Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46701) Bandus99 válasza Luissimo (#46696) üzenetére


Bandus99
őstag

:) Szinten Euronics Pecsen Konzum aljaban.

De Electroworld sem volt nagyon mas, csak akkor meg masik tvnel tartottam (530) es a Metroban megnezve ~110e es atmentem Electroworldbe ahol mondtak mostantol lesz ott is akcios persze azt nem tette hozza hogy cseretv eseten lesz ugyanennyi de ott meg a Metrot szidtak hogy majd megnezhetem mifele garanciaval arul a metro met hasonlok.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46702) romulan válasza Luissimo (#46698) üzenetére


romulan
tag

A Digitalko-nál rendeltem, előzőleg mindenről ugyanúgy tájékoztattak, ahogy Téged.
Ez biztató.
Ettől függetlenül nagyon fosok, annyiféle lehetséges hibáról írtak a fórumokon, hogy lutrinak érzem a vételt. Egy CRT-nél már sikerült beválasztani, teljesen "nyers" végbeállítás nélküli készüléket kifogni.
Ajánlatos a készüléket rögtön regisztrálni a Samsung oldalán, adnak +2 hónap garanciát, és rögtön bukta van, ha nem stimmel a gyári szám.
Még utoljára egy történet. Egy kereskedő nyugati nagykertől akarta jóval olcsóbban behozni egy világcég termékét. Amikor rákérdezett, hogy itthon EU garanciában javítja-e a helyi szakszerviz a készüléket, simán elküldték az anyjába, mert ez sértette a helyi képviselet érdekeit. Elvileg az EU-ban szabad az árumozgás, ha szereznek egy jó jogászt, pár millió Eurós büntetést is kiróhatnak az anyacégre. Amíg ez párszor meg nem történik, addig lehet kérdés az EU/magyar garanciából eredő különbség.

(#46703) adriankoooo válasza Remiel (#46700) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Akkor fussunk neki meg egyszer: magyarorszagon a SZLOVAK-CSEH-MAGYAR 3 nyelvu KINEZETRE SZURKE garanciapapirt ismerik el. Akit erdekel az biztos megtalalja, mert a kereso hiaba van uj helyen meg mindig a regi szolgaltatasokat nyujtja.

(#46704) vlaho válasza adriankoooo (#46703) üzenetére


vlaho
aktív tag

Nekem lengyel garipapir van a tv-hez,a PcDream-tól vettem,és simán beregiztem a samsung oldalán.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#46705) Remiel válasza adriankoooo (#46703) üzenetére


Remiel
őstag

értem én, csak nem értem... :D

mármint a szervíz hozzáállását...

de fel fogom hívni a Samsungot és megérdeklődöm pontosan, mert most már kíváncsi vagyok... nem tudom milyen színű az osztrák garlevél de majd megnézem...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#46706) adriankoooo válasza vlaho (#46704) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Vlaho, Remiel kerdezzetek ra a Samsungnal, nekem a szlovak samu azt mondta ok a hivatalos harom nyelvu kozep EU-s garipapirral javitjak ingyen a TV-ket. Nalunk szlovakiaban meg TV regisztracio sincs pl...ez gyászos azért. A magyar Samsung kuldott a szlovak Samsunghoz, hogy kerdezzem meg el -e ismerik.. :U Ha visszakerestek "garancia" cimszora, ott is meglatjatok, hogy ezt a hivatalos haromnyelvu garipapirt szereti a magyar Samu.

Aztan lehet, hogy meg mast is elfogad..meg kell kerdezni! ;)

(#46707) Remiel válasza adriankoooo (#46706) üzenetére


Remiel
őstag

már írtam nekik, de holnap felhívok egy szervizt is...

egyébként egy valamire való jogállamban - ami mint tudjuk nem Magyarország, de hát ez van - senki, ismétlem SENKI nem határozhatja meg mit, hol vegyél, főleg ha egy régiónak számít, márpedig az EU az az...
sajnálatos módon kis hazánkban sok olyat megengedhet magának egy multi cég, amiért nyugatabbra a seggét rommá rúgnák... ott ugyanis nagyrészt él a vásárlónak jogai vannak kitétel és fontosnak is tartják... csak itthon egy vicc az egész, mert az itteni "kereskedők" addig tekintenek embernek míg azt nem mondod, hogy máshol is megnézed... na onnantól le vagy szarva... ezért szeretek pl Ausztriában vásárolni, mert ha ötször megyek be megnézni valamit, pont olyan udvariasak, mert lehet, hogy hatodszor majd megveszem és pont ott... ugyanis ebből élnek... és tuti az ottani szerviznek az EU garanacia azt jelenti: EU GARANCIA

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#46708) fury71 válasza Bandus99 (#46695) üzenetére


fury71
aktív tag

Nem tudom hol olvastam és hogy a JVC-ről volt-e szó, de tényleg volt baj a magyar képviseletükkel és a szervizeléssel.

Olyan híreket is hallottam (nem a JVC-nél), hogy a magyar olyan kemény piac amire külön képzik az anyacégnél a marketingeseket. Valamint aki itt jó eladási eredményeket ér el az nagyon tud valamit.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#46709) Luissimo válasza adriankoooo (#46706) üzenetére


Luissimo
veterán

A szlovákiában gyártott Samura nem érvényes, hogy ha beregelek, akkor kapok plusz hónapokat garanciában.
Ez magyarországra csak a magyarországon gyártott tévékre érvényes, eztmondta a Samsungos garanciavonalon a csaj a atelefonban.
Minden más szolgáltatás oké, a 2+1 év az oké, csak a plusz 2 hónap (vagy 3 ??) az nemjátszik.
de sebaj...

(#46710) tkesy válasza reks (#46674) üzenetére


tkesy
őstag

:)

A linket és tartalmát ismerem, de maradjunk annyiban, hogy a szervízmenüben való turkálás nélkül a B550-es ilyen téren egy fapados tv, mert nem játszik le semmiféle filmet...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#46711) Pontos válasza _belga_ (#46595) üzenetére


Pontos
csendes tag

Szia! Az Elektro word szórólapján 99ezerért,- ugyanezekkel a jellemzőkkel láttam a teszveszen 140ezerért. Ha megnézed élőben, ird le a képminőségét,

Nógrád megye, Jobbágyi

(#46712) romulan válasza Luissimo (#46709) üzenetére


romulan
tag

Ez így remélem nem igaz.
A regisztrációs oldalon ott van a lista, mit fogadnak el.
Pl. a B650T2WXXH "magyar" TV, pedig a szlovákok gyártják.

(#46713) Luissimo válasza romulan (#46712) üzenetére


Luissimo
veterán

meglátjuk

(#46714) adriankoooo válasza Luissimo (#46709) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Jo nekem a lenyeg csak az volt, hogy a mo.n vasarolt tevet tudjam szlovakiaban is javittatni :U

(#46715) Bandus99 válasza adriankoooo (#46714) üzenetére


Bandus99
őstag

Hehe csereljunk tvt enyem szlovakiabol jon ottani garpapirral :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46716) rígel válasza Luissimo (#46709) üzenetére


rígel
őstag

Ez nem igaz!
Ugyanúgy jár a +2 hónap és a prémiumkártya.

(#46717) Josi válasza romulan (#46712) üzenetére


Josi
aktív tag

Én a 32B650T2WXXH tvmet a digitalko-nál vettem.
Adtak hozzá Eu és magyar garlapot is. (a tv egyébként lengyelből származik :) )
és simán beregisztráltam a magyar Samsung oldalon és megkaptam a +2 hónap garanciát.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#46718) Luissimo válasza rígel (#46716) üzenetére


Luissimo
veterán

nem próbáltam még regisztrálni, de majd megpróbálom ezekután, kíváncsacsi vagyok :K :C

(#46719) zack


zack
nagyúr

Nos...elég sok tesztet, és fórumot átolvastam, hogy szubjektívebb véleményem legyen melyik LCD tv helyettesíthetne egy monitort csak PC-s használatban. Vagy 6 tipus volt még (kb. 10 órája foglalkozom a kérdéssel megálás nélkül) az elején ami potenciálisan szóba jöhetett, de ez így a nap végére lecsökkent kettőre.

1. Sony KDL-32 V5500 144k
2. LG SL8000 157k

Mivel "only PC" üzemmód a lényeg, így a plusz fícsörök annyira nem számítanak, így jött képbe a V5500. SL8000 igaz tele van fícsörrel, de még ez alkalmas a Sony mellett arra PC-s üzemmódban, hogy normálisan lehessen játszani vele, ha éppen kedvem szottyan. Persze a 170k alatti mezőnyben...
A Sony felé azért húz jobban a szívem, mert sok Sony cuccom volt, és van is, és nagyon elégedett vagyok a minőségükkel, bár tény, szinte mindig drágább mint a konkurencia.
Nincs szükségem a 100Hz-re, és bár fapados, extráktól mentes a tv, tesztek alapján jó a feketéje, szépek a színei, és minimális az input lag. Érdekes mert a 100hz miatt a W5500 már közel sem ennyire jó játékra. A 2 tv között nincs nagy difi árban, de az LG esetében túl sok extrát fizetek ki, amit sosem fogok használni. Ott van még a kevésbé jó fekete, és a tükröződő felület ami kicsit riaszt. Képmnőségben elvileg a Sony-nak jobbnak kell lennie, de majd elcsattogok, és élőben is megnézem őket, bár fogalmam sincs melyik multiban fogom meglelni mind a kettőt. :U

Ha valakinek van bármilyen tapasztalata a 2 tipusról ne tartsa magában. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#46720) pomk válasza vlaho (#46704) üzenetére


pomk
őstag

Szintén PcDream / Samsung B551 /, szintén sikeres regisztráció sorozatszámmal.
A TV lengyel, bontatlan doboz oldalán volt egy matrica: samsung.pl :)

[ Szerkesztve ]

(#46721) need


need
addikt

46356 ..
Esetleg erre valakinek van valami lightos típje...??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#46722) rígel válasza Josi (#46717) üzenetére


rígel
őstag

Ez így igaz, be lehet regisztrálni. Érdekesség, hogy a b650t2p... gyári számára b650t2w... tipust igazol vissza.

Egyébként a Samsung Mo.-t kérdeztük, az eu-s kék garancia egyenértékű a magyar szürkével, semmilyen hátrány nem keletkezik belőle. Ezt igazolja a regisztráció sikeressége is.

(#46723) rígel válasza rígel (#46722) üzenetére


rígel
őstag

Egyébként az enyén le40b650t2p, és made in slovakia.
Érdekesség még, hogy gyári szám alapján le lehet kérdezni (nem földi halandónak) a gyártás pontos idejét, illetve, hogy van-e a tv-ben külső beszállító által gyártott részegység. Csak annyit, hogy van-e, azt nem adják ki, hogy melyek azok (az lcd panel az egyetlen, amiről egyszerűen megállapítható.
Egyébként 7 db külső beszállító szállít alkatrészeket ezekhez a tv-khez, tehát nagyon kicsi az esélye annak, hogy 2 db tökéletesen egyforma tv-t vegyél.

(#46724) dabadab válasza zack (#46719) üzenetére


dabadab
titán

"még ez alkalmas a Sony mellett arra PC-s üzemmódban, hogy normálisan lehessen játszani vele"

Ezt az input lagre mondod? Szerintem egy kicsit tul van parazva az a tema, a multkor linkeltem ezt a cikket: a konzolos jatekok onmagukban siman hoznak 100 ms feletti input lagot (ez maga a konzol produkalja, nem a TV), ezek utan nekem egy kicsit tulzasnak tunik az amiatti aggodas, hogy a TV-nel 10 vagy 20 ms input lag van.

"a 100hz miatt a W5500 már közel sem ennyire jó játékra"

Dehogynem, csak at kell allitani game mode-ra. (A 100 Hz miatt viszont simabb lesz a 24 fps-es videok lejatszasa.)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#46726) zack válasza dabadab (#46724) üzenetére


zack
nagyúr

De én nem konzolozni fogok rajta. Többször írtam hogy PC-hez kell a Tv. :U
A PC-s játéknál meg ne legyen mindegy az input lag...főleg ne egy fps multiplayer-nél.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#46727) dabadab válasza zack (#46726) üzenetére


dabadab
titán

Azert konzolos cikket linkeltem, mert egyreszt csak az volt :) masreszt eros a gyanum, hogy PC-s fronton is kb ez lehet a helyzet.

DRM is theft

(#46728) zack válasza dabadab (#46727) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hinném hogy a harcore gamerek véletlenül használak CRT monitort, vagy 2ms TN-t. ;) Gondolom ha mindegy lenne, ők is PVA és IPS panellel tolnák..

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#46729) dabadab válasza zack (#46728) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem osszekeverted az input lagot a response time-mal :)

DRM is theft

(#46730) gombos82


gombos82
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem, már mintha régebben olvastam volna, de Isten a tanúm rá,h kerestem,de nem találtam a hozzászolást.

Samsung B530-at ha D-SUB on keresztül kötöm össze akkro pixelhelyesen 1080p-be megjelenítni a képet szépen.

Ha HDMI-n keresztül küldöm ki ugyanugy az 1080p-t akkor viszont nem pixelhelyes, értem úgy,h pl a tálca alul már nem látszik, meg elmosodottak a szövegek.

Valaki irta erre, hogy hogy lehet beállítani, tudnátok segíteni?

ui.: Egyik szobában lenne a Laptop, a másikban a TV és wireless billentyű+egérrel szeretnék "ágyból" netezni, így a D-SUB nem megoldás, mivel 10-15 méter HDMI lesz.
No meg mégis digitálisan kössem már össze a digitális gépeket:)

Köszi előre is:
Sanyi

(#46731) Rica válasza Rica (#46482) üzenetére


Rica
senior tag

Sziasztok! Köszönöm a DVD-és tanácsokat. Vettem egy LG dvx492h-t a Corában 16 pénzért. HDMI, felskálázás, USB lejátszás. Sok jót olvastam róla. Mondjuk kispórolták belőle a HDMI kábelt, de sima RCA-val is nagyon szép a kép. (TV: Samu LE32B530) :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#46732) zack válasza dabadab (#46729) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet. :DDD
A 46719# -nél jól gondoltam, aztán a 46728# -nál már kevertem. :DDD

Egyébként a tesztekben sok helyen az input lag-ot is mérték, és volt ahol a nagyobb értékkel rendelkező monitor (általában a Samu-k) nem szerepeltek túl jól. Oda is írták hogy játékra nem ajánlott. Persze a "game" mód segít ebben, de sok esetben még így sem volt jó a tesztelő szerint a végeredmény. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#46733) Bandus99


Bandus99
őstag

Azt kerdeznem a tapasztalt emberektol A B550es televiziora mifele usb-s eszkozt lehet radugni amit felismer es haljando lejatszani?
Mekkora a max USB pen meret ? NTFS-t is felismer? Kulso mobilrack szobajohet? Netan kulso dvd olvaso?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46734) krupitomi


krupitomi
tag

Sziasztok!

Valakinek tapasztalat/vélemény erről a két tvről?
LG-42LH3000
LG-42LF2510

vagy tudnátok javasolni hasonló árkategóriában (130-150e) más félét akár plazmát is? lényeg hogy full HD-s, legalább 32"-os legyen. Tévézés/filmnézés mellett főleg Xbox 360-al használnám.

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#46735) Luissimo válasza Bandus99 (#46733) üzenetére


Luissimo
veterán

az én 16 gigás ( NTFS) maxell pendrájvomat gond nélkül kezeli.
A külső vinyóm, 500 Giga, ( 2,5" SATA, NTFS, mobilrack-ben ) kezeli, látja , játsza.

Külső DVD iró/olvasót még nemjutott eszembe rájadugni, de most hogy mondod, megpróbálom majd, hever otthon egy HP tipusú.

(#46736) Remiel válasza Rica (#46731) üzenetére


Remiel
őstag

én is keresek hasonló dvd lejátszót, de erről azt olvastam nem kezeli az ékezetes betűket, így az .srt feliratok nemigen olvashatóak ha a film eredeti nyelven megy... valaki tud olyat aminél nincs ez?

ja és még valami... hordozható vinyót is rá lehet dugni tv-re? ahová a pendrive menne?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#46737) pomk válasza Bandus99 (#46733) üzenetére


pomk
őstag

Nekem egy Samsung B551-em van, Én egy 2G Kingstont használok vele. Gondtalanul felismeri, bedugom és automatikusan kérdi hogy media-t akarok használni róla vagy szoftvert frrisíteni.
Nagyobbal és más típussal még nem próbálkoztam.

(#46738) ORCA58 válasza Luissimo (#46709) üzenetére


ORCA58
addikt

Saját tapasztalat, hogy szinte semmit sem lehet elhinni amit a Samsung ügyfélszolgálatosok mondanak. Fogalmuk sincs semmiről, de nem akarnak hülyének látszani, ezért mondanak valamit. Vagy betanult szabvány szöveget, vagy azt ami éppen e az eszükbe jut.

(#46739) anrab válasza gombos82 (#46730) üzenetére


anrab
addikt

vegyél egy 1/2m-es D-SUB kábelt és szólj valakinek aki elbírja a lap top-ot és oda teszi a tv mellé. ja, és hogy kapcsolja be. így minden problémád meg lesz oldva.
/vegyél philips tv-t/

(#46740) Bandus99 válasza anrab (#46739) üzenetére


Bandus99
őstag

Csak tippelek a laptopon fut a torrent allandoan es hogy ne zajongjon ott a szobaban ejszaka ezert van a masikba telepitve.

Luissimo Pomk: Koszonom az infokat ez jo hir.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#46741) simi12345 válasza Bandus99 (#46733) üzenetére


simi12345
tag

EZT KÉRDEZTEM E-MAIL-BEN A SAMSUNGTÓL:

Tisztel Samsung!
szeretném megkérdezni, hogy fennt nevezett tv-hez (B550) , mekkora külső merevlemez vásárolható, amit felismer a tv usb csatlakozója?

EZT A VÁLASZT KAPTAM:

Az Ön által említett készüléknek nincsen korlátozva a merevlemez befogadó kapacitása, 1 TB merevlemezzel is teszteltük , működik

EZÉRT VETTEM EGY 320 GB-OS VINYÓT( NINCS KÜLSŐ TÁPJA) ÉS GOND NÉLKÜL MŰKÖDIK AZÓTA IS!!!
PRÓBÁLTAM KOLLÉGÁM 1 GB- OS SIEMENS KÜLSŐ TÁPOSÁT, ÉS AZT IS FELISMERTE, CSAK KICSIT TOVÁBB TARTOTT MÍG BEOLVASTA A TV MERT TELE VOLT FILMEKKEL.

(#46742) anrab válasza Bandus99 (#46740) üzenetére


anrab
addikt

az meglehet :)

(#46743) gombos82 válasza Bandus99 (#46733) üzenetére


gombos82
csendes tag

Hello,

Elvileg alapesetben csak képeket, meg zenéket játszik le USB-n ha jól tudom, de firmware frissitéssel vagy heckeléssel, viszont lejártszik videot is. (korábban ezt olvastam itt)

Egyébként én B650-en akartam venni sokáig, de látva,h a DTS hanggal nem tud mit kezdeni, én meg főként eredeti nyelven nézem a filmeket, azok meg 95% ban DTS hanggal vannak így meggondolandó volt, nem beszélve arraól, hogy a WMV-ket se játsza le (HD-s XXX :) ), így elég sok video szintén kiesett.

Igazából én Samsung B530 at vettem, amit szinte csak megjelenítőnek használok és mellé egy WD TV LIVE médialejátszót, így 15-20 ezerrel olcsóbban jöttem ki, igaz a 100Hz-et feladtam érte:(, de viszont MINDENT lejátszik.. DTS hangot kezel (stereóra konvertálva is), HD WMV-t is.
Hálozatos kezelése szintén jó, mert PC-n megosztom azt a mappát ahová szdem le a torrentet, így a WD TV ről egyből elérem, nem is kell rákötni fizikálisan a HDD-t:)

Nagyon meg vagyok elégedve a konfigurációval és cseppet se bánom.

ui.: Korábbi kérdésem a PC -> HDMI -> B530 összeköttetése továbbra is érdekelni,h hogy lehet megoldani, hogy pixelhejesen jelenítse meg az 1080p-t (PC ről 1080p-n küldöm ki).
D-Sub-on tökéletesen illeszkednek a pixelek.

Üdv: Sanyi

(#46744) Remiel válasza Remiel (#46707) üzenetére


Remiel
őstag

na megjött a Samsung válasza:

Tisztelt ...!

Köszönettel vettük érdeklődését.
Az Ön kérésének adtunk egy nyilvántartási számot.
Kérjük, a továbbiakban erre hivatkozzon: XXXXXXXXXX

A Samsung Electronics Magyar Zrt abban az esetben tudja szervizelni a külföldről vásárolt televíziókat, ha termékhez Samsung-os garancialevelet adnak, és ezt a vásárlás helye lepecsételi, és kitölti Önnek valamint a számlát is mellékelik.

További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Üdvözlettel,

Lehoczki Gábor

Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

tehát - mivel nem valami dzsunka szar boltban veszem - ha van gari papír (és lesz) akkor vehetem akárhol az EU-ban, javítják itthon

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#46745) Luissimo válasza gombos82 (#46743) üzenetére


Luissimo
veterán

figyu , az általam letöltött HD filmekben ott az AC3 hangon az eredeti nyelv is illetve a magyar nyelv.
ha muxoláskor kiszeded a dts-t és meghagyod az ac3-at ( vagy nem állítod elsődlegesre a DTS-t) akkor minden további nélkül tudod élvezni az eredeti szinészek eredeti hangját !!

(#46746) Luissimo válasza ORCA58 (#46738) üzenetére


Luissimo
veterán

Viszont közlik veled az elején hogy a beszélgetésedet hangrögzítik... :K

(#46747) BBéci válasza Rica (#46731) üzenetére


BBéci
titán

Kíváncsian várom a véleményedet a mostani RCA-s képminőségről, miután HDMI-ssel összehasonlítottad.
Akik azt a sok jót írták az LG lejátszóról, összehasonlították Pioneerral, Sonyval vagy Panasonic-kal? Ez sem egyéb részemről, mint kíváncsiság.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#46748) BBéci válasza Luissimo (#46745) üzenetére


BBéci
titán

Jó helyről töltögetsz. :D
Az én filmjeimnek 90 %-a csak dts-es.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#46749) gombos82 válasza anrab (#46739) üzenetére


gombos82
csendes tag

anrab: A kérdésem nem alternatíva keresésére irányult.

miért vinnék bele feleslegesen egy zavaró analóg átvitelt a digitális eszközök közé? D-subbal ha megnézel egy hó fehér képet látszik,h hullámzik kicsit stb, azmint az analóg összeszegett zajai.

Egyébként meg a kisszoba hol a TV van, ott nicns asztal, a TV is a falon van, mert így fért el. A Laptopot nem tudom hova tenni, no meg ott zúgna feleslegesen, így elvenné a hanghatás élményét is.
nem bezsélve arról, h a laptopra mobil HDD (külső tápos) van kötve, ahol állandóan megy letöltés stb, így mindenképp a másik szobábol akarom meghajtani.

Elvielg meg miért lenne nagy elvárás,hogy ha a PC-n is van HDMI meg a TV-n is, és mind2 támogatja az 1080p-t akkor azt pixelhelyesen összekössem????

ui.: tudom lehet venni 15m-es D-sub kábelt is, meg erősítőt is hozzá :)

Sanyi

(#46750) Bandus99


Bandus99
őstag

Koszonom mindenkinek a valaszokat.
Annyit kerdeznek meg mivel itt felmerult a dts hang lehatszasa kerdes.
Nem igazan ertek a dologhoz, lehet balgasagot kerdezek.
Ha mar ennyire a hang minosegere megy ra az ember, akkor nem megoldas a tv-t optikai kimeneten rakotni egy 5.1 (6-7.1) erositore es ugy mar megfeleloen megszolalnak a filmek? Amugy sem hiszem hogy a tv beepitett hangszoroi versenyre kelhetnenek egy rendesen kiepitett hangrendszerrel. Baratok kozt sorozatot nezni, persze tokeletes a tv hangszoroi is.

No meg az arrol. En 32"os tvt rendeltem 550et amibol ha jol ertem szinte egy 650et csinalok. Akarhogy is nezem az arlistakat 530 109e 550 112e Ez testverek kozt is 3e ft elteres hat ebbol nem jon ki meg egy tesco gazdasagos dvd jatekos sem, nemhogy egy wd tv live.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.