznék a helyedben. Van benne 3D, de szar, szóval szóra sem érdemes. Viszont rendes, interpolálós 100Hz megjelenítés, majdnem mindenevő médialejátszó, ami miatt nem kell a számítógépet bekapcsolva tartani. És elfogadható áron van, 101 centis méretben (40") 180ezer körül.
Ha ismerném a Sony tévéket, akkor biztos onnan is tudnék neked ajánlani valamit, de sajnos a Sony termékvonalat abszolút nem ismerem.

(#13530) sinead


sinead
tag

Panasonic TX-L42E30 -sal van valakinek tapasztalata? Képminőség, tévénézés érdekelne.
Előre is köszönöm! :R

(#13531) gyigyoo


gyigyoo
csendes tag

Valaki erre?

Hello
lenne 1 kérdésem
az LCD tv-men MAGAS dinamikus kontraszt az most lerőviditti az élettartalmat a tv-nek vagy nem??
IPS panel LG tv....
inkább olyan mint az energiatakarékosság?

[ Szerkesztve ]

(#13532) junior11 válasza sinead (#13530) üzenetére


junior11
veterán

[link] - teszt E30 LCD.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13533) nightshadow válasza sinead (#13530) üzenetére


nightshadow
veterán

(#13534) sinead válasza nightshadow (#13533) üzenetére


sinead
tag

Köszönöm a linket + junior11-nek is. :R
Olvastam, és nekem nagyon tetszett, amit írnak. :K
Azért érdeklődnék itt felőle, mert attól tartok, kell legyen valami oka annak, hogy senki nem ajánlgatja ezt a tévét. Jó sokat olvastam most fórumokat, és szinte egyáltalán nem kerül szóba a Panasonic TX-L42E30 :N
Mi lehet ennek az oka?

[ Szerkesztve ]

(#13535) morfondőr válasza vlevi (#13529) üzenetére


morfondőr
őstag

Nézegettem tavalyi modelleket, amikben nincs Smart, jó áruk van és jó a képminőség is. Csak azért érdeklődtem, hogy érdemes-e plusz pénzt adni az internetes tartalmakért, vagy értelmes dologra úgysem lehetne használni pl. a régiókorlátok miatt? 3D abszolút hidegen hagy! Még a LED háttérvilágítás is, de amelyik Smart, az már csak LED-es. Kb. 150k körül gondoltam 40"-42"-ban.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13536) gyigyoo


gyigyoo
csendes tag

itt ténleg nemtudja senki hogy max dinamikus kontraszt arány használata közben jobban rövidül e az élettartam? IPS panel.

neten nemtalálok róla semit!

(#13537) Ren Hoek válasza gyigyoo (#13536) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Már miért rövidülne? Ha LED-es akkor 100% hogy nem, de CCFL-nél sem hinném. Amúgy semmi értelme, parasztvakítás az egész, max munka közben esetleg.. de film/TV-nél szerintem baromság.

Amúgy, ha 10x felteszed, akkor sem fognak rá válaszolni, mert valószínűleg senki nem tudja a választ.

Viszont én is kérdeznék: Pixelhibás TV-ket milyen arányban lehet kapni mostanában? Főleg LG vagy Samsung érdekelne..

[ Szerkesztve ]

(#13538) james008bond válasza ginola (#13526) üzenetére


james008bond
őstag

Sony 40 " LX900

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13539) gyiku


gyiku
nagyúr

32" vagy 37"es tevet vennek karacsonyra ajandekba, pana es samu jatszik. mi most a best buy?

hüllő

(#13540) Ance válasza morfondőr (#13527) üzenetére


Ance
őstag

morfondőr: A TruMotion-t dícsérték egy LG tesztben. Sajnos a Sony és Samu megoldásról nem tudok sokat az új tv-iknél, mert ebben a két márkában csak tavalyi modellt néztem. Azt tudom, hogy a tavalyi modellekben még eléggé szörnyű volt (Az LG-nél is!).

Szóval most már érdemes bekapcsolni az LG-nél alacsony fokozaton, szerintem.

gyigyoo: Mondanál egy elméletet, hogy miért merült fel benned, hogy a dinamikus kontraszt rövidítheti az élettartamot? Nincs rá nagyon magyarázat. Persze azért nem merül fel, mert be sem kapcsolja senki általában.

Ren Hoek: Szegeden van egy Samsung outlet (sajnos nem tudom pontosan hol, nem vagyok szegedi, csak egyszer jártam ebben a boltban, de valaki biztos segít). Ott aztán annyi pixelhibás készüléket vehetsz, amennyit elbírsz :) Vannak olyan nyalánkságok is, hogy egy egész pixelsor hibás, meg ilyenek :D

(#13541) BBéci válasza gyigyoo (#13531) üzenetére


BBéci
titán

Ritka nagy neveletlenség, a fórumozás írott és íratlan szabályaiba ütköző cselekedet félóránként megismételni ugyanazt a kérdést. Moderátorok is szoktak szólni miatta!

A dinamikus kontrasztot a lehető leggyorsabban kikapcsolni szoktuk, mert durván rontja a filmnézés élvezetét. Semmi értelme, csak parasztvakításra alkalmas.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13542) gyigyoo válasza BBéci (#13541) üzenetére


gyigyoo
csendes tag

akkor én biztos nagy paraszt vagyok ;] :W :C

mert nekem úgy jobban tetszik... egyszerűen fekete sokkal feketébb és élethűbbek a színek NEKEM... biztos nagy paraszt vagyok lol... :DD :C :W :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#13543) csimpok válasza BBéci (#13541) üzenetére


csimpok
aktív tag

De a Samsungokon nem lehet kikapcsolni, nem?

(#13544) BBéci válasza gyigyoo (#13542) üzenetére


BBéci
titán

Érdekes, Ren Hoek ugyanezt a "parasztvakítás" kifejezést használta.
Pontosan az a baj vele, hogy elrontja, mesterségessé teszi a színvilágot, ráadásul idegesítően műveli mindezt.

(#13543) csimpok
Már hogy a csudába ne lehetne kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13545) gyigyoo válasza BBéci (#13544) üzenetére


gyigyoo
csendes tag

paraszt vagyok :C :C ;] ;] :DD :)) :DDD

(#13546) biga válasza gyigyoo (#13545) üzenetére


biga
senior tag

Az önkritikát mindig nagyra értékeljük a fórumon...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13547) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném:
[link]
[link]
A fent említett 2 tévével kapcsolatban valakinek tapasztalata, véleménye?
55-70 cm között keresek. Esetleg tudtok mást mondani, ha a fentiek nem jók?!

Üdv,
GBoy

(#13548) #75912448 válasza gyigyoo (#13545) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nem vagy paraszt csak rossz a szemed :) Teljesen tönkreteszi a színvilágot, mesterségesen ocsmány lesz tőle. HD forrásnál különösen látványosan szar a bekapcsolása.

(#13549) gyigyoo válasza gameresboy (#13547) üzenetére


gyigyoo
csendes tag

Én a helyedbe inkább panasonicot néznék ha 55-és 70cm tv-t akarsz venni. vagy sony-t.
nemcsak megbízhatóbbak de elérhető áron is vannak már 70cm-be.
ekkora tv-be ne vegyél samsungot...

[ Szerkesztve ]

(#13550) #75912448


#75912448
törölt tag

A TelevisionInfo.com-on már kijöttek az év tévéi:

Legjobb TV:
Samsung D7000 Plasma Series
LG LV5500 LED LCD Series

Legjobb LCD TV:
Samsung UNxxD8000 LED LCD Series
Sony HX729 LED LCD Series

Legjobb 3D TV:
Panasonic VT30 Plasma Series
LG LW5600 LED LCD Series

Többi a linken

Biztos a többi oldalon is jönnek majd sorban, de így a nagyobbak közül érdekesség elsőként.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.