Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2451) HUNited válasza huliganboy (#2450) üzenetére


HUNited
senior tag

Kedves topikgazda úr, priviben kértem - Megkaphatom? :)

(#2452) huliganboy válasza HUNited (#2451) üzenetére


huliganboy
addikt

Ment PÜ!

Aki nem kapott a kérdésére választ írjon rám, ugyanis elvesztem a sok 100 privát között! :O

(#2453) Arolotifar válasza huliganboy (#2452) üzenetére


Arolotifar
őstag

Alkoholos filccel lehet? :C Tőlem is lehet listát kérni a szabályok betartásával :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2454) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Szuper! :) Ennek már tetszetős a felépítése. Köszönöm a munkáját mindenkinek.
Egyelőre egy apró észrevétel: Továbbra is szorgalmaznám, hogy az aktív (éppen nézett) csatornával megegyező színt ne használjuk jelölt színnek, mert zavaró. COLOR orange

(#2455) aicon


aicon
senior tag

Doku csatornákra nincs igény?

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2456) huliganboy válasza Arolotifar (#2453) üzenetére


huliganboy
addikt

Jöhet a filc is :D Lassan már "bottal" fognak rám írni, annyire nam tudok itt lenni! :W

(#2457) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Köszönöm szépen ,tényleg sokkal tetszetősebb lett a lista!Annyit szeretnék még tudni hogy a rádió menüpontot hogyan lehetne eltüntetni a kezdő képernyőről?

(#2458) noni76 válasza ViktorHUN79 (#2457) üzenetére


noni76
csendes újonc

Ne haragudj Viktor de miért tüntetnéd el örülj hogy rádió is van. :) Egy két embert tényleg nem értek itt a fórumon ez nem jó az nem jó örüljön mindenki hogy van amit lehet nézni vagy hallgatni :)

(#2459) ViktorHUN79 válasza noni76 (#2458) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Mit nem lehet ezen érteni,mindenki olyanra alakítja a kínézetet ahogy neki kényelmes,ahogy neki tetszetős,ha lehetőségvan rá akkor mért ne tüntetném el a menűmből ha engem zavar!
Ettől másnak ottmarad,nyugodtan használhatja,nem azt akarom hogy mindenkinek tüntessék el!
Én meg azt nemtudom mást mit zavar hogy nekem hogy néz ki a kezdőképernyőm!

(#2460) Keef_Lee válasza noni76 (#2458) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szerintem is egy plusz dolog, hogy van rádió menüpont. Legfeljebb nem választja ki.
De egyébként huliganboy korábban már írta a mindenre jó megoldást. Le kell menteni a listát és sima write-al vagy bármivel szerkesztheti, ahogy akarja. Aki akarja kiveszi a rádió részt aztán már nincs is a főmenüben sem.

[ Szerkesztve ]

(#2461) Arolotifar válasza ViktorHUN79 (#2459) üzenetére


Arolotifar
őstag

Légy szíves, szedd ki a listádból a rádiókat, ne hisztizzél :) A listával kapcsolatos hozzászólásokat pedig tedd OFF-ba :) Köszönöm :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2462) ViktorHUN79 válasza Keef_Lee (#2460) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Na azért szerintem, ez nem egészen így van,ha én a listát kimásolom megszerklesztem aztán betallózom fájlból,onnantól kezdve nem a netről szedi a csatornalistát hanem csak a fix linkekkel rendelkező m3u fájlomból,innentől ha változik egy link,kikerül,vagy új kerül be nekem az nem frissülne!Magyarul tönkre vágnám az egész lista értelmét!
Arolotifar:
Ki hisztizik?Egy kérdést tettem föl hogy hogyan lehet kivenni a rádiókat a fő menümből mert nem tudom ennyi!
De nagy dolog,nem azért volna a fórum hogy segítsünk egymásnak?

[ Szerkesztve ]

(#2463) huliganboy válasza ViktorHUN79 (#2462) üzenetére


huliganboy
addikt

Nyugalom!!!

(#2464) Geripapa válasza ViktorHUN79 (#2462) üzenetére


Geripapa
aktív tag

rendszer-beállitások-megjelenités-beállitás-radio megjelenites pipa kivesz és örül...

igaz csak fejböl nyomtam szóval nem feltétlenül helyesen irtam de valami ilyesmi.

amúgy benne van az egy egyik forumtársunk álltal készitett videoban is...

[ Szerkesztve ]

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#2465) bucihost válasza remex (#2443) üzenetére


bucihost
senior tag

Hali. meglestem, genesissel tökéletes. csak movieshark-ban nincsenek linkek mobilnettel :F

(#2466) xsipi78


xsipi78
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a MS-nál ha megnézek pl. egy sorozatot akkor a végén tudom értékelni a trakt.tv segítségével és ha le ellenőrzöm a trakt fiókom akkor megnézettként is "bekönyvelődik". Viszont a MS-ba nem látom hogy melyik sorozatom melyik részénél tartok mert nem jelöli semmivel. A Genesis-nél ez látszik mert jelöli a már megnézett részeket a sorok végén egy pipával. Belehet ugyan ezt állítani az MS-ban is?

(#2467) huliganboy


huliganboy
addikt

SRÁÁÁCCCOOOK! Kérem ne csak olvassátok, értelmezzétek is a csatornalistával kapcsolatos írásomat!

NINCS MÁSIK LNK!!!

A MOSTANI LETT FRISSÍTVE!!!

22 új üzenetet kaptam ezzel kapcsolatban, nincs kapacitásom erre!

(#2468) Tyebeca


Tyebeca
újonc

Sziasztok. Ha valaki lenne olyan kedves és elmagyarázná nekem a magyar IPTV beüzemelését azt nagyon megköszönném. A simple PVR client telepítve van csak az m3u fájl hiányzik. A kesze-kusza szöveg linket megtaláltam, átmásoltam txt-be, átneveztem m3u-ra de nem működik.

Előre is köszönöm

(#2469) Arolotifar válasza Tyebeca (#2468) üzenetére


Arolotifar
őstag

[link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2470) Tyebeca válasza Arolotifar (#2469) üzenetére


Tyebeca
újonc

Esetleg kérhetnék csatornalistát és jelszót a csatornalogókhoz? Köszönöm

(#2471) Arolotifar válasza Tyebeca (#2470) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem kaphatsz listát :) [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2472) Tyebeca válasza Arolotifar (#2471) üzenetére


Tyebeca
újonc

Ok. Köszönöm.

(#2473) Mike88 válasza ViktorHUN79 (#2462) üzenetére


Mike88
senior tag

Nálam nincs 1 rádió sem beállítva (nem iptv-t használok), de szerintem úgy, ahogy az ÉlőTV, úgy a Rádió menüelem is inaktívvá tehető. Hogy most ez megoldható-e mindegyik skin-nél abban végképp nem vagyok biztos. Egy próbát megér: Rendszer-megjelenés-felszín-beállítások-főképernyő-főmenü beállítása, s itt skintől függően más-más módszerrel törölhető 1-1 menüpont avagy hozzáadható, de azt nem tudom, hogy előbbi mindegyiknél megtehető-e. Használj Aeon Nox skint, sőt még jobb ha Aeon Nox 5 - Maniac skint használod, ennél pl. az EPG két soros lesz, szóval van now-next infó, az infósávon, továbbá video-audio információk stb. Aeon Nox 5-öt SuperRepo-ban megtalálod.

(#2474) ViktorHUN79 válasza Mike88 (#2473) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget kifogom próbálni a javasolt skineket.

(#2475) huliganboy válasza Mike88 (#2473) üzenetére


huliganboy
addikt

Ő magában a listán lévőket akarja eltüntetni, nem magát a menüt!

(#2476) Mike88 válasza huliganboy (#2475) üzenetére


Mike88
senior tag

Jaaaa... Hát nekem a főmenü, a...
...a főmenü. OK. :)
Simple client-nél a csatornakezelő ill. a csoportkezelő nem alkalmazható? Az lenne még esetleg megoldás ez esetben, ha erről van szó.

(#2477) ViktorHUN79 válasza huliganboy (#2475) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nem,a radiók maradhatnak tőlem a lustában csak azt akatom ha elindul a kodi ne látszodjon a,tv,video,menüpontokon kivül semmi a kezdöképernyőn,az időjárás,zene,stb. menüpontokat sikerült letiltanom,csak ez az újabban idejött rádió menüpontot nemtodtam eltüntetnu a kezdőképernyőröl.Azt szeretem ha alapbol csak a vudeok,tv,rendszer menüpontok látszódnak!

(#2478) Mike88 válasza ViktorHUN79 (#2477) üzenetére


Mike88
senior tag

No, hát arra lehet ez megoldás, amit írtam, nem feltétlenül, de egy próbát megér. No, megpróbálom, bemappelek pár rádió csatornát, s akkor kiderül érdemes-e egyáltalán foglalkoznod vele.

Szerk.: Működőképes a dolog, olyannyira, hogy mint kiderült én már töröltem is, mert csak foglalta a helyet. (Aeon nox-nál megteheted azt is, hogy almenübe teszed, s akkor mégis elérhető, de mégsem használ föl egy menüpontot. Mind1, majd kitapasztalod.)

[ Szerkesztve ]

(#2479) pokbubi


pokbubi
tag

Az lehetseges, hogy friss csatorna lista miat eltunt az IpTv? Pc-n es androidon is ua. Valaki valami megoldast tud mondani?
Kozben megvan. Tiltottam a csatornalista szinkronizalast. :)

[ Szerkesztve ]

(#2480) HUNited


HUNited
senior tag

Van valami megoldás arra, hogy a tableten futó kodi képét, hangját streameljem a wifi képes smarttvre? (Ue40D65XX széria)

(#2481) Tarhonyabogá válasza HUNited (#2480) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Igen. Kodi lejátszás alatt "y" billentyű.
Vagy pl Genesis, vagy bármely más addonnál helyi menü lejátszás másik eszközön. Ez sajnos MS alatt nem megy, csak az y. (Kértem a fejlesztést, hogy el lehessen érni)
Persze, ha a TV-d DLNA képes, vagy bármilyen más mirroring szabványt tud...
Nálam egy ezcast-al is tökéletesen működik.

(#2482) zsozsoooooo válasza Tarhonyabogá (#2481) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Hali

Androidon hogy ütöd be az "y"-t ?
Én pl a stream adatokat is meg szeretném nézni androidon ("o" betű), de még nem jöttem rá hogy lehet vezérelni.

A Movie Sharkba a helyi menü lejátszást én is szeretném, előre is köszönet, ha bele lesz fejlesztve.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Zsozso

(#2483) remex


remex
tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de Kodi alatt az IPTV sokszor elég idegesítően megfogja a Kodi-t, engem zavar hogy minden induláskor - ha aktív - akkor szinkronizálgat egy ideig, és mivel jómagam elsősorban a MovieShark, meg a SorzatBarat miatt használom a Kodi-t, ezért én Kodi alatt mindenképp a Playlist Loadert preferálom.
Annak viszont számomra a legnagyobb hátránya, hogy a csoportokat nem kezeli (az EPG számomra nem létfontosságú). Ha értenék hozzá, biztos átírnám az addont hogy kezelje a csoportokat, de sajna nem vágom hogyan lehetne (a fejlesztő elérhetőségét meg sajna sehol nem találom).
...Egyszóval azt szeretném megérdeklődni, hogy valaki esetleg nem nézné meg hogy meg tudná e valósítani a csoportok kezelését az addonon belül?
Előre is kösz!

(#2484) Tarhonyabogá válasza zsozsoooooo (#2482) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Rá lehet dugni egy billentyűt is, de pl telefonról a yatse appal tudsz küldeni szöveget is neki (ugyanazon a hálózaton kell lennie ugye...)
Utóbbi egy próbát megér, működik. (Az "o" is)

(#2485) zsozsoooooo válasza Tarhonyabogá (#2484) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Hali,

Tabletre kellene, nincs hozzá billentyűm, yatse-t meglesem, ezer kösz!

Üdv,

Zsozso

(#2486) huliganboy válasza Tarhonyabogá (#2484) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen ha nem TV kütyü akkor a telókon, meg tabokon eléggé érdekes dolog ez!

(#2487) Nono0000 válasza remex (#2483) üzenetére


Nono0000
tag

Szia!

A szinkronizálás az epg miatt van. Ha epg nem kell, akkor az addon beállításainál ezt a fület egyszerűen nem állítod be és nincs epg.
Csoportok létrehozására is van mód, ez nem újdonság, de a csatornalista nem így épül fel, pontosabban így, de a magyar adók egy csoportba lettek sorolva. Nincs különszedve hogy Sport, gyermek, stb. Megoldható.
Lásd: [link] További ismeretek alatt!

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2488) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Nemtudom ki szerkesztette délelőtt a csatornalistát,de le a kalappal,most nagyon igényes az egész!Köszönöm szépen a munkáját!

(#2489) viperabácsi válasza zsozsoooooo (#2485) üzenetére


viperabácsi
addikt

Bluetooth bill?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2490) dh66e válasza remex (#2483) üzenetére


dh66e
veterán

Nem tudom másnál hogy működik az iptv,nálam atom stabil pedig nem is veretes a droidos lejátszóm ram szempontjából(1gb).Használom az iptv client-et epg-vel és a Kodi Live TV-tt,
MS és SB is tökéletesen működik.Sok mindent kikapcsoltam a Kodi Beállításokban.Pedig most egy 17-es beta van fent.

(#2491) twingos válasza zsozsoooooo (#2482) üzenetére


twingos
tag

Szia,

Válasz nem csak neked.
Ezzel én is szívtam, de meg lehet oldani.
Kell hozzá egy lejátszó progi (én az mxplayer PRO-t preferálnám), AirWire nevezetű app (bár jó más is ,de nekem ez vált be és gyors is)

Android eszközön kell egy fájlkezelő , pl Es File. Menj az SDCard /Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata mappába. Ha nincs meg, akkor kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését.
Ott kell neked szerkeszteni a playcorefactory.xml-t

Ezt szúrd bele:

<player name="MXPlayerPro" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
<filename>com.mxtech.videoplayer.pro</filename>
<hidexbmc>true</hidexbmc>
<playcountminimumtime>120</playcountminimumtime>
</player>

Ha más lejátszó kellene akkor tudod magadnak szerkeszteni.
Mentés.Indítsd újra a kodit.
Ha most egy filmet elindítasz akkor nem a belső lejátszóval, hanem az xmplayer-el fogja lejátszani.Ott katt a 3 pöttyre jobb oldalon, megosztás, keresd meg az AirWire appot, majd ott keress rá a tv-re.

Kicsit macera , de tök jól működik.

üdv

[ Szerkesztve ]

www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

(#2492) Tarhonyabogá válasza huliganboy (#2486) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Ezért lenne jó, ha MS-ban is működne a máshol már megszokott - stream-en hosszan nyomva helyi menü, majd abban a lejátszás más eszközön menüpont.

(#2493) kobruc


kobruc
csendes újonc

Vlaki nem mondaná meg hol lehet a kodiban az automata frissítést kikapcsolni. Saját kezüleg szeretném csinálni, ne érjen meglepetés.
Keresgéltem, de nem találtam.

(#2494) unravel válasza kobruc (#2493) üzenetére


unravel
őstag

Ha belepsz az addon menube ott balra nyillal megjelenik az auto update , azt kell kikapcsolnod.

¯\_(ツ)_/¯

(#2495) kobruc válasza unravel (#2494) üzenetére


kobruc
csendes újonc

Nem az Addon updatera gondoltam hanem a Kodi updatejére. Én szeretném frissíteni amikor szükséges...

(#2496) Arolotifar válasza kobruc (#2493) üzenetére


Arolotifar
őstag

Milyen kütyü, milyen oprendszer? Mert nem mindegy :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2497) ViktorHUN79 válasza kobruc (#2495) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nem lehet hogy nincsis ilyen beállítás mivel nem frissíti magát automatán?

(#2498) unravel válasza ViktorHUN79 (#2497) üzenetére


unravel
őstag

Windowson lehet nincs, de androidon meglehet hogy automata frissül.
ahogyan Arolotifar világított rá erre.

¯\_(ツ)_/¯

(#2499) ViktorHUN79 válasza unravel (#2498) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ha android akkor meg még egyszerűbb az összes alkalmazást le lehet tiltani a play áruházban,hogy nem frissíthet automatán!

(#2500) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

SorozatBarát V1.2.3

V1.2.3
Exashare forrasa megvaltozott

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.