Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3051) remex válasza atyca (#3050) üzenetére


remex
tag

...szerintem ha megnyomod a Jelenlegi lejátszáslista menüt utána megjelennek az általam említett menük/feliratok.

(#3052) atyca válasza remex (#3051) üzenetére


atyca
senior tag

Így van!-)Köszi!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3053) remex válasza atyca (#3052) üzenetére


remex
tag

nincs mit :)

(#3054) ViktorHUN79 válasza Arolotifar (#3049) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

És hol kell beállítani?Itt ahogy olvastam mindig azvolt,hogy repobol kézzel kell,meg zip fájlokat kellet letölteni azt,utána kézzel frissíteni!
Tehát hogyan lesz auto a frissítés?

(#3055) zoltan6


zoltan6
őstag

engem is érdekelne a frissítés mikéntjének leírása szájbarágósabban,mert abból hogy repo-ból frissítsd nem sokat fogtam fel sajnos. :( múltkor letöltöttem a zip fájl a movieshark oldalról újra, úgy frissítettem én is.

(#3056) remex válasza aky01 (#3032) üzenetére


remex
tag

Kipróbáltam a Kodi Kedvencek menühöz adást néhány műsor (pl. Fókusz, RTL Híradó stb) esetében és azt tapasztaltam, hogy a Kedvencekhez adott mappa tartalma sajnos nem frissül, tehát miközben újabb epizód kerül fel, a Kedvencekben csak annyi látszik, amennyi a mentéskor fent volt a csatorna oldalán. Ahhoz hogy frissüljön a tartalom, az addon-on belül is újra be kellett lépnem az adott műsor mappájába (utána már a Kedvencekben is feljött az újabb epizód is).

(#3057) remex válasza ViktorHUN79 (#3054) üzenetére


remex
tag

Kodi repo telepítése szájbarágósan:

Beállítások - Fájlkezelő
Forrás hozzáadása - Elérési út: http://movieshark.xyz/repository - Médiaforrás neve pl.legyen: movieshark
Kiegészítők - Telepítés zip fájlból - movieshark - Repository - repository.movieshark-1.0 telepítése
(ezt a repo zip fájlt simán is le lehetne valahonnan tölteni és telepíteni, de így eleve a hivatalos honlapról töltöd le a legfrissebb movieshark tároló/repo fájlt)

Ezt követően a Kiegészítők - Telepítés tárolóból menüpontban már látható lesz a MovieShark repo is.
Lépj bele és a Video kiegészítő közül telepíts fel mindent amit használni szeretnél.
Az esetleg korábban manuálisan felrakott MS kiegészítők is automatikusan frissülni tudnak most már.

Valamint ha a Kiegészítőknél az Auto frissítés: Be értékkre van állítva, akkor a továbbiakban a feltelepített kiegészítők automatikusan frissülni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#3058) morefire


morefire
tag

Lefordítottam az Exodus kiegészítőt magyarra Transifexen.
lambda elvileg már el is fogadta (review-olta), úgyhogy szerintem valamelyik következő frissítésnél át is vált nyelv magyarra.
Egy-két elírás lehet benne, mivel nem minden string volt egyértelmű. Ha valami elírás, tévesztés van privátban szívesen fogadom a tanácsokat, észrevételeket.

Amíg nem frissül az Exodus, itt lesz elérhető a fordítás:
Exodus magyar nyelvi fájl

Ide kell másolni:
%appdata%\Kodi\addons\plugin.video.exodus\resources\language\Hungarian

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#3059) morefire válasza morefire (#3058) üzenetére


morefire
tag

Ezt lefelejtettem:
Linux:
/home/user/kodi/addons/plugin.video.exodus/resources/language/Hungarian
Android:
Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.exodus/resources/language/Hungarian

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#3060) Keef_Lee válasza morefire (#3058) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Most frissült automatikusan és magyar. Köszönjük! :)

(#3061) remex válasza remex (#3057) üzenetére


remex
tag

...bocs, a "szájbarágós" telepítésnél rögtön az első menüpont nevét hibásan írtam :W
A Fájlkezelő a Rendszer menüpontban van :) (na ezért nem érdemes fejből írni az "útmutatót")

(#3062) ViktorHUN79 válasza remex (#3061) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Köszi,ez megvolt repo bevan üzemelve meg a letöltöött plugineketis be tudom üzemelni ,csak azt akartam hogy ne keljen mindig "kézzel" telepítgetni a frissítéseket,hanem nekem hozzá se kelljen nyúlénmi csak mikor frissült magátol kiírja hogy frissült és kész!Az exodus így csinálja nemkell vele külön foglalkoznom!

(#3063) Arolotifar válasza ViktorHUN79 (#3062) üzenetére


Arolotifar
őstag

Még hányszor írod le, hogy mit csinál az Exodus? :) Remex kolléga mindent leírt ahhoz, hogy automatikusan frissüljenek az MS repóból a kiegészítők. Ha nálad nem működik, az user error :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3064) ViktorHUN79 válasza Arolotifar (#3063) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Azért irtam le mert nem azt kérdeztem nagyrészt, amire válaszolt,ebből azt gondoltam hogy nem világos mi a kérdésem pontosan,azért irtam le mégegyszer!

**************

Ezt nem kellene...

[ Módosította: Racecam ]

(#3065) Arolotifar válasza ViktorHUN79 (#3064) üzenetére


Arolotifar
őstag

Pontosan leírta, hogyha be van kapcsolva a kiegészítőknél az auto frissítés, akkor az MS kiegészítők is automatikusan frissülni fognak. Megkérlek, hogy vegyél vissza egy kicsit :U Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3066) remex válasza ViktorHUN79 (#3062) üzenetére


remex
tag

Ha minden úgy van beállítva ahogy leírtam, akkor amint felkerül a repóba az új addon, akkor az automatikusan frissülni fog, ahogyan azt már többen leírtuk.
Az más kérdés, és nem is várható el, hogy huliganboy egész nap ugrásra készen várja, hogy mikor érkezik új addon hogy azonnal frissíthesse a repo-t így előfordulhat, hogy bizonyos esetekben csak 1-2 nap csúszással kerül fel az új addon az automatikus frissítést végző tárolóhelyre, addig csak az itt kirakott linkről letöltve lehet manuálisan frissíteni.
Valamint néhány esetben előfordul, hogy a Kodi "elfelejt" frissíteni, de általában legkésőbb a következő belépésnél pótolja ezt a hiányosságot. Ha minden kötél szakad, a Kiegészítőkben állva rá kell nyomni a Frissítések keresése menüpontra az oldalsó menüben, és ilyenkor újra ellenőrzi az összes létező frissítést minden tárolóban így a MovieSharkban is.
Remélem így már minden igényt kielégítő a válaszom :)

[ Szerkesztve ]

(#3067) remex


remex
tag

Nemrégiben említette rakystvan, hogy sajnos elég sok probléma van a Youtube addonnal.
Nekem is lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban, bízom benne, hogy valaki tud rá jó megoldást.

A kiegészítő korábban gyakran dobott ilyen üzeneteket: "Daily limit exceeded". Ilyenkor nem tudtam a lejátszási listáimat és semmi értelmes tartalmat elindítani.
A legutolsó frissítést követően (5.1.17) pedig gyakran ez a hibaüzenet fogad: "Bad request". Természetesen ilyenkor sem lehet elindítani a kívánt tartalmakat.

Na már most a napokban tapasztalt Exodus-os API mizériát követően azt a megoldási javaslatot találtam a Youtube addon esetében is, hogy a probléma kiküszöbölésére ennél az addon-nál is saját API key-eket kell igényelni, mert az a hibaüzenet oka. El is készítettem a saját Youtube API key-eimet (3 db kulcs).
Ezeket kicseréltem a megadott fájlban a "gyári" értékek helyett,
Kijelentkeztem a Youtube addonból, befrissítettem az új fájlokat, majd újra bejelentkeztem.
Ekkor minden jól működött...egy darabig. Random módon viszont azóta is jelentkezik a "Bad request" hibaüzenet.
Ilyenkor ha kijelentkezek és újra Bejelentkezek akkor általában ideig-óráig megoldódik a probléma, de ez így valljuk be nagyon nem jó...

Sokszort emiatt kénytelen vagyok a gyári Youtube alkalmazásra fanyalodni, azonban sajnos mivel nem minden Andoid-os cuccomat root-oltam, illetve van amelyiken nem is tudom felrakni az Xposed-et és a Youtube Adaway-t ezért ott ugye bosszantó reklámok jelenek meg Youtube Red pedig kis hazánkban nyista.
De ha a gyári app alatt ismer valaki Xposed mentesen működő Adaway megoldást az is jó lenne :)

Tud esetleg valaki működő megoldást a hibára?

[ Szerkesztve ]

(#3068) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

... a nézeteltérések ellenére, azért néhány tapasztalatot én is megosztok veletek :)
Nem mindenkinek jó a "frissít legfeljebb legközelebbi indításnál...", mert pl. az osmc-m folyamatosan fut. Az MS repo valamiért másképpen működik, mint a többi. A múltkor 2 új addon-t is csak a zip telepítése felől betallózva a repoban találtam meg. Ez nekem nem gond, és írta is huliganboy, hogy megoldotta. Ennek ellenére nem láttam a repoban a tv2player-t sem. Ahogy írjátok rányomtam a frissítésekre. Erre az MS-t lecserélte az 1.7.8-ról 1.7.2-re. Az összes addonnál be van állítva az autofrissítés. Nem reklamálok, megoldottam, de valami nem kerek. (Bőven lehet, hogy az osmc-vel.) Asztali gépen megy minden magától a Kodi indításakor frissülve. Gondolom, hogy zip-ként, de a repoból telepítve is kellene magát frissítenie?

(#3069) Arolotifar válasza Keef_Lee (#3068) üzenetére


Arolotifar
őstag

Androidon (MX64) és Windowson is hibátlanul megy az auto frissítés. OSMC-nél már más is írt ilyen hibát.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3070) Noxy válasza Keef_Lee (#3068) üzenetére


Noxy
veterán

iPad Air, PC (W10), RasberryPi 1, szintén hibátlanul megy minden frissítés.
Nálam legalább is.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3071) remex válasza Keef_Lee (#3068) üzenetére


remex
tag

A múltkor egy friss Kodi telepítésnél érdekes módon a repo-ban az MS addon-nál nálam is 1.7.2 volt kiírva mint legfrissebb verzió, tehát előfordulhat, hogy vannak hibák a repo-ban, de véleményem szerint "általában" jól működik, és ha valaki feltesz egy kérdést "általánosságban" a repo működésével kapcsolatban és nem egy konkrét hibát vagy tapasztalatot oszt meg, akkor aztán találgathatunk reggelig hogy mi a probléma... Jó lenne, ha ezekre is odafigyelne az, aki kérdést tesz fel.
Ja, és részemről nem áll fenn nézeteltérés :)

[ Szerkesztve ]

(#3072) huliganboy


huliganboy
addikt

Win10 valamint RPI2+OSMC+KODI nekem tökéletes!!

(#3073) lord.lakli válasza huliganboy (#3072) üzenetére


lord.lakli
őstag

RPI2 nálam is ugyanez a kombó és nálam is minden rendben.

(#3074) bbmt


bbmt
senior tag

Srácok,

Én vagyok vak, vagy az új RTL Most addon-ból tényleg eltűnt a híradó?

A kanál a gyengék villája

(#3075) remex válasza bbmt (#3074) üzenetére


remex
tag

Te vagy vak, mert RTL Híradó néven benne van :)

(#3076) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

vki help elkezdtem kísérletezni napiszar.hu legalább a youtube linkek kiolvasásával, de olyan bonyolult kiolvasni a href részt egy developer segíthetne !!! későbbiekben a .com változatot is megpróbálnám

http://pastebin.com/DqcNS07S

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#3077) joeanston válasza Arolotifar (#3069) üzenetére


joeanston
újonc

Nem hinném,hogy a repo a bajos. Jarvis van fent neked is? Szerintem az a bűnös. A repoban ott az 1.7.8 de az 1.7.2 a frissebb neki. Máshol is volt már ilyen. Addon tulajdonságaiban viszont kiírja az 1.7.8-at.

(#3078) Arolotifar válasza joeanston (#3077) üzenetére


Arolotifar
őstag

Rossz helyre címezted :DDD Nekem nincs gondom :N

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3079) huliganboy


huliganboy
addikt

A több platform miatt hamarosan csak a legfrissebb addon lesz csak elérhető a repoba.... Ez ellen van valakinek ellenérve?

(#3080) pakpak


pakpak
csendes tag

Valaki, megmondja, hogy mi történt a tv listával, tegnap este és a mai lista igencsak megváltozott.
Csak annyi, hogy így nem vállalom többet a tv lista frissítését, elég volt, ennyi energiát/időt nem vagyok hajlandó fordítani, hogy naprakész legyen a lista, aztán fogja valaki, és visszaállítja jópár nappal előttire úgy hogy a tv-k urlje is változott, vagyis megszűntek.
Aki ezt tette, legyen szíves visszarakni a tegnapi állapotot!

Köszönöm!
Várom a választ,,,,

(#3081) kossza válasza remex (#3067) üzenetére


kossza
tag

Az 5.1.17 nálam is ezt csinálta, de van már 5.1.19-es verzió is, ez már működik.

Have a Nice Day

(#3082) huliganboy válasza pakpak (#3080) üzenetére


huliganboy
addikt

A hozzáférés nem sok embernél van kint!!

Kérem aki elrontotta akár véletlenül is jelezze!!

(#3083) huliganboy


huliganboy
addikt

RTL MOST

FRISSÍTHETŐ ONLINE
(MS REPO)

(#3084) huliganboy válasza pakpak (#3080) üzenetére


huliganboy
addikt

No én már látom mi történt. Valaki egy az egybe felül vágta a listát... nem hiszem, hogy van mentése... de ha van jó lenne ha vissza állítaná!

Fene egye meg!

(#3085) viperabácsi válasza huliganboy (#3084) üzenetére


viperabácsi
addikt

Üdv

Sterintem el kell venni mindenkitől a jogosultságot. Más munkáját állandóan elcseszni engedni semmi értelme! :R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3086) Arolotifar válasza huliganboy (#3084) üzenetére


Arolotifar
őstag

Csak 2-3 embernek kellene hozzáférést adni és akkor nem lenne probléma :( Az illető szerintem úgysem fogja bevállalni a hibáját...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3087) Jakuu válasza viperabácsi (#3085) üzenetére


Jakuu
őstag

En is igy gondolom, minnel kevesebb embernek legyen, elkuldeni meg el lehet azon embereknek is a cimeket, akik a listat szerkeszetni tudjak, igy leellenorizheto minden hozzaferes a beillesztes elott is, viszont nem fordul elo, hogy szetturja valami balfek a listat.

(#3088) huliganboy válasza Arolotifar (#3086) üzenetére


huliganboy
addikt

Ok ezúton változtatok hozzáférést!

Viszont most már csak pár embernek adom ki!

Így megfelel?

(#3089) dugesz77


dugesz77
őstag

Nálam a legfrissebb mentés a listáról február 7. Ha azzal lehet valamit kezdeni szóljatok. Hátha valakinek van frissebb :U

huliganboy : tökéletes döntés. Eddig is látszott,hogy ki foglalkozik vele.

[ Szerkesztve ]

(#3090) Arolotifar válasza huliganboy (#3088) üzenetére


Arolotifar
őstag

:R Ezentúl csak te adj ki a listához szerkesztési jogot.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3091) huliganboy válasza dugesz77 (#3089) üzenetére


huliganboy
addikt

Kérdés ki legyen az a pár ember? Nekem van 2-3 tippem... de jó lenne ha az aki ért is hozzá rendesen jelentkezne itt a fórumon!

[ Szerkesztve ]

(#3092) pakpak válasza huliganboy (#3088) üzenetére


pakpak
csendes tag

Köszönöm.

Bár nekem is február első hetében van lementve, de mindegy, ha valakinek megvan február 7-től, pontosabban után, az szerintem jó. Kicsit felhúztam magam, dolgozunk rajta, azt valaki elcseszi.
A hozzáférés kiadásával egyetértek. Köszönjük! :)

(#3093) huliganboy


huliganboy
addikt

MS REPO FRISSÍTVE!

CSAK AZ AKTUÁLIS VERZIÓ TÖLTHETŐ LE!

Kérek mindenkit ha hibát észlel jelezze!

Win10+kodi, RPI2+OSMC+kodi teszteleve. O.K.

(#3094) hunaqua válasza pakpak (#3092) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi a munkátokat! :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3095) pakpak válasza huliganboy (#3091) üzenetére


pakpak
csendes tag

Én szívesen vállalom, mint ahogy eddig is tettem, értünk teszem, hogy jó legyen :)
Mit értesz" rendesen jelentkezni", én mindig itt vagyok ahogy időm engedi, korábban is mondtam, reggel és délutántól késő estig, de csak a iptv-hez tudok hozzászólni, a többit imádom, működik, hála a fejlesztőknek, Nektek! :)

(#3096) huliganboy válasza pakpak (#3095) üzenetére


huliganboy
addikt

Te voltál az egyik.... ment pü!!

(#3097) pakpak válasza huliganboy (#3096) üzenetére


pakpak
csendes tag

Köszönöm a megtiszteltetést! :)
Igyekszem mindent rendbe tenni és tartani.

Várom mindenkitől, a kérdést/kérést, persze aki tévézik, egyet azonban tudni kell, hogy a ( ts ) terjesztésű linkek, leginkább a külföldiekre vonatkozik, a szaggatás vagy inkább a leállás ellen nem tudunk mit tenni, ennek ékes bizonyítéka, hogy ilyenkor sajnos a kodi ellen vall, hogy pld. a vlc-ben simán lehet nézni, hogy ezt a kodi miért nem tudja jól kezelni, erre én sem jöttem rá,még. De remélem tudok hamarosan infóval szolgálni :)

(#3098) huliganboy válasza pakpak (#3097) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha olyan és nem sért érdekeket, írd meg melyik linkek ezek és hát ha többen hozzá tudnak szólni!

(#3099) hunaqua


hunaqua
addikt

Van (volt) erősen felnőtt tartalmú zenecsatorna,nem tudjátok,hogy az melyik?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3100) Keef_Lee válasza huliganboy (#3093) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Most néztem, én ott látom mindegyik verziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.