Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2901) noni76


noni76
csendes újonc

Sziasztok sajnos lehet de még nem biztos valaki kiteszi a linket (linkeket) , magát pastebint szerencsére nem. Volt hogy láttam más helyen is ami a nálunk volt elsőnek link.Remélem most magába néz és elgondolkodik! De remélem tényleg jól magába néz mert itt tényleg nem 5 perces munka van benne hanem van hogy fél nap is rá megy. Mindenkit megkérek én is hogy ha van lehet rá mód akkor tartsa magánál a linkeket mert ha kiadja egy megbízhatatlannak akkor terjeszti és így nálunk nálatok is meg állnak :(

(#2902) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Tudtok olyan kiegészítőről, amivel a mozicsillagon tudok filmet keresni és persze nézni?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2903) Keef_Lee válasza Blabcsi (#2902) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Mi az, ami azon van és a működökön meg nincs?

(#2904) Dolphine


Dolphine
addikt

Erről olvastatok? Van Stream lehetőség is.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2905) xsipi78 válasza Dolphine (#2904) üzenetére


xsipi78
tag

Ez klassz lenne. Ha jól néztem vannak magyar HD tartalmak is. :)

(#2906) Oszilaci


Oszilaci
senior tag

nagyából milyen átfutási időre lehet számítani ha valaki privátban kér az illetékesektől csatorna listát? :R

(#2907) roenick


roenick
csendes tag

Üdv!
Androidos tv-boxon újra kellett telepítenem a Kodi-t.
Azóta nem megy sem a Genesis sem az Exodus ..pontosabban elindul de nem talál semmi filmet :( mi lehet a gond?
Nem tudom ,h mi mivel van kapcsolatban..
A Youtube sem megy..
Viszont a MovieShark működik rendesen :D
próbáltam más fim adatbázist is mint pl:
a SALTS nevű alkalmazás..azon belül a keresés oké..de nem indul semmi " no sources found" :(
Tudna valaki segíteni?

(#2908) xsipi78 válasza Keef_Lee (#2898) üzenetére


xsipi78
tag

Köszi, még egy józan vélemény! Én is kaptam linket és úgy is bántam vele ahogy azt itt megbeszéltük. Nem gondolnám, hogy garancia itt bármire is, hogy ki mikor regisztrált ide. Ez az ember gerincségén múlik nem a regisztrációs kézségén.

(#2909) Arolotifar válasza Oszilaci (#2906) üzenetére


Arolotifar
őstag

Attól függ, hogy az illetékeseknek vasárnap lévén van más dolguk vagy nincs...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2910) Dolphine válasza xsipi78 (#2905) üzenetére


Dolphine
addikt

Éppen ezért javasoltam. :K
Van HD, FHD amit akarsz! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2911) Oszilaci válasza Arolotifar (#2909) üzenetére


Oszilaci
senior tag

múlt hét vasárnap kértem először és mivel tisztában vagyok az elfoglaltság jelentésével nem is türelmetlenségből kérdeztem :R

(#2912) consono válasza roenick (#2907) üzenetére


consono
nagyúr

Én raspberry pi-n futtatok OSMC-t, ugyan ezt tapasztalom, pedig nem is telepítettem újra... Pénteken még ment az Exodus, tegnap már nem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2913) Blabcsi válasza Keef_Lee (#2903) üzenetére


Blabcsi
senior tag

A csajok szoktak meséket nézni róla, de tele van reklámmal az oldal, így a kodi-s böngészőn kész rémálom kikeresni és nézni bármit is.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2914) Mike88


Mike88
senior tag

Nekem nincs meg a lista, így nem tudom megnézni. Szóval, miért? Tán URL Helperrel nem lehet kinyerni az eléréseket? Az az Isten, a cím vadászoknál...

A miértre egyszerű a válasz. Mert! Nézzetek már át a netboard-os IPTV-s fórumba! (Fogadjunk, hogy ott kerül továbbosztásra... valaki jelezzen vissza, ha beletrafáltam!) Az egész erről szól évek óta. Az ott kikerült linkek mind olyanok, amik mennének akkor ha pár ember lógna csak rajta. Aztán egy lelkes kiteszi és pár óra múlva a terhelést észlelik, majd leállítják, sőt WebIF-es elérések is kikerülnek! Az netto bunkóság, viszont az, hogy ilyen linkek kikerülnek, a miértjét érti az, aki tudja miről szól(na) ez eredetileg. OK, tény, hogy bunkóság az is, hogy bizalmat megelőlegezve megosztott elérést valaki tovább oszt, ugyanakkor (eddig nem kritizáltam a módszereteket, biztos megtettem volna, ha kellene az elérés s még csak nem is lennék rá jogosult), de ez intelligencia kérdése, hogy ezt valaki bizalmasan kezeli vagy sem, s azt nem lehet abból leszűrni, hogy ki mikor regisztrált! IQ teszthez nyilván nem köthetitek, mert az elég bizarr lenne, szóval erre nincs jó megoldás, de hogy ezt bármihez is kötitek, azzal egyesekben bosszúvágyat ébresztetek, van akit nem ér ennél nagyobb inger egy nap, így ez a legnagyobb problémája, hogy itt ki lett zárva egy körből.

Írtam már itt, hogy ezeknek a linkeknek nem az a lényege, hogy csak ezt használjuk TV nézésre. Tisztában vagyok a külföldön élők helyzetével, azzal együtt is tartom ezt, mert vannak lehetőségek ezen kívül, csak egyik sem ennyire kényelmes.
- műholdas előfizetést kivinni, hátránya, hogy kell antenna és rálátás a műholdra, egyből lebuksz, s fizetheted a TV adót. :D Továbbá valahol nem is engedik az antenna használatát.
- Szolgáltatók netes tv szolgáltatását használni magyar IP-vel, az meg ha normálisan akarod összehozni tudtommal ingyen nem nagyon jön össze, kb. 1500-1800 havonta.
- Otthon ismerősnél, otthoni címen, szülőknél "szervert" üzemeltetni erre a célra. Némi befektetést és hozzáértést igényel.

(#2916) Arolotifar válasza csobi71 (#2915) üzenetére


Arolotifar
őstag

...

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2917) Borisz76


Borisz76
veterán

Elérhető a KODI v16.0 "Jarvis" végleges és a Kodi v17.0 “Krypton” előzetes kiadása.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#2918) consono válasza roenick (#2907) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy tűnik általános az Exodus hiba, a themoviedb.org-gal van valami, várhatóan majd javítva lesz:

Itt van bővebben.

"In God we trust. All others must bring data"

(#2919) consono válasza consono (#2918) üzenetére


consono
nagyúr

Bocs, kifutottam a szerkesztési időből: banolva lett a tmdb API key, amit az Exodus (meg gondolom a Genesys) addon használ. Ha regisztrálsz és kérsz personal API keyt, azt egy Bas64 átkódolás után be lehet tenni a kódba. Működik, kipróbáltam.

Részletesen leírva itt:

https://www.reddit.com/r/Addons4Kodi/comments/4680xx/tutorial_how_to_fix_the_search_function_on_exodus/

"In God we trust. All others must bring data"

(#2920) Arolotifar válasza consono (#2919) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszi, nálam is működik :C :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2921) roenick válasza consono (#2919) üzenetére


roenick
csendes tag

Köszi Uram :D
Mindjárt megcsinálom én is ;-)

(#2922) atyca válasza consono (#2919) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Az API key igénylésnél az alkalmazás neve,url-je,leírása részhez mit kell írni?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2923) roenick


roenick
csendes tag

Itt csak az a gond ,h ez nem Windows alapon megy..ha nem Android :(
Itt hogyan tudok a könyvtár szerkezetben mászkálni és szerkeszteni dolgokat.

API key az volt nekem.
Ha csinálok egy újat..az megoldás lehet?

(#2924) atyca válasza atyca (#2922) üzenetére


atyca
senior tag

Megvan..-)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2925) noni76 válasza Mike88 (#2914) üzenetére


noni76
csendes újonc

Beletrafáltál bizony :C

(#2926) PeterPH válasza Aryes (#2894) üzenetére


PeterPH
senior tag

Scraperek ügyben Olympia76 az illetékes.

(#2927) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Ha valakinek kedve van (akár privátban is), akkor leírná nekem az API key igénylést?
Egy ponton állandóan elakadok! :O
Hálás köszönet érte előre is! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2928) huliganboy válasza Dolphine (#2927) üzenetére


huliganboy
addikt

(#2929) Dolphine válasza huliganboy (#2928) üzenetére


Dolphine
addikt

A formot kitoltod
Nekem itt vannak gondok...

Az alkalmazás leírásához, mi a bánatot írjak?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2930) huliganboy válasza Dolphine (#2929) üzenetére


huliganboy
addikt

Desktop

Nem sok lényege van szerintem!

(#2931) Dolphine válasza huliganboy (#2930) üzenetére


Dolphine
addikt

És most?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2932) huliganboy válasza Dolphine (#2931) üzenetére


huliganboy
addikt

Minimum 8 karakternek kell lennie? ;]

(#2933) Dolphine válasza huliganboy (#2932) üzenetére


Dolphine
addikt

Az még elmegy!
De az alatta lévő hiba, az mi a franc?! :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2934) consono válasza roenick (#2923) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam a /home/osmc/.kodi/ mappában van minden, ami windowson az %APPDATA%/kodi/-ban. Neked is kodi mappát kellene keresni valahol az androidos filerendszerben. Vagy .kodi-t.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#2935) huliganboy válasza Dolphine (#2933) üzenetére


huliganboy
addikt

Kéri, írd le hogy akarod használni az API-t...

Nekem se ment elsőre, nincs jelentősége az adatoknak szerintem!

(#2936) dugesz77 válasza Dolphine (#2933) üzenetére


dugesz77
őstag

Írj oda bármi hosszabb dolgot ahova csak a desktpot válaszoltad. Két három mondat legyen ne egy két szavas.

[ Szerkesztve ]

(#2937) roenick


roenick
csendes tag

Rendben..
Egyébként egy regisztráció..új API key kulcsal nem oldaná meg a probémát?

(#2938) Dolphine válasza dugesz77 (#2936) üzenetére


Dolphine
addikt

Elvileg megvan! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#2939) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Az új KODI v16.0 "Jarvis" Windows 7 alatt folyton összeomlik valaki aki találkozott ezzel a hibával okoságot! köszi!

(#2940) gotdamn válasza aky01 (#2776) üzenetére


gotdamn
csendes újonc

Meg egy uj fejlesztes. Igazan koszi.

(#2941) #79621120


#79621120
törölt tag

Az openload videó linkek csak nálam nem működnek ?

(#2942) roenick válasza ViktorHUN79 (#2939) üzenetére


roenick
csendes tag

Nem csak Windows alatt sajnos :W :W mióta tegnap újra telepítettem a Tv-boxra és az új ment fel a Googleplay ről... folyamatosan lefagy..akad.. nagyon gáz :(

(#2943) Nono0000 válasza roenick (#2942) üzenetére


Nono0000
tag

Ezt elkapkodtátok egy kicsit nemde-bár?
Nálam még mindig a 14.2 Helix fut, mert ez a stabil. Van egy gép, amin mindig frissítem, de semmi különös azóta sem. Ráadásul teljes képernyős élő tv-nél nem tudom a csatornacsoportokat váltani a jobbra és balra nyilakkal csak a 14.2-nél. Tanácsos mindig várni egy-két hetet, hogy az ilyenek ne jöjjenek nálatok elő. Addigra már biztos jelzi nekik valaki, hogy elbaltáztak valamit. De próbálkozni lehet, szerintem rakjátok vissza a régebbi verziót. :DD

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2944) Arolotifar válasza Nono0000 (#2943) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam is a 14.2 VidOn XBMC megy gond nélkül a boxon. A friss 16-os KODI-t még a Win10-re sem mertem feltenni :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2945) rooney8


rooney8
aktív tag

SB-vel kapcsolatban lenne kérdésem. olvastam korábban, hogy a megnézettként jelölés fejlesztése nehézségekbe ütközött, de hogy az illetékesek próbálnak majd kitalálni valami megoldást. ezzel kapcsolatban van valami új infó?

(#2946) krizsi77


krizsi77
csendes újonc

Sziasztok!
Felraktam én is a 14.2-t. Csak nekem nem megy ez alatt az mscc?

(#2947) unravel válasza Nono0000 (#2943) üzenetére


unravel
őstag

"Ezt elkapkodtátok egy kicsit nemde-bár?"
Aham , az alpha 1-2-3-4, a beta 1-2-3-4-5 és az rc 1-2-3? "várjatok két hetet" :)))

¯\_(ツ)_/¯

(#2948) remex


remex
tag

Érdekes hallani, hogy sokan a mai napig a 14-es Kodit használjátok.
Számomra a 15-ös egyik legjobb és legfontosabb újítása volt, hogy pl. képes a fejezeteket és azok címeit megjeleníteni az ennek megfelelően elkészített mkv fájlokban. Ez pl. HD koncertvideók esetében nagyon hasznos, hiszen így azonnal a kívánt dalra tudok ugrani. Ugyanígy biztos hogy rengeteg jó és hasznos újdonságot és funkciót tettek be a legújabb verzióba is, amiket még ha nem is követek le, hogy pontosan mik, de bízom benne, hogy általában pozitív fejlődést jelentenek. A stabil verzióra a frissítés véleményem szerint mindig is ajánlott, tehát nálam most már a 16-osé a terep. A 17-est jó ideig még én sem fogom használni, csak ha esetleg valami olyan dolog belekerül, amit már régóta szeretnék (pl. egyszerre két felirat kezelése).

Amúgy a frissítésnél sajnos mindig előfordulnak megmagyarázhatatlan problémák. A 16-osra a hétvégén frissítettem az összes kütyümet (7 db), melyből egyetlen esetben találkoztam olyan problémával (a Movieshark-ban nem jelentek meg az ikonok, használhatatlan volt, még ha teljesen töröltem és visszatettem akkor is), hogy kénytelen voltam a Kodi összes adatát törölni és újra kellett raknom az összes addont. De ez kb. 30 perc, pedig nem kevés addont használok. És ez nem is egy normális állapot, valamint olyan gyakran azért nem jelenik meg új verzió.

Még valami: a confluence skin-t esetleg valaki megcsinálná a 16-osra is, hogy ugyanúgy a MediaInfo nézetben több szöveg elférjen, valamint a Videók menüben több ikont ki lehessen rakni?

(#2949) xsipi78 válasza unravel (#2947) üzenetére


xsipi78
tag

A MS-ban csak nekem nem működik a trakt.tv? Eddig minden frankó volt de most elkezdtem nézni a "Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot" és kézzel kell bejelölgetni ha megnéztem mert nem csinálja meg automatikusan.

(#2950) krizsi77 válasza remex (#2948) üzenetére


krizsi77
csendes újonc

Szerencsés vagy.
Nekem androidos "kütyün" állandóan kidobál, ha pl. ms-ben böngészem a tartalmakat kb. a 4. oldal után.
Bár, ha jól emlékszem ez a hibajelenség meg volt a 15.2 -nél is. Ezért tesztelem most a 14.2 -vel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.