Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10851) BBéci válasza Eyesis (#10850) üzenetére


BBéci
titán

Az utóbbi 5 évben, nálam, nappalimban 30-40 különböző tévé volt hosszabb-rövidebb ideig.
Tapasztalataim alapján egy pillanatig nem kétséges, hogy mit választanék, mi az, amiért pénzt adnék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10852) Eyesis válasza BBéci (#10851) üzenetére


Eyesis
őstag

Szívesen venném ha levennéd a terhet a vállamról :) 150-200-250 es árkörben mondhatnál egy egy példát :)

Eyesis

(#10853) BBéci válasza #88471552 (#10849) üzenetére


BBéci
titán

Íme a FlatpanelsHD mérései:

Energy consumption
Compare power consumption measurements on different TVs and monitors with our interactive power consumption applet here.
Below I have measured energy consumption on the 50-inch Panasonic G30.

Standby 0.1 W 0.1 W
SD+HD 150 W 162 W

A jobboldali a kalibrálás utáni adat.

(#10852) Eyesis
Itt nem ajánlhatom, mert offtopik.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10854) benrad


benrad
csendes tag

Sziasztok! Egy hónapja láttam egy osztrák panzióban egy 40 coll körüli ITT LCd tv-t. Nagyon meggyőző képe volt. Nálunk nem kapható?

(#10855) nightshadow válasza benrad (#10854) üzenetére


nightshadow
veterán

Az argep.hu szerint nem. A honlapjuk szerint 4 országban kapható: Németország, Ausztria, Belgium, Luxemburg [link]

[ Szerkesztve ]

(#10856) pezo00 válasza BBéci (#10853) üzenetére


pezo00
tag

Előre is elnézést kérek de zavarlak privát üzenettel!

(#10857) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!

Olyan Samsung 46"-os FullHD TV-t keresek, amivel hálózatról tudok filmeket lejátszani (MKV). Édesapámmal innen nézelődtünk: [link] Hasonló áraktegóriában (~160-180k) tudtok valamit mondani, ami tűrhető minőségű?
A lényeg:
-FullHD
-46"
-hálózati lejátszás
-180k max

Illetve a másik dolog még amiben nem tudom hol kérjek segítséget:

Hogy állunk mostanság a plazma vs LCD küzdelemben? Engem most főleg az érdekelne, hogy érdemes a plazmát is számításba venni? Én még ott ragadtam le hogy a plazma jóóval többet fogyaszt, ezért mindennapi tévézésre egy hétköznapi család számára annyira nem ajánlott... Illetve azt vettem észre, hogy ugyanazért a pénzért plazmából nagyobbat kapunk.

Hatalmas várakozással várom a tanácsaitokat :)

(illetve ha még valami szűkítő infot adjak még, ne kíméljetek :) )

(#10858) Jakuu válasza BBéci (#10848) üzenetére


Jakuu
őstag

A te szemednek. Nekem peldaul egy 32" is tul kozel volt 1,5-2 meter kornyeken, pedig annak 1.3 – 3.7 m a nezesi tavolsaga es joval kisebb az 50"-nal. Olyan 2.5 meternel kezdett elvezhetove vallni szamomra.

Amugy a gyari ertekeket amiket megadnak:

22" 3'0" – 8'4" (0.9 – 2.5 m)
26" 3'5" – 9'10" (1.0 – 3.0 m)
32" 4'4" – 12'1" (1.3 – 3.7 m)
40" 5'4" – 15'1" (1.6 – 4.6 m)
42" 5'5" – 15'10" (1.7 – 4.8 m)
52" 6'0" – 17'0" (1.8 – 5.2 m)

(#10859) vlevi válasza eisento (#10822) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, ez a progi volt. Természetesen a két kijelző klón módban volt, így garantáltan egyszerre ment ki a kép, és csak a kijelző lag számít bele abba, hogyha valahol később jelenik meg.

(#10860) BBéci válasza Jakuu (#10858) üzenetére


BBéci
titán

Itt a fórumon 100-ból 100-an azt írják, hogy 1-2 hét után nagyobb tévét is el tudnának viselni, mint amekkorát vettek.
Tegnap átmentem a szomszédomhoz, 1,3 méterről néztem a 40 colos C650-esét és határozottan tetszett a látvány.
A plazmás topikban mindenki az ideális távolságról, esetleg, néha 10-20 százalékkel messzebbről nézi a tévéjét. Nyilván nem önkínzásból.

Mit értesz az alatt, hogy "gyári érték"???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10861) Cyrin válasza BBéci (#10860) üzenetére


Cyrin
addikt

Kíváncsi vagyok mikor jössz rá, hogy te valójában rövidlátó vagy... :D :))

(#10862) BBéci válasza Cyrin (#10861) üzenetére


BBéci
titán

Ki ne találd, hogy 3 méterről egy 32 colos tévén meg tudod különböztetni a 720-as filmet a 1080-tól. Még 40-esen sem.
Idézek egy hozzászólásból:
"Beültem 2 méterre a 32-es Samu lcd elé, megnéztem egymás után mindet.
Az ég világon semmiféle felbontásbeli különbséget nem láttam 2 méterről 720p és 1080p között."

Egy másik:
"Megerősítelek: én ugyanezt játszottam el a minap csak 50 collon, a Párizsos John Travolta film 720 és 1080p-s változatával, ugyanilyen végeredménnyel. (Popcorn A210+Pana 50S20.)"

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10863) ittakary válasza BBéci (#10860) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintetek ide elég lesz egy 46"-os?

(#10864) andaxin9


andaxin9
csendes tag

Sziasztok!

Új TV vásárlása előtt állok, több fórumot is átböngésztem, de csak jobban összezavarodtam, hogy milyet is kellene venni :W

Elvárás: full HD (1080p), 24p (ez csak blue-ray lemeznél számít? esetleg BDripnél?), HDMI 1.4, minimum 32" képátló, max 40"
Opcionális: LED, alacsonyabb fogyasztás
Nem kell: net, médialejátszó, USB, 3D, stb.

Amire használnám: TV nézés természetesen, illetve számítógéppel összekötve fullHDs filmek (játékra, netezésre nem)
Max 150 ezer forint a keret.

Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#10865) BBéci válasza ittakary (#10863) üzenetére


BBéci
titán

46 coloson 1,6-1,7 méterről tudod érzékelni a Full HD felbontás minden előnyét. Ahogy távolodsz, úgy vesznek el a részletek, a finomságok. 720p anyag esetén 2-2,5 méterre is ülhetsz, de akkor miért vetted meg a full HD tévét?

andaxin9
Az 1.4 szerintem nélkülözhetőb viszont az mkv filmek többsége 24p-s, ami csak a gagyi tévéknek szokott gondot okozni.
Blu-ray, e betű nélkül.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10866) szimszonos válasza Daffni2 (#10835) üzenetére


szimszonos
őstag

Akkor sok sört igyál meg és talán elhiszed hogy így van.A plazma nagyobb fénynél élvezhetetlen én ezért nem vettem és előtte ki is próbáltam tehát nem csak a hasamra ütöttem.Eleve tükröződik mert nincs rajta tükröződésmentes bevonat.Haveromnál film közben lg plazmában meglehetett volna borotválkozni nappali fénynél.Elég ha a boltokban megnézed még a 200ezer ft-os plazma képe is elbújhat a led,lcd tévék mellet amik tükröződésmentes bevonatosak.Euronicsban mondja a nagytudású eladó "de este ha teljesen sötét van megnézték és a pana plazmának volt a legjobb képe".Na ezek az észlényeknek mondom aki csak este sötétben akar filmezni annak jó a plazma meg a samsung ultra clear panelja de aki nappal világosabb szobában és nem egy kicsi sötét szobában akar élvezhető képet annak nem igazán plazma az ideális megoldás.Esetleg a pana új neo plazmái 300ezeré már tükröződésmentes bevonattal de az átlag magyarnak az egy kicsit drága.

(#10867) szimszonos


szimszonos
őstag

Ja és az is érdekes hogy a panán kívül már szinte minden cég leállt a plazma gyártásával max 1-2 típus van piacon.Na mindegy tudjuk hogy itt ebben a topicban ki az a személy aki még a leggagyibb plazmát is megvetetné a paraszttal csak neki legyen igaza.Ez lcd topic ha jól tudom nem plazma.

(#10868) Pantok válasza szimszonos (#10866) üzenetére


Pantok
aktív tag

Egyszerűen hülyeségeket beszélsz, énis leírhatom hogy tapasztalatbol mondom.

(#10869) vlevi válasza andaxin9 (#10864) üzenetére


vlevi
nagyúr

"HDMI 1.4"
Ez a 3D-hez lenne szükséges, de, mint lentebb írtad, nem fogsz nézni rajta. Akkor az 1.4 sem kell.
LED: 81 helyett 73W-ot fogyaszt egy 40"-s tévé. Sosem jön be az árkülönbözet a fogyasztáson, de folyamatosan bosszantod magad a LED-ek gyermekbetegségeivel...

Sajnos pont a legrosszabkor nézelődsz, a 2010-es gyártású tévék 1-2 hónappal ilyen áron voltak, de mostmár nem kaphatóak, a 2011-es gyártásúak (amik persze újabb típusok), még drágábbak. Talán jövő tavaszra (vagy legalábbis év végére) lemegy az áruk annyira, mint a 2010-es évjáratúaknak idén.
De, ha találsz valahol egy 0km-es (azaz nem ment 14-15 hónapig egy bevásárlóközpontban bemutató tévének) Samu LE40C650-et, akkor csapj le rá gyorsan :)

BBéci : Hát, nemtudom, én láttam egymás mellett 40" körüli (vagy 42-es HD Ready plazmát, és mellette 32"-os FullHD LCD-t). Ugyanaz ment rajta, hátraléptem kb 3 métert, és én bizony pixelesnek láttam a plazmát. Szóval számomra nem vesztek el annyira a részletek, mint sokan mondják. Más kérdés, hogy én a számítógépen a Cleartype-ot is azért úúúútálom, mint a sz***t-t, mert látom a betűk szélén a pirosas foltokat. Más meg nem látja, szerinte szebbek a betűk.

szimszonos: Azért meg kell védjem BBéci álláspontját, szoktam járni nézelődni a MM-ba, ahol szerencsére vannak 55, 60" méretű plazmák, LCD-k. Igenis vannak olyan árnyalatok, amiket az LCD képtelen visszaadni, lehet az egy másfél milliós tévé is. Az egy dolog, hogy a boltban bemutató módban 200-on megy a háttérvilágítás, és szétvakít mindent, és ettől húdeszuper képe van. A plazma erre valóban nem képes. De akkor is szebb a kép rajta. Persze van hátránya is, mint mindennek. Kérdés, ki, melyik hátránnyal tud együttélni.

[ Szerkesztve ]

(#10870) torma1981 válasza BBéci (#10862) üzenetére


torma1981
veterán

Azért az is sokat számít milyen minőség a 720p meg a 1080p.
Én kb 2,5-3 méterre ülök a tv-től, de néha látok különbséget a Full HD meg a sima HD között. És csak 40"-os tv-m van.

(#10871) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Most vettünk egy SONY KDL32CX520 Bravia tv-t. Az lenne a gondom hogy USB hdd-ről sehogy se látja a videokat pedig elvileg lejátszik divx-et stb. Akár NTFS,akár FAT32-es a vinyó. Nem tudjátok mi lehet a gond? Az oké hogy felvenni csak előre beregelt,hitelesitett HDD-vel tud de egyszerü videok lejátszásához is erre lenne szükség? :F

(#10872) andaxin9 válasza vlevi (#10869) üzenetére


andaxin9
csendes tag

vlevi: "LED: 81 helyett 73W-ot fogyaszt egy 40"-s tévé."
Gyorsan rákattintottam az általad ajánlott c650re, és hát itt bizony 200 W a fogyasztás. Amúgy köszi a választ, az tehát kiderült, hogy 1.4 HDMI nem kell. Már csak a LED-en gondolkodok, hogy annyival alacsonyabb-e a fogyasztás meg minőségibb-e a kép, hogy többet adjak érte. Miért van az, hogy csak az LG modellek leírásában tüntetik fel a 24p (illetve a 1080p) jelzést , Samsungnál szinte egynél sem találtam.

(#10873) zzola


zzola
félisten

Most, hogy már nem elérhető a S C650, mi lenne a bestbuy 37-42" méretben? 100 Hz meg 2-3 HDMI kell, lehet LED megvilágítású is, csak szép legyen a képe!
1-2 napon belül kellene vásárolnom valamit....thx! :R

(#10874) Jakuu válasza BBéci (#10860) üzenetére


Jakuu
őstag

Gyari ertek a gyarto altal ajanlott tavolsag Snellen kutatasainak figyelembevetelevel.

Amugy persze sokan irtak, hogy nagyobb TV-t is eltudnanak viselni. Ki nem szeretne egy meg nagyiobb TV-t odahaza ? Ez nem a nezesi szokasokon mulik, hanem az emberi telhetetlensegen.

[ Szerkesztve ]

(#10875) nightshadow válasza zzola (#10873) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintem ami jelenleg árban és tudásban a speckók alapján összevethető a C650-el, az az LG 42LK530 [link] Teszt jelenleg még nincs róla.

[ Szerkesztve ]

(#10877) ORCA58 válasza andaxin9 (#10872) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem 40C650 van. Ah mindent maximumra állítok sem lehet 200w-ot mérni.
A kalibrál beállítással 80W köröl fogyaszt.
A SAMUNÁL valószínű már természetes a 24p . Azt sem írják rá a TV-kre hogy színes, pedig az!

(#10878) nightshadow válasza ORCA58 (#10877) üzenetére


nightshadow
veterán

A SAMUNÁL valószínű már természetes a 24p . Azt sem írják rá a TV-kre hogy színes, pedig az!

Idézet a 32D5500-as geeks tesztből: "1080p@24p néhány jelenetnél apróbb akadozások észlelhetők"

(#10879) ittakary válasza ittakary (#10857) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valaki? :(

(#10880) BBéci válasza Jakuu (#10874) üzenetére


BBéci
titán

Azt kérdeztem, hogy melyik gyártó???
Ki az a Snellen? Úgy írtad, mintha mindenkinek kötelező lenne tudnia.
Az általad beírt táblázatban ott szerepelnek azok a távolságok, amik szerintem és az összes tesztoldal szerint ideálisak. A legnagyobb távolságokkal nem tudok mit kezdeni, a gyakorlatban semmi értelmük.
A nézési szokásik hogy jönnek ide?

(#10878) nightshadow
Ha nem lenne természetes, akkor nem néhány jelenetnél lennének apróbb akadozások, hanem egyáltalán le sem játszaná azokat, mint a 4 évvel ezelőtti Panasonicok. "Jobb" esetben, folyamatos szaggatást, ugráló képet látnál.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10881) nightshadow válasza BBéci (#10880) üzenetére


nightshadow
veterán

Mi okozhatja akkor ezeket az akadozásokat?

(#10882) BBéci válasza nightshadow (#10881) üzenetére


BBéci
titán

Nem végzi tökéletesen a dolgát a folyamatos képmegjelenítésért felelős elektronika.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10883) Jakuu válasza BBéci (#10880) üzenetére


Jakuu
őstag

Te most trollkodni probalsz ?

Ki az a Hermann Snellen ? Egy szemesz, akinek koszonheted a szemtesztet pl a szemeszeti rendelokben is. Aki foglalkozott rengeteget a latoszogekkel, a latassal es egyeb sok mas tanulmanyt irt.
Az hogy te nem tudsz errol, az nem jelenti azt, hogy masnak ez nem termeszetes.

Az hogy te most a sajat gondolataidat szaktekintelyekent probalod levezetni, semmit nem jelent. A nezesi tavolsag az nem attol lesz jo ha te leirod, hanem amit az evszazadok ota kutatott latasi tulajdonsagokkal a legidealisabb.Marpedig botorsag 1,3 meterrol nezni egy 50"-s TV-t mert bele se fer a kep a periferikus latasba, szoval felesleges errol vitatkozni, hogy neked milyen csucsszuper volt nezni egy ilyen TV-t ilyen kozelrol.
Persze bele is allhatsz a TVbe mint ahogy a kisgyerekek szoktak es rafokuszalhatsz egy adott pontra, de a szelso periferian csak homalyos konturokat fogsz max latni, ez igy termeszetes, igy mukodik az emberi szem.

[ Szerkesztve ]

(#10884) BBéci válasza Jakuu (#10883) üzenetére


BBéci
titán

Snellen bizonyára ért a tévékhez, mert - mint az előbb megjegyeztem - az adatok között ott szerepelnek azok is, amit minden létező, tévével foglalkozó weboldal, cikk ajánl. Az 1,3 méteres nézési távolságot nem 50-es, hanem 32 colos tévéhez javasoljuk, mert - ennek Snellen sem mond ellent (32" 4'4" – 12'1" (1.3 – 3.7 m) - onnan képes az emberi szem, minden részletet érzékelni.
A THX ajánlásokban megtalálod a látószögeket, azok is az általam preferált viszonyszámokat adják.
Arra mit lépsz, hogy 4 méterről 2,4 méter széles vásznat használnak a házimozisok?
Nézz be a "Milyen projektort vegyek?" topikba!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10885) Jakuu válasza BBéci (#10884) üzenetére


Jakuu
őstag

Nah jo nem is irok erre semmit. A szem az tuti azota megvaltozott, te peldaul egy sas szemevel vertezodtel fel a TV szakertelmed soran. :DDD

Amugy pedig most neztem, csak hogy ne erezd jol magad ezt az oldalt es bizony itt minden le van irva a betekintesi szogektol kezdve, mas vizualis tenyezokig.

Optimum_HDTV_viewing_distance

Amugy pedig szep a THX ajanlasa,, csak az azzal a gond hogy ok mar 40 fokos nezoszoggel szamolnak, mikozben az idealis a szemnek az 30-31 fok.

[ Szerkesztve ]

(#10886) CragON


CragON
aktív tag

Mennyit érhet a piacon használt Samsung LE40A456 Lcd Tv-m? Érdemes váltani, vagy várjak kicsit had fejlődjön még a technika?

(#10887) BBéci válasza Jakuu (#10885) üzenetére


BBéci
titán

Kiragadtam egy táblázatot a linkedről, íme:

CRUTCHFIELD
Screen Size Recommended Range
26" 3.25' – 5.5' (1.0 m – 1.7 m)
32" 4.0' – 6.66' (1.2 m – 2.0 m)
37" 4.63' – 7.71' (1.4 m – 2.4 m)
40" 5.0' – 8.33' (1.5 m – 2.5 m)
42" 5.25' – 8.75' (1.6 m – 2.7 m)
46" 5.75' – 9.5' (1.7 m – 2.9 m)
50" 6.25' – 10.5' (1.9 m – 3.2 m)
52" 6.5' – 10.8' (2.0 m – 3.3 m)
55" 6.9' – 11.5' (2.1 m – 3.5 m)
58" 7.25' – 12.0' (2.2 m – 3.7 m)
65" 8.13' – 13.5' (2.5 m – 4.1 m)
70" 8.75' – 14.75' (2.7 m – 4.5 m)

Pontosan ezeket a számokat írtam én is.

A Te szemeidnek 30 fok az ideális, másoknak több, vagy kevesebb. Ahonnan a nagyobbikon meg tudod számolni a hajszálakat, a kicsin csak a haj színét látod.
A nappalimban 2 tévé áll, egy 50 colos és egy 32-es, lehet hasonlítgatni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10888) zzola válasza nightshadow (#10875) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Visszább írtad, de semmi teszt, semmi tapasztalat alapján ki venné meg?

(#10889) Jakuu válasza BBéci (#10887) üzenetére


Jakuu
őstag

Hahaha :D Te tudod mi az hogy retail ? :DDD Az a gyarto mi, nem a kiskereskedo ?

Megegyszer leirom neked, hatha felfogod a szavak ertelmet, ami neked latom nehezen megy. A minimum tavolsag nem egyenlo az optimalis tavolsaggal.

Tehat a minimum ertek amit megad a gyarto 1,3 meternek az nem feltetlenul a legjobb, mint ahogy a maximalis ertek, a 3.7 meter sem feltetlenul egy 32" monitor eseteben.

Raadasul ezt le is irtam mar, hogy emberenkent ez mas es mas lehet, mert kinek jobb kinek kevesbe a latasa,periferikus latasa, erre te megismetled azt amit mar kb tegnap leirtam (#10846 hozzaszolas), mikozben itt probalsz valami bagyadt vitat. :DDDD

A muhelyben es elado terben kb 100 TV all, foleg nagyok,mert a "kicsi" 32 colosokon nincs haszon, "lehet hasonlitgatni".

[ Szerkesztve ]

(#10897) laci06


laci06
senior tag

Nah, hogy valami témába illő is legyen a topikban...:)
Szal, pár napja már írtam, LCD vásárlás ügyében... A helyzet változatlan, továbbra is keressük az illetőt... Mint tudjátok, nyílni fog a Euronics Mega, és van két olyan akciójuk, ami érdekelne engem.. Két tévéről lenne szó:
Samsung UE37D6000 170k, és adnak hozzá wifi adaptert, és 4db szemüveget.
Ezzel kapcsolatban a kérdésem az lenne, hogy a 6000-es sorozat miben különbözik a 6530-tól?(Azt tesztelték a PH-n) Illetve ezt a panelt vajon a Samsung gyártja, vagy esetleg az AUO (, vagy más)?
A másik pedig a szintén 170k-s Sharp LC40LX810E. Erről elég jókat írnak, vagyis pont ezt a modellt nem találtam meg, de a PH is tesztelt egy 820E végű tévét, gondolom jórészt megegyeznek.
Melyiket ajánlanátok, illetve 170k-nál milyen egyéb alternatívát tudnátok mondani? 40-42" fölé nem szeretnénk menni.
Köszi..:)

(#10899) michael22


michael22
csendes tag

Sziasztok!
Kaptam egy lg 37lb420 lcd televiziót, Upc van itthon és hdmi kábelal csatlakoztattam a tv-hez.
Annyi lenne a bajom, hogy mikor nézem az hbo-t 720p 15-20 percenként 1 másodpercre bevillan egy feketeség és utána megint minden ok.
Vajon a tv a rossz vagy az adással van vmi? Nagyon zavaró
Viszont rákötöttem a számítógépre és ott nincs ilyen probléma.

Előre is köszönöm a válaszokat!

michael22 felhasználónak 15 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#10900) zzola


zzola
félisten

Pécsi Média Márkba találtam egy S C650-et, 199900-ért... :DDD . Kicsit drágállom...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.