Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13751) <NewL>


<NewL>
addikt

Sziasztok

megvettük a Philips 42PFL3606H tv-t. 115 volt ingyenes szállítással az extreme digitálnál. Tudom nem egy csoda, de szüleimnek jó, jobb mintha a Tescoban vettek volna egy 82-es lcd-t ugyanennyiért.

Na szóval, néznének valami jóminőségű filmet is rajta, ha már lejátszik usb-ről. Van egy külső iOmega hdd-m, aminek a végén sajnos 2db usb van, a tv-n meg 1. Nem működik. :F

A papírjait most néztem lejátszik MPEG2 / MPEG4 , H264 formátumokat.
Nem értek ezekhez a kódolásokhoz cseppet sem, de ha MKV-t lejátszik és xvid, avit akkor beszaladnék a tescoba venni egy nagyobb pendriveot, had nézzenek valami normális filmet is.

Egyébként, baromira bejön a Philips, az öreg majd kiugrik a bőréből, a 32"-os Samu után. Az már biztos, hogy én is Philipset fogok venni, csak kicsit nagyobbat, meg ambilightosat :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13752) Ren Hoek válasza <NewL> (#13751) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem az a vinyó úgy működik, hogy az egyik USB-n az áramot veszi fel. (Vagy nem jól értem?) 3.5-ösön van power csatlakozó, 2.5-ös pedig USB-ről kapja... és lehet a két USB-ről elég neki a delej. Ez azt jelentheti, hogy az egyik USB-n csak áram megy. Lehet kipróbálnám, hogy bedugom egy USB-s telefontöltőbe :P DE azért óvatosan, mert ha nem kap elég áramot, akkor az nem tesz jót neki. Pontos típusleírás, manual elolvasás és meg kell nézni miért van rajta két USB.

(#13753) <NewL> válasza Ren Hoek (#13752) üzenetére


<NewL>
addikt

iomega prestige - ilyen. gépen szépen bejön, de mivel a tv-n csak egy usb van, csak kerreg szegény. a pendrive-ot meg nemtalálom, de úgyis csak 2gb-os lenne, szóval arra semmilyen film nem fér.

vegyek vagy nevegyek egy nagyobb pendrive-ot? lejátszik ez a tv valamit is? :D

There's an app for that

(#13754) HPet


HPet
csendes tag

Sziasztok!

LG 42LV5590
LG 42LV5500

ez a két tv közt mi a különbség?
és Philips-ben melyik tipusok felelnének meg?

(#13755) dh66e válasza <NewL> (#13753) üzenetére


dh66e
veterán

Jó lenne átnézni a kezelési útmutatóját mivel ez egy belépő szintű tv lehet hogy nem is működik benne a médialejátszás.Először ezt derítsd ki.Amennyiben van benne gondolkozhatsz a pendrive vásárláson ha nincs benne akkor a legjobb ha veszel akár használtan is egy média lejátszót,de újból is van 15k és minden kínod megoldódik. :)

(#13756) <NewL> válasza dh66e (#13755) üzenetére


<NewL>
addikt

a kezelési útmutatóból olvastam ki :)

kérnék pendriveot, de ebben a fonnyadt faluban max 4gb-os a legnagyobb, a haveri társaságban :DDD

de akkor elviekben le kellene játszani az mkv-t. a menüben láttam olyan is, hogy felirat, akkor a feliratokat is?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13757) dh66e válasza <NewL> (#13756) üzenetére


dh66e
veterán

Na az már valami. :)
Van otthon laptop vagy a számítógép közel van a tv-hez?Adjál valamelyikről betápot annak a plusz usb-nek ideiglenesen megteszi és kiderül hogy milyen formátumokkal boldogul a tv.

(#13758) biga válasza <NewL> (#13753) üzenetére


biga
senior tag

Ha jól látom táp is van hozzá (második USB csati formájában). Egy nagyobb pendrive árának töredékéért veszel egy konnektorba dugható USB-s tábot, a 2. USB-t abba dugod és már kész is.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13759) cigam válasza <NewL> (#13756) üzenetére


cigam
félisten

Viszont egy minta bőven ráfér a 2GB-os pendrive-ra is. pl. a tsmuxer-el kivághatsz egy pár perces darabot. Egy probléma lehet, ha a pendrive túl lassú. Akkor nem tudja olyan gyorsan tolni az adatokat, mint ahogy a videó megköveteli.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13760) pazzi16


pazzi16
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, hogy vásárolnék egy Sony KBL-32bx400 model számú tv-t de nem jó benne a t-con panel. nem tudjátok h ez mennyibe kerülne illetve. keresetem neten utána e semmit se találtam és szerintetek a 32ex400-as t-con panel jó lehet bele?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#13761) Ren Hoek válasza <NewL> (#13756) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Többiek is a táp elméletemet támasztják alá.. szvsz próbáld ki, hogy tápolod USB-ről. Mai telótöltők is mind jók erre, elég erősek. Odaviszed a PC-t, vagy laptopot és máris lesz neki delej :) Tuti ez lehet a baja.

(#13762) Lesliegold


Lesliegold
tag

Megvettem az UE37D6100-as Samut...Egy dologtól féltem, a felhősödéstől. Most vagy nerm tudom mikor és hol kéne megjelennie, vagy NINCS egyáltalán. Most ismerkedek, kérdésekre szívesen válaszolok...Apropó 169.900Ft volt 4db 3D-s szemüveggel. Üdv!

Xiaomi Redmi 3

(#13763) torma1981 válasza Lesliegold (#13762) üzenetére


torma1981
veterán

170k-ért nem volt olcsó szerintem. :( Tegyél be egy fekete hátteret és úgy nézd a felhősödést.

(#13764) pazzi16


pazzi16
csendes tag

sony KDL-32bx400 és a KDL-32ex400 t-con-ja megegyeznek?fontos lenne pls. mi a különbség a két tv között tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#13765) dh66e válasza Lesliegold (#13762) üzenetére


dh66e
veterán

Ne félj van ott felhősödés rendesen. :) Csak ne nézz sok sötét jelenetű filmet rajta és egyáltalán nem fog zavarni.

(#13766) Lesliegold válasza torma1981 (#13763) üzenetére


Lesliegold
tag

Szélesvásznú (alul felül fekete csik, középen a film) USB-ről. Ezt tettem be, sehol nem volt a két fekete csikban világosodás. Azt hiszem a Samunál a két oldalán van, tehát a sarkokban kellett volna látnom. Vagy mondjatok konkrét filmet, mit tegyek be. Pl ott a TV csatornáknál, ahol kódolt a csatora, totál fekete háttért látok a közepén a kódolt szöveg. Ott is tök homogén az egész fekete kép, sehol semmi eltérés, bár lehet, hogy az más. Abban viszont kérném segítségetek, hogy a PC-n lévő file-okat mivel osszam meg, hogy a TV lássa, mert win7 64bit alatt ez a progi nem megy: serviio.

Apropó többen kérdeztétek priviben, hogy hol vettem. Én a Média Marktban, de előtte 2 órán át kínozthattam a kiállított darabot.

Ren Hoek: Most ott volt a legolcsóbb, és az ajándék 4 szemüveg is jól jött!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3

(#13767) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

LG LK530-on én egyáltalán nem látok. (Szerencsére nem LED-es) Világosodás teljesen nuku. Egyedül annyi, hogy a sarkain nagyon kicsit sötétebb, ha fehér képet nézek (mint a fotóknál a vignettálás). Szerencsére 99%-ban szélesvásznú filmeket nézünk rajta, így semennyire nem látszik, mert ott mindig fekete. Ez is felhősödés?

(#13766) Lesliegold: Media elég drága...csak nézegetni jó :D... minden tv-re rádobnak +15-20 ezret is szinte. LG-nél még pixelgarancia sem volt csak kettőtől...

Viszont a tiédet megnéztem, máshol is annyi. Szóval nem volt rossz vétel az! Az urak elfelejtkeztek a 300 Ft-os euróról, meg a 220-as dollárról :K

[ Szerkesztve ]

(#13768) dh66e válasza Ren Hoek (#13767) üzenetére


dh66e
veterán

Ez a felhősödés:

[ Szerkesztve ]

(#13769) Lalos


Lalos
csendes tag

Sziasztok! Kábé 150k van új tévére, de egyáltalán nem tudok dönteni, pár típust írhatnátok amiről van tapasztalatotok.
Tényezők:
- LG vagy Samsung 40-42-es méretben
- Jó az LCD is, de LED-es felé húzok/minimál felhősödéssel, ha van ien/
- Valódi 100Hz

Ezekre használnám: -Tv: csak sport,
-PS3,
-PC/HD filmek/

Köszönöm a segítségeteket! :)

Veszel vagy eladsz

(#13770) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Lassan majd szeretnék TV-t venni.
Nagy elvárásaim nincsenek.A lényeg,h legyen scart bemenet valamint a notot is tudjam csatlakoztatni és azért legyen szép képe is :)
Max 70-80 lenne rá.

Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13771) stickrs


stickrs
senior tag

hello. LG 42LK530-ról vélemény? van itt olyan aki ilyennel rendelkezik? 130e körül keresek lcd tv-t,és ezt találtam mint legjobb választást.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#13772) Ren Hoek válasza dh66e (#13768) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hát ez nagyon durva... Ilyennek nyoma sincs az LG-n se az IPS-es Dell monitoromon.

(#13773) Dorian


Dorian
félisten

Sziasztok!
Ismerős szeretne TV-t venni, max 150-ért. 3m-ről nézné, főleg TV adást. Van most valami best buy a ebben az árkategóriában?
Én csak plazmában vagyok otthon, de az gyakori háttértévézés miatt valószínűleg kiesik. Alsó kategóriáról lévén szó, led háttér-világításút sem javasolnék neki. 100Hz-es jó lenne.
Köszi!

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#13774) nightshadow válasza Dorian (#13773) üzenetére


nightshadow
veterán

LG 42LK530 vagy 42LV4500, ugyanaz a két tévé, csak az egyik hagyományos LCD, a másik edge-Led-es, s mindkettő 100Hz-es.

(#13775) <NewL>


<NewL>
addikt

köszi a tippeket, nem is jutott eszembe:)
odavittem a laptopot, bedugtam az iomegát a tv-re, laptopra, de az usb eszköz tallózásánál nem adott ki semmit. még adok neki egy esélyt egy pendrival vagy egy másik külső hdd-vel. ha nem akkor vagy veszek (ami már régóta kellene amúgyis) egy minidisplayport to hdmi átalakitót vagy egy külső multimédiás lejátszót.

sosem néztem eddig utána. nagy valószínőséggel ez a tv nem fog semmitse lejátszani (ha jól látom, sejtem) akkor a használtani útmutató több tv-hez van, 32-47"-ig van felsorolva az elején jópár tv, lehet valamelyik a nagyobbak tudnak lejátszani, de szerintem ez nem. ha mégis akkor beírom majd ide.

szóval ha nem játszana le, milyen lejátszót ajánlanátok. mivel fateréknak kell, és én őt elég jól ismerem, a létező legolcsóbb megoldás kell neki majd :D de majd szétnézek az aprók között.

There's an app for that

(#13776) Dorian válasza nightshadow (#13774) üzenetére


Dorian
félisten

Köszi!

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#13777) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

TV-vásárláson gondolkozunk karácsonyra:
Az egyik 32"-os 82 cm-es átmérőjű LCD lenne. Némi jótanácsot szeretnék kérni, hogy mire kell figyelni, mik az ajánlott tulajdonságok (90% tv-nézésre). Hosszú távra tervezünk, FullHD és minél szebb kép a cél.

A másik egy 40" 102cm, szintén FullHD, ez számítógépre is rá lenne kötve, plusz Blu-Ray lejátszóra.

A fő kérdés még az, hogy LED vagy sima LCD, a nagyobb tv-nél megéri-e a 3D esetleg (nem lényeges, csak érdeklődés szinten), a 200-400 Hz nekem már nem mond semmit, anno a 100Hz-nél leragadtunk, érdemes-e ezt is figyelni?!

Melyik gyártónak van most a legszebbnek mondott képe? (tudom ez szubjektív, de viszonyítási alapnak jó lehet)

Előre is Köszi a válaszokat!!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13778) biga válasza <NewL> (#13775) üzenetére


biga
senior tag

próbáld ki először egy kisebb pendrive-val, hátha csak a file rendszert nem csípi. Ehhez nem kell semmi, felteszel 1-2 mediafile-t a pendrive-ra és bedugos. Ha azt látja, akkor látnia kell a vinyót is, valahogy.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13779) Lesliegold válasza Lesliegold (#13766) üzenetére


Lesliegold
tag

Nos eddig küzdöttem, de nagy nehezen átrendeztem a Digin megtalált 88 csatornát, és sikerült a PC-ről megosztani a filmeket, és tesztelni egy PC-ről megosztott 3D-s mkv-t. Nem rossz ez a 3D, de egyenlőre nem estem hasra tőle. Valami olyan filmmel teszteltem, ahol két kép volt egymás mellett 2 d-ben, a TV ebből csinált 3D-s képet. Tényleg láttam egy kis felhősödést, amikor vége lett a 3d-s filmnek és kikapcsoltam a filmet, a TV pedig visszaváltott TV üzemmódra. Ez kb 0,5-1 másodperc volt, aztán el is tünt a felhősödés. Én jobban féltem ettől a felhősödéstől, de gyakorlatilag ez nem von le semmit a TV értékéből. A HD TV csatonákat 1080i-ben jeleníti meg, a letöltött csatornalistában Mpeg2-nek írja. Ez így van jól? Nem Mpeg4-nek kéne lennie?
PenDrive-ra (Data Traveller 8G) próbáltam volna a rögzítést, de azt írta ki nem megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3

(#13780) dh66e válasza Ren Hoek (#13772) üzenetére


dh66e
veterán

Ez egy idei Samsung D6500 felhősödése-csak lemaradt- ami ugye él ledes,de ez tök általános náluk.Csak nagyon drága ledes tévéknél oldották ezt meg több kevesebb sikerrel.

(#13781) dh66e válasza <NewL> (#13775) üzenetére


dh66e
veterán

"szóval ha nem játszana le, milyen lejátszót ajánlanátok. mivel fateréknak kell, és én őt elég jól ismerem, a létező legolcsóbb megoldás kell neki majd "

[Egreat R6C]

(#13782) cigam válasza Lesliegold (#13779) üzenetére


cigam
félisten

Digikábelen az SD csatornák MPEG2-esek.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13783) Sziszifeca válasza Lesliegold (#13779) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Nekem a Panasonicnál semmi semmi felhősödés nincs. Ezért nem Samut vettem.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#13784) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

sziasztok van egy le40d503 lcd tv faternak usbröl lehet kicsi hangfal párt meghajtani?

(#13785) biga válasza Hsanyika1 (#13784) üzenetére


biga
senior tag

meglepne. Ugyanis az USB-s hanghoz is kell valami driver (még ha azt a PC-s oprendszerek tipikusan fel is ismerik). Elég valószínűtlennek tartom, hogy egy tv-ben legyen ilyen driver :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#13786) Hsanyika1 válasza biga (#13785) üzenetére


Hsanyika1
senior tag

köszönöm választ.

(#13787) Jégtörő válasza nightshadow (#13689) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Ami kisebb részben sony az nem sony. Ezek szerint nem sharp van a 37-sekben.
pedig bíztam benne. Én két 32 es lcd-mben sharp van és az jó.

(#13788) nightshadow válasza Jégtörő (#13787) üzenetére


nightshadow
veterán

Ami kisebb részben sony az nem sony.

Pedig az Sony-Samsung panel, nézd meg a teszteket, de nekem teljesen mindegy, nem fogok ezen vitatkozni.

(#13789) Lesliegold válasza cigam (#13782) üzenetére


Lesliegold
tag

De a DigiSport HD, vagy az M1HD az Mpeg4-es nem?

Xiaomi Redmi 3

(#13790) dh66e válasza Lesliegold (#13789) üzenetére


dh66e
veterán

Igen az.

(#13791) Nimda válasza dh66e (#13790) üzenetére


Nimda
addikt

Nemrég vettem egy Sharp LC26SH330E lcd tv-t és nem tudom eldönteni,hogy hibának tudható e be az,hogy vibrál,föleg a szürke árnyalatoknál.Természetesen kipróbáltam antenna nélkül is (usb böngészö),pc-re is rákötöttem,áthelyeztem máshová hátha valami interferencia,konnektor csere,de semmi változás...ezen az oldalon is teszteltem (1,3) de ilyen vibrálást még nem tapasztaltam lcd paneleknél...valaki ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#13792) dh66e válasza Nimda (#13791) üzenetére


dh66e
veterán

Szerintem egy szervizt megér a dolog,legalább is nekem nem tűnik normálisnak akkor sem ha nem egy csúcs kategóriáról beszélünk.

(#13793) schmidtgabi


schmidtgabi
csendes tag

Sziasztok!

TV-t szeretnék vásárolni.Napok óta olvasok teszteket,leírásokat de nagyon nehéz a döntés.
Ami alap:117-119cm.képátló, Full HD, 3D, LED, 100Hz.és lehetőleg ne felhősödjön (clouding)
Kinéztem egy Sony KDL-46EX720 típusú aktív szemüveges készüléket.Kinézetre is nagyon tetszik a készülék és a tesztek alapján is jónak tűnik(EdgeLED,100Hz,Motionflow XR 200,X-Reality, ACE, válaszidő 3ms.,Input Lag 21ms ??) Ára 310e lenne 6 db. TGD-BR250 szemüveggel. (ennek darabja 17e körül van)
A héten már meg is akartam venni de az utolsó pillanatban olvastam,hogy a tesztek lehúzzák a készüléket a magas crosstalk miatt.Ezek után kezdtem el keresgélni az LG passzív szemüveges készülékei között. Itt a LW5500 (47") vagy a LW650S (47") jöhet szóba.
Ami a fenti adatokon ill. értékeken felül számít az a kép minősége 2D és 3D esetében.
Én csak PS3 konzolhoz,2D-s és 3D-s játékokhoz szeretném használni.
Ha vannak egyéb funkciók mint pl. Smart,Web Browser ,Satellite stb. az nem gond ha maga a készülék is képminőségben valamivel jobb. Gondolok itt a LW5500 és a LW 650S közötti különbségekre pl.100Hz-200Hz vagy MCI 600Hz-MCI 850Hz.
Egyszóval az lenne a lényeg,hogy a 2D-s játékokkal szép legyen a kép de az a néhány 3D-s játék is élvezhető legyen.Sajnos nagyon kevés játék van Full HD-s, 1080p-s felbontásban.Legtöbbjük 720p-s ezért gondoltam,hogy ha már az aktív megoldás úgyis crosstalkos és a passzív meg felezi a felbontást,akkor legyen az utóbbi.
Abban szeretnék tanácsot kérni,hogy melyik készülék lenne jobb.Az LG LW5500 vagy a LW650S vagy maradjak a Sonynál?? Sajnos személyesen még nem láttam ezt a crosstalk hibát a Sonynál. Ti melyiket vennétek a legjobb képminőség érdekében?
Látta már valaki ezt a nagynak leírt crosstalk jelenséget élőben? Valóban olyan rossz mint ahogy a tesztek azt leírják?? A szívem a Sony felé húz de félek ettől a jelenségtől.
Vagy azt a néhány játékot amit 3D-ben kiadtak,kilehet bírni az aktív szemüveggel.
Játékhoz használja valaki a fent említett típusok valamelyikét??
Vélemények,tanácsok jöhetnek !!

(#13794) Nimda válasza dh66e (#13792) üzenetére


Nimda
addikt

Igen az lesz,még benne vagyok a 3 napos cseregariban...ráadásul a szinekkel sem stimmel valami,mert a sötétebb árnyékosabb helyeken mintha átmenne inverzbe,kicsit narancssárga beütéssel...

(#13795) BBéci válasza schmidtgabi (#13793) üzenetére


BBéci
titán

A crosstalk nagyon zavaró tud lenni, amennyiben nagymértékű, szédülést, fejfájást, hányingert okozhat.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13796) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ehhez valaki valamit? TV

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13797) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Monitornak szeretnék tv-t venni. Pc-ről Full HD filmek, játékok lennének futtatva rajta. Fontos tehát a válaszidő.
Igazából tv-nek nem nagyon használnám de azért jó lenne ha lenne benne PIP.

3D-s filmeket kipróbálnom azért nem tagadom de nem létfontosságú.

Amiket kinéztem:

Lg 42LW5500 netán 47-es.
Samsung 46D6100
Samsung 46D6500

Ezek közül melyiket ajánlatok a legjobban?

(#13798) BBéci válasza torma1981 (#13797) üzenetére


BBéci
titán

Nem igazán látom a full HD filmek és a válaszidő közötti összefüggést, játékokkal kapcsolatban meg pláne nem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#13799) petroczi


petroczi
csendes tag

Sziasztok!

100k van TV-re, nem túl nagy lakótelepi nappaliba.
Full HD, ledes cuccokat néztem, DVB-T tuner és USB-ről videolejátszás fontos.
Plazmát egyelőre nem néztem, de akár jöhet az is.

Egyelőre két jelölt van:

Samsung UE325000PW
LG 32LV3550

Segítenétek a döntésben, illetve javasolnátok szebbet-jobbat ilyen áron?

Köszi!

Attila

[ Szerkesztve ]

(#13800) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

kinéztem ezeket a tévéket, szerintetek melyik éri a meg a legjobban?
Semmi extrát nem várok tőlük, tv-t nézni kellene, néha filmek (de ezt pcről, vagy mediaboxról tenném, szal nem fontos, hogy maga a tv "okos" legyen), valamint ritkán játék pc-ről.
Inkább a készülék, akép,panel minősége, színhűség, felhősödés..stb a fontos.

LCD LED:
Sony KDL42EX410 LED
Panasonic TX-L42E30E SMART LED
LG 42LV5590 SMART LED
LG 42LW4500 Cinema 3D LED (igaz a 3D nem fontos, ennek van 3D nélküli verziója is,de ha már van és jó is, akkor inkább 3D-s)

LCD:
Panasonic TX-L42U3E LCD
LG 42LK530 LCD ennek van egy nagyobb verziója is, de itt nincs különbség csak a méret és az ár LG 47LK530 LCD
Philips 42PFL4606H LCD

Esetleg alternatíva is érdekel, ha vannak jobbak (árban 150-200 HUF a max).

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.