Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3751) consono válasza huliganboy (#3740) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam Win10-en semmit nem talál meg az MS és a kategóriák (film, sorozat) is üres teljesen, 1.8.0-n. Mindjárt megnézem Pi-n is.
szerk: a Pi-n (OSMC) működni látszik a keresés és a lejátszás is, hmmm...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#3752) Norbika88 válasza consono (#3751) üzenetére


Norbika88
senior tag

Na hát akkor még se nálam a gond.

(#3753) aky01 válasza Keef_Lee (#3750) üzenetére


aky01
tag

A kereső csak a szabadon megtekinthető műsorokat listázza ki.

(#3754) w.miki


w.miki
veterán

IPTV csatorna logókat tudna nekem valaki küldeni?
A leírás oldalán lévőt nem tudtam leszedni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3755) huliganboy válasza w.miki (#3754) üzenetére


huliganboy
addikt

Logo

Javítjuk majd!

(#3756) vargalex válasza huliganboy (#3755) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Eddig a logokkal nem foglalkoztam, de gondoltam most felteszem. Csak jelezném, hogy nagyon sok csatornánál a tvg-logo-ban nem az a filename van beállítva, mint ami valójában a zip-ben létezik. Ez általában kis-nagybetű eltérés (ami windows-on nem probléma), de találkoztam más variációval is. Valamint ami linuxon problémát okoz, az az, hogy a file-ok nevei ISO8859-2 character encoding-ban vannak. UTF-8-al gondolom windows-on sem lennének problémák. Ha gondoljátok, ezt rendbe teszem (esetleg még keresek hiányzó logokat) és akár fel is tehetjük valami tárhelyre, hogy ne kelljen zip-ben letölteni mindenkinek. Persze, csak ha van rá igény és nem kifejezetten valami egyéb szabály miatt csak zip-ben tölthető le. Persze az UTF-8-as konvertálás miatt majd egy windows-os Kodi felhasználó segítségét is kérném, aki megnézi, hogy ott nem éppen ez okoz-e majd gondot.

Alex

(#3757) w.miki válasza vargalex (#3756) üzenetére


w.miki
veterán

:K

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3758) vazzemiko válasza Keef_Lee (#3750) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

MS-nél konkrétan a forrás oldalon tortent valtozas, ezert nem ment semmi.
A tobbi addon eseteben ez semmit nem jelent, hiszen ott mas a forras.
Az egyetlen, ami a tobbit is erintheto az a Youwatch linkek.

Udv,

(#3759) vazzemiko válasza vargalex (#3756) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

En anno kb 1 honapja atnevezgettem a logokat ugy, ahogy akkor a zipben szerepelt.
Ezen kivul amihez volt logo nev a zipben es hianyzott par darab, azokat hozzaraktam.

A fajl innen leszedheto.

Azt nem mondom, hogy per pillanat is 100%-os, mert azota nem foglalkoztam vele, de szerintem ezzel kevesebb lenne a munka, mint az eredetivel.

Udv,

(#3760) vargalex válasza vazzemiko (#3759) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Köszi!

Megnézem ezt is. Ha kész vagyok, jelzem. Legyen valami önálló webhely, hogy a Kodi-ban távoli elérési út megadására legyen lehetőség?

Szerk.: Látom, itt már a file-ok nevei UTF-8 kódolásúak. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3761) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Műsorújság napok óta nem működik!Ez:
http://xmltv.czo.hu/get/hu/7/
Erre van valami megoldás esetleg valami másik link?

(#3762) vazzemiko válasza vargalex (#3760) üzenetére


vazzemiko
tag

Szerintem felmehet majd esetleg a sajat weboldalunkra, ha Huli is egyetért.

(#3763) vazzemiko válasza ViktorHUN79 (#3761) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

A musorujsag nem hozzank tartozik, nem tudunk vele mit kezdeni.
Mindig is ilyen volt, ment is meg nem is...
En nem tudok ertelmes alternativarol...

Udv,

[ Szerkesztve ]

(#3764) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Valamelyik nap én is szórakoztam vele egy fél napot. Nem túl nagy hozzáértéssel, de lelkesen csináltam az összes zenecsatornának. Hova töltsemm, hogy ezzel már alig kelljen dolgoznotok?

(#3765) huliganboy válasza vargalex (#3760) üzenetére


huliganboy
addikt

Üdv itt nálunk!

Természetesen kitalálunk valamit erre is, jobb lenne ez is online!!

(#3766) huliganboy válasza Keef_Lee (#3764) üzenetére


huliganboy
addikt

mega?

(#3767) huliganboy válasza vazzemiko (#3763) üzenetére


huliganboy
addikt

epg-dat fájlból nem lehet ezeket kiszedni? Nekem elvileg meg van 8 napra előre ebben a fájlban....

(#3768) justice84 válasza vargalex (#3760) üzenetére


justice84
tag

Szia.
Esetleg ha hiányzik logó itt is van pár igaz ezek 200x200 Transparent logók [link]

(#3769) Keef_Lee válasza vazzemiko (#3763) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Van állítólag értelmes alternatíva, ami több helyről szedi, de nagy szakértelmet kíván...
Olvastam az iptv leírásban, itt nálunk :DD
Még én sme veselkedtem neki. Pedig még tartalmat is tud állítólag...

(#3770) Keef_Lee válasza huliganboy (#3766) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Közben data lett. Küldtem a linket Varga Lex-nek privátban...
Nem irigységből, hanem mert nyers és fele linuxban a másik fele win-ben készült a harmadik fele (matek rulez! :) pedig a netről töltve készült. Majd ő rendbe rakja, mert nagyon nyers.

[ Szerkesztve ]

(#3771) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Bocs hülyeséget írtam!Már megválaszolták!Sorry!

[ Szerkesztve ]

(#3772) vazzemiko válasza huliganboy (#3767) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

Mármint mit kiszedni?
A musorinfot egy offline fajlbol?
Es ha letelik a 8 nap megent lesz egy uj fajlod, vagy nem teljesen ertem mi lenne ennek az ertelme, ill. mire is gondolsz...

Bizotsan ki lehet, de en ezzel a reszevel a kodinak egyaltalan nem foglalkoztam fejlesztes szintjen.
Teljesen sotet folt szamomra...

Taliztam egy ilyet....

EPG Editor

lehet ez az amit keresel :)

Udv,

[ Szerkesztve ]

(#3773) Geripapa


Geripapa
aktív tag

na ezért nem ment nekem az nctv mert itt:

<setting id="torrentPath" value="/storage/downloads/" />

korábban én egy smb megosztáson levő mappát állítottam be neki, nem tudom hogy úgy mért nem ment...
Most így megy viszont így a pi2 8 gigás sd kártyáját terheli aminek nem örülök.
Na meg ha leszed egy filmet akkor azt ki fogja visszaosztani? vagy hogy van az kitalálva ennek a működése?

Előre is köszi az infókat.

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#3774) huliganboy válasza vazzemiko (#3772) üzenetére


huliganboy
addikt

relative offline a fájl igen, gyakorlatilag folyamatosan frissül benne az EPG..de hogy ezzel lehet e kezdeni valamit nem tudom...

(#3775) bucihost


bucihost
senior tag

sziasztok. Movie sharkon 2 napja nem indul el semmi film. több eszközön is, több internet kapcsolattal néztem már. mi lehet a baj? másnál is van ilyen gond?

(#3776) vazzemiko válasza huliganboy (#3774) üzenetére


vazzemiko
tag

Taliztam egy ilyet....

EPG Editor

lehet ez az amit keresel :)

(#3777) vazzemiko válasza bucihost (#3775) üzenetére


vazzemiko
tag

Updateld a legfrissebre.

(#3778) w.miki


w.miki
veterán

Kodiból nem lehet valahogy kiimportálni a beállításokat?
Hogy az IPTV, és a Movieshark telepítésen csak egyszer kelljen végigmenni, és utána másik eszközre is át tudjam vinni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3779) vazzemiko válasza Keef_Lee (#3769) üzenetére


vazzemiko
tag

Hat vanni van a webgrab plus, de en most nezegettem es android verzsön nincs...
Szal android boxra nekem ugy tunik az nem megoldas sajnos.

Az hogy mas platformon fusson es az android box pedig onnan szedje le az infot mar nekem egy kicsit jobb kézzel bal fül vakarásos megoldás...

Ha vkinek esetleg van androidon is mukodo alternativaja, az ossza meg velunk pliz.

(#3780) Nono0000 válasza vazzemiko (#3779) üzenetére


Nono0000
tag

A webgrab egy működő alternatíva, csak kellene egy szerver vagy valami, amin futtatni tudjuk. A grebbelt fájl pedig ki lehet osztani a vakvilágba. Nálam működik, három gépet szolgál ki. Ha esetleg konfigban kell segítség akkor rám számíthattok, de csak akkor, ha centralizáljuk. Egyenként nem érdemes, ahhoz túl sok infó kell. Szinte minden csatornához megoldás. Szívesen le venném ezt a terhet a nas-ról.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3781) vazzemiko válasza Nono0000 (#3780) üzenetére


vazzemiko
tag

Hat ezt a kerdest mar Hulira biznam...
Elbirna e a weboldalunk egy ilyet is...

(#3782) huliganboy válasza vazzemiko (#3781) üzenetére


huliganboy
addikt

A jelenlegi szerintem nem, de a napokban ajánlott valaki egy másikat, rákérdezek....

szerintetek mennyit forgalmazna ez? Mekkora terheléssel dolgozna?

[ Szerkesztve ]

(#3783) justice84 válasza vazzemiko (#3779) üzenetére


justice84
tag

webgrab plus-al legrabeled 1 hétre és az xml filet meg átmásolod az nem jó? (Én használtam így, de mióta Linuxon megy nálam a kodi azóta mindent 1 pc old meg)
Alternatív megoldás a Rytec EPG Downloader de ebbe meg 0 szerkesztési lehetőség van. (SuperRepo repójában fent van)

(#3784) Nono0000 válasza huliganboy (#3782) üzenetére


Nono0000
tag

126 csatorna 2 napi adata kevesebb mint 5MB. Ebben benne van a leírás is nem csak az időbélyeg és cím.
7 napi adagot felesleges legrebbelni, mert nagy fájlt eredményez, ráadásul van ami naponta változik.
Fel lehet szorozni gyorsan. :DD

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3785) huliganboy válasza Nono0000 (#3784) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha esetleg konfigban kell segítség akkor rám számíthattok, de csak akkor, ha centralizáljuk.

Ezt mire érted?

(#3786) Nono0000 válasza huliganboy (#3785) üzenetére


Nono0000
tag

Konfigot tudok küldeni, de egyenként mindenkinek nem tudok segíteni, ehhez már nincs türelmem.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3787) vazzemiko válasza justice84 (#3783) üzenetére


vazzemiko
tag

De, de jo :)
Minden jó, csak azt probaltam irni, hogy az hogy most pl windowson grabeljem, aztan masolgassam at stb.
az nekem mar tul maceras.
Amugy engem speciel nem nagyon erdekel alapvetoen, mert tvmusort gyk nem nezek :D

Azert koszi probaltok segiteni, csak azt akartam irni azzal, hogy nincs androidra, amit vegulis ti is irtok.
Mashol kell grabbelni.

Ezt összehasonlitva azzal a megoldassal, hogy csak be kell irni egy linket, azert nem ugyanaz...

Ha a grabber vhol kozpontilag futna, ahogy Nono irja, es ugyanugy csak egy linket kellene beirni, az mar okes :D

(#3788) huliganboy válasza Nono0000 (#3786) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha elküldöm pM-ben a srác profilját lebeszéled vele? Én nem vágom ezt, hogyan kellene webserveren beállítani...

(#3789) justice84 válasza vazzemiko (#3787) üzenetére


justice84
tag

Az Rytec EPG Downloader fut androidon is [videó link] Elkészíti a *.gz file-okat majd készít egy merged_epg.xml ezt kell betallózni csak. De persze ennek is van hátrány az *.m3u file-ban az összes csatorna nevet átkel írni. :((( Sokáig én se használtam visszatértem a WebGrab+Plus-os megoldáshoz

[ Szerkesztve ]

(#3790) Nono0000 válasza huliganboy (#3788) üzenetére


Nono0000
tag

Küld, holnap beszélek vele, de jelzem azért vannak aggályaim a legalitással kapcsolatban.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3791) huliganboy válasza Nono0000 (#3790) üzenetére


huliganboy
addikt

Ment pü!

(#3792) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

Ezentúl saját repoban tárolom az általam készített/karbantartott kiegészítőket, igy mindenkihez hamarabb eljut a frissítés.
A repo INNEN letölthető. Értelemszerűen zip ként kell telepíteni.

Mozicsillag, Filmecske addonok frissítve. Ezek már a közös resolvert használják és a youwatch linkek is működnek.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3793) dugesz77 válasza aky01 (#3792) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönjük szépen. :R Frissítés is működik.

más: médiaklikknek nem lehetne más ikont kirakni? Furcsán néz ki az átlátszó ikon egy fehér karikával a közepén az indító képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#3794) aky01 válasza dugesz77 (#3793) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Lecseréltem az ikont. Fent is van az új verzió.
Egy userdata\Thumbnails mappa ürítés, vagy egy addon újratelepítés kelleni fog, hogy azonnal frissüljön az ikon.

Üdv.

(#3795) atyca válasza aky01 (#3792) üzenetére


atyca
senior tag

Helló!
Windows 10 alatt a Filmecske nem működik.(Nálam)
Error Type: <class 'requests.exceptions.ConnectionError'>
Error Contents: HTTPConnectionPool(host='www.filmecske.hu', port=80): Max retries exceeded with url: /legujabb-filmek/a-szufrazsett-online-film (Caused by NewConnectionError('<requests.packages.urllib3.connection.HTTPConnection object at 0x0FDBDCD0>: Failed to establish a new connection: [Errno 10060] A kapcsol\xf3d\xe1si k\xeds\xe9rlet nem siker\xfclt, mert a kapcsol\xf3d\xf3 partner nem v\xe1laszolt a megadott id\xf5n bel\xfcl, vagy a l\xe9trehozott kapcsolatban hiba t\xf6rt\xe9nt, mert a kapcsol\xf3d\xf3 partner nem volt k\xe9pes v\xe1laszolni',))
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.filmecske\default.py", line 366, in <module>
forrasok()
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.filmecske\default.py", line 130, in forrasok
i = requests.get(filmecske_url + url)
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\api.py", line 67, in get
return request('get', url, params=params, **kwargs)
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\api.py", line 53, in request
return session.request(method=method, url=url, **kwargs)
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\sessions.py", line 468, in request
resp = self.send(prep, **send_kwargs)
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\sessions.py", line 576, in send
r = adapter.send(request, **kwargs)
File "C:\Users\ :Y \AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\adapters.py", line 437, in send
raise ConnectionError(e, request=request)
ConnectionError: HTTPConnectionPool(host='www.filmecske.hu', port=80): Max retries exceeded with url: /legujabb-filmek/a-szufrazsett-online-film (Caused by NewConnectionError('<requests.packages.urllib3.connection.HTTPConnection object at 0x0FDBDCD0>: Failed to establish a new connection: [Errno 10060] A kapcsol\xf3d\xe1si k\xeds\xe9rlet nem siker\xfclt, mert a kapcsol\xf3d\xf3 partner nem v\xe1laszolt a megadott id\xf5n bel\xfcl, vagy a l\xe9trehozott kapcsolatban hiba t\xf6rt\xe9nt, mert a kapcsol\xf3d\xf3 partner nem volt k\xe9pes v\xe1laszolni',))

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3796) aky01 válasza atyca (#3795) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Nálam win10 alatt Vidto kivételével az összes link működik a log-ban szereplő film-nél.
A Vidto link is működne, csak rohadt lassú az oldal elérése jelenleg, ezért megy hibára.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3797) huliganboy válasza aky01 (#3796) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem sem megy win10 alatt jelenleg!... hibát dob mindenre már a főmenüben is!

(#3798) aky01 válasza huliganboy (#3797) üzenetére


aky01
tag

Megint ellenőriztem és nálam működik win10 és RPi2 Openelc alatt is.
Próbáljátok meg törölni az addont, majd újból telepíteni az új repoból.

(#3799) huliganboy válasza aky01 (#3798) üzenetére


huliganboy
addikt

töröltem, ürítettem a gyorsítótárat, felraktam a te repo-ból de ugyan az :ű8

Most csak win10 alatt tudom tesztelni rpi2 most nincs a közelemben!

(#3800) vargalex válasza ViktorHUN79 (#3761) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Engem is zavart az EPG nem működése, így debug-oltam egy kicsit. A kodi 403-at kap vissza (azaz Forbidden), ugyanakkor ugyan az a link egy böngészőben simán működik. Megnéztem wireshark-al és arra jutottam, hogy User-agent alapján sajnos a Kodi-t szűri az oldal (lehet, hogy túl sokan használják). A youwatch linkeknél használt módszerrel analóg módon azonban módosítható az URL-ben az User-agent.

Nem tudom mennyire etikus a dolog az oldallal szemben (de mivel az xmltv igazából csak port.hu-s linkeket ad vissza, így azt gondolom, hogy teljesen), a megoldáshoz XMLTV URL módosítandó a

http://xmltv.czo.hu/get/hu/7/|User-agent=Mozilla/5.0

URL-re. Így már működik a műsorújság is.

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.