Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10451) Mlnr To'm válasza metron (#10445) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Én csak azért ezt vettem mert ahol lakom (anglia), sokkal olcsóbb volt mint egy 650.

BBéci: egyik lakótársam is fél perc után dobta le a szemüveget, mert nem bírta, ezek után én ugyan azokkal a beállításokkal néztem végig az avatart tünet nélkül. Szóval szerintem ez nagyon ember függő.

[ Szerkesztve ]

(#10452) metron válasza dyne (#10444) üzenetére


metron
tag

"más én egy négy tagu családfő vagyok lehet az a plusz 10-20% kell majd másra"
4 tagu csalad fo vagyok ezert vettem ccfl v. plazmat.(ahogy tetszik) Felet koltottem ra mint egy led TV-re:). A 4 tagu nem igaz de analogianak jol hangzik:)

(#10453) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Más téma.
Gondjaim vannak a távirányítóimmal, a Samu original nagyon sokszor olyan mintha nem reagálna, a upc-s meg sokszor egyáltalán nem reagál, mikor a tv-n nincs kép. Elemeket már cseréltem de ugyan ez a helyzet.
Szerintetek egy új multifunkciós távirányító megoldaná a problémát?
Ha igen kinek melyik jött be?
Jelenleg egy Logitech Harmony 600-al szemezek.

(#10454) BBéci válasza metron (#10452) üzenetére


BBéci
titán

Az a 10-20 % cirka 500 forint havonta. Akinek ez számít, nem vesz LED-es tévét 4-500000 forintért, ugyanis annyiba került a 40 colos B7000.
Nem csak neked szól: négytagú család feje!

(#10453) Mlnr To'm
A set top box és a tévé zavarják egymást, azért vacakol a távirányító.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10455) dh66e válasza Omni (#10434) üzenetére


dh66e
veterán

Egyáltalában nem gyakori a minőségre odafigyelnek,de azért az gyanús hogy 2-ből 2 pixelhibás.Lehet te vagy ilyen szerencsétlen hogy mindkettő pixelhibás vagy valami gyengén ellenőrzött szériából sikerült vásárolnod,azt hiszem ezeket már Kínában gyártják,de nem esküszöm meg rá.Hátlapját megnéznéd nekem?

(#10456) Mlnr To'm válasza BBéci (#10454) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Hogy zavarják egymást? A TV panelja ad ki hasonló hullámhosszú jeleket mint a upc távirányító?
Ez áll a sajátjára is?

(#10457) Omni válasza dh66e (#10455) üzenetére


Omni
aktív tag

Mindkét tv dobozán Made in Japan felirat volt. Erre külön odafigyeltem, hogy eredeti japán legyen. :U

Sorozatszámuk között is volt jókora differencia (005611... vs 006612...) A készülékek hátlapján Made in Japan felirat, a távirányitó viszont már kínai (a hozzá adott elem meg Panasonic gyártmány - Made in India).

Az elsőnek nagyon szép homogén volt a háttérvilágítása, a második gyengébb volt, a SHARP felirat felett volt egy kis felhősödés. Ekkora a szórás? :F

Szeretnék SHARP tv-t, de már kicsit elbizonytalanodtam. 100e forintos kategóriában van olyan TV ami felvenni is tud (Time shift) és nem kóreai?

[ Szerkesztve ]

(#10458) BBéci válasza Mlnr To'm (#10456) üzenetére


BBéci
titán

Valami ilyesmi. Több topikban olvastam erről a jelenségről.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10459) Mlnr To'm válasza BBéci (#10458) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Nem segítene az új távirányító sem?

(#10460) dh66e válasza Omni (#10457) üzenetére


dh66e
veterán

Amennyiben igen akkor az elég rossz fényt vet a cégre.Régebben ez nem volt náluk divat,arra is kíváncsi lennék hogy egyikben másikban ugyanaz e a panel van e egyáltalán.
Az elem nekem már 2.5éve megy a távban hibátlanul na jó 5 méterről már gyengélkedik, de az a ritka amikor onnan kapcsolok át. :)

(#10461) BBéci válasza Mlnr To'm (#10459) üzenetére


BBéci
titán

Le kell ragasztani a box infra érzékelőjének a felét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10462) Mlnr To'm válasza BBéci (#10461) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Köszi a megoldást.
El nem tudom képzel hogyan, de működik. :) Elképesztő.

(#10463) zzola


zzola
félisten

Sikerült 2 TV-t találnom, de tanácstalan vagyok! Valaki értékelne?

Philips 42PFL5405H

vagy

Samsung LE40C650.

Csak a képminőség számít, tudás nem!
Melyiket?

(#10464) Mappa válasza BBéci (#10461) üzenetére


Mappa
addikt

kicsit off de gondolom nem csak tv-k mennek át nálatok, ezért bátorkodom megkérdezni, hogy bluray+hdd felvevő lejátszóról van valami vélemény tapasztalat? tervezek venni egyet, mert videó magnót nyugdíjba küldeném akkor :K

nem kötelező megadni

(#10465) ChiliChili


ChiliChili
tag

Annyit tudnék most hirtelen mondani a Sony 40EX70-ról, hogy egyelőre úgy látszik, megérte. Nagyon szép a kép, bár ehhez ki kell kapcsolni az energia takarékos üzemmódot. DVD és Blu-ray gyönyörű, gyors mozgások rendben vannak. Az sd tévéadásokkal sincs probléma, persze amelyik eleve szutyok, az nagyon csúnya, de erről nem a tévé tehet.
Teljesen sötét szobában, maxra feltekert háttérvilágításnál tapasztalható clouding, de ki nézi így a tévét? A felvételt még nem próbáltam, a médialejátszó szolgáltatást valószínűleg nem is fogom, van jobb.

(#10466) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Ha és amennyiben nagyon félek a plazmás ghosttól, akkor melyik az a 46" körüli lcd/led tv melynél élvezhetőek a (set-top-box-os) tv adások és a sportközvetítések utánhúzások nélkűl? Erre szeretnék segítséget.
Egy olyan lehetősgéről is szívesen hallanék, ahol az ár nem számít és egy olyanról is, ahol mondjuk már kompromisszum kell és a max ár az 190.000.-Ft.

F.K.T.

(#10467) Scarabe


Scarabe
csendes tag

Sziasztok!

Én a következő két készülékre szűkítettem le a keresésemet(remélem helyesen:) ), szeretnék tanácsot kérni miben jobb egyik/másik, esetleg ismeri valaki a készülékeket:

LG42LW5500
illetve
SamsungLE46C750

használatbavételi szempont
BRfilm>720psorozat>PCjáték>Konzoljáték>PCböngészés>tv

Segítségeteket előre is köszönöm!

"We never really grow up, we only learn how to act in public."

(#10468) dyne válasza BBéci (#10454) üzenetére


dyne
csendes tag

Az a 10-20 % cirka 500 forint havonta. aham meg ha mégse annyi ezek viszonyszámok mi van ha több miont 20% és az sem 500 ft havonta van olyan hogy hálózat használati díj de a számla értelmezésbe ne menjünk bele.A másik b7000-t sokkal sokkal olcsobban vettem.(boltban) igen akkor vettem olcsobban amikor 385 000be került 42 es
Ki vagy te hogy megmondod nekem mi számítson ember?

Írj privátot ! Azt biztos észreveszem!

(#10469) Mlnr To'm válasza Scarabe (#10467) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Utóbbit használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Egyetlen hátulütőének a tükröződő panelt mondanám, de az se olyan vészes.
Meg ugye ezeknek a tv-knek nagyobb az input lagja mint a belépőkategóriának.

(#10470) BBéci válasza Mappa (#10464) üzenetére


BBéci
titán

Samsungból találsz ilyeneket, volt nálam egy, a BD-D8900, nagyon szerettem.

(#10468) dyne
Nem neked írtam, ember.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10471) dyne válasza BBéci (#10470) üzenetére


dyne
csendes tag

Akkor mea culpa :R

Írj privátot ! Azt biztos észreveszem!

(#10472) dyne


dyne
csendes tag

Arra lennék kíváncsi ,hogy a plazma tv nél lehet e pc ill. konzol játékokkal játszani(xbox360,ps3,ps2 stb)? Nem teszi tönkre? tudom nem is ide való csak hát most már nem mindegy

Írj privátot ! Azt biztos észreveszem!

(#10473) BBéci válasza dyne (#10472) üzenetére


BBéci
titán

A játék nem teszi tönkre, de a fix képelemeket (HUD) egyhuzamban 3-4 óránál hosszabb ideig nem ajánlott rajta hagyni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10474) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Hali mindenkinek!

170-180ezer ft körül szeretnék lcd tévét vásárolni! szgép lenne rákötve amiről hd filmeket néznék ( ugytom már vannak olyan tévék amik USB-n keresztül is lejátsszák) Még 1 xbox 360 is rá lenne kötve, szóval az is nagyon fontos, hogy a játékok is minél élvezetesebbek legyenek! Kb 3 éve nem kísérem figyelemmel a tévék fejlődését, a lényeg, hogy tanácstalan vagyok mert elég nagy a választék. 1 Samsung le37r82b-t cserélnék le. 40-42" szeretnék!

hmm...

(#10475) Mappa válasza BBéci (#10470) üzenetére


Mappa
addikt

közben rájöttem egy set-top box megoldom az egészet, kell a fenének a bluray :)

nem kötelező megadni

(#10476) BBéci válasza Mappa (#10475) üzenetére


BBéci
titán

Nem jó az ötlet, a set top boxok, amiket a szolgáltatók adnak, egyszerű, vacak, buta, áramzabáló gépek, be nem engedném a lakásomba egyiket sem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10477) pederi


pederi
csendes tag

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok tv vásárlás ügyben :W
Szeretnék 32" - 40" méretben LED vagy LCD tv-t, amit kimondottan online fps játékokhoz használnék PC-re kötve. Max. 150 lenne rá a keret. Filmet nem néznék rajta, tehát inkább az input lag mértéke lenne a befolyásoló tényező. Nézegettem Philips 5605-öt és Samsung C5100-at, de sajnos nem tudok egyről a kettőre jutni. Mennyire lehet hinni ezeknek a teszteknek?

http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-2

Jelenleg egy 22" Belinea CRT-m van. Az input lag-ot mennyire lehetne érzékelni a mostani CRT-m és egy LED vagy LCD tv között? :F Érdemes ezzel a tv témával foglalkoznom vagy inkább egy nagyobb LED-es monitorban gondolkodjak?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#10478) Mappa válasza BBéci (#10476) üzenetére


Mappa
addikt

nem is olyat vennék :N
hanem ilyet [link]

nem kötelező megadni

(#10479) BBéci válasza Mappa (#10478) üzenetére


BBéci
titán

Nem valami bizalomgerjesztő, ráadásul 1.2-es a HDMI kimenete.
Semmivel nem jobb, mint amiket előbb emlegettem.
Melyik szolgáltatóval szerződtél?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10480) Mappa válasza BBéci (#10479) üzenetére


Mappa
addikt

digi...

de egy sima felvételre bőven megfelelne ha azonnal valami rögzíteni kéne... 80-130 ezreket nem adnék ki egy bluray lejátszó+hdd kombóért ha a lemez részét ki sem használnám. tehát itt a felvételen lenne a hangsúly.

nem kötelező megadni

(#10481) gulyasa válasza Mappa (#10480) üzenetére


gulyasa
őstag

Én úgy tudom, hogy pont a Digi-nél nem adnak rögzítésre alkalmas set-top-box-ot.

Annyi a "választási lehetőség", hogy ha digitális csomag mellé HD-ra is előfizetsz, akkor olyan készüléket kapsz, amin van HDMI kimenet is. ("Sima" SD digi-kábelhez csak SCART-osat adnak - legalábbis így volt még pár hónapja és nem hallottam róla, hogy változott volna a helyzet.)

Szerk.: Most utánanéztem, egyedül a DIGI műholdas TV-hez van egy készülék, amely rögzítésre is alkalmas. A kábeleshez továbbra sem adnak olyat.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10482) BBéci válasza gulyasa (#10481) üzenetére


BBéci
titán

Félreértetted, venni akar valamilyen rögzítésre alkalmas ketyerét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10483) gulyasa válasza BBéci (#10482) üzenetére


gulyasa
őstag

Szerintem nem értettem félre.
Set-top-box-ról beszélt és a te kérdésedre a Digi-t nevezte meg, mint szolgáltatót.
Ebben az összefüggésben pedig az volt a helyzet - legalábbis régen, amit leírtam.
(Csak azt nem pontosította, hogy kábel vagy műholdas hozzáférése van a Digi-nél, azért pontosítottam a hozzászólásomat is.)

De azóta jobban utánaolvastam a témának.
Elvileg mégis lehet saját készülékkel fogni a digitális kábel jelét, de azt előbb jelezni kell a Digi-nél. Innentől már lehet az felvevős is - csak azt nem tudom, milyen márka/típusú saját készülék használható hozzá. (Gondolom, a néhány tévénél meglévő USB-re felvétel funkció is használható.)

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10484) BBéci válasza gulyasa (#10483) üzenetére


BBéci
titán

A 10478-ban írta, hogy venne egy, a linken szereplő készüléket. Korábban merevlemezes BD-játszót keresett.
Valamelyikünk kissé figyelmetlen.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10485) gulyasa válasza BBéci (#10484) üzenetére


gulyasa
őstag

Oké, maradjunk abban, hogy mindkettőnknek igaza volt és mégsem... :K

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10486) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok!
TV-t szeretnek venni a szuleimnek.
Nagyreszt teve adas nezesre hasznaljak es ritkan film nezesre playonhd lejatszoval. Digi van naluk, de a 60 adasbol kb 6 hd van, a tobbi normal sd adas. A lakas egy lakotelepi panellakas ahova delutan sut be a nap.
100-105cm korul nezegetek es 150ezer ft-ig.
Tudtok valamit ajanlani?
Nekem ket jeloltem van eddig, de nem tudom melyik lenne jobb. Egyik a
Panasonic TX-P42UX30E plazma
masik a
Philips 42PFL5405H lcd.

(#10487) dh66e válasza gulyasa (#10481) üzenetére


dh66e
veterán

"Annyi a "választási lehetőség", hogy ha digitális csomag mellé HD-ra is előfizetsz, akkor olyan készüléket kapsz, amin van HDMI kimenet is. ("Sima" SD digi-kábelhez csak SCART-osat adnak - legalábbis így volt még pár hónapja és nem hallottam róla, hogy változott volna a helyzet.)"
Azért nagyon félre vagy tájékoztatva Digikábel ügyben.
A diginél nincs-és nem is volt soha- HD csomag ergo nem is tudsz rá előfizetni. :) Ellenben ha előfizetsz analóg kábeltévére akkor vele együtt a digitális jelet is megkapod a koaxon keresztül. Bármilyen márkájú mpeg2-4 kábeles set top box-szal tudod fogni vagy DVB-C képes tv-vel a digitális adásokat.Jelenleg 9 HD adás van a kínálatban,de ezek nem mind magyar nyelvűek.
Az is igaz hogy HD boxhoz nem lehet hozzá jutni a diginél tehát érdemesebb venni cirka 25k vannak már boxok amik rögzítenek is és van olyan is amelyik alap mediaplayer funkciót is ellát pl. a Selteka.
SD box-szal meg nem is szabad foglalkozni főleg a scartosakkal.

(#10488) gulyasa válasza dh66e (#10487) üzenetére


gulyasa
őstag

Igazad van, egy másik szolgáltatóval kevertem össze.
Az a szerencsés helyzet alakult ki a lakóhelyemen, hogy 3 szolgáltató közül lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10489) Champipi


Champipi
senior tag

Hol lehet még kapni az LG 42LD550 televíziót 115 000 Ft-ért, ki tudja, azonnal jelentkezzen! Ennyiért vennék egy ilyet, de rögvest! Árgép kidob egy két gyanús webshopot, de egyet hívtam azok már nem tudnak szerezni, főleg nem ennyiért :(

(#10490) pincehely válasza Champipi (#10489) üzenetére


pincehely
addikt

AV planet gyanús???
Na ne idegesíts!!!! :DDD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#10491) pacorro válasza Champipi (#10489) üzenetére


pacorro
aktív tag

Sehol...
Én is ilyet próbáltam venni. Nézz be az LG LCD-s topicba, Dezz szerint elfogyott a nagykerekből is, az utolsókat a MediaMarkt vitte el.
By the way a MediaMarktban láttam is pl. 750-est, persze nem a legolcsóbban.

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#10492) Champipi válasza pincehely (#10490) üzenetére


Champipi
senior tag

AV-PLanetet nem húztam le direktben, de most beírtam a google-be és hát nem vagyok felvillanyozva a látottaktól:

Google: AV-Planet vélemények

De ha már így felhecceltél nem rejtem véka alá a véleményem a webshopokról: az a félelmem velük szemben, ami egy korábbi rossz tapasztalatomon alapul, hogy megveszek ott egy drága LCD-t, és utólag derül ki, hogy nem gyártói a gari, hanem a webshop nyújtja, majd rá fél évre becsődölnek, és futhatok a garanciám után.

A másik fenntartásom, hogy jópáran még hirdetik az LG 42LD550 tévét, ki se írják, hogy már nem kapható, de azért hirdetik (vannak ilyenek), és ha írok nekik emailt, még válaszolni se méltóztatnak. Ha meg felhívom, valami suttyó gyerek belenyögi unottan a teelfonba, hogy "egen" és arra vár, hogy majd én fogk neki bemutatkozni, mikor elvileg ő akarna eladni, én vehetek máshol is.

És akkor hol vennék jobb szívvel LCD-t? A nagyáruházakban! Ott ha nem tetszik a színe, visszaviszem pár napon belül és visszakapom a pénzem vita és köcsögölés nélkül. Én kiseb esélyt látok a megszűnésükre (ElectroWorld sajnos behalt, de lehetett sejteni fél éve), és bár kicsit drágábbak mint a webshop, de van kiállított mintadarab.

(#10493) dyne válasza Champipi (#10492) üzenetére


dyne
csendes tag

"ElectroWorld sajnos behalt, de lehetett sejteni fél éve" Ezt én nem hallottam. Mi történt? :F

Írj privátot ! Azt biztos észreveszem!

(#10494) dh66e válasza dyne (#10493) üzenetére


dh66e
veterán

Rendőrségi nyomozás folyik ellenük.Az alkalmazottak nem kapták meg a fizetésüket az adózással is gondjaik voltak.Pénzmosoda.

(#10495) dyne válasza dh66e (#10494) üzenetére


dyne
csendes tag

Bakker ez nem semmi még jó hogy nem ott dolgoztam(ok) huh :Y

Írj privátot ! Azt biztos észreveszem!

(#10496) zozzoo


zozzoo
csendes tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok, mert nem nagyon találtam más, általánosságban LCD TV-vel foglalkozó topikot.
Tudnátok-e ajánlani egy 19" körüli TV-t max 40ezerért. Ismerősöm kérdezte, de nem értek a TV-khez, pláne az ilyen kicsikhez. Van hangrendszere, ezért a TV sajátja annyira nem számít. Jó lenne, ha tudna TVB-T-t és TVB-C-t is.
Előre is köszönöm.

(#10497) gulyasa


gulyasa
őstag

Ha már tegnap felmerült az adás rögzítése téma...

Csak mert nem egészen egyértelmű a számomra és a TV-k leírásában ezeket nem igazán írják le:

1. Azok a TV-k amelyek USB eszközre rögzítésre is képesek, azokban van programozott felvétel funkció is?

2. Ezenkívül tudják-e a timeshift-et és - ehhez kapcsolódva - lehet-e az éppen rögzítés alatt álló (pl. programozott) felvételt lejátszani?
(Ez utóbbi is majdnem ugyanaz, mint a "timeshift", de még az én DVD-felvevőm sem így hívja... valójában a hivatalos leírás szerint nem is tudja, de mégis működik, hála az évekkel ezelőtti utánaolvasásnak...)

3. És ezeknél a TV-knél csak a digitális adásokat (DVB-C/S/T) lehet rögzíteni, vagy "hagyományos" TV-csatornákat is? (pl. analóg kábeltévé)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10498) nismoka válasza gulyasa (#10497) üzenetére


nismoka
addikt

Van programozott felvétel, pld az EPG-ből közvetlen. Rögzíteni csak digitális adást tudsz, és csak azzal a tv-vel tudod visszajátszani amivel rögzítetted.

[ Szerkesztve ]

(#10499) #88920576


#88920576
törölt tag

Sziasztok!

Panasonic 42"-os ips paneles tv-m van. Észrevettem hogy filmeknél, és sötétebb jeleneteknél drasztikusan csökkenti a fényerőt, számomra már zavaró módon. A panasonic ügyfélszolgálat szerint ez természetes ennél a paneltípusnál.
Tudtok adni valami tanácsot/megoldást a problémára? Vajon egy firmware csere megoldaná?

Előre is köszi mindenkinek.

(#10500) gulyasa válasza nismoka (#10498) üzenetére


gulyasa
őstag

És mi a helyzet a timeshift funkcióval?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.