Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47751) pohár válasza ati888 (#47748) üzenetére


pohár
félisten

A 7020-as magyar piacra szánt model?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47752) mArZsi


mArZsi
tag

(#47753) ati888 válasza pohár (#47751) üzenetére


ati888
senior tag

Fogalmam sincs, de van sima 7000.es is annyiért.

ati

(#47754) szaszapi


szaszapi
őstag

le32b550-es készülékem van.Minden fain-ul működött mostanáig,újraraktam a rendszert és most 1920*1080as felbontásba mint monitor nem tudom használni,körbe 1-1 cm elmarad.Ez mitől van?ati driver cserékke próbálkoztam de eredménytelenül. :(

(#47755) pohár válasza ati888 (#47753) üzenetére


pohár
félisten

Hááát én se tudom :N
Esetleg neten keress rá hogy mi a difi köztük (7000 vs 7020) :K
Ha semmi, max design, akkor inkább a sima 7000-est vedd, az tuti ide lett gyártva, ne kockáztass a szürkeimportos cuccokkal ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47756) anrab válasza szaszapi (#47754) üzenetére


anrab
addikt

keress rá a topicban a scaling options-ra.
vagy úgy hogy overscan.

(#47757) guriga1234 válasza romulan (#47749) üzenetére


guriga1234
addikt

Én meg visszaigazolom, hogy nincs semmiféle repeat menü. És ezt nem holmi fórumokon olvastam, hanem NINCS repeat menü a tévén, pedig feltettem a 2007.1-es fw-t.

(#47758) pincehely válasza szaszapi (#47754) üzenetére


pincehely
addikt

Tehát:
-Ati Catalyst megnyit.
-Asztalok és kijelzők
-Kiválasztod a tv-det, ott a bal alsó sarokban a kis nyilra kattintasz:konfigurálás
-Méretezési beállítások:Itt húzd addig jobbra a csúszkát, míg ki nem tölti a monitorod a kép.

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#47759) guriga1234 válasza romulan (#47747) üzenetére


guriga1234
addikt

Az usa modellekhez teljesen más fw van.
Remegés eddig sem volt nálam soha.
Veled ellentétben eddig az összes fw-t feltettem úgy, hogy nem féltem, és nem vártam senkinek a biztatására és visszaigazolására.

PS: látom, neked nagyon tetszik a "visszaigazolás" szó. De legalább helyesen alkalmazd!

(#47760) romulan válasza guriga1234 (#47759) üzenetére


romulan
tag

Disznókat megetetni, gombokat nem nyomkodni!
Ne várj visszaigazolást.

(#47761) szaszapi válasza pincehely (#47758) üzenetére


szaszapi
őstag

ok,köszi így már jó de ez mér állítódott el?

(#47762) pincehely válasza szaszapi (#47761) üzenetére


pincehely
addikt

Nem állítódott, el, hanem alapból ez a beállítás.
Akárhányszor telepítettem újra a windowst, mindig újra, és újra be kellett állítanom.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#47763) Luissimo válasza romulan (#47760) üzenetére


Luissimo
veterán

Viszzaigazolom mindenkinek, akinek szükséges, hogy vészhelyzet van, óvatosak legyetek, alázatosak és ne kételkedjetek.
Látszik tisztán, hogy a helyes "behavior" (remélem helyesen használtam) ha mindig, minden "firmvert" (sic) észnélkül felnyomtok, nem vártok senki olyan ember "VISSZAJELZÉSÉRE", aki már próbálkozott és betudna számolni a tapasztalatairól...
Merugye az okos a más kárán tanul, a buta a sajátján
:N :( :DDD :DD :Y

(#47764) guriga1234 válasza romulan (#47760) üzenetére


guriga1234
addikt

Mi van? Ne magadból indulj ki!

[ Szerkesztve ]

(#47765) szaszapi válasza pincehely (#47762) üzenetére


szaszapi
őstag

mikor megvettem a tévét kb. 1 hónapja,egyből beállt ahogy hdmivel összekötöttem,nah mindegy most már tudom akkor a megoldást neked köszönhetően.Köszi mégegyszer ;)

(#47766) guriga1234 válasza Luissimo (#47763) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor szerinted - a gondolatmeneted szerint ez következik belőle - aki vissza tud jelezni, annak semmi esze nincs, mert ő már feltette ész nélkül. Ész nélküli ember visszajelzésére lehet adni ész nélkül? MEGALOL!

(#47767) szabi__memo válasza ati888 (#47753) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hol?

(#47768) adriankoooo válasza guriga1234 (#47745) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Azert irtam, hogy "jo lenne" :). Mi van veled? El vagy tunve mostansag! ;)

(#47769) Luissimo válasza guriga1234 (#47766) üzenetére


Luissimo
veterán

tudod hogy nem beszélgetünk, de hibás a gondolatmeneted.

MINDIG VANNAK PIONEEROK...
ez viszi előre a világot.
És főleg az, amikor kvázi visszajelzésképpen beszámolnak tapasztalataikról, hogy másember ne essen abba a hibába , mint ők.
RESPECT nekik. :C :C

(biztosan érted mire gondolok)
A megalol, az mégsokkal gázabb, mint a visszajelzés nevű magyar szó

[ Szerkesztve ]

(#47770) dimension75 válasza pohár (#47755) üzenetére


dimension75
csendes tag

Csak a dizájnbeli különbség van a 7000 és a 7020 között. Az utóbbi sokkal jobban néz ki, az fekete.

(#47771) ati888 válasza szabi__memo (#47767) üzenetére


ati888
senior tag

A nyíregyháziban, de a honlapjuk szerint máshol is. Csak olvastam itt a fórumban, hogy talán árulnak szervíz által javított készülékeket is. Nem tudom igaz-e ez.

Hogy lehet megnézni mennyit ment a tv?

ati

(#47772) PLaci58 válasza guriga1234 (#47766) üzenetére


PLaci58
őstag

Tetszik ez a gondolatmenet :D
Hallottam vagyis olvastam a neten már olyat, hogy valaki segített ilyen frissítésekben, aztán amikor jött a jelzés (visszajelzés), hogy nem stimmel, akkor bevallotta, hogy nála sem lett jó :)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#47773) ///M válasza romulan (#47749) üzenetére


///M
tag

Melyik szoftverfrissítésről beszélsz ?

(#47774) fnandor


fnandor
csendes tag

Ahogy nézegettem a tvket a legolcsóbb 100 hz es az az LG LH4000 szerintetek érdemes erre beruházni?

(#47775) guriga1234 válasza adriankoooo (#47768) üzenetére


guriga1234
addikt

Ment privi.

(#47776) guriga1234 válasza Luissimo (#47769) üzenetére


guriga1234
addikt

Eddig valótlant nem olvashattál tőlem. Tőled viszont olvashattunk nem is egyet.

(#47777) guriga1234 válasza PLaci58 (#47772) üzenetére


guriga1234
addikt

Ami a samu hivatalos oldalára kikerül, az alaposan le van tesztelve, azt bátran fel lehet tenni. Nem véletlen, hogy nem folytonos számozásúak a letölthető fw verziók, ugyanis a lukak valószínűleg nem voltak tökéletesek.

(#47778) Luissimo válasza guriga1234 (#47776) üzenetére


Luissimo
veterán

Sosem mondtam , hogy hülyeségeket beszélsz.
De
az emberek azért jönnek a fórumokra álltalában hogy valamiről több infót szerezzenek, ezért kérdeznek, vagy mondanak olyan dolgokat, amik lehet hogy tévinformácion alapulnak, de ők eddig igy tudták.
és van egy kisebb rész, aki azért jön a fórumra, hogy kinyilatkoztasson, deklaráljon, kőbevéssen és kioktasson.
Na ez az amit nemszeretünk itt olyan sokan.
Kérünk normális hangvételt és nem dogmatizálást
(hmm, vajon van-é az életnek olyan területe, ahol nem ilyetén magabiztossággal mozogsz ?? :F

Tehát csak azt akarom mondani, hogy "...holvolt kedves Sajókám, hogy hálistennek nemláttuk ??"

[ Szerkesztve ]

(#47779) guriga1234 válasza Luissimo (#47778) üzenetére


guriga1234
addikt

"van-é az életnek olyan területe, ahol nem ilyetén magabiztossággal mozogsz?" - Amihez nem értek, ahhoz nem szólok hozzá. Sok ilyen "terület" van az életben. És ezt nem is próbálom locsogással palástolni.
Ha valaki magabiztosan és határozottan kijelenti, hogy 2+2=4, az a te szavaiddal élve egy elitélendő kinyilatkoztatás, deklarálás, kőbevésés, kioktatás? Nehéz éveid lehettek az iskolában, mert a tanár bizony pont ezt tette.
Mivel nem szokásom locsogni (mint egyesek), és ez már megint offtopic, így ezzel kapcsolatban ne várj több választ tőlem.

(#47780) nightshadow válasza guriga1234 (#47777) üzenetére


nightshadow
veterán

Azért mert felkerül a hivatalos oldalra, az még nem garancia semmire. Pár hónapja a WD TV Live oldalára felrakták az új hivatalos firmware-t, s kiderült hogy hibás s pár óra múlva le is szedték a felhasználók visszajelzésére, de közben több ezer készülék tönkrement, s az emberek vitték vissza kicserélni. Később a WD is elismerte a hibát, s elnézést kért. [link]

[ Szerkesztve ]

(#47781) PLaci58 válasza guriga1234 (#47777) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem a Samus fw-re gondoltam és nem is rád!
Mondjuk találkoztam már hivatalos fw-vel (nem Samu), amitől bahaltak a készülékek.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#47782) guriga1234 válasza nightshadow (#47780) üzenetére


guriga1234
addikt

A samu egy kicsit nehézsúlyúbb gyár, mint a WD. De ha tönkremenne egy ilyen fw miatt a tévém, akkor legfeljebb majd kicseréli a samu, és újraindul a garancia :))

(#47783) pohár válasza dimension75 (#47770) üzenetére


pohár
félisten

Meg lehet a piac is más, nem?
Lásd 650-651-652-653 :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47784) nightshadow válasza guriga1234 (#47782) üzenetére


nightshadow
veterán

Hát azért a maga területén a WD se egy kis név.

(#47785) guriga1234 válasza PLaci58 (#47781) üzenetére


guriga1234
addikt

Más gyártó termékénél én sem biztos, hogy azonnal fw-t cserélnék, ahogy megjelent egy új (pl. BIOS-t sem cseréltem a gépeimben, pedig megjelent egy csomó újabb).

(#47786) guriga1234 válasza nightshadow (#47784) üzenetére


guriga1234
addikt

Jól írtad, a maga területén. De a samunak nagyon sok területe van ám! A mosógépektől a mobilokon keresztül a tévékig (és persze winchesterek is, mint a WD) rengeteg terméket gyárt, van, amiben világelső. Nem engedheti meg magának, hogy egy nem működő fw miatt hatalmas presztízsvesztesége legyen.

(#47787) Luissimo válasza guriga1234 (#47779) üzenetére


Luissimo
veterán

nemkell válaszolni .
Értetlen vagy.
A STÍLUS , a KIOKTATÁS és a MAGASABBRENDŰSÉG !!
Na az, ami nemstimmel, a 2x2 pedig néha igenis 5 !!

[ Szerkesztve ]

(#47788) nightshadow válasza guriga1234 (#47786) üzenetére


nightshadow
veterán

A Toyota a gépkocsi gyártásban a világelső. A neve egybeforrt a minőséggel. Nem engedheti meg magának, hogy beragadjanak a gázpedáljai. Mégis megtörtént. Több millió gépkocsi visszahívására kényszerült. Pedig biztos nem 1 ember és nem 5 percig tesztelte. Amit mondani akarok, hogy a hiba becsúszásának egy cég nagyságához az égadta világon semmi köze nincs. Ezt azért nem nehéz belátni.

(#47789) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Behalok, hogy nemletezo problemakon aggodtok :Y :)

Ugy OFF-kent megjegyzem, hogy a Samsungosoknak nem kene egy kulon topicot csinalni? Ugy latom eleg sokan vannak itt mar, amott lehetne minden Samsung LCD TV egy helyen. Vagy jo ez igy, hogy keveredik mindennel? :)

(#47790) Luissimo válasza adriankoooo (#47789) üzenetére


Luissimo
veterán

Teljesen logikus az ötleted, éppen ideje volt, hogy valakinek már végre eszébejutott !! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#47791) guriga1234 válasza nightshadow (#47788) üzenetére


guriga1234
addikt

Csupán azt felejtetted el, hogy azokat a gázpedálokat nem a Toyota gyártotta, hanem külsős beszállító. Ez persze nem mentesíti őket a felelősség alól, hiszen az autót ők adják el. Viszont vissza is hívták az autókat, hogy a szervizben kicseréljék.
Ez annyiban más, mint a tévék fw-e, hogy a sw-t viszont a samu mérnökei írják (nem külsősök), és a samu nem japán cég, hanem dél-koreai.
Amúgy meg: ha egy fw nem jó, az azonnal (rövid időn belül) kiderül, nem pedig hosszú idő múlva, mint az általad példaként felhozott gázpedál.

[ Szerkesztve ]

(#47792) adriankoooo válasza Luissimo (#47790) üzenetére


adriankoooo
senior tag

No majd akkor jon a modi, aztan merlegeli, hogy jo otlet -e. Tenyleg jo lenne egy helyen latni az osszes Samu TV tippet-trukkot-hozzaszolast. Aki rendszeresen olvassa a topicot, az lathatja, hogy ez a marka itt(hon) nagyon nepszeru es majdnem minden kb. otodik (!!!) HSZ errol a markarol szol. Mas forumokon is van kulon Samu topik es remekul mukodnek.

Valamint az ujonnan vasarlok-kerdezok sem zavarodnanak ossze ennyi Samsungos hozzaszolas utan.

dabadab mit szolsz?

[ Szerkesztve ]

(#47793) dh66e válasza adriankoooo (#47789) üzenetére


dh66e
veterán

Az túl szép lenne,de díjazom az ötletet.Elvégre a világ legnagyobb, ráadásul piacvezető lcd tv gyártójának,nem mellékesen ár érték arányában is a legjobb a termékpalettán illene nyitni egy saját topicot.Megérdemelné.Mi meg anyázás nélkül tudnánk a sz@rjainkról duruzsolni,esetleg ha úgy van kedvünk akár még segíthetünk is másoknak kulturáltan.

(#47794) adriankoooo válasza dh66e (#47793) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Már hárman vagyunk a nulla ellen, hajrá! :K

Valami kis osszefoglalot, bevezetot az elso HSZ-be, aztan mehet!

[ Szerkesztve ]

(#47795) Bandus99 válasza adriankoooo (#47794) üzenetére


Bandus99
őstag

Bar nem hinnem hogy nepszavazas kerdese a dolog, de termeszetesen en is tamogatom az otletet.
Amugy nem kell ehhez modi csinald meg az uj topikot linkeld ide be, aztan majd kiemelik ugyis ha eleg nagy forgalma lesz.

Kozben valaki kezdje el osszeszedni az elso hszbe valo dolgokat amik ugy minden 5. kerdezo feltesz pl 550es tv hogyan jatszik le videot.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#47796) adriankoooo válasza Bandus99 (#47795) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Mivel az en tudasom/helyesirasom kozel sem 100%-os, ezert en tovabbadnam valami lelkes kolleganak az elso HSZ megirasat. Van valakinek kedve nagyvonalakban osszeszedni? Aztan majd segitunk, hogy mit kene meg belerakni, ha bele kell.

Kb. a 2009-es modellek kozti kulonbsegek kellenenek bele: B550 vs B650 vs B750, LED-es verziok tulajdonsagai, B550 mult. media kepessegek bekapcsolasa, ditajnvaltozatok (B651, B652, B653, B650 CI es CI+ verzio, panelekrol (!!!) kulonos erzekenyseggel iras, DLNA beallitas, B650 lejatszasi kepessegek -fajl tipusok,...

a tobbit a topik hozza magaval.

[ Szerkesztve ]

(#47797) Luissimo válasza dh66e (#47793) üzenetére


Luissimo
veterán

"...segíteni, másoknak, KULTURÁLTAN !! ..."

Na, ez legyen benne okvetlen az első posztban, mondjuk zárómondatként !! :C :)) :C :K

(#47798) ORCA58


ORCA58
addikt

Lányom férje munka közben találkozott egy Samunál dolgozó emberkével. Mivel Vele közösen rohangáltunk Pesten TV után rögtön eszébe jutott a panel kérdés
A kérdésre, hogy valóban különböző minőségű panellel gyártják-e a 40B650-es készülékeket vagy sem.
A válasz egyértelmű IGEN volt. Azt mondta, hogy a kezdő szériát és a Promóciós készülékeket a drága, legjobb minőségű panellel készítették. Később mivel ezek miatt az előállítás nagyon drága voltak igyekeztek olcsóbb paneleket beszerezni.
Ez sajnos engem igazol!
Hogy igaz vagy nem mindenki döntse el, én ezt elhiszem , láttam a különbséget! A SAMU sem szent, neki is csak a profit a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#47799) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv All

Sajnos meg csak erdeklodesi fazisban van a dolog de erdekelne a velemenyetek/tapasztalataitok
A TV sima TV musor - DVD - HD film - es jatekra (pc) lenne hasznalva...
2 keszuleket neztem ki eddig (ha van mas otlet szzivesen veszem..)
Samsung 40B650T2WXXH
Philips 42PFL7404H
arban nincs nagy elteres a 2o kozott meretben 2"
sajnos angol tudasom karcsusaga miatt kulfoldi tesztek/forumok elegge kiesnek :(
ezert is fordulok hozzatok..
parszor mar olvasgattam a topikba es latom h nagyon kedvelt keszulek a Samu (nekem is tetszik. Samu a monitorom is) de azt hallottam/olvastam h a philipsnek nagyon szep kepe van foleg szinek megjeleniteseben..
ha vkinek van tapasztalata ezekkel a keszulekekkel kapcsoaltban kerem ossza meg velem es az esetleg kesobb erkezo erdeklodokkel.. :R

Udv.

Smile

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#47800) ricsik


ricsik
őstag

egy b650 tulaj megtenné,hogy leteszteli ezt #47732 hogy neki milyen?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.