Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3901) Nono0000 válasza V.Stryker (#3899) üzenetére


Nono0000
tag

Egy filmmel próbáld ki légyszíves!

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3902) aky01 válasza Keef_Lee (#3896) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Kaptam hozzáférést MS repo-hoz, ezért rövid időn belül oda is fel kerül minden frissítés.

Közben "salad.repository" át lett nevezve "repository.salad"-ra, így aki továbbra is használni szeretné a repot, az INNEN telepítheti az új verziót.

Névváltozás miatt az automatikus repo frissítés nem fog működni, ezért zip-ből kelll telepíteni, majd újból megy az auto frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#3903) Keef_Lee válasza aky01 (#3902) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia! Közben tapasztaltam, hogy "megfér" egymás mellett" a két repo, mert valóban frissíti a kiegészítőket mindegy, hogy eredetileg honnét lettek feltéve. Megy is mind. (de azt látom, hogy különböző neveken fejleszted őket :)
Akkor felteszem az új salad repot zipből, a régit pedig törlöm. Köszönjük ezt a sok addont :R

(#3904) J00hnny válasza Nono0000 (#3870) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Piszok jo lenne egy megbizhatoan mukodo EPG megoldas :R

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#3905) hunaqua válasza aky01 (#3902) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük a munkádat! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3906) remex válasza Keef_Lee (#3903) üzenetére


remex
tag

Ez csak természetes, hogy "megférnek" egymás mellett a repok, hiszen pl. a SuperRepo is megfér minden más mellett, és pont az a lényege a dolgnak, hogy ha az egyik repóban egy adott addon hamarabb frissül, akkor ezt a Kodi automatikusan érzékeli és frissít a legfrissebb verziószámú változatra :)

(#3907) Keef_Lee válasza J00hnny (#3904) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Bár jó lenne és valószínűleg, meg is oldható, de úgy látom, hogy ez még a kék alapon lángocskás 3 betűs tányéros szolgáltatónak sem sikerült :)

(#3908) vazzemiko válasza Keef_Lee (#3907) üzenetére


vazzemiko
tag

Elő kell fizetni a Telehold magazinra srácok :DDDD

[link]

(#3909) Keef_Lee válasza vazzemiko (#3908) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia! Nézted mostanában tényleg? Mert igénytelenül összezsúfolt és tartalom nélküli lett sok csatorna esetében. :)
Különben velünk van a baj! Amikor még egy db csatorna volt és az is hétfőn szünnapot tartott, akkor nem volt ilyen probléma :D

[ Szerkesztve ]

(#3910) remex válasza vazzemiko (#3908) üzenetére


remex
tag

:Y

(#3911) remex válasza remex (#3891) üzenetére


remex
tag

Az RTL Most esetében az egyik készüléken hiába volt ott a Confluence, mégsem akart megjavulni az RTL Most. Itt talán az segített, hogy visszaraktam a 0.0.2-t utána újra a 0.0.3-at. Amikor a mappáknál már nem volt ott a minikép, akkor már nyert ügyem volt, ilyenkor már elindul...
Nem tudom mi a baja az addonnak, de a Confluence skin-re való oda- és vissza váltás, illetve egy kis trükközés sajnos sok esetben szükséges a működéséhez...

[ Szerkesztve ]

(#3912) pokbubi


pokbubi
tag

Sziasztok. Erre tud valaki érdemleges választ? Mert engem is érdekelne. [link]

(#3913) hhatika válasza Nono0000 (#3897) üzenetére


hhatika
tag

Tudsz egy példát mutatni webgrabos inire? Egy csatornáét átküldhetnéd, hozzáigazítom az enyémet.

(#3914) hhatika válasza Keef_Lee (#3893) üzenetére


hhatika
tag

Jelenleg saját magamnak leszedem a teljes epg-t a tvxb nevű szoftverrel, ami be is integrálja a windows media center alá. (guide.mxf nevű fájl a végeredmény) innen pedig a serverwmc nevű addon nyalja át a kodiba az epg-t is és a saját tunereimet is, ill ugye a hang/video streamet is. Jelenleg így nézek tv-t, tudom nem a legyenesebb, de működik.

(#3915) hhatika válasza Keef_Lee (#3895) üzenetére


hhatika
tag

mobile verziót használom, mert könnyebb grabbelni róla (m.tvmustra.hu)

(#3916) hhatika válasza Keef_Lee (#3907) üzenetére


hhatika
tag

megoldjuk-megoldjuk, egységben az erő, csapatmunka

(#3917) Keef_Lee válasza hhatika (#3914) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Elég ijesztő az eljárás... :) Én ezt a progit nem is találom letölthetően. Vagy virusos, vagy már nem létezik a letöltő oldal.

(#3918) hhatika válasza Keef_Lee (#3917) üzenetére


hhatika
tag

Elküldhetem, ha gondolod. Egy a baj vele, hogy nem azt az xml formátumot adja eredményül, ami a kodinak kellene. Támogatása megszűnt valóban, viszont nagyon ismerem már a használatát. Sokmindent le tudok vele szedni, legyen az portponthu, animare, vagy akármi...

(#3919) V.Stryker válasza Nono0000 (#3901) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm, jó lett. :R

Van ahol viszont nem jó a tartalom. Frissítés mellett van rá mód, hogy az általa beállított információt simán kitöröljem? Minta a tisztítást csak egy mappánál hajtanám végre...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3920) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sziasztok!

Felszenvedtem a frodo-s light verziot androidra is, illetve windowsra is.
Nekem JÓ API KEY megadasaval hiba nelkul szepen hozza mindketto platformon a TMDB infokat.

Ha nincs megadva API kex, akkor hibat dob! Ez okes is.

Ha kapok vmi logot, amiben a hiba latszik, akkor esetleg tudok segiteni, de anelkul sajnos nem tudom mi a baja.

Udv,

(#3921) huliganboy válasza vazzemiko (#3920) üzenetére


huliganboy
addikt

MEnt PÜ!!

De ha OK hogy API key nélkül nem megy akkor nincs miről beszélni!!

:R

[ Szerkesztve ]

(#3922) LouiS22 válasza remex (#3911) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem nem ok Kodi16 alatt, még úgy sem, hogy Confluence-re váltok. Ott is hibát dob, a log alapján nem lettem okosabb.

Egy tippem azért van: a weboldalon regisztrációhoz kötött a mozizás, az nem kavarhat be? Vagy ez direktben hívja meg a videofájlt?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3923) vazzemiko válasza huliganboy (#3921) üzenetére


vazzemiko
tag

API key nelkul nincs TMDB info!
Ebben a verzioban bekapcsolt TMDB Info eseteben meg hibat dobott.
Tehat ez így normalis.

Ket megoldas van:

1. Beirsz egy API-t.
2. Kikapcsolod az infot (amit te is irtal).

Amugy a light-ra atirt nev csak fel megoldas... ha csak azt telepited fel, es nem volt elotte fent eredeti MS, akkor elszall hibaval.

Illetve ha esetleg API key megadasra szanod el magad, akkor azt az eredeti MS-ben kell megadni, mert a settingseket tovabbra is onnan szedi.

Na mind1, ha vkinek ezzel nyugje lesz, akkor majd dodozom vele :D

(#3924) huliganboy válasza vazzemiko (#3923) üzenetére


huliganboy
addikt

Amugy a light-ra atirt nev csak fel megoldas... ha csak azt telepited fel, es nem volt elotte fent eredeti MS, akkor elszall hibaval.

Ezzel nem tudok egyetérteni.. most raktam újra a boxot amin a frodo van és csak a light verziót telepítettem, és tökéletesen megy :)

Vagy másra gondolsz?

(#3925) vazzemiko válasza huliganboy (#3924) üzenetére


vazzemiko
tag

Hat okes :)
Legyen ugy.
Userdata-t is torolted? Teljes full FW felrakas volt? Vagy milyen szinten raktad ujra?

A userdata-t nem torli pl, ha eltavolitasz egy addont.
Illete kodi reinstallnal sem.

De ha teljes format, majd FW felrakas volt es ugy jo, akkor en neztem be vmit, ennek csak orulok!

(#3926) rabalint válasza aky01 (#3900) üzenetére


rabalint
csendes tag

ujra probalkozok vele mivel masoknak muxik
ha nem megy akkor kuldom a log-ot

kosz
rabalint

(#3927) huliganboy válasza vazzemiko (#3925) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem teljesen tiszta telepítés után működött!! :C :C

(#3928) vazzemiko válasza huliganboy (#3927) üzenetére


vazzemiko
tag

Ennek hatarozottan orulok! :)

(#3929) remex válasza LouiS22 (#3922) üzenetére


remex
tag

Hát mint később írtam is, egy gépen én is kicsit jobban megküszködtem vele ott nem volt jó még Cofluence alatt sem.
Ott ezeket csináltam:
addon törlés,
Kodi kilép,
Thumbnail mappa törlés,
packages mappából RTLmost pluginok törlése,
Kodi újraindít,
RTL 0.0.2 telepít, elindít, töröl,
RTL 0.0.3 telepít.
Utána egyszer csak jó lett.
Az RTL 0.0.2-nél üres mappát kell látni.
A legújabb csak akkor fog elindulni, ha a főmappák miniképei helyett csak RTL most logócskák vannak, de utána már rendesen működik. De szerintem aky01 keresi a megoldást :)

(#3930) Dolphine válasza remex (#3929) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is problémás volt a 0.0.3 RTL Most így tettem vissza a 0.0.2-t. Az megy szépen, nincs vele probléma! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3931) Imrisko válasza vazzemiko (#3920) üzenetére


Imrisko
tag

Szabad egy kerdest feltenem. A MovieSharkCC a TMDB info nemjon pedig a TMDB bekapcsolva API key beirva. Csak nalam van ez a gond? Movie Shark-nal gond nelkul muxik. RPi3 es Openlec 6.0.3 fut.
Valaszod elore is koszonom
Udv
Imrisko

(#3932) vazzemiko válasza Imrisko (#3931) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

Nem tudok segiteni, a CC nem az enyem.
De aky biztosan valaszol.

Udv,

(#3933) Imrisko válasza vazzemiko (#3932) üzenetére


Imrisko
tag

Bocsi megvan a megoldas, ra kell klikkelni a fimcimre utana mar megjelenik az info.

(#3934) vazzemiko válasza Imrisko (#3933) üzenetére


vazzemiko
tag

:)) feldobtad a napomat :DD

(#3935) huliganboy


huliganboy
addikt

Nem tudjátok, hogyan kell szerkeszteni az egyes skineket?

Enigmához van kimondottan skin szerkesztő..

(#3936) Nono0000 válasza V.Stryker (#3919) üzenetére


Nono0000
tag

Na belekérdeztél rendesen!

Emlékeim szerint csak arra van lehetőség, hogy ha nem találja a fájlnév alapján az infót, akkor kézzel be lehet írni és a találatok közül kiválasztani. A kérdésedre válaszolva: nem tudom.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3937) Nono0000 válasza hhatika (#3913) üzenetére


Nono0000
tag

Igen: [link]

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3938) vazzemiko válasza huliganboy (#3935) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

En egy ilyet talaltam, de NEM PROBALTAM!

XBMC SKIN EDITOR

Minimalisan foglalkoztam vele, ha aprosag akkor lehet tudok segiteni.

Alapvetoen egyebkent tomenytelen mennyisegu XML fajl turasáról szól a szerkesztés :D

(#3939) V.Stryker válasza Nono0000 (#3936) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nyomkodtam, de nem sikerült megoldást találni. Az a gond, hogy ha talál ő valamit, ami történetesen rossz, akkor azt nem lehet utána kiirtani, hogy akkor már inkább semmi se legyen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3940) Nono0000 válasza V.Stryker (#3939) üzenetére


Nono0000
tag

Próbáld meg áthelyezni a filmet egy másik könyvtárába, majd nyomj egy adatbázis tisztítást. Nálam ez segített, ha nincs a könyvtárában helyben tárolt adat.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3941) justice84 válasza V.Stryker (#3939) üzenetére


justice84
tag

Jobb klikk - kezelés - cím szerkesztése és átírod az nem jó?
(Nálam a The Movie Database és a Universal Movie Scraper is magyarul írja a A kis hableányt 1989)

[ Szerkesztve ]

(#3942) hhatika válasza V.Stryker (#3939) üzenetére


hhatika
tag

emlékeim szerint, ha az adott elrontott filmen: change content-utána local information only... akkor az kivesz minden korábbi hülyeséget róla

(#3943) huliganboy válasza vazzemiko (#3938) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi sajnos nem letölthető... akkor marad a notepad++ :)

(#3944) LouiS22 válasza V.Stryker (#3939) üzenetére


LouiS22
veterán

Nevezd el a Kodi szabályai szerint és soha többet nem lesz problémád.

Mappanév: Film eredeti címe (ÉV)
Fájlnév: mint a fenti.

Pl.
The Little Mermaid (1989)
The Little Mermaid (1989).mkv

Vannak renamer appok, amik megcsinálják helyetted, ha lusta vagy ezzel bíbelődni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3945) urgoz válasza urgoz (#3732) üzenetére


urgoz
tag

Na görcsöltem kicsit az xfinityvel. Semmi eredmény. Mondjuk nem is számítottam másra, nálam okosabbak is kitalálták volna már, ha lehetne pythont frissíteni...

Rootolni viszont lehet a legújabb kingoroot-tal, legalábbis a régebbi nem eOn-os firmeket. Hátha valakinek ez hiányzik az életéből...

Annyit okosodtam, hogy androidnál nem kerül kicsomagolásra az apk fájlból a python könyvtár, legalábbis én nem találtam sehol. Ezért újracsomagoltam és újraszignóztam az 12.2-es apk fájt a 16-os kodi python könyvtárával, és megpróbáltam frissíteni. Ezt a frissítőcsomagot használtam:[link] innen: [link](ezt is újra szignóztam). Frissítés lemegy hiba nélkül. Szépen el is indul, tévé, internet tv rész műxik, csak épp az összes kiegészítő elszáll hibával, még azok is, amik addig mentek. Szóval nekem ez nagy falat... Majd még a logot megpróbálom kivesézni, hátha rájövök valamire, de most 9 napig nem vagyok megint a ketyere közelében (hálisten).
A múltkor linkelt brazil gyerek viszont csinált már 16-os non-neon kodit is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3946) huliganboy válasza urgoz (#3945) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Köszönöm a sok infót!! Lehet hétvégén neki esek én is kíváncsiság olyan, de most kb nyugodtan vagyok, hisz vazzemiko segítségével elkészült a frodo változat az MS-böl.... A 15 is használhatatlan volt hát akkor a 16 milyen lehet? Na kipróbálom holnap!

Nekem a kingroot 63%-nál megállt hétvégén és egy óra múlva is úgy volt még....

(#3947) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

Mai móka: LINK ;]

[ Szerkesztve ]

(#3948) remex válasza aky01 (#3947) üzenetére


remex
tag

...és ez "másnál" is müxik? pl nálam? :)

(#3949) aky01 válasza remex (#3948) üzenetére


aky01
tag

Sajna még nagyon béta a téma :)

(#3950) vazzemiko válasza aky01 (#3947) üzenetére


vazzemiko
tag

Be kell halni...
Most ez mi pontosan?
Beletettek az Exodusba???
Vagy te integraltad bele???

Nemvagom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.