Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3401) Dexar007


Dexar007
veterán

Feltettem en is a Kodit,majd hozza ezt a fusion bizbaszt.: [link]
De ra kellett jönnöm,hogy az alkalmazasok többsege szemet. ;] Egyebkent a program tetszik,nagyon ügyesen rendezi a filmeket,letölti a boritokat,rövid leirast is pakol melle,es tenyleg jo hasznalni. De ha nem elöre kikölcsönzött filmekkel dolgozik az ember,akkor ezek a streamek amik vannak...no komment. Persze lehet laptopon vagy tableten jo,de tv-re nem szivesen raknam ki. En rontottam el valamit,vaggy ez tenyleg ilyen?
IPTV-vel is probalkoztam tegnap.:M1,Duna be is jött,a többire pedig vadaszni kellett..de egy ket arab csatornat azert elkaptam. :DDD

Give me your cum,bull!

(#3402) cubaferi


cubaferi
csendes tag

HUNcoretv beállitásban tud valaki segíteni.

(#3403) szaboatt


szaboatt
csendes tag

Sziasztok!

PVR IPTV simple client-ben a beállításoknál az URL sorba több internet címet is beírhatok vagy csak egyet?Ha többet is, akkor hogyan kell elválasztani őket egymástól?(Windows)

[ Szerkesztve ]

(#3404) Teplic válasza szaboatt (#3403) üzenetére


Teplic
tag

Csak egyet. Ha több listet szeretnél, akkor használj pl. Playlist loadert, vagy ha 1-2 napot visszaolvasol, akkor úgy emlékszem írtak rá más megoldást is.
Én playlsit loadert "használok", inkább csak próbáltam ki. Bár az EPG-t nem tud.

(#3405) PeterPH válasza szaboatt (#3403) üzenetére


PeterPH
senior tag

Több IPTV simple client-et kell felrakni, és mindegyikbe más URL-t megadni.

(#3406) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

A műsorújság másnál rendbevan?
Nálam reggel óta nem működik!

(#3407) icemad válasza ViktorHUN79 (#3406) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még egyszer sem működött.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3408) unravel


unravel
őstag

fociszerető kodisoknak -aki még nem ismeri- ajánlom az Ares Football addont.
a topligákból lehet visszanézni az összefoglalókat. ráérősebbeknek a teljes meccseket. :K jó cucc.

¯\_(ツ)_/¯

(#3409) #01378048


#01378048
törölt tag

Sziasztok!
A Movieshark,iptv simple stb. Kiegészítőket Németországban lehet szabadon(következmények nélkül) használni?

(#3410) #01378048 válasza #01378048 (#3409) üzenetére


#01378048
törölt tag

Tárgytalan!

(#3411) Keef_Lee válasza PeterPH (#3405) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nekem ez linuxon nem ment. Mindig kiütötte a simple2-öt, pedig átírtam telepítés előtt benne, amit kell.

(#3412) justice84 válasza Keef_Lee (#3411) üzenetére


justice84
tag

Szia.
Így csináld és menni fog 1.komment

(#3413) hhatika válasza icemad (#3407) üzenetére


hhatika
tag

nekem sem megy a czo epg, igazából korábban kérdeztem is, hogy a pontos karakter szerinti névegyezőség szükséges hozzá? avagy hogyan varázsoljam hozzá... :F

(#3414) huliganboy


huliganboy
addikt

A fejlesztőktől kérdezném!

Mi a különbség a legfrissebb MS és e között?

Természetesen nem a verziószám különbségre gondolok, hanem, hogy ez a verzió megy frodo alatt is a mostani nem... szereték rá jönni mi a különbség hogy tudjam ezen eszközömön is használni!

Köszönöm!

(#3415) Keef_Lee válasza justice84 (#3412) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia! Köszi a linket. Végig csináltam, indul is egyesével a két addon. Most simple1-ben saját m3u-t tettem be, ki is írja, hogy hány darab. Aztán a simple 2-t is kiírja, hogy hány darab és indul (ez egy url-es lista), de nincs a tv fül listájában belőle egysem :(
Ja és előtte ment az epg a saját listával, de most nem. Mivel más is jelezte, gondolom a czo probléma, csak előtte már mentettből dolgozott, ami most nem megy már.

[ Szerkesztve ]

(#3416) KIZS válasza huliganboy (#3414) üzenetére


KIZS
aktív tag

Pl. a szükséges Python verzió.

Nálam is vannak furcsaságok, mert az asztali gépemen csont nélkül feltelepülnek a pluginjaim a repo-ból, míg a laptopon (pont ugyanaz a Linux, pont ugyanúgy) pedig nem találja kompatibilisnek. Zip-ből persze mindenhol működik, de repo-ból nem.

(#3417) huliganboy válasza KIZS (#3416) üzenetére


huliganboy
addikt

Jaa ha zipből felrakom menne? Na megsasolom ...

Frodon a Python nem upgradelhető? (bocs ha hülyeséget kérdeztem)

[ Szerkesztve ]

(#3418) KIZS válasza huliganboy (#3417) üzenetére


KIZS
aktív tag

Azt nem tudom, hogy frissíthető-e a python, de nekem a laptop és az asztali gép csont egyforma és mégis az egyik kompatibilis a másik pedig nem...

(#3419) justice84 válasza Keef_Lee (#3415) üzenetére


justice84
tag

Nálam is hasonló kép van (2 local m3u és 1 url) de nekem benne van mind.
Esetleg próbáld meg hogy a Simple 1-nél "A csatornaszámozás innen kezdődik:1 "a Simple 2 -nél meg magasabb számot írsz be mint ahány csatorna van az elsőben.Ha így sem megy akkor talán egy TV-Általános-Adatok törlése segít illetve egy kodi újraindítás.

(#3420) Keef_Lee válasza Keef_Lee (#3415) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

... és a rendszerinformációnál a PVR információ: 1/2 és 2/2 felváltva villog. A csatornáknál ugyanúgy a 94 és az 527 folyamatosan változik. (az egyik és másik lista csatorna száma, de csak a 94-et mutatja a TV főmenüpontban.)
Amit írsz, ezek a próbálkozások már mind megvoltak többször.

[ Szerkesztve ]

(#3421) szergey válasza justice84 (#3412) üzenetére


szergey
csendes tag

1000köszönet! Ez a megoldás műxik!!!
Bbtsip.tv-n lévő megoldást nem bírtam működésre bírni! Most van majd' ezer kanális! :-)

(#3422) justice84 válasza Keef_Lee (#3420) üzenetére


justice84
tag

#Keef_Lee: Nálam is felváltva változik 1/3,2/3,3/3 és közbe szépen kiírja melyiken mennyi csatorna van.
Nem értem sajnos nálad miért nem megy.

#szergey: Szívesen .Bbtsip.tv-s módszer nekem csak Kodi 14.2-ig működött linuxon, utánna mindig hibát írt ki.

[ Szerkesztve ]

(#3423) Casoli


Casoli
őstag

Az vajon mitől lehet, olyan effektet látok videolejátszásnál, mintha a VSYNC ki lenne kapcsolódva. Töredezik a kép. Más lejátszóval hibátlan (MPC-HC). Van erre valami beállítás?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3424) Aryes válasza Keef_Lee (#3420) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csinálj neki külön profilt. Vagy ilyet ciki javasolni? :)

(#3425) urgoz válasza huliganboy (#3414) üzenetére


urgoz
tag

A Frodos boxot használd levélnehezéknek, vagy dobáld vele a kóbor macskákat. Már ha nem akarsz tőle idegbajt kapni...
Nekem van egy DVB-T2/C-s Evo Xfinity-m, mára szinte teljesen használhatatlan. Új firmware ha elvétve jön is hozzá, de a Frodo 12.2 az marad. Ezzel manapság nem sok mindent lehet kezdeni, a kiegészítők 90%-a inkompatibilis, persze az összes magyart is beleértve. (zip-ből telepítve sem mennek, csak a dolgozom felirat pörög mindnél). Kodi, vagy újabb XBMC nem tehető rá, mert a procija nem ismeri a Neon utasításkészletet. Tévézésre sem ideális, mert a Mindigtv által használt AAC-HE hangsávokat csak szoftveresen kezeli, és időnként szaggat az adás (kivéve a közszolgálatiak). Most épp pihen a szekrény mélyén. Időnként leporolom, és szopok vele pár órát.

[ Szerkesztve ]

(#3426) huliganboy válasza urgoz (#3425) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát nekem is ő van, egyelőre ennyi pénzért DVB -s2-re tökéletes. Tegnap próbáltam s médialejátszó részét is, szerintem jó. A KODI 1.4.8 is jól fut rajta..

(#3427) atyca


atyca
senior tag

Helló!
Windows alatt az Insegardról Jarvisra való frissítés hogyan?Lehet rátelepíteni,vagy csak uninstall után telepíthető a Jarvis?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3428) ViktorHUN79 válasza atyca (#3427) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Rá is telepítheted ugyis a telepítő leszedi a régi cuccot mielőtt felrakná magát!

(#3429) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

bocs eléggé off topicos kérésem lenne. A http://www.sport365.live/en/main oldalon szinte az összes aznapi sportesemény működő streamje megtalálható, rengeteg magyar nyelvű kommentárral is. A Sportsdevil és ZEM Tv addonokban benne van az oldal a live sports streameknél, de sajnos nem működik egyik stream se. Ha esetleg lenne egy kis ideje valamelyik fejlsztőnek meg tudná nézni, hogy mennyire bonyolult lenne egy kis addont készíteni az oldalnak.
Előre is köszönöm!

Üdv

(#3430) vazzemiko válasza hyper83 (#3429) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

En beleneztem a sportsdevilbe, de nekem nincs benne az oldal a live sport listaban.
Rossz helyen keresem?
1.8.8 van fent.

Udv,

(#3431) vazzemiko válasza hyper83 (#3429) üzenetére


vazzemiko
tag

Zem tv-ben megtalaltam.
Az alabbi hiba miatt nem jatsza le a streameket, gondolom sportsdevilnel ugyanez a hiba.

14:56:18 T:23916 NOTICE: somethingwrong
14:56:18 T:23916 NOTICE: Traceback (most recent call last):
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Users\Cujo\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.ZemTV-shani\default.py", line 4112, in <module>
14:56:18 T:23916 NOTICE: PlayOtherUrl(url)
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Users\Cujo\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.ZemTV-shani\default.py", line 3285, in PlayOtherUrl
14:56:18 T:23916 NOTICE: playSports365(url.split('Sports365:')[1])
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Users\Cujo\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.ZemTV-shani\default.py", line 3238, in playSports365
14:56:18 T:23916 NOTICE: urlToPlay= live365.decode(enclink.replace(sitekey,""))+"|Referer=%s&User-Agent=Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.103 Safari/537.36"%"http://h5.adshell.net/flash"
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Users\Cujo\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.ZemTV-shani\live365.py", line 48, in decode
14:56:18 T:23916 NOTICE: return st.decode("base64")
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\encodings\base64_codec.py", line 42, in base64_decode
14:56:18 T:23916 NOTICE: output = base64.decodestring(input)
14:56:18 T:23916 NOTICE: File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\base64.py", line 321, in decodestring
14:56:18 T:23916 NOTICE: return binascii.a2b_base64(s)
14:56:18 T:23916 NOTICE: Error: Incorrect padding

Ez az incorrect padding, viszont nem egy egyertelmu hiba...
Lehet "direkt" forrás hiba is.

Ha vkinek vam kedve par napot elszórakozni vele, akkor szerintem egyszerubb javitani, ami van, mint ujat irni...

Udv,

(#3432) hyper83 válasza vazzemiko (#3431) üzenetére


hyper83
tag

Szia,

köszönöm, hogy belenéztél. A Sportsdevilben a Live Sports/livesportstreams.tv alatt voltak elérhetőek a streamek, de nekem onnan már sajnos a listát sem hozza be.
Rákérdezek a "hivatalos" forumban is hátha, vagy ha esetleg valakinek lenne ideje "játszani" vele megköszönném. Esetleg tudnátok linkeket küldeni, hogy érdemes elkezdeni a streamkeresést a phyton-ban, alapfokon a programozás megy.
Köszönöm mégegyszer!

Üdv

(#3433) djfantom


djfantom
tag

Sziasutok.Nem nagyon szoktam hozzászólásokat írni,de nem is szeretek.De rendszeresen olvasok topikokat.És ezért nem értem ,hogy mért kell ahoz rangomnak lennie hogy krhessek az iptv-hez listát?Az összes többi plagint telepítettem működőképesen.És magyon úgyesek vagytok akik fejlesztitek minden elismerésem.De azért ha még is kphatnék listát megköszönném.

(#3434) gsajt75


gsajt75
újonc

Sziasztok. Feltettem a HUNcoretv-t, működik is rendesen (Androidon). Az a kérdésem, hogy az ideiglenes file-t meg lehet-e tartani, mivel a film felénél kikapcsoltam és eltűnt a mappából.

(#3435) dh66e válasza djfantom (#3433) üzenetére


dh66e
veterán

Nos ha olvasod rendszeresen a topikot akkor biztos elkerülte a figyelmedet a válasz.Párszor már le lett írva.

(#3436) pakpak


pakpak
csendes tag

Ha valakinek kérése van a IPTV listával kapcsolatban szóljon, itt a módosításra gondolok, bekerülés, nem indul stb...

(#3437) huliganboy


huliganboy
addikt

KIZS FÉLE KÉT KIEGÉSZÍTŐ FRISSÍTHETŐ ONLINE!
(MS REPO)

:R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#3439) hhatika válasza huliganboy (#3437) üzenetére


hhatika
tag

Miben változott, azaz what's new?

(#3440) xsipi78 válasza gsajt75 (#3434) üzenetére


xsipi78
tag

Leírnád hanem nagy kérés, hogy hogyan sikerült?

(#3441) atyca válasza ViktorHUN79 (#3428) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Gondolom minden addont újra kell telepítgetni?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3442) huliganboy válasza hhatika (#3439) üzenetére


huliganboy
addikt

BH
V1.0
- beállítások bekötése a főkönyvtárba.
- hibás vagy kitöltetlen beállítások miatt ne keveredjen végtelen ciklusba.
- "first_piece" változónak default értékadás, hogy ne dobja el magát Windows-on
- rendes session kezelés bevezetése
- film és sorozat ajánlók szétválasztása

NC
V1.0
- rendes session kezelés bevezetése
- film és sorozat ajánlók szétválasztása

(#3443) lazee15


lazee15
csendes tag

sziasztok a huncoretv-ről elindítok egy filmet leszed kb belőle 3 megát és nem kezdi el lejátszani mi lehet a gond:?

(#3444) huliganboy válasza lazee15 (#3443) üzenetére


huliganboy
addikt

Beállítások között be van állítva hogy 300mb után induljon.. 3mb mire elég?

(#3445) ViktorHUN79 válasza atyca (#3441) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Aszem nem kellet majdnem semmit csak a menü beállításait ha jól emlékszem hogy mi látszódjon,meg milyen menüpontok,magyarul a személyreszabást kellett újra megcsinálnom!

(#3446) huliganboy válasza ViktorHUN79 (#3445) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Töröltem egyik hozzászólásod. Kérlek írd meg privátban pakpak fórumtársnak..

(#3447) LittleShark


LittleShark
tag

Sziasztok!

Elkészült egy kezdetleges változat F verziós Samsung Smart TV-hez.

Töltsd le az alábbi fájlt és csomagold ki egy pendrive főkönyvtárába.

Letöltés: MovieSharkForSamsungTV.zip

Lépj be a "MovieShark" könyvtárba és olvasd el az "olvasd_el.txt" fájlt.

!!CSAK F VERZIÓS TV-VEL MŰKÖDIK!!! !!!CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!

Sajnos root nélkül csak ez a módszer járható.

Várom a visszajelzéseket. Rosszat és a jót is.

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#3448) huliganboy válasza LittleShark (#3447) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönjük!

Mehet nyugodtan ON-ba!!!

(#3449) atyca válasza ViktorHUN79 (#3445) üzenetére


atyca
senior tag

:R :R
Minden a helyén maradt!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3450) Armatura válasza LittleShark (#3447) üzenetére


Armatura
tag

Szia!
Kipróbáltam,nálam tökéletesen működött.
Bevallom azt hittem,hogy a teljes listát láthatom,majd és az "adj hozzá pár filmet" rész csak amolyan beröffentőként működik.
:R

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.